ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 22/5/2023, 19:50

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzinic-ovo-su-svecenici-optuzeni-za-pedofiliju-jedan-je-zlostavljao-13-djecaka/2465486.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

"Osjećam duboku tugu i sram zbog zlostavljanja maloljetnih i punoljetnih osoba koje su pretrpjele od strane svećenika ili drugih osoba povezanih s Riječkom nadbiskupijom. Kao riječki nadbiskup upoznat sam s više prijava zlostavljanja koja su se dogodila u ovoj nadbiskupiji. Nažalost, razmjeri zlostavljanja su često i veći od onoga što se uspije istražiti i zbog toga od svih žrtava u svoje ime i ime Riječke nadbiskupije molim oprost", rekao je Uzinić.

...cmolj, cmolj, mea maxima cmolj...
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by debotoijusto 23/5/2023, 07:55

pogledao prilog , fake , voda je dosla do grla a drugih zupa za premjestaj sve manje

da pokusa klecanjem na kukuruzu i ritualnim bicevanjem ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by kic 23/5/2023, 08:09


debo: kad ce se netko ispricati

also debo: faaake
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by debotoijusto 23/5/2023, 08:16

kic wrote:
debo: kad ce se netko ispricati

also debo: faaake
mozes i tako gledat no ne mogu se oteti dojmu  teatralnosti muskarca u haljini kao da prvi put cuje za ova desavanja a aktivno sudjelovao godinama , ako ne u zataskavanju onda u ignoriranju i necinjenju nista da institucije HR dodju do podataka
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 08:22

Koliko se god crkva trudila dokazati suprotno, pedofilija među katoličkim klerom nije bila sporadična, već tisućljetna institucionalna pojava. Na to se gledalo kao na danak koji se plaća za sve ono što je katolicizam dao svijetu i civilizaciji. I da ne bude zabune, bez kršćanstva je nemoguće pojmiti moderni svijet; ni kulturu, ni filozofiju, ni nauku. Međutim, u međuvremenu se svijet promijenio i ta mračna vatikanska tajna se više ne može sakriti. Na žalost, još uvijek ima mnogo vjernika koji otkrivanje razmjera toga zla doživljavaju govorom mržnje, kao i muslimani spominjanje Aiše, ako već ne i satanističkom mržnjom Boga.


Last edited by zganci_i_jetrica on 23/5/2023, 08:25; edited 1 time in total
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 08:24

kic wrote:
debo: kad ce se netko ispricati

also debo: faaake
U ovom su slučaju lažne nadbiskupove suze, što se jasno vidi na videu.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by vuksadinare 23/5/2023, 08:40

...smijesan mi je taj uzinic..djeluje mi po onoj..'svakom kurcu rdjava dlaka smeta'...stalno nesto kuka..prigovara..smeta...ili je jednostavno zaplivao na onoj..'sto vise kukam cvilidretam meni ce biti bolje'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by vuksadinare 23/5/2023, 08:42

...sve je to agentura za tudji i vlastiti racun..mozes ih procitati na kilometar..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by debotoijusto 23/5/2023, 09:16

vuksadinare wrote:...sve je to agentura za tudji i vlastiti racun..mozes ih procitati na kilometar..
klinci ih izazivaju kratkim hlacicama po nagovoru mozemoa samo zato sto mrze sve crkveno i ne vole kosit travu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by kic 23/5/2023, 10:42

zganci_i_jetrica wrote:
kic wrote:
debo: kad ce se netko ispricati

also debo: faaake
U ovom su slučaju lažne nadbiskupove suze, što se jasno vidi na videu.

kako se provjerava istinitost ili laznost suza?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

immortal likes this post

Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 10:46

kic wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
kic wrote:debo: kad ce se netko ispricati

also debo: faaake
U ovom su slučaju lažne nadbiskupove suze, što se jasno vidi na videu.
kako se provjerava istinitost ili laznost suza?
Tako što se okrene od kamere da se u oči utrlja malo suzomlata. Are you blind, ili se samo tako češljaš?
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by prckov 23/5/2023, 10:50

zganci_i_jetrica wrote:
kic wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
kic wrote:debo: kad ce se netko ispricati

also debo: faaake
U ovom su slučaju lažne nadbiskupove suze, što se jasno vidi na videu.
kako se provjerava istinitost ili laznost suza?
Tako što se okrene od kamere da se u oči utrlja malo suzomlata. Are you blind, ili se samo tako češljaš?

sto jednostavno ne kazes nemam pojma, lupam
i to ti se oprosti, ovako si jos vise zasro  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 10:57

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:...sve je to agentura za tudji i vlastiti racun..mozes ih procitati na kilometar..
klinci ih izazivaju kratkim hlacicama...
Đava nikad ne spava, vragmujebamater! Pa samo kao nedužno škica dječjim očicama, a dečkići agentura pakla, vragi'odnija  :] Al' ako izmoliš tri očenaša i dvi zdravomarije, sve ti je oprošteno   :}
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 11:03

Evo ga sad još koji hektolitar krokodilskih tjelesnih izlučevina: 


DANAŠNJI Nacional objavio je priznanje svećenika i bivšeg rektora Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Rijeci Milana Špehara da je izvršio bludne radnje nad 13 dječaka starih između šest i 13 godina.

"Nitko za moja zlodjela nije ni krivac ni sukrivac. Ja sam ih počinio i strašno mi je žao za žrtve mojih zlih čina. Ne preostaje mi drugo nego da iz dna duše molim da mi oproste i oni i njihovi najbliži ako ikako mogu za sve rane koje sam im zadao te okajavati činiti pokoru, i žaliti što sam to počinio i moliti Boga da prije svega izliječi sve one rane koje sam im zadao a i crkvu moliti za oproštenje što sam bio nedostojan njenog povjerenja u mene i svećeničkog zvanja", rekao je Špehar za Nacional u pismenom odgovoru.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svecenik-pedofil-iz-rijeke-molim-da-mi-djecaci-oproste-a-boga-da-zalijeci-rane/2465634.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d


Dirno nas čo'ek svojim priznanjem i istinskompatnjom koju osjeća, a Bog će to sve nadoknaditi i popraviti oštećenicima tako da je to sad to. Mea glupa, mea maxima glupa!
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 13:22

Čak trećinu svih slučajeva pedofilije u Poljskoj počinili su svećenici Katoličke crkve...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/poljska-u-soku-cak-trecinu-svih-slucajeva-pedofilije-pocinili-su-svecenici-katolicke-crkve-15091423

U godinu dana Vatikan je kaznio osmoricu poljskih biskupa zato što su prikrivali svećeničku pedofiliju, među ostalim zabranivši im obavljanje crkvenih obreda.

Fakat su ih kaznili, nama s Vatikanom labavo  No

Vračevi se pokajali, vidi im se na licu
RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske F_11950863_1280
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by Sora 23/5/2023, 13:23

i kad ja velim da treba potaracati sve bogomolje i da je Mao znao ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by Sora 23/5/2023, 13:24

zganci_i_jetrica wrote:Čak trećinu svih slučajeva pedofilije u Poljskoj počinili su svećenici Katoličke crkve...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/poljska-u-soku-cak-trecinu-svih-slucajeva-pedofilije-pocinili-su-svecenici-katolicke-crkve-15091423

U godinu dana Vatikan je kaznio osmoricu poljskih biskupa zato što su prikrivali svećeničku pedofiliju, među ostalim zabranivši im obavljanje crkvenih obreda.

Fakat su ih kaznili, nama s Vatikanom labavo  No

Vračevi se pokajali, vidi im se na licu
RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske F_11950863_1280


lica mnogih popova su daleko od asketskih
na NJIMA SE VIDI ZADRIGLA POŽUDA . niš drugo i niš svetačko

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 15:16

"U svojoj najnovijoj knjizi, Kako biti Dobar Svećenik, dr. Milan Špehar na jedinstven način premišlja temu svećeničke duhovnosti, utemeljivši svoja promišljanja u dokumentima crkvenoga učiteljstva, mislima suvremenih teologa i u vlastitu dugogodišnjem svećeničko-pastirskom služenju. Traži i progovara o prioritetima svećeničkoga života i djelovanja s obzirom na temeljno načelo "caritas pastoralis - pastirska ljubav" u koju uvire i iz koje izvire cjelokupna svećenikova služba i život"
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by zganci_i_jetrica 23/5/2023, 15:24

zganci_i_jetrica wrote:"U svojoj najnovijoj knjizi, Kako biti Dobar Svećenik, dr. Milan Špehar na jedinstven način premišlja temu svećeničke duhovnosti, utemeljivši svoja promišljanja u dokumentima crkvenoga učiteljstva, mislima suvremenih teologa i u vlastitu dugogodišnjem svećeničko-pastirskom služenju. Traži i progovara o prioritetima svećeničkoga života i djelovanja s obzirom na temeljno načelo "caritas pastoralis - pastirska ljubav" u koju uvire i iz koje izvire cjelokupna svećenikova služba i život"
Svećenička duhovnost - kad mu dečec od 6 godina duha malika Tintilinića, a Mile mu onda napuni usta svetim duhom.

Pastirska ljubav - oni sirovi pastiri i čobani uviru svoju ljubav kozama i ovcama, ali don Mile je produhovljen i presofisticiran za takve barbarizme. On ljubavi uči one kojima je ta najpotrebnija, to jest dečkićima od 6 do 13 godina. Onima starijim od 13 su već debelo izrasle stidne dlake, tak' da tu više nema one prave duhovnosti pa je to onda fuj!  :bless
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by Šandor Winnetou 23/5/2023, 21:09

Sora wrote:i kad ja velim da treba potaracati sve bogomolje i da je Mao znao ..
Baba daleko je najmanji broj pedofila među svećenicima a daleko veći među tvojim ljevičarima svih mogućih i nemogućim vrsta pa stoga prvo sebe kokni prije nego pređeš na druge.

_________________
RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske Empty Re: RIJEČKI nadbiskup Mate Uzinić: suze moje, suze krokodilske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum