ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 9/9/2023, 11:30

Kina nije jedina prijetnja kada je riječ o energetskoj sigurnosti u Europi. EU uvozi energiju iz mnogih zemalja čiji se ni demokratski ni geopolitički ciljevi ne poklapaju s onima u Bruxellesu: Katar, Saudijska Arabija, Kazahstan, Libija i naravno, Rusija.

Europa je poduzela velike napore kako bi to riješila, a brzina kojom je odgovorila na rusku krizu je impresivna, s obzirom na to da se nekoć smatralo nemogućim. Međutim, brojna i starija europska populacija - u kombinaciji s gospodarstvima koja stagniraju - i dalje zahtijeva ogromne količine energije ako želi održati svoj trenutni način života.

Kao što je jedan diplomat EU rekao: "Jedna je od životnih ironija da su zemlje koje drže adute u energetici ponekad one koje su u najboljem slučaju nepouzdani partneri, a u najgorem slučaju budući neprijatelji".
Putinov pokušaj žestokog udara na Zapad je propao. Ali postoji loša vijest za EU
Nemaju ni energente.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 9/9/2023, 11:33

Ugasiš te tvornice i mirna Bosna.
Ne treba ti radna snaga, ne trebaju ti ni energenti više i miran si i baš te boli k.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Hoholo Mudovski 9/9/2023, 12:04

RayMabus wrote:Ugasiš te tvornice i mirna Bosna.Ne treba ti radna snaga, ne trebaju ti ni energenti više i miran si i baš te boli k.
3D printer i Veber izrađuje modele Gospe, a Ero prodaje kineskim turistima u Međugorju je sumorna budućnost EU...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4243
2023-08-31


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 9/9/2023, 12:19

Ugasiš sve tvornice i riješiš sve probleme.
Šta će im tvornice kad nemaju radnu snagu ?Pa oni uopće nemaju radnike i tako najmanje idućih 50 godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 9/9/2023, 12:39

Ideš otvorit tvornicu tamo, staviš temelje i za pet godina ti nema tko radit u njoj a ako koga i nađeš moraš ga dobro platit da ga zadržiš.
To samo budala može ić otvorit tvornicu u toj Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by mentalitet 10/9/2023, 00:20

Eroo wrote:Znači, ode Srbija u tri krasne. Kako mislite dalje?

Neka postane opet seljachka zemlja i industrijski propane samo da vidim svojim ochima kako je glupi schwabo zbog svoje megalomanije otishao u sto pichki materinih.No,najbolje mi je ono iz uvodnog teksta gdje hrvati pishu kako se ljudi masovno vracaju u svoje zemlje a ne smiju napisati na Balkan.Zivot je na selu u danashnje vrijeme a ne u betonu.Ubetonu zive samo moderni robovi kao ti.Sigurno ti je zelja oduvijek bila da zivish u centru grada kao onaj folksdojcher shto se hvalio kako ima trosobni stan u centru Zagreba.

Samo ima jedan zajeb,Vuchko je sjedio na tri stolice pa chitam slijedece godine Kina u Srbijju ulaze 6 milijardi dolara a u Republiku Srpsku 3.Dakle,i da hoce ne mogu propasti ali ti cesh kao i onaj folksdojcher sitno srati ako ne dobijete hranu iz Srbije.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Eroo 10/9/2023, 06:24

DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:Znači, ode Srbija u tri krasne. Kako mislite dalje?
Zar nisi rekao da će sankcije uništiti Ruse. Kako sada trpi Evropa, to nam nitko nije rekao?
Nisam ja ništa reko, gdje si to pročito?

A vidi sad ovo:

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Screenshot-11816

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/rusija-i-kina-ce-ispuniti-zadatak-sefova-2396397
Kina kupuje ruski plin za juane. Pohvalno.
Ja samo čekam da i Srbija prijeđe na rublje i Juane. Oooo da... :D
AV jednostavno srpsku ušteđevinu u evrima i dolarima knvertira u rublje i juane.Po želji.  Šta misliš? jocolor
Srpske vijesti da kliknem kao relevantne?
Jesi ti neki Jugos?
Ti čak ni to nisi.
Ne reče mi kako u dojčlandu, ima li se i može li se?
Njemci se čude kako Rusija ima veći gospodarski rast od njih. Nije im jasno, Ursula VanderPfizer je obećala obrnuto.

I AV tvrdi da je Srbija lider u Europi po gospodarskom rastu.
Svojevremeno je kružio vic kako je Albanija imala godišnji rast gospodarstva od 100%.
Prošle godine proizveli jedan traktor, a ove godine dva.
Koji segment ruske proizvodnje ima rast? Proizvodnja votke? drunken

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Hoholo Mudovski 10/9/2023, 07:43

Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:Znači, ode Srbija u tri krasne. Kako mislite dalje?
Zar nisi rekao da će sankcije uništiti Ruse. Kako sada trpi Evropa, to nam nitko nije rekao?
Nisam ja ništa reko, gdje si to pročito?

A vidi sad ovo:

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Screenshot-11816

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/rusija-i-kina-ce-ispuniti-zadatak-sefova-2396397
Kina kupuje ruski plin za juane. Pohvalno.
Ja samo čekam da i Srbija prijeđe na rublje i Juane. Oooo da... :D
AV jednostavno srpsku ušteđevinu u evrima i dolarima knvertira u rublje i juane.Po želji.  Šta misliš? jocolor
Srpske vijesti da kliknem kao relevantne?
Jesi ti neki Jugos?
Ti čak ni to nisi.
Ne reče mi kako u dojčlandu, ima li se i može li se?
Njemci se čude kako Rusija ima veći gospodarski rast od njih. Nije im jasno, Ursula VanderPfizer je obećala obrnuto.

I AV tvrdi da je Srbija lider u Europi po gospodarskom rastu.
Svojevremeno je kružio vic kako je Albanija imala godišnji rast gospodarstva od 100%.
Prošle godine proizveli jedan traktor, a ove godine dva.
Koji segment ruske proizvodnje ima rast? Proizvodnja votke? drunken
Evo tražiš me podatke, ja ti ih dam, a onda ćeš me kako reklamiram Ruse.
Ali ajde šta ću od tebe. Industrijska proivodnja radi 3 smjene zbog potreba vokske, povećanje mirovina i plaća rezultiralo je potražnjom. Znam da Soroševi mediji neće o tome da sankcije više štete Evropi, mi to i ne moramo znati. 
Uostalom zar cijela anglosaksonska politika u Ukrajini nije zasnovana na fuck EU?

BDP👇...  Ursula VanderPfizer se malo zajebala, a možda i ne.
Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Img_2035
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4243
2023-08-31


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Hoholo Mudovski 10/9/2023, 09:00

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Img_2036

Topčider Anno Domini 1981
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4243
2023-08-31


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Serbinho-3 10/9/2023, 09:23

Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:Znači, ode Srbija u tri krasne. Kako mislite dalje?
Zar nisi rekao da će sankcije uništiti Ruse. Kako sada trpi Evropa, to nam nitko nije rekao?
Nisam ja ništa reko, gdje si to pročito?

A vidi sad ovo:

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Screenshot-11816

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/rusija-i-kina-ce-ispuniti-zadatak-sefova-2396397
Kina kupuje ruski plin za juane. Pohvalno.
Ja samo čekam da i Srbija prijeđe na rublje i Juane. Oooo da... :D
AV jednostavno srpsku ušteđevinu u evrima i dolarima knvertira u rublje i juane.Po želji.  Šta misliš? jocolor
Srpske vijesti da kliknem kao relevantne?
Jesi ti neki Jugos?
Ti čak ni to nisi.
Ne reče mi kako u dojčlandu, ima li se i može li se?
Njemci se čude kako Rusija ima veći gospodarski rast od njih. Nije im jasno, Ursula VanderPfizer je obećala obrnuto.

I AV tvrdi da je Srbija lider u Europi po gospodarskom rastu.
Svojevremeno je kružio vic kako je Albanija imala godišnji rast gospodarstva od 100%.
Prošle godine proizveli jedan traktor, a ove godine dva.
Koji segment ruske proizvodnje ima rast? Proizvodnja votke? drunken


Svaki Cigo svoga konja hvali. Sta je trebao reci, ne valja? Opet ima vise tih fabrika, infrastruktura. Think positive, stay positive. Kod onih Zutih nije bilo nista i bili su dobri. Svojim poltronima iz Stranke delili plen zrtve Srbija. Telenor 1.5 milijarde, gde je otisao novac? Privatizacija? Bioskopi po Beogradu, pokupovani, promenjena delatnost u stanove, uzeto za sitne pare. Dobro Parlament nisu privatizovali u Hotel i sobe na 15 minuta. Daval se poslovi nekakve maske za vojsku, uzeo Hotel Moskvu na privatizaciji. Ljudi, koji su se preko noci pojavili i nestali. Ti su bili dobri. Ovaj isto kupuje izbore, deli novac, ali barem narodu. Niko nije savrsen, bitno je sve videti i analizirati a ne biti navijac. Zemun je Radikalski, ali nista nisu tamo uradili. Bio sada. Ljudi su ljubazniji i dosta smireniji od Beograda, ali nista ulozeno. Otvorili sada pristaniste neko. Sredi malo, ozivi, ulica sa restoranima ko Skadarlija, mozes nesto, sve treba reci.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26522
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Serbinho-3 10/9/2023, 09:32

Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:Znači, ode Srbija u tri krasne. Kako mislite dalje?
Zar nisi rekao da će sankcije uništiti Ruse. Kako sada trpi Evropa, to nam nitko nije rekao?
Nisam ja ništa reko, gdje si to pročito?

A vidi sad ovo:

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Screenshot-11816

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/rusija-i-kina-ce-ispuniti-zadatak-sefova-2396397
Kina kupuje ruski plin za juane. Pohvalno.
Ja samo čekam da i Srbija prijeđe na rublje i Juane. Oooo da... :D
AV jednostavno srpsku ušteđevinu u evrima i dolarima knvertira u rublje i juane.Po želji.  Šta misliš? jocolor
Srpske vijesti da kliknem kao relevantne?
Jesi ti neki Jugos?
Ti čak ni to nisi.
Ne reče mi kako u dojčlandu, ima li se i može li se?
Njemci se čude kako Rusija ima veći gospodarski rast od njih. Nije im jasno, Ursula VanderPfizer je obećala obrnuto.

I AV tvrdi da je Srbija lider u Europi po gospodarskom rastu.
Svojevremeno je kružio vic kako je Albanija imala godišnji rast gospodarstva od 100%.
Prošle godine proizveli jedan traktor, a ove godine dva.
Koji segment ruske proizvodnje ima rast? Proizvodnja votke? drunken

Kinezi ne znam da li ce doci, Turaka pun Beograd. Njima samo licna karta treba, puno ih je. Skadarlija, dva Turcina sa kriglama od po litar piva, jer valjda u Turskoj ne mogu i zove Tursku video call. Pokazuje kako pivo dere a onaj narmonikas iza sa Turcinom ramenima vrckaju kako se lepo provode. Ko bi rekao da su ratovali a slazu se da ne poverujes. Kinezi su drugaciji, videcemo. Rusa je dosta doslo. Ima i sa Zapada, Waterfront je privukao dosta ljudi, cak i po Adi stranci, to je bilo neverovatno. Doduse, zanima i mene vise da odem na obale Dunava u Becu, ima i tamo zezanje i zivota, nego negde na more. Tako da videcemo, nije bas kao ranije, dosta je bolje, ali uvek moze dosta vise.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26522
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 10/9/2023, 10:45

njemačka samo kaj nije propala. i tako kod srblja zadnjih 70g
ali mnogo vole da dođu u nemačko.

serbinjo recimo puši kurčeve po italiji.
kreten čisti račiće po floridi

mrski im kapitalizam ali bre beže iz srbije ko vrag od tamjana

srbi masovno otkrivaju rvacke korjene ne bi li mogli doći u mrsku im nemačku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 10/9/2023, 10:52

Serbinho-3 wrote:
 dva Turcina sa kriglama od po litar piva, jer valjda u Turskoj ne mogu i zove Tursku video call. Pokazuje kako pivo dere a onaj narmonikas iza sa Turcinom ramenima vrckaju kako se lepo provode. 
tko bi rekao da su srbi glupi po defaultu.
najveća pivovara unutar europe je efes pilsen, turska.

svi loču alkohol. u iranu, saudijskoj arabiji, kuwajtu dozvoljeno piti alkohol ako nisi musliman.

samo kaj si ti glupi srbin.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Hoholo Mudovski 10/9/2023, 17:40

Evropa je nagužena kao i francuska sobarica. 
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4243
2023-08-31


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by mentalitet 10/9/2023, 19:05

veber wrote:njemačka samo kaj nije propala. i tako kod srblja zadnjih 70g
ali mnogo vole da dođu u nemačko.

serbinjo recimo puši kurčeve po italiji.
kreten čisti račiće po floridi

mrski im kapitalizam ali bre beže iz srbije ko vrag od tamjana

srbi masovno otkrivaju rvacke korjene ne bi li mogli doći u mrsku im nemačku.

I kako da ti chovjek ne jebe mater?Pa takvom bolidu drugachije se nishta ne moze dokazati.Evo i drugi likovi osim mene i Serbinja dokazuju ti podatcima kakva je situacija u toj tvojoj vukojebini.Za sada posluju preko Srbije sa Rusijom dok amer i to ne prekine.Kupujete naftne derivate od Indije i Kine i to po mnogo puta vishim cijenama.Samo ne znam dokle cete shtampati lovu u onoj takozvanoj europskoj banci.Bit ce izgleda ista situacija kao `1938 kada su schwabe vozili puna kolica DM za kilo kruha.Tko je tu idiot ?Zamishljash shta mi radimo da bi tebi bilo lakshe,bolesno da bolesnije ne moze biti.Vokabular ti je na nivou dvogodishnjeg djeteta a sama misao i onda da netko povjeruje da si neki jebeni inzenjer.Ajd ,dodushe ,kao da su te chipovali pa ponavljash stalno iste fraze shto je dokaz da si folksdojcherski potomak a jezik vam je militaristichki bez imalo beke dushe ili poetike .Zato i jeste kao narod obichne mashine koje samo jedu, prde,seru i podriguju kao ti sa svojim upisima.Pa daj smisli neshto pizda ti materina da je logichno i da ima smisla.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by mentalitet 10/9/2023, 19:19

DesnaDojkaSareAshton wrote:Evropa je nagužena kao i francuska sobarica. 

Ma koji ti je kurac?Nikad joj bolje nije ishlo ali nizbrdo.Evo ovdje kod mene schwabe nagrnuli ko ludi.A chudo jedno,obozavaju Floridu jer je toplo za popizditi ljeti ali toj gamadi ne smeta da se znoji u moru jer je voda toliko vruca da mozes jaje skuvati u njoj.Jock,to scwapchadi ne smete samo da bi se vratili u svoju vukojebinu i pohvalili se kako su tamniji od onih koji su ostali kod kuce ili su godishnji proveli u planinama.Elem,schwabama ide najbolje do sada u njihovoj povijesti od kada ih je skupio Bizmark na gomilu.Pa jebo te nitko se ne pita koliko je stara ta drzava.Starija je srpska taraba od Njemachke koja je sastavljena od raznih plemena.Za one koji zele vishe znati o toj vukojebini evo link .

https://hr.wikipedia.org/wiki/Povijest_Njema%C4%8Dke

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 20:25

Bilo kuda kmice svuda. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 20:36

Stvari se mijenjaju. Njemačka imperija tone sve brže i brže. Mislili su da će instalirat Komšića opet i nikom ništa a kad ono napad. Sad ne znaju di in je gujica a di in je glava a jedino šta im postaje jasno da će uskoro postati Kmicoland.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 20:51

Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet.

Kad je bilo glasanje u njemačkom parlamnetu onda se i CDU pridružio Zelenima, Liberalima i socijalistima i podržao stvaranje građanske islamske Bosne.

Sad ide streljanje jer su svi ovi pred streljačkim vodom i AfD će prestići i CDU po anketama.

LP pozdrav od GF5.



"A vama će, djeco, biti najljepše
Jer vi ste navikli rano u krevet
Uskoro ćemo svi mi
Imati izlaz samo do devet

Probudi me, ovo je neki ružan san
Što manje, dijete, znaš to si manje nesretan"
Kanjon Drine je iza nas
Ispred nas je ravna Romanija
Snijeg se topi, ništa neće
Zaustaviti dolazak novog proljeća
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 20:55

RayMabus wrote:Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet.

Kad je bilo glasanje u njemačkom parlamnetu onda se i CDU pridružio Zelenima, Liberalima i socijalistima i podržao stvaranje građanske islamske Bosne.

Sad ide streljanje jer su svi ovi pred streljačkim vodom i AfD će prestići i CDU po anketama.

LP pozdrav od GF5.

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 21:15

RayMabus wrote:Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet.

Kad je bilo glasanje u njemačkom parlamnetu onda se i CDU pridružio Zelenima, Liberalima i socijalistima i podržao stvaranje građanske islamske Bosne.

Sad ide streljanje jer su svi ovi pred streljačkim vodom i AfD će prestići i CDU po anketama.

LP pozdrav od GF5.

Ja sam zlopamtilo. TO ZNAČI DA NE ZABORAVLJAM KAO DRUGI PROSJEČNI LJUDI.


08.07.20228. srpnja 2022

Bundestag je glasovima zastupnika vladajuće koalicije i oporbenih demokršćana odobrio ponovno slanje njemačkih vojnika u misiju EUFOR te prihvatio rezoluciju o BiH. Zastupnici govore o povijesnoj odluci.

https://www.dw.com/hr/bundestag-prihvatio-rezoluciju-o-bih-i-odobrio-slanje-vojnika-u-misiji-eufor/a-62409320

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 2 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum