ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku - Page 2 Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus Sun 22 Oct - 1:59

Upravo u tijeku:

Šolc: Ja sam uz Izrael ( ja sam cionista )

Stranka mu je puna muslimana npr Adis Ahnetovic koji je progurao onu rezoluciju u BiH di su Hrvati i Srbi fuj kaka a Bakir je dobar dečko.

Super mi je Šolc šta si ti cionista. Tako i treba. Sad nit jedna mujaga u Njemačkoj neće glasat za vas.

RayMabus

Posts : 175950
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku - Page 2 Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus Sun 22 Oct - 2:10

Prema reprezentativnom istraživanju, procjenjuje se da je 2019. u Njemačkoj bilo 5,3–5,6 milijuna muslimana migrantskog podrijetla (6,4–6,7% stanovništva), uz nepoznati broj muslimana bez migranta pozadina

https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Germany

Najbolje da osnuju svoju stranku jer šta će glasat za tebe kad si ti cionista jel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175950
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku - Page 2 Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus Sun 22 Oct - 2:41

Jedva čekam da cionisti opet pogode neke civile i ubiju hrpu malih beba.

Onda ti izađeš pred kamere i digneš šaku i kažeš: Ja stojim uz Izrael ( ja sam cionista ).

I onda ti više niti jedan muajga ni tebi ni tvojoj stranci neda glas.

JEBO TI KOMŠIĆ MATER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175950
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku - Page 2 Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum