ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Ero 2/2/2016, 18:56

Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
kaja_333 wrote:
Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
I ja:)
:beer
Dobro de, ne dirajte mi ravnicu:)
Ima nas ! cheers
Evo i mene...ako smijem? love

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by max123 2/2/2016, 18:57

Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
tamburica u panonskoj Hrvatskoj,gusle u dalmatinskoj.obozavam i jedno i drugo Hrvatsko glazbalo.
pozdrav horni..;)


Last edited by max123 on 2/2/2016, 19:04; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Trinity 2/2/2016, 18:59

Ero wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
kaja_333 wrote:
Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
I ja:)
:beer
Dobro de, ne dirajte mi ravnicu:)
Ima nas ! cheers
Evo i mene...ako smijem? love
A šta s tobom... grouphug
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Ringo10 2/2/2016, 18:59

tre911 wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
Klasične pizdarije, ne voliš tita odma si pavelićev, ubacuju ga u priču gdje god stignu po naputku iz centrale pa se stječe dojam da je ovo nova NDH iako niko na desnoj strani ne priča o Paveliću a kamoli da se ide u projekte NDH, niko ne priča o rehabilitaciji ustaša dočim oni koji su rehabilitiral koljača dražu arlauču sve u 16 o ustašluku i fašizmu, oni koji veličaju koljača tita ti imputiraju da si pavelićevac i slične pizdarije, fašist, klerofašist,filoustaša,...
Što se tiče Draže ima jedna problem koji tupavi Hrvati ne detektiraju jer nemaju mentalni kapacitet za to.

Oni idu onom linijom - e Srbi su rehabilitirali koljača Dražu pa šta oni imaju da arlauču itd ...itd...

Draža je koljačem proglašen samo u Titovoj eseferjot tvorevini. To nigdje drugdje nije prihvaćeno I danas se u anglosaksonskoj historiografiji smatra antihitlerovskim saveznikom. To prihvaća I sav ostali svijet.
Nekada su socijalističke
Hrvati odricanjem od NOPa ostaju bez ijednog.

Jer, Poistovjećivanje ustaša I četnika koje je karakteriziralo bivšu SFRJ nigdje više u svjetskoj histroiografiji ne prolazi.

Možemo reći da nas boli ...ac, ali onda nemjojmo da se bunimo I pametujemo. zemlje prihvaćali stanovište jugo-komunista o četnicima I Draži ali više ne jer ti režimi tamo više ne egzistiraju..

Srbi mrze partizane ali ih se ne odriču, taman posla. A rehabilitacijom četnika dobivaju dva antifašistička pokreta.
Pogrešno, jebo tita i partiju, dražo je koljač u kolektivnoj hrvatskoj svijesti zbog onoga što je radio i što su ljudi naraštajima prenosili a ne zbog toga što je to tito rekoa
Hrvati se odriču NOPa jer se ti nisu borili za RH i zbog toga jer su poklali parstoi tisuća Hrvata. Jel tebi normalno da se ne odričeš prijatelja pedofila koji ti je silovao ili ubio djete a samo zato jer je eto on kao tebi pomogao u nekom trenutku života? To je potpuno bolesno razmišljanje kako se nama pokušava prezentirati. Druga bi stvar bila da se koljači iz NOPa osude, da se povjesno stave na pravo mjesto ali neee, to nema šanse da se dogodi, oni svi ko jedan da su antifašisti i tui priča staje usprkos ispunjenim jamama duž cijelog križnog puta ali i šire.
JA ti govorim o stavu svjetske histroiografije. I to ti je tako svuda. Sve drugo glede toga  je njima izmišljotina Tita I njegovih komunista. I boli tamo nekoga kita za hrvatsku kolektivnu svijest.

Doduše opet ve,lim možemo to ignorirati ali onda nema žalopojki kad nam se nešto ne sviđa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Ero 2/2/2016, 19:01

Trinity wrote:
Ero wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
kaja_333 wrote:
Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
I ja:)
:beer
Dobro de, ne dirajte mi ravnicu:)
Ima nas ! cheers
Evo i mene...ako smijem? love
A šta s tobom... grouphug
Bit ću dobar...časna pionirska. :)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Guest 2/2/2016, 19:04

Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
Klasične pizdarije, ne voliš tita odma si pavelićev, ubacuju ga u priču gdje god stignu po naputku iz centrale pa se stječe dojam da je ovo nova NDH iako niko na desnoj strani ne priča o Paveliću a kamoli da se ide u projekte NDH, niko ne priča o rehabilitaciji ustaša dočim oni koji su rehabilitiral koljača dražu arlauču sve u 16 o ustašluku i fašizmu, oni koji veličaju koljača tita ti imputiraju da si pavelićevac i slične pizdarije, fašist, klerofašist,filoustaša,...
Što se tiče Draže ima jedna problem koji tupavi Hrvati ne detektiraju jer nemaju mentalni kapacitet za to.

Oni idu onom linijom - e Srbi su rehabilitirali koljača Dražu pa šta oni imaju da arlauču itd ...itd...

Draža je koljačem proglašen samo u Titovoj eseferjot tvorevini. To nigdje drugdje nije prihvaćeno I danas se u anglosaksonskoj historiografiji smatra antihitlerovskim saveznikom. To prihvaća I sav ostali svijet.
Nekada su socijalističke
Hrvati odricanjem od NOPa ostaju bez ijednog.

Jer, Poistovjećivanje ustaša I četnika koje je karakteriziralo bivšu SFRJ nigdje više u svjetskoj histroiografiji ne prolazi.

Možemo reći da nas boli ...ac, ali onda nemjojmo da se bunimo I pametujemo. zemlje prihvaćali stanovište jugo-komunista o četnicima I Draži ali više ne jer ti režimi tamo više ne egzistiraju..

Srbi mrze partizane ali ih se ne odriču, taman posla. A rehabilitacijom četnika dobivaju dva antifašistička pokreta.
Pogrešno, jebo tita i partiju, dražo je koljač u kolektivnoj hrvatskoj svijesti zbog onoga što je radio i što su ljudi naraštajima prenosili a ne zbog toga što je to tito rekoa
Hrvati se odriču NOPa jer se ti nisu borili za RH i zbog toga jer su poklali parstoi tisuća Hrvata. Jel tebi normalno da se ne odričeš prijatelja pedofila koji ti je silovao ili ubio djete a samo zato jer je eto on kao tebi pomogao u nekom trenutku života? To je potpuno bolesno razmišljanje kako se nama pokušava prezentirati. Druga bi stvar bila da se koljači iz NOPa osude, da se povjesno stave na pravo mjesto ali neee, to nema šanse da se dogodi, oni svi ko jedan da su antifašisti i tui priča staje usprkos ispunjenim jamama duž cijelog križnog puta ali i šire.
JA ti govorim o stavu svjetske histroiografije. I to ti je tako svuda. Sve drugo glede toga  je njima izmišljotina Tita I njegovih komunista. I boli tamo nekoga kita za hrvatsku kolektivnu svijest.

Doduše opet ve,lim možemo to ignorirati ali onda nema žalopojki kad nam se nešto ne sviđa.
Ma neka je ona takva, to nije ispravno i to treba mjenjati, ako se sa aušivica mogla skinuti tploča o 6 milijuna ubijenih židova onda se može i na konto dokaza o masovnim egzekucijama i promjeniti mišljenje o NOPu i ostalim sranjima koja se prikazuju kao nešto normalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Trinity 2/2/2016, 19:07

Ero wrote:
Trinity wrote:
Ero wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
kaja_333 wrote:
Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
I ja:)
:beer
Dobro de, ne dirajte mi ravnicu:)
Ima nas ! cheers
Evo i mene...ako smijem? love
A šta s tobom... grouphug
Bit ću dobar...časna pionirska. :)
Samo nemoj gange...nešto me žulja uho... 👅
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by dijagram 2/2/2016, 19:09

Trinity wrote:
Ero wrote:
Trinity wrote:
Ero wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
kaja_333 wrote:
Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
I ja:)
:beer
Dobro de, ne dirajte mi ravnicu:)
Ima nas ! cheers
Evo i mene...ako smijem? love
A šta s tobom... grouphug
Bit ću dobar...časna pionirska. :)
Samo nemoj gange...nešto me žulja uho... 👅
Ajde, malo gange i ne moras na aerobik:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18699
2015-08-09


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Trinity 2/2/2016, 19:11

dijagram wrote:Ajde, malo gange i ne moras na aerobik:)

Kakav aerobik...nisam ti ja neka metro... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by dijagram 2/2/2016, 19:12

Trinity wrote:
dijagram wrote:Ajde, malo gange i ne moras na aerobik:)

Kakav aerobik...nisam ti ja neka metro... :)
A sto ja znam, zar ima koja da nije:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18699
2015-08-09


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Trinity 2/2/2016, 19:14

dijagram wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:Ajde, malo gange i ne moras na aerobik:)

Kakav aerobik...nisam ti ja neka metro... :)
A sto ja znam, zar ima koja da nije:)
cccc...mislila sam da si upućeniji...  No
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by dijagram 2/2/2016, 19:15

Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:Ajde, malo gange i ne moras na aerobik:)

Kakav aerobik...nisam ti ja neka metro... :)
A sto ja znam, zar ima koja da nije:)
cccc...mislila sam da si upućeniji...  No
U sto, tvoju osobnost, pa otkud bih znao:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18699
2015-08-09


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Ero 2/2/2016, 19:16

Trinity wrote:
Ero wrote:
Trinity wrote:
Ero wrote:
Trinity wrote:
dijagram wrote:
Trinity wrote:
kaja_333 wrote:
Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:A horn ti sluša te ko ja negdje.
Tamburice, ja sam više panonski tip. :)
I ja:)
:beer
Dobro de, ne dirajte mi ravnicu:)
Ima nas ! cheers
Evo i mene...ako smijem? love
A šta s tobom... grouphug
Bit ću dobar...časna pionirska. :)
Samo nemoj gange...nešto me žulja uho... 👅
Dobra je za čišćenje, ako je to problem... drunken
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by epikur37 12/2/2016, 16:37

Austrijski Der Standard pisao je ovih dana o Hasanbegoviću kao povjesničaru “koji obožava ustaše”, ali je veliki protivnik stvaranja trećeg entiteta za Hrvate u Bosni i Hercegovini.

Vjerojatno će biti Karamarkova produžena ruka za HDZ-ovu politiku u Bosni i Hercegovini.

Paradoksalno je da je Hasanbegović dobio najjaču potporu od hercegovačkih intelektualaca koji su poznati po promicanju ideja o ostvarenju trećeg entiteta u Bosni i Hercegovini.

http://www.dnevno.hr/kolumnisti/jure-zovko/panem-et-circenses-treba-nam-jos-rasprava-o-partizanima-ustasama-893016
-----------------------


Hercegovci ko telad, reci im da podrže Hasanbegovića i da će ispast najveći Hrvati ....odmah lete :D

Nema veze što im ista politika ide u direkt u leđa.

Još će njih Hasanče postrojit u Sarajevu :)


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by vuksadinare 12/2/2016, 16:45

Cuj kako gdje..recimo bosnjaci u posavini su bez problema ratovali pod sahovnicom..recimo od 500 poginulih u 103 derventskoj hvo brigadi poginulo je 198 bosnjaka...u bihackoj hvo brigadi je bilo i 25 % bosnjaka u 4 godine rata...znaci moglo se i drugdje a zasto nije zreba pitat i hrvate i bosnjake...ali moglo se posavina i bihac su primjeri
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by vuksadinare 12/2/2016, 16:47

Mozda sto su bili blize hrvatskoj i vise orjentitani prema njoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by jastreb 12/2/2016, 16:47

vuksadinare wrote:Cuj kako gdje..recimo bosnjaci u posavini su bez problema ratovali pod sahovnicom..recimo od 500 poginulih u 103 derventskoj hvo brigadi poginulo je 198 bosnjaka...u bihackoj hvo brigadi je bilo i 25 % bosnjaka u 4 godine rata...znaci moglo se i drugdje a zasto nije zreba pitat i hrvate i bosnjake...ali moglo se posavina i bihac su primjeri
Moje je mišljenje da je to stoga što su ti dijelovi bili odsječeni od Sarajeva.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by jastreb 12/2/2016, 16:48

vuksadinare wrote:Mozda sto su bili blize hrvatskoj i vise orjentitani prema njoj
A u pitanju su i Ćopićeva i Andrićeva Bosna.

Moja stara teorija,koja se na svakom primjeru pokazuje kao pravi barometar u svim segmentima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by vuksadinare 12/2/2016, 16:48

Mozda sto su bili blize hrvatskoj i vise orjentitani prema njoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by epikur37 12/2/2016, 16:50

Saš vidit kad hasanče dođe u Mostar, potrpa Zvonka Jurišića i još par ljutih Hercegovaca pa pravac u Sarajevo da učvrsti savez s muslimanima :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by vuksadinare 12/2/2016, 16:59

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Cuj kako gdje..recimo bosnjaci u posavini su bez problema ratovali pod sahovnicom..recimo od 500 poginulih u 103 derventskoj hvo brigadi poginulo je 198 bosnjaka...u bihackoj hvo brigadi je bilo i 25 % bosnjaka u 4 godine rata...znaci moglo se i drugdje a zasto nije zreba pitat i hrvate i bosnjake...ali moglo se posavina i bihac su primjeri
Moje je mišljenje da je to stoga što su ti dijelovi bili odsječeni od Sarajeva.
mozda...ali ne..ti krajevi su bili ukljuceni u projekt velike srbije pa du bili primorani borit se protiv srba...a tu je obitavalo i vise srba nego u srednjoj bosni i zapadnoj i sjevernoj hercegovini
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH - Page 11 Empty Re: Hasanbegović: Tuđmanova politika je bila fokusirana na rušenje džamija i podjelu BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum