ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus 11/6/2023, 16:51

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Clouds12

:coffee B-)

RayMabus

Posts : 176439
2014-04-11


Back to top Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus 11/6/2023, 19:38

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Clouds13

A jes baš pljusak danas neki okrenio točno duž te cijele bojišnice di ovi ( Ukri ) izvode napadne akcije. Jao jao. Zapet će im vozila u blatu pa neće moći nigdje. A koje li štete. Cccccc Basketball pirat king lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176439
2014-04-11


Back to top Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus 12/6/2023, 15:51

Obje strane objavile su da su nanijele velike gubitke u ljudstvu i opremi svojim protivnicima. Nekoliko ruskih kanala na Telegramu ustvrdilo je da teritorij mijenja ruke, pogotovo u oblasti Doneck, a gubici u ljudstvu i opremi su veliki.

Međutim, vojne analize podsjećaju da se u jednadžbu uvlači još jedan faktor: vrijeme.

"Već tri sata pljušti, a po takvom vremenu naše zrakoplovstvo, dakako, ne djeluje optimalno protiv neprijatelja, kao i jedinica koje upotrebljavaju bespilotne letjelice", napisao je Vladmir Rogov, vojni bloger i proruski dužnosnik u Zaporižji, na Telegramu u nedjelju.

Prema njegovim riječima, kiša donosi značajnu prednost ruskoj strani. "Za početak, tlo u Zaporižji je takvo da čak i s malo kiše postaje kaljuža i nepremostiva prirodna barijera. Takvo tlo ne mogu prijeći ni francuski AMX-10RC, ni njemački Leopard 2, a ni puno laganiji ukrajinski/sovjetski T-72, koji teži samo 45 tona. Zapet će i postati laka meta za naše dečke", procijenio je Rogov. Međutim, vremenske prognoze pokazuju da bi kiša uskoro trebala stati.


Ukrajinski zapovjedni stožer u ponedjeljak je potvrdio da se vode žestoke borbe. Dopisnik BBC-ja komentirao je kako, unatoč velikom entuzijazmu, situacija na terenu nije idealna. "Pogled na jedinice koje opet oslobađaju ukrajinska sela donosi optimizam Kijevu i saveznicima. No, manje se čuju vijesti o dijelovima fronte gdje je napredak slabiji ili ga nema. U oblasti Zaporižja je izgubljeno puno vojnika i opreme u akciji testiranja slabosti ruske obrane", napisao je James Waterhouse.

Sela padaju u nizu, ali Rusi su mirni: ‘U rukama imamo najjači adut. To će biti nikad lakše mete‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 176439
2014-04-11


Back to top Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus 15/6/2023, 18:10

Ja sam mislio da su oni već povratili taj Bahmut kako je umirovljeni američki general izjavio 23.05 a oni ih još opkoljavaju. I to pokušavaju opkolit, znači još ih nisu nit opkolili. Malo kaskate a ?

Ukrajinska vojska pokušava opkoliti ruske snage u Bahmutu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176439
2014-04-11


Back to top Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus 15/6/2023, 18:28

Sad kad se osuši to blato ( tlo po kojem gazite da ga okružite ) dakle nakon ovih kiša ide sunčano, onda ćete malo bolje ić. Stvar je u tome da ste ipak tu zapeli i nema brzog slamanja Rusije. Bahmut je i onako sad Šojguov i Kadirov problem pa neka se oni misle s tim. Ako padne oni će biti krivci.

Ukrajina navodno danas napreduje u smjeru bokova Bakhmuta
Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 FyrT_W2XwAAH1p9?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 176439
2014-04-11


Back to top Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus 26/6/2023, 06:51

Još malo kiše...i kaljuže. Rusi su pretraljavi da izdrže anglosaski napad pa im moraju Nebesa pomagat da uspore tu anglosasku protuofenzivu kako ovi ne bi izbili na Azovsko more i napravili brzi slom bojišnice i tako to pa da anglosasija pobijedi a Rusija izgubi i da mi ne bude pat pozicija.

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Clouds18
RayMabus
RayMabus

Posts : 176439
2014-04-11


Back to top Go down

Moj tata ima veći kurac od tvog tate - Page 2 Empty Re: Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum