ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 18:25

Počela kampanja a model kampanje koju vodi Plenkovic je : Ja sam jedini sposoban a vi svi ostali ste nekompetentni.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bizarno-da-se-kandidira-netko-tko-je-u-stanju-reci-da-bandica-koji-je-bio-u-sdp-u-nije-ni-poznavao-15054427
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by sitting_bull Mon 1 Mar - 18:48

prokušani modus operandi u kojem anemično đubre gura sebe u prvi plan kako bi verbalno stvorio privid da je njegov i kandidat hdz-a neka faca.

zapravo cijelo vrijeme podvaljuje likove a la burilović: bosanski fakultet, bosanska diploma, bosanski doktorat i stipendist istog donatora (lukšić) koji je financirao i kolindu dok je bila veleposlanica u americi i iz hobija kao završila nekakav meneđment.

ako mu prođe onda zagreb i treba propasti, jer ako građani zagreba nisu zainteresirani za sudbinu zagreba, tko ih jebe.

tužno je jedino to što anemično đubre boli kiki što će sa zagrebom i hrvatskom biti kad on pobjegne u brisel svojim prijateljima mišelu i uršuli i udomi se u europskoj birokraciji.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 19:00

sitting_bull wrote:prokušani modus operandi u kojem anemično đubre gura sebe u prvi plan kako bi verbalno stvorio privid da je njegov i kandidat hdz-a neka faca.

zapravo cijelo vrijeme podvaljuje likove a la burilović: bosanski fakultet, bosanska diploma, bosanski doktorat i stipendist istog donatora (lukšić) koji je financirao i kolindu dok je bila veleposlanica u americi i iz hobija kao završila nekakav meneđment.
Svaki cigo svoga konja hvali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 19:38

sitting_bull wrote:prokušani modus operandi u kojem anemično đubre gura sebe u prvom planu kako bi verbalno stvorio privid da je njegov i kandidat hdz-a neka faca.

zapravo cijelo vrijeme podvaljuje likove a la burilović: bosanski fakultet, bosanska diploma, bosanski doktorat i stipendist istog donatora (lukšić) koji je financirao i kolindu dok je bila veleposlanica u Americi i iz hobije kao završena nekakav način upravljanja.

ako mu prođe onda zagreb i treba propasti, jer ako građani zagreba nisu zainteresirani za sudbinu zagreba, tko ih jebe.

tužno je jedino to što anemično đubre boli kiki što će sa zagrebom i hrvatskim biti kad on pobjegne u brisel svojim prijateljima mišelu i uršuli i udomi se u europskoj birokraciji.
Vec je on tamo na pola puta..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Mon 1 Mar - 20:27

Bojim se da nije. HDZ će sad povećati udio glasova na lokalnim izborima u Zagrebu i to je već Plenkovicu dovoljno da ispriča kako je on odnio pobjedu tj njegov kandidat. A njega za ove kadrove po kancelarijama nije ni brige jer nisu njegovi. Neka se sami snalaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 6:34

....inace plenki je zajebo hdzovce koji su mislili zajebat njega..vaso i seks su ga doveli u hdz da glumi sefa i statira..dok ovi po starom..no plenki nije siso veslo da dodje iz udobnog brisela da bude samo statist..kad su ovi skuzili da plenki se ne da i oce bit dorigent pokusali su ga prve dvije,tri godine maknut..bezupjesno..taj je kalio politicke manifetluke po hodnicima brisela..kad nisu uspjeli morali su mu priznat zezlo da sacuvaju fotelje..medjutim ostali su problemi u stranci a plenki nije imao vise ni hrabrosti ni snage ocistiti stranku narocito na lokalnoj razini..i sad pusiona..plenki sve gore fizicki izgleda i pitanje vremena ce bit kad bi mogao otici..pogotovo ako rezultati na lokalnom nivou ne budu onako kako se ocekuje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 6:57

Neće taj otić ako izbori na lokalnoj razini budu pušiona. Nikome se sad u ovom momentu ne mijenja ništa radi korone i potresa nego im više igra da on tamo stoji a oni vladaju u pozadini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 7:26

RayMabus wrote:Neće taj taj ako se izbori na lokalnoj razini budućeg pušiona. Nikome se sad u ovom trenutku ne mijenja ništa radi korone i potresa nego im više igra da on tamo stoji a oni vladaju u pozadini.
.plenkiju nije pod mus da ostane osim ako ga brisel zbog svojih interesa ne pritisne da ostane jos..ja ga vidio nekidan u gradu..doista je fizicki u kurcu..koluta ocima kak pikule...sjebali ga hdzovci na lokalnoj razini..puni afera ko poljski wc kenje a ne zele se maknut i mefjusobno su povezani ko rusi u staljingradu...jbg imao je vremena ocistit stranku..ali nije imao covjeka za teren a sam nema taj utjecaj npr. u strizivojni kao nekad vaso ili karamarko..jebaji ga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 7:50

Uršula mu neda da ode jer mora uvest Hrvatsku u eurozonu.

Plenkovica u osnovi ne zanimaju ti HDZ kadrovi po gradskim uredima i kancelarijama grada Zagreba jer ionako nisu njegovi pa će ih se ovako rješit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 7:56

RayMabus wrote:Uršula mu neda da ode jer mora uvest Hrvatsku u eurozonu.

Plenkovica u osnovi ne zanimaju ti HDZ kadrovi po gradskim uredima i kancelarijama grada Zagreba jer ionako nisu njegovi pa će ih se ovako rješit.
Ursula ga je sad sjebala sa cjepivom..tu je pao..jbg onih 22 milijarde eura imaju svoju 'cijenu'...on je tek sad skuzio da u briselu nema prijatelja vec interesa...on je citavo vrijeme mislio da dobija sve to na lijepe oci i na njegovu pamet..malo morgen...sad ga prcaju sa kinezima a on ima ugovorene poslove sa njima..peljeski..i renoviranje nekih zeljeznicih pruga koji tek trebaju poceti..nasao se u neobranom grozdju samo iz razloga vlastitog samoljublja..sad kad orban i poljaci koji sve vise razmisljaju o exitu bit ce tek u neobranom grozdju..zapadne clanice eu-a glefaju svoj interes i tu ne vide bas hrvatsku a ovi iz visegradske skupine gledaju ga kao briselskog catu..ni mimo ni vrit..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 7:59

Plenkovic to neće otvoreno reč al on je s ovom situacijom oko Bandića u osnovi pobjednik jer sad svi oni pacovi unutar stranke a koji su radili protiv njega su u panici jer nema više lokalnog vođe i onda im ostaje samo Plenky koji ima lovu za obnovu i može diktirat neke stvari.

Ujedno će i povećat broj zastupnika u gradskoj skupštini i već samo to pokazat kao njegova osobna pobjeda i ne može mu nitko ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 8:04

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:..sad kad orban i poljaci koji sve vise razmisljaju o exitu bit ce tek u neobranom grozdju..zapadne clanice eu-a glefaju svoj interes i tu ne vide bas hrvatsku a ovi iz visegradske skupine gledaju ga kao briselskog catu..ni mimo ni vrit..
Oni neće napustiti EU jer to im je tržište. Nije to Britanija.

Nama odgovara da se Viktora izbaci iz EPP jer ona HDZ zastupnici u eu parlmentu vrijede više. ( Čitaj : Plenky vrijedi više ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 8:16

Izborni semafor

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/politicki-insajderi-evo-tko-je-zapravo-u-nevolji-a-kome-se-bandicevim-odlaskom-otvara-prilika-15054502

Škori je ovo šansa da sad ostvari bolji rezultat za svoju stranku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by kaya Tue 2 Mar - 8:20

RayMabus wrote:Izborni semafor

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/politicki-insajderi-evo-tko-je-zapravo-u-nevolji-a-kome-se-bandicevim-odlaskom-otvara-prilika-15054502

Škori je ovo šansa da sad ostvari bolji rezultat za svoju stranku.
Škori? Zar se tebi čini da bartulica, škoro i markićka imaju prolaz u zagrebu ?! 
Možda prolaz na wc...
Pa oni za svoje skupove naručuju publiku autobusom sa sela ..


Last edited by kaya on Tue 2 Mar - 8:20; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 8:22

kaya wrote:
RayMabus wrote:Izborni semafor

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/politicki-insajderi-evo-tko-je-zapravo-u-nevolji-a-kome-se-bandicevim-odlaskom-otvara-prilika-15054502

Škori je ovo šansa da sad ostvari bolji rezultat za svoju stranku.
Škori? Zar se tebi čini da bartulica, škoro i markićka imaju prolaz u zagrebu ?! 
Možda prolaz na wc...
Pa oni za svoje skupove naručuju publiku autobusom sa sela ..
Imaju u periferijama a upravo tamo i je Mikijevo biračko tijelo. Njima je prolaz u drugi krug manje bitan sad koliko da osvoje šta više mandata u gradskoj skupštini a ne daju Plenkovicu da uzme te glasove i dodatno ojača.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 8:23

kaya wrote:
RayMabus wrote:Izborni semafor

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/politicki-insajderi-evo-tko-je-zapravo-u-nevolji-a-kome-se-bandicevim-odlaskom-otvara-prilika-15054502

Škori je ovo šansa da sad ostvari bolji rezultat za svoju stranku.
Škori? Zar se tebi čini da bartulica, škoro i markićka imaju prolaz u zagrebu ?! 
Možda prolaz na wc...
Pa oni za svoje skupove naručuju publiku autobusom sa sela ..
Ne bi se slozio sa tobom..jako radimo na terenu upravo u bandicevu bazenu glasaca i vjeruj mi ako se skoro kandidira sluzbenu drugi krug ne bi bio iznenadjenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 8:29

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Izborni semafor

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/politicki-insajderi-evo-tko-je-zapravo-u-nevolji-a-kome-se-bandicevim-odlaskom-otvara-prilika-15054502

Škori je ovo šansa da sad ostvari bolji rezultat za svoju stranku.
Škori? Zar se tebi čini da bartulica, škoro i markićka imaju prolaz u zagrebu?! 
Možda prolaz na wc ...
Pa oni za svoje skupove naručuju publiku autobusom sa selima ..
Imaju u periferijama upravo tamo i Mikijevo je biračko tijelo. Njima je prolaz u drugi krug manje bitan sad koliko da osvoje šta više mandata u gradskoj skupštini a ne daju Plenkovicu da uzme te glasove i dodatno ojača.
Slozio bi se sa tobom..upravo DP najvise radi na tom terenu..cudi me da hdz pa i most i neki neovisni koji sebe smatraju desnima malo rade na tom terenu..mi smo nekidan organizirali turnir u belotu i imali rostiljadu i fisijadu..i bas su nam rekli neki hdzovci da stranka im slabo koristi taj teren..mostovci kazu da ce oni nesto sad uci..ali mislim da su im sanse tu slabije od DP a to se vidjelo na ovom nasem podrucju na parlamentarnim i predsjednickim izborima da su skoro i dp dobro prosli bolje od mosta a bili smo sa hdzom al pari tu negdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 8:32

Most se bori protiv korupcije a to Mikijevo biračko tijelo ne bi bilo Mikijevo da nije korumpirano pa ćemo to radije prepustit Škori.

Mi gledamo nešto drugo jer za Tomaševića su i ljevičari i politički centar a sad kad nema Bandića onda postoji šema lova u tom centru jer ipak imamo neki program a ne samo kampanja na šemi smjenimo Bandića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 8:39

RayMabus wrote:Most se bori protiv korupcije a to Mikijevo biračko tijelo ne bi bilo Mikijevo da nije korumpirano pa ćemo radiju prepustit Škori.

Mi gledamo nešto drugo jer za Tomaševića su i ljevičari i politički centar a sad kad nema Bandića onda postoji šema lova u tom centru jer ipak imamo neki program a ne samo kampanju na polu smjesu Bandića.
Mislim problem za MOST je sto ga mnogi ljudi gledaju jos kao lokalnu stranku a oni nisu jos napravili pravi iskorak iz toga...pa vrh stranke cine 90% ljudi iz dalmacije a hoces glasove u zagrebu,zagorju,slavoniji..aj sad malo su se nesto orjentirali na pridobivanju herceg bosanskih glasova preko raspudica,troskota ali to jos nije to..DP tu ima sirinu imamo u vrhu stranke ljudi iz citave hrvatske..imamo podruznice u svim djelovima hrvatske dok most tu za nama kaska..dugo postoje a tek sad su poceli razvijati neku infrastrukturu po hrvatskoj...mislim po meni most bi trebao napraviti neke promjene u vrhu i postati kooperativniji prema srodnijim politickim opcijama..samostalno tesko da ce vladati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by RayMabus Tue 2 Mar - 8:47

Ne beri brigu. Već je nervoza u HDZ jer Plenky neće da komunicira sa DP i Most.

Tiha voda brijege dere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate Empty Re: Plenkovic : Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum