ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 20:36

Tako je Milanoviću. :tu

Milanović o uspostavi kontrole na granicama i migrantima: Problem je nažalost u BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 20:39

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je u subotu da je uzrok povećanog priliva ilegalnih migranata na granicama, u Bosni i Hercegovini odnosno viznom režimu.

Milanović je kazao kako će odluka da se uvedu kontrole na granici Slovenije biti kratkotrajna, te da će sve brzo vratiti na staro.
Milanović smatra da je problem u Bosni i Hercegovini.

"Problem je, nažalost, u Bosni i Hercegovini, to je operativni problem, to treba riješiti. Ja vjerujem da niko u Bosni i Hercegovini na to što se događa, a događa se cijelo vrijeme, ne gleda s odobravanjem. I to je problem viznog režima koji Bosna i Hercegovina ima s nekim državama, odnosno nema s nekim državama čiji državljani slobodno dolaze u Sarajevo, slete na aerodrom i onda dalje idu u promenadu", objašnjava Milanović.

Prema njegovom mišljenju tome se može stati u kraj.

"Pa evo, ja bih očekivao najviše da poduzmu Austrijanci i Nijemci, jer ti ljudi idu, ti migranti idu uglavnom kroz naš prostor da bi se dočepali iz sjevera. Treba razgovarati s vlastima u Bosni i Hercegovini, jer neke države očito ne zadovoljavaju minimum kriterija EU. Bosna i Hercegovina nije u EU", rekao je Milanović.

Kazao je kako je rješenje da Bosna i Hercegovina uvede strože kriterije za ulazak.

"Ako želimo biti isto društvo, trebali bi igrati po nekakvim pravilima. Neću reći - panislamska solidarnost, ali nekakva lakomislenost u pristupu i nekakva iluzija zajedničkog bratstva svih Slavena ili svih muslimana dovodi do ovakvih stvari. Ljudi dolaze bez ikakve kontrole. Tako je. Mislim da bi se to moglo i doslovno može riješiti tako da BiH uvede strože kriterije za ulazak u državu. Da ne može baš ući svako", kazao je Milanović i dodao kako smatra da vojska na granici nije rješenje.

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 21:22

Tim bi se tribali bavit ministri vanjskih poslova EU a od Austrije i Njemačke ministri vanjskih poslovasu Salenberg i Analena Barenbock.

Njih dvoje su na onom sastanku EU 20.02.2022 godine rekli svojoj članici koja jedina ima granicu s BiH i s pravom se žali da odjebemo i da će oni Komšića po četvrti put.

Dakle oni su islamisti.

Milanoviću dragi a šta ti očekuješ od takvih ?

Amo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by Joža 21/10/2023, 21:40

Naravno da jest. Komsioglu i Alahu ekber i free Palestine itd.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2397
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 21:43

Koba wrote:Naravno da jest. Komsioglu i Alahu ekber i free Palestine itd.
A ne možeš ti to njima objasnit znaš. Oni imaju svoju geopolitiku i u njoj je Bih gradžanska i kao takva ulazi u EU i NATO tj pod njihov kišobran.

Zato im fino triba trpat pa su im iduću jesen izbori u Austriji a krajnja desnica je najjaća stranka sada a kad im se još zatvori plin pa inflacija i navala kozojeba na austrijske granice ima da skviću ko da ih netko kolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by Joža 21/10/2023, 21:47

RayMabus wrote:
Koba wrote:Naravno da jest. Komsioglu i Alahu ekber i free Palestine itd.
A ne možeš ti to njima objasnit znaš. Oni imaju svoju geopolitiku i u njoj je Bih gradžanska i kao takva ulazi u EU i NATO tj pod njihov kišobran.

Zato im fino triba trpat pa su im iduću jesen izbori u Austriji a krajnja desnica je najjaća stranka sada a kad im se još zatvori plin pa inflacija i navala kozojeba na austrijske granice ima da skviću ko da ih netko kolje.

Samo trpaj. Neka gore govna mater im jebem liberalnu.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2397
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 21:49

Pa zato su fino i zapeli u Ukrajini i nema brzog sloma Rusije.

Izbori su u demokraciji svako četiri godine a u Austriji su za godinu dana i krajnja desnica može samo rasti.

Polako i metodično sve dok ih sve ne prikoljem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 22:48

Zašto su četiri članice EU odbile Air Montenegro i šta Aerodrom u Tuzli dobija letovima za Tursku

Za one koji ne znaju: Prošle godine pred izbore u BiH Erdogan je napravio turneju po Balkanu i u BiH podržao SDA i tada su mu i Srbija i BiH dale bezvizni režim.

Kako nemaju izravni kopneni ni morski dodir onda upadaju preko međunarodnih aerodroma u BiH a to su prvenstveno Sarajevo i Tuzla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 22:52

Švedska, Danska, Austrija i Njemačka su odbile izdati dozvolu za slijetanje aviona Air Montenegra koji želi uspostaviti direktne linije sa Međunarodnog aerodroma u Tuzli. Koje benefite će ostvariti zračna luka zbog pozitivnog odgovora Nizotemske i Turske te razloge zbog odbijanja četiri članice EU doznali smo u tuzlanskom aerodromu.

Direkcija za civilno zrakoplovstvo BiH (BHDCA) izdala je dozvolu crnogorskoj aviokompaniji Air Montenegro za uspostavu linija sa Međunarodnog aerodroma Tuzla ka Nizozemskoj i Turskoj. Ovakva vrsta dozvole omogućena je nakon što su navedene dvije države odobrile zahtjeve za slijetanje aviona na njihovo tlo.

Kako je za Klix.ba kazao direktor Međuarodnog aerodroma u Tuzli Dževad Halilčević, uspostava navedene dvije linije dio su šireg projekta kojeg zajednički realiziraju sa Air Montenegrom.

"Nakon što je Wizz Air donio odluku o zatvaranju baze te smanjenju broja linija, intenzivno smo krenuli u pronalazak zainteresiranog avioprijevoznika. Sada je posebno dobro to što smo po prvi puta dobili odobrenje za uspostavljanje direktne linije za Istanbul jer su naši građani avionom morali putovati iz Sarajeva i Beograda ili jednostavno autobusom. Još uvijek čekamo završetak određenih procedura, kako bismo mogli krenuti sa objavom letova za Tursku, ali i Nizozemsku", kaže Halilčević.

Uspostava ove dvije linije od Tuzle do Mastrihta i Istanbula donijet će benefite tuzlanskom aerodromu u ekonomskom smislu, a Halilčević vjeruje da će se njima u znatnoj mjeri kompenzirati odlazak Wizz Aira u onom punom kapacitetu u kojem je bio do septembra ove godine.

Inače, Air Montenegro, osim za Tursku i Nizozemsku tražio je dozvole i za uspostave direktnih letova ka Švedskoj, Danskoj, Austriji i Njemačkoj koje su odbile zahtjeve. Shodno tome, ni BHDCA nije bila u mogućnosti izdati svoju dozvolu. Zahtjev je upućen i ka Luksemburgu te se još uvijek čeka odgovor njihovih civilnih zrakoplovnih vlasti.

"Bitno je naglasiti da se BHDCA uključila zadnjih desetak dana te i oni pokušavaju pribaviti odobrenja kroz bilateralne razgovore koje vode sa nadležnim direkcijama. Kada je riječ o odbijanju zahtjeva, oni striktno poštuju određene ugovore koji su potpisani 2006. godine, odnosno dokumente koje je BiH potpisala sa zemljama EU, kada je u pitanju zračni saobraćaj. Po istom osnovu Nizozemska je prihvatila, a ostale su odbile te mi očekujemo da će prevashodno Njemačka i Austrija promijeniti mišljenje", dodaje Halilčević.

Kako nam je kazao Halilčević, navedene države zahtjev su odbile jer Air Montenegro nije aviokompanija koja je registrirana u Bosni i Hercegovini ili nekoj od zemalja članica Evropske unije, što je shodno potpisanim ugovorima, preduslov za mogućnost ishodovanja dozvole.

"Mi i dalje pokušavamo učiniti sve što je u našoj moći jer su aerodromi u Švedskoj i Danskoj zainteresirani za uspostavljanje poslovnog odnosa sa Međunarodnim aerodromom Tuzla. Vjerujemo u mogućnost promjene odluke jer postoji očigledan interes, kako aerodroma, ali i putnika, a na kraju i privrede ove dvije države", navodi naš sagovornik.

Kako nam je otkrio Halilčević, menadžment tuzlanskog aerodroma trenutno vrši pregovore i sa nove dvije kvalifikovane aviokompanije u kontekstu uspostavljanja saradnje te mogućnosti direktnih letova ka državama koje imaju putnički potencijal.

"Moramo imati u vidu da su oni veoma oprezni te da se u obzir uzima mnoštvo faktora. Bez obzira koliko mi insistiramo i žurimo, većina stvari nije do nas", navodi Halilčević.

Pozitivan pomak na tuzlanskom tlu vidi se i u posljednjoj odluci Vlade TK, kojom će se kroz rebalans kantonalnog budžeta izdvojiti dva i po miliona KM za subvencioniranje aviokompanija, a koje žele uspostaviti svoje letove sa tamošnjeg aerodroma.

"Mislim da će takva odluka Vlade TK doprinijeti odlučnosti aviokompanija za uspostavljanje saradnje s našim aerodromom. Sasvim sam siguran da su subvencije budućnost aviosaobraćaja u BiH, ali i u svijetu. Aviokompanije stječu te navike da se dijelom ili u cijelosti subvencioniraju njihovi letovi i mi ćemo uvijek morati planirati ta sredstva, kako bismo imali maosvnija putovanja naših građana", zaključio je Halilčević.

Međunarodni aerodrom Tuzla nakon drastičnog smanjenja Wizz Airovih linija bilježi i pad u broju prevezenih putnika. I pored toga, postoji mogućnost da do kraja ove godine ipak bude ispunjen plan za 2023.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 23:01

I sad vidiš šta imaš:

Ja znam da su njima izbori za godinu dana u Austriji a oni se prave pametni

Pustii ih tri mjeseca i rok do novih izbora je 9 mjeseci a zbog ovih izbjeglica krajnja desnica u Austriji raste.

Opet ih upozoriš i ako okrenu glavu opet pustiš tri mjeseca i sad je rok do idućih izbora pola godine a u međuvremenu im izbjeglice stižu na austrijsku granicu i krajnja desnica raste.

Jebe se mene oćeš li ti ili ne reagirati jer ja uvijek pobjeđujem.

Zakonodavni izbori održat će se u Austriji do jeseni 2024. kako bi se izabralo 28. Nacionalno vijeće , donji dom austrijskog dvodomnog parlamenta.

Sljedeći parlamentarni izbori u Austriji

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku 800px-Austria2024.svg

Ispitivanje javnog mnijenja za sljedeće parlamentarne izbore u Austriji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 23:19

Dođe taj Šalenberg koji je austrijski ministar vanjskih poslova i koji je reka nama da odjebemo i da će on islamsku BiH ( nakon čega je Putko napa Ukrajinu i ovi sad jedu govna ) i pijemo kaficu i ja mu kažem da Komšić mora ukinit bezvizni režim s Turskom i ovaj ti lipo okrene glavu.

Nema zime. Vidimo se za tri mjeseca opet a do tada će ti te izbjeglice navalit na granicu i krajnja desnica raste a ti padaš i gubiš izbore.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 23:28

Ali šta njega brige šta ja kažem kad san ja njemu nekakvi mali Mujo iz Doboja i gleda me s visoka jer da nije tako ne bi nikad diga ruku na onom sastanku 20.02.2022 protiv mene a za Komšića i tzv gradžansku a u osnovi islamsku BiH ( hrvatski član se preglasava glasovima Bošnjaka ).

On je viša klasa, gospodin Austrijanac, vladar. Šta će njemu neki kmet tamo solit pamet.

Dobro.

Kad te buden zakla posrat ću ti se na glavu nakon toga.


Mala napomena: Šalebenrzi su austrijsko plemstvo a on je karijerni diplomat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 21/10/2023, 23:53

A vid ovog Komšičevca šta izjavljuje a za one koji ne znaju na šta mislim obrati pažnju kako otvoreno govori da prima one koji imaju potrebne vještine dakle otvoreno zovu mujage i kmice u Njemačku da im dođu raditi.

Njemačka mora brže deportirati migrante koji nemaju pravo ostati, ali i nastaviti prihvaćati one koji imaju pravo na azil i one s potrebnim vještinama, rekao je njemački kancelar Olaf Scholz u intervjuu u petak.

“Moramo deportirati u velikim razmjerima one koji nemaju pravo ostati u Njemačkoj”, rekao je Scholz za Der Spiegel.

Naglasio je da oni koji nemaju uvjeta za azil i nemaju izgleda za ostanak moraju otići. “Moramo više i brže deportirati”, rekao je njemački kancelar.

Scholz je rekao da je nužan “cijeli paket mjera” kako bi se ograničila nezakonita migracija, a to uključuje bolju zaštitu vanjskih granica Europske unije i strože kontrole na granicama Njemačke sa susjednim članicama EU-a.

Kancelar je dodao da Njemačka mora nastaviti prihvaćati izbjeglice koje imaju pravo na azil zbog političkog progona ili drugih legitimnih razloga, kao i privlačiti više migranata s potrebnim vještinama. “Ali oni koji ne pripadaju ni jednoj ni drugoj skupini ne mogu ostati kod nas”, ponovio je Scholz.

Intervju je objavljen dok je vladajuća koalicija, koju čine Socijaldemokratska stranka (SPD), Zeleni i Slobodna demokratska stranka (FDP), raspravljala o migracijskoj politici.

Neki političari iz redova SPD-a nisu bili oduševljeni Scholzovom izjavom o deportacijama. Zastupnici Rasha Nasr i Hakan Demir priopćili su u petak da su deportacije “samo mali dio rješenja” u vrijeme visoke inflacije i vapaja tvrtki da im se pomogne “Migracije su jedno od mnogih pitanja s kojima se moramo nositi – neki se ponašaju kao da je to jedino preostalo pitanje, a toliko toga moramo učiniti”, poručili su zastupnici Bundestaga.

Scholz: Moramo brže deportirati migrante koji nemaju pravo ostati

Zato i ne blokiraju BiH i Srbiju s tim bezviznim režimom za Tursku jer tako dovlače izbjeglice i onda nama rade probleme a oni će da biraju šta bi oni htjeli.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by T. 22/10/2023, 00:08

najveća tuđmanova pogreška je što nije podijelio bosnu sa srbima...
danas se toga nitko ne bi ni sjećao...
a time bi učinili uslugu i sebi i europi...
miljon mrtvih, manje-više, na  balkanu ionako ne znači ništa...
lanjski snijeg...

_________________
Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 22/10/2023, 00:17

On će birat pobrano izbjeglice koje će dovodit na Balkan. Jašta ćeš. Ti si socijaldemokrat i zato moraš podržavat Židove jer ste protiv nacizma i zato šta podržavaš židove ti si CIONISTA.

Trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 22/10/2023, 00:27

Socijal demokratska partija Njemačke ( ovo isto vrijedi i za socijal demokratsku partiju Austrije ) :

Kako ste povijesno istrijebljivali tj nacisti su istrijebljivali Židove a prije toga su zabranili socijal demokratsku stranku onda vi zbog povijesnih okolnosti jednostavno ne možete ne stati uz Židove.

To znači da niti jedan muajga u Njemačkoj i Austriji neće glasati za socijal demokrate.

Voliš islamsku BiH i Komšića ?

Pa eto ti ih samo sad nit jedan neće vašoj stranci dati glas jer ste CIONISTI.

A šta će ih fino Židi sad izrokat i napraviti đenosajd a vi ih morate podržavati.

Bog ima smisao za humor.


Mala napomena: Ja sam anđeo Pravednik a oni su božji autoriteti i provode božansku pravdu i od tu ovo gore moje: Bog ima smisao za humor.

Ha ha ha rokaj po islamističkoj nejači u Gazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 22/10/2023, 00:51

Nema glasova mujaga za socijaldemokrate u Njemačkoj i Austriji jer su cionisti.

Em neće dobit glas od njih em rade sranja. A bez glasova komunjare neće dobiti iduće izbore.

Kad sam bio ja u školi
Nudili mi knjižicu
Onu malu crvenu
Molili me svaki dan
Da postanem njihov član
Ali nisam, nisam hteo ja
Molili me svaki dan
Da postanem njihov član

Jače reči đede Krstana
Komunjare, komunjare
Vi volite samo pare
Svi ste vi komunisti
Pravljeni na kalup isti
Svi ste vi komunisti
Pravljeni na kalup isti

Kad sam bio ja u vojsci
Donosili hartije
Sve članovi partije
Molili me svaki dan
Da postanem njihov član
Ali nisam, nisam hteo ja
Molili me svaki dan
Da postanem njihov član
Jače reči đede Krstana
Komunjare, komunjare
Vi volite samo pare
Svi ste vi komunisti
Pravljeni na kalup isti
Svi ste vi komunisti
Pravljeni na kalup isti

Kad sam došo ja na poso
Direktori zvali mene
Poslovođa i šef smene
Molili me svaki dan
Da postanem njihov član
Ali nisam, nisam hteo ja
Molili me svaki dan
Da postanem njihov član
Jače reči đede Krstana
Komunjare, komunjare
Vi volite samo pare
Svi ste vi komunisti
Pravljeni na kalup isti
Svi ste vi komunisti
Pravljeni na kalup isti

RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 22/10/2023, 01:02

RayMabus wrote:Socijal demokratska partija Njemačke ( ovo isto vrijedi i za socijal demokratsku partiju Austrije ) :

Kako ste povijesno istrijebljivali tj nacisti su istrijebljivali Židove a prije toga su zabranili socijal demokratsku stranku onda vi zbog povijesnih okolnosti jednostavno ne možete ne stati uz Židove.

To znači da niti jedan muajga u Njemačkoj i Austriji neće glasati za socijal demokrate.


Voliš islamsku BiH i Komšića ?

Pa eto ti ih samo sad nit jedan neće vašoj stranci dati glas jer ste CIONISTI.

A šta će ih fino Židi sad izrokat i napraviti đenosajd a vi ih morate podržavati.

Bog ima smisao za humor.


Mala napomena: Ja sam anđeo Pravednik a oni su božji autoriteti i provode božansku pravdu i od tu ovo gore moje: Bog ima smisao za humor.

Ha ha ha rokaj po islamističkoj nejači u Gazi.
Bombardiranje kavane u Khan Yunisu ostavilo je 11 šehida

Palestinski mediji izvijestili su ove nedjelje ujutro da je izraelska vlada koju podržavaju SAD bombardirala kafić u gradu Khan Yunis što je rezultiralo mučeništvom 11 osoba, a zgrada je potpuno uništena.

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku F8_pedCW0AA73gT?format=jpg&name=small

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 22/10/2023, 01:21

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Socijal demokratska partija Njemačke ( ovo isto vrijedi i za socijal demokratsku partiju Austrije ) :

Kako ste povijesno istrijebljivali tj nacisti su istrijebljivali Židove a prije toga su zabranili socijal demokratsku stranku onda vi zbog povijesnih okolnosti jednostavno ne možete ne stati uz Židove.

To znači da niti jedan muajga u Njemačkoj i Austriji neće glasati za socijal demokrate.


Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku F8_pedCW0AA73gT?format=jpg&name=small

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Z

Izrael je večeras granatirao tržnicu Nuseirat u Pojasu Gaze, objavilo je palestinsko Ministarstvo unutarnjih poslova. Kako navode, u napadu je bilo žrtava.

"U izraelskom granatiranju tržnice Nuseirat u Pojasu Gaze ima mrtvih i velik broj ozlijeđenih", navodi se u priopćenju, a prenosi RIA Novosti. Ministarstvo nije navelo detalje o broju žrtava ili ranjenih. Palestinski portal Quds objavio je da je na mjestu napada izbio požar.
Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku A982812f-24ae-405e-bfbf-382ed71b0908

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Images?q=tbn:ANd9GcQO4sT7d3pjjV22Z2JqX0YRkANKKys_mL0wuA&usqp=CAU

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by RayMabus 22/10/2023, 01:59

Upravo u tijeku:

Šolc: Ja sam uz Izrael ( ja sam cionista )

Stranka mu je puna muslimana npr Adis Ahnetovic koji je progurao onu rezoluciju u BiH di su Hrvati i Srbi fuj kaka a Bakir je dobar dečko.

Super mi je Šolc šta si ti cionista. Tako i treba. Sad nit jedna mujaga u Njemačkoj neće glasat za vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175406
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku Empty Re: Milanović: BiH je podržavatelj islamske invazije na Austriju i Njemačku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum