ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast 31/3/2023, 21:03

IL Risorto wrote:
škutor wrote:antifa ,,,,boktejebo koja je to blasfemija


a pišeš egzaktne fašističke mantre

ti si bolestan

To mora da si nešto krivo interpretirao,ja sam najantifašističkiji forumaš na ovom forumu i ja nikako ne mogu pisat fašističke mantre.


Možda si mislio da pišem komunističke,odnosno socijalističke mantre ? scratch

pa štaje komunizam neg fašizam ,,,

Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 31/3/2023, 21:07

škutor wrote:
IL Risorto wrote:
škutor wrote:antifa ,,,,boktejebo koja je to blasfemija


a pišeš egzaktne fašističke mantre

ti si bolestan

To mora da si nešto krivo interpretirao,ja sam najantifašističkiji forumaš na ovom forumu i ja nikako ne mogu pisat fašističke mantre.


Možda si mislio da pišem komunističke,odnosno socijalističke mantre ? scratch

pa štaje komunizam neg fašizam ,,,
Ja mislim da si ti obični četnički provokator,jer mrziš sve što je hrvatsko,Mrziš ustaše,partizane,Tita,Pavelića,Tuđmana.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast 31/3/2023, 22:20

IL Risorto wrote:
škutor wrote:
IL Risorto wrote:
škutor wrote:antifa ,,,,boktejebo koja je to blasfemija


a pišeš egzaktne fašističke mantre

ti si bolestan

To mora da si nešto krivo interpretirao,ja sam najantifašističkiji forumaš na ovom forumu i ja nikako ne mogu pisat fašističke mantre.


Možda si mislio da pišem komunističke,odnosno socijalističke mantre ? scratch

pa štaje komunizam neg fašizam ,,,
Ja mislim da si ti obični četnički provokator,jer mrziš sve što je hrvatsko,Mrziš ustaše,partizane,Tita,Pavelića,Tuđmana.


da ,, to su samo hrvati koji su uporabili svoj socijalistički rasizam ,,, a istovremeno zlouporabili moj hrvatski puk

ostala socijalistička gamad me toliko i ne zanima ,,, zlo su najveće učinili svom puku ,,,


ZA SMRT

druže
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by marcellus 31/3/2023, 22:22

FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl

car trolova na forumu. Dobar je.

_________________
Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 31/3/2023, 22:26

marcellus wrote:
FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl

car trolova na forumu. Dobar je.

Čekaj,je li to znači da vi mene uopće ne shvaćate za ozbiljno ?  affraid


Nemam riječi,dakle strašno. :roll
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 31/3/2023, 22:29

debotoijusto wrote:HANS Zollner, jedan od vodećih članova vatikanskog odbora protiv seksualnog zlostavljanja djece, danas je objavio da je podnio ostavku u tom tijelu, a kao razlog naveo je zabrinutost zbog načina na koji ono djeluje.

Zollner je jedan od osnivača papinskog povjerenstva za zaštitu maloljetnika koje je papa Franjo pokrenuo 2014. u sklopu napora protiv desetljeća dugih skandala pedofilije unutar Rimokatoličke crkve. Njegov nagli odlazak oštar je udarac ugledu povjerenstva, a dolazi nakon što je nekoliko članova rano podnijelo ostavke, žaleći se da komisija nema stvarnu moć i nailazi na unutarnji otpor.

"Tijekom proteklih godina postao sam sve zabrinutiji načinom na koji povjerenstvo, po mom mišljenju, radi na postizanju svog cilja zaštite djece i ranjivih osoba", priopćio je isusovac. Zollner je rekao da njegova ostavka stupa na snagu 14. ožujka i dodao da ne može živjeti s problemima, osobito u područjima transparentnosti, odgovornosti i usklađenosti.





Voditelj povjerenstva, američki kardinal Sean O'Malley, ranije u srijedu rekao je da je Zollner odstupio zbog prevelikog radnog opterećenja.




zeljka markic veselo trlja rucicama no dogodi se irska ako ima boga
pa pročitaj gore što sam ti napisao... mogu oni osnivati kakva god hoće povjerenstva, pa čak i sudove ili nekakve komisije ali na terenu je problem, kao što je problem i u školama, u institucijama tipa czss, zavodi za zbrinjavanje djece bez roditelja i tako dalje da ne nabrajam... počinitelji koji god bili su jedino podložni kaznenom zakonu i konkretnom kaznenom djelu koje se mora dokazati, po dokazanom presuditi i po pravomoćnosti presuđenog penalizirati.... s tim da treba uzeti u obzir i ogroman broj slučajeva gdje se pojedine svećenike iz tko zna kojih sve ne razloga lažno prijavljivalo za pedofiliju, a da ne pričamo o pozadini velikog broja prijava koje su dolazile iz onih društvenih krugova ili su bili podstrekavani iz istih a koji su direktno zagovornici širenja mržnje spram Rimokatoličke crkve.... kolike je optužbe protiv Crkve iznosio dragi nam Hićo, samo zato što mu se nije htjela povinovati i posvetiti njegove rezone razriješavanja tada aktualnih gordijskih čvorova, a u isto vrijeme mu nije smetala njegova najelitija divizija batinaša i ubojica koji su mahom bili pederi i pedofili i to najperfidniji u svem vremenu ovog svijeta...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 31/3/2023, 22:34

Ja ne znam,po kojim kriterijima se mene stigmatizira za trola a recimo vukasdinare ne ?


Uvijek sam bio uvjeren da je vuksdinare zapravo Fred Matić a tu nas stalno trola srbijanskim glupostima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by FRANK 31/3/2023, 22:51

IL Risorto wrote:Ja ne znam,po kojim kriterijima se mene stigmatizira za trola a recimo vukasdinare ne ?


Uvijek sam bio uvjeren da je vuksdinare zapravo Fred Matić a tu nas stalno trola srbijanskim glupostima.
Druze sigurni sno u tvoj antifasizam kao i u nepobjedivost srpske vojske i kao u onih 1700000poklanih i poubijanih Nejaci u jasenovcu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 31/3/2023, 22:54

Mene se ovdje godinama zlostavlja na forumu a moderatori to tolerišu i ne sankcionišu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by FRANK 31/3/2023, 22:59

IL Risorto wrote:Mene se ovdje godinama zlostavlja na forumu a moderatori to tolerišu i ne sankcionišu.
Smrt fasizmu druze

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by FRANK 31/3/2023, 23:02

Zaustavimo napade na druga hordaka 
Nedozvolimo vise Kozare nit Lijevca polja.
Moje srce je uz druga hordaka i njegov istinski antifasizam bas kao sto moje srce svaki dan place zbog pretuzne sudbine kozaracke djece igmanskih heroja ili nasih antifasista na lijevac polju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by pokerjocker 1/4/2023, 02:28

IL Risorto wrote:Mene se ovdje godinama zlostavlja na forumu a moderatori to tolerišu i ne sankcionišu.

Samo bi pravi Ustaša  napisao "tolerišu" i "sankcionišu" . Sam si se razotkrio.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto 1/4/2023, 07:55

pokerjocker wrote:
IL Risorto wrote:Mene se ovdje godinama zlostavlja na forumu a moderatori to tolerišu i ne sankcionišu.

Samo bi pravi Ustaša  napisao "tolerišu" i "sankcionišu" . Sam si se razotkrio.
 
Ali sam zaboravio napisat,,maltretišu'' umjesto zlostavljaju. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by prckov 1/4/2023, 09:10

debotoijusto wrote:
prckov wrote:samo mi jos nije jasno sto se geho toliko uzjebo
jel mu zao djece il fura socijalnu pravdu 
gehooo, u kom grmu je zec  :D

konacni je cilj revizija vatikanskih ugovora porez na nekoristene/neodrzavane nekretnine te povrat svega sto crkva trazi od istih i naravno manji porezi issati boga miloga :D
nadam se naravno za moga zivota , ne mogu mnogo no mogu malo ;)  
ko je tebe sta pito, zvao sam gehooo a ne smrdljiva komunjarooo :D  
a cuj mu spike, metem tragove da se putevi smrada manje vide

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum