ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by debotoijusto Wed 29 Mar - 20:55

Između 2005. i 2011. je broj vjernika opao za 20 posto. Ne samo kao moralna instanca, već i kao politička snaga je Katolička crkva od tada dosta izgubila po pitanju utjecaja. Tako je Irska u svibnju 2015. bila prva zemlja na svijetu koja je, unatoč ustrajnom protivljenju Crkve, referendumom legalizirala istospolni brak - i to s uvjerljivom većinom. Pritom je homoseksualnost u Irskoj tek 1993. dekriminalizirana.

Taj otok se u vremenskom razdoblju jedne generacije pretvorio iz strogo konzervativne u izuzetno liberalnu zemlju. Crkva to izgleda ne želi prihvatiti: pet fotografija istospolnih parova je u siječnju odstranjeno iz brošure za Svjetski susret obitelji.





U svibnju 2018. je pala i posljednja katolička utvrda - zabrana pobačaja, i to s iznenađujućom dvotrećinskom većinom ljudi koji su se izjasnili za to da se ta zabrana ukine. Nakon tog referenduma je biskup iz Kilmorea Leo O'Reilly kazao kako Irci nisu više "katolici iz uvjerenja", već samo još "kulturalni katolici". Irska je sada, kazao je, "misionarsko područje" te je dodao kako žali što papa Franjo dolazi u jednu sasvim drugu Irsku nego što je to bila za vrijeme posjeta Ivana Pavla II. 1979. godine.


https://www.dw.com/hr/koliko-katolička-je-irska-još/a-45220571




ne tako davno, otprilike do sredine osamdesetih godina prošlog stoljeća, životni standard u Republici Irskoj nije bio nešto drastično viši nego u Hrvatskoj (a naravno, bio je znatno niži u odnosu na tada vodeće europske ekonomije poput UK, Zapadne Njemačke ili Francuske), da bi danas njihove prosječne neto plaće bile oko tri puta više u odnosu na hrvatske, zbog čega je i zadnjih godina tisuće Hrvata potražilo svoje mjesto pod zvijezdama upravo u toj zemlji. Od zemlje masovne emigracije Republika Irska je postala jedna od najzanimljivijih destinacija imigranata iz cijelog svijeta.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-je-irska-postala-bogata-zemlja/882187.aspx


da sam zloban ubra bi 3x veci standard u 20-30g i propocionalno pad KC
posto nisam neka bude soros

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Wed 29 Mar - 21:04

debotoijusto wrote:Između 2005. i 2011. je broj vjernika opao za 20 posto. Ne samo kao moralna instanca, već i kao politička snaga je Katolička crkva od tada dosta izgubila po pitanju utjecaja. Tako je Irska u svibnju 2015. bila prva zemlja na svijetu koja je, unatoč ustrajnom protivljenju Crkve, referendumom legalizirala istospolni brak - i to s uvjerljivom većinom. Pritom je homoseksualnost u Irskoj tek 1993. dekriminalizirana.

Taj otok se u vremenskom razdoblju jedne generacije pretvorio iz strogo konzervativne u izuzetno liberalnu zemlju. Crkva to izgleda ne želi prihvatiti: pet fotografija istospolnih parova je u siječnju odstranjeno iz brošure za Svjetski susret obitelji.





U svibnju 2018. je pala i posljednja katolička utvrda - zabrana pobačaja, i to s iznenađujućom dvotrećinskom većinom ljudi koji su se izjasnili za to da se ta zabrana ukine. Nakon tog referenduma je biskup iz Kilmorea Leo O'Reilly kazao kako Irci nisu više "katolici iz uvjerenja", već samo još "kulturalni katolici". Irska je sada, kazao je, "misionarsko područje" te je dodao kako žali što papa Franjo dolazi u jednu sasvim drugu Irsku nego što je to bila za vrijeme posjeta Ivana Pavla II. 1979. godine.


https://www.dw.com/hr/koliko-katolička-je-irska-još/a-45220571




ne tako davno, otprilike do sredine osamdesetih godina prošlog stoljeća, životni standard u Republici Irskoj nije bio nešto drastično viši nego u Hrvatskoj (a naravno, bio je znatno niži u odnosu na tada vodeće europske ekonomije poput UK, Zapadne Njemačke ili Francuske), da bi danas njihove prosječne neto plaće bile oko tri puta više u odnosu na hrvatske, zbog čega je i zadnjih godina tisuće Hrvata potražilo svoje mjesto pod zvijezdama upravo u toj zemlji. Od zemlje masovne emigracije Republika Irska je postala jedna od najzanimljivijih destinacija imigranata iz cijelog svijeta.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-je-irska-postala-bogata-zemlja/882187.aspx


da sam zloban ubra bi 3x veci standard u 20-30g i propocionalno pad KC
posto nisam neka bude soros

jeboti hitler tvoj mentalni brat krvavu mater ludaru

bolesni rasisto
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by debotoijusto Wed 29 Mar - 21:04

ke ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Wed 29 Mar - 21:20

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:evo jos jednom..osudjujem one svecenike pedofile i za njihovo sam najstroze kaznjavanje...sad da cujem gender ljevicarsku ekipu debo,tetrijeb..da tako osude bandu krijumcara iz gender lijeve ekipe zatvorene i optuzene u zambiji kojima se crno pise jer sve je vise dokaza za to..a cekomo jos razotkrivanje kompletne mreze krijumcara sa te scene i njihovo najstroze kaznjavanje po mogucnosti u kongu ili zambiji ne ovdje..tu bi ih sud u zlataru ili vec gdje oslobodio po nalogu drugova

vuksdinare wrote:b.t.w za il risorta..kad mene napadas da branim svecen8ke pedofile pdnosno ne kritiziram..ja sam to ovdje osudio..a sad pitaj deba ili debotoa jel on osudio onu bandu krijumcara djece clanova i simpatizera ne-mozemo..i 9nih koji dvije gpdine nista nisu ucinili u zg. a evo sad su pbjavili da ne mogu za djecu garantirati upise u vrtice..dakle pn ni jednom rjecju bandu nije osudio dapace..a jedvo docekao licemjerno nasiljiti razanj kad su neke teme poput ove oko svecenika i crkve..

Ne znam za debotu i jastreba,ali jesam li odmah rekao da osuđujem trgovce djecom,te da ih treba maximalno kaznit ako se dokaže da su krivi.
pa nisam te ni naveo...ali posteno je reci ili kritizirat drugove 'mozes svecenike kritizirat ako osudis pojavu i u svojim redovima'...nisam ni ja tvrdio da nema svecenika pedofila niti su svi svecenici pedofili..niti su svi ljevicari krijumcari djece i pedofili...ali u ovdasnjem rigidnom ljevicarskom mozgu je ostalo jos iz doba jugovine 'drug nikad nije kriv ostali jesu'..tj ako nisi na liniji antifasizma uoblicenog u komunizmu ili radikalnoj ljevici onda si ustasa ili klerofasist..pa to se moze procitati na hrpu komentara na svim javnim servisima ali i u komunikaciji...imas ti ljevicara koji imaju logicno razmisljanje i nema puno licemjerja..to si mogao vidjeti kad se predlozila ulica milke planinc..tko je od ovih lijevih protiv a tko za..upravo ovi za su iz ove ekipe koje svojski podrzavaju debo i tetrijeb
Dobro u koju mene onda skupinu svrstavaš,u onu istu s debotom i jastrebom,ili u neku drugu ? scratch  jer koliko vidim tvrdiš da ima različitih vrsta i podvrsta.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Wed 29 Mar - 21:47

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:evo jos jednom..osudjujem one svecenike pedofile i za njihovo sam najstroze kaznjavanje...sad da cujem gender ljevicarsku ekipu debo,tetrijeb..da tako osude bandu krijumcara iz gender lijeve ekipe zatvorene i optuzene u zambiji kojima se crno pise jer sve je vise dokaza za to..a cekomo jos razotkrivanje kompletne mreze krijumcara sa te scene i njihovo najstroze kaznjavanje po mogucnosti u kongu ili zambiji ne ovdje..tu bi ih sud u zlataru ili vec gdje oslobodio po nalogu drugova

vuksdinare wrote:b.t.w za il risorta..kad mene napadas da branim svecen8ke pedofile pdnosno ne kritiziram..ja sam to ovdje osudio..a sad pitaj deba ili debotoa jel on osudio onu bandu krijumcara djece clanova i simpatizera ne-mozemo..i 9nih koji dvije gpdine nista nisu ucinili u zg. a evo sad su pbjavili da ne mogu za djecu garantirati upise u vrtice..dakle pn ni jednom rjecju bandu nije osudio dapace..a jedvo docekao licemjerno nasiljiti razanj kad su neke teme poput ove oko svecenika i crkve..

Ne znam za debotu i jastreba,ali jesam li odmah rekao da osuđujem trgovce djecom,te da ih treba maximalno kaznit ako se dokaže da su krivi.
pa nisam te ni naveo...ali posteno je reci ili kritizirat drugove 'mozes svecenike kritizirat ako osudis pojavu i u svojim redovima'...nisam ni ja tvrdio da nema svecenika pedofila niti su svi svecenici pedofili..niti su svi ljevicari krijumcari djece i pedofili...ali u ovdasnjem rigidnom ljevicarskom mozgu je ostalo jos iz doba jugovine 'drug nikad nije kriv ostali jesu'..tj ako nisi na liniji antifasizma uoblicenog u komunizmu ili radikalnoj ljevici onda si ustasa ili klerofasist..pa to se moze procitati na hrpu komentara na svim javnim servisima ali i u komunikaciji...imas ti ljevicara koji imaju logicno razmisljanje i nema puno licemjerja..to si mogao vidjeti kad se predlozila ulica milke planinc..tko je od ovih lijevih protiv a tko za..upravo ovi za su iz ove ekipe koje svojski podrzavaju debo i tetrijeb
Dobro u koju mene onda skupinu svrstavaš,u onu istu s debotom i jastrebom,ili u neku drugu ? scratch  jer koliko vidim tvrdiš da ima različitih vrsta i podvrsta.
...nema tu vrsta podvrsta...stvar je u principu...nista i nitko nije bajan...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Wed 29 Mar - 22:41

vuksadinare wrote:...nema tu vrsta podvrsta...stvar je u principu...nista i nitko nije bajan...
Dobro,ali ja sam ipak dosta umjereniji u odnosu na debota i jastreba.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Thu 30 Mar - 1:54

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:...nema tu vrsta podvrsta...stvar je u principu...nista i nitko nije bajan...
Dobro,ali ja sam ipak dosta umjereniji u odnosu na debota i jastreba.


uništena ti je osonost ,,,,rasista si ,,,mrziš po principu pripadnosti

nosiš socijalistički karcinom razuma

tvoj socijalistički rasizam ne akceptira identitet osobe koja nije sa istom patologijom ka ti


to su samo puke činjenice

nemoj se sikirat ,,,,nema ti pomoći
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by FRANK Thu 30 Mar - 14:51

debotoijusto wrote:[size=37]Sest ljudi voze se u avionu. Doktor, svecenik, advokat i troje djece. Odjednom avion poce gubiti visinu i motori otkazase. Pilot im javi preko razglasa da ce se avion srusiti i da za putnike ima samo tri padobrana. Svi[/size]
[size=37]usplahireni skocise u jedan glas:[/size]
[size=37]- "Spasite djecu!", povika doktor.[/size]
[size=37]- "Ma, jebes djecu!", vice advokat.[/size]
[size=37]- "A je l' imamo vremena", pita svecenik advokata.[/size]
Al zato o Zambika dream teamu sutis.
Jer su tvoji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by jastreb Thu 30 Mar - 21:22

CUH ili Stepinčeva crkva dojadila je i Vatikanu.

Papinski nuncij dobrano je izribao Hranića.

Čujem sprema se i smjena Bozanića,mada bi prvog trebalo ražalovati ustaškog vikara Košića.

Također tu je i neskrivena ustašofilija koju Vatikan,a i biskupije van Hrvatske više nece tolerirati. Primjerice u Austriji.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Thu 30 Mar - 21:27

jastreb wrote:CUH ili Stepinčeva crkva dojadila je i Vatikanu.

Papinski nuncij dobrano je izribao Hranića.

Čujem sprema se i smjena Bozanića,mada bi prvog trebalo ražalovati ustaškog vikara Košića.

Također tu je i neskrivena ustašofilija koju Vatikan,a i biskupije van Hrvatske više nece tolerirati. Primjerice u Austriji.
Nije mi poznato da igdje u Europi katolička crkva toliko ogrezla u fašizam i rasizam.

Ovo ovdje je prava poplava katoličko-pedofilskog rasizma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by FRANK Thu 30 Mar - 21:31

Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Thu 30 Mar - 22:06

FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl


ustaše e su prvi socijalisti koji su se dočepali vlasti
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Thu 30 Mar - 22:25

FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl
Ja sam antifašist i antirasist a ovaj gore škutor je melankonični rasist.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Thu 30 Mar - 22:28

škutor wrote:
FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl


ustaše e su prvi socijalisti koji su se dočepali vlasti
Ustaše nisu nikakvi socijalisti,već su katolički rasisti.Poubijali su 850 000 nedužne srpske nejači a to niti jedan socijalist nikad ne bi napravio.

Komunisti i socijalisti nisu nikad ni jednog maloljetnika osudili na smrt,na poštenom i nepristranom narodnom sudu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Thu 30 Mar - 22:42

IL Risorto wrote:
škutor wrote:
FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl


ustaše e su prvi socijalisti koji su se dočepali vlasti
Ustaše nisu nikakvi socijalisti,već su katolički rasisti.Poubijali su 850 000 nedužne srpske nejači a to niti jedan socijalist nikad ne bi napravio.

Komunisti i socijalisti nisu nikad ni jednog maloljetnika osudili na smrt,na poštenom i nepristranom narodnom sudu.

osudili ne,,,al ubili da

veliš 850 miljardi tisuća u hiljadama miljuna ,,,,,nedužne nejači

pa boktejebo ti više poubija maloumljem neg svi zločinci ww2
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Thu 30 Mar - 22:45

škutor wrote:
IL Risorto wrote:
škutor wrote:
FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl


ustaše e su prvi socijalisti koji su se dočepali vlasti
Ustaše nisu nikakvi socijalisti,već su katolički rasisti.Poubijali su 850 000 nedužne srpske nejači a to niti jedan socijalist nikad ne bi napravio.

Komunisti i socijalisti nisu nikad ni jednog maloljetnika osudili na smrt,na poštenom i nepristranom narodnom sudu.

osudili ne,,,al ubili da

veliš 850 miljardi tisuža u hiljadama miljuna ,,,,,nedužne nejači

pa boktejebo ti više poubija maloumljem neg svi zločinci ww2


Ti si najobičniji ustaški rasist sa dna kace.Kako te samo nije sramota izrugivat se nedužnim žrtvama.

Evo,s ovim si se do kraja razotkrio,nemoj glumit nešto što nisi.
Tu su ustaški socijalistički rasist.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Thu 30 Mar - 22:45

IL Risorto wrote:
FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl
Ja sam antifašist i antirasist a ovaj gore škutor je melankonični rasist.

čitati ustaški socijalizam

poučno je

nikad ti neće pasti na pamet da budeš ustaša
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Thu 30 Mar - 22:48

škutor wrote:
IL Risorto wrote:
FRANK wrote:Dobro Hordace gospeti kako ti se vise tj vec 15 godina jebati sve u zdrav mozak.
Ono reinkarnacija se Luburica a jebes i live i desne
:rofl:rofl:rofl
Ja sam antifašist i antirasist a ovaj gore škutor je melankonični rasist.

čitati ustaški socijalizam

poučno je

nikad ti neće pasti na pamet da budeš ustaša

Pa nisam ja ustaša,već ti bog te jebo,Ubijali ste nejač,goloruke starce.
Antifašisti nisu nikad ubili nekog tko je bio maloljetan i osobe starije životne dobi.
Vi ste ubijali antifašističke ranjenike,dok su antifašisti postupali humano s ratnim zarobljenicima i s neprijateljskim ranjenicima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Fri 31 Mar - 5:13

antifa ,,,,boktejebo koja je to blasfemija


a pišeš egzaktne fašističke mantre

ti si bolestan
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by IL Risorto Fri 31 Mar - 17:30

škutor wrote:antifa ,,,,boktejebo koja je to blasfemija


a pišeš egzaktne fašističke mantre

ti si bolestan

To mora da si nešto krivo interpretirao,ja sam najantifašističkiji forumaš na ovom forumu i ja nikako ne mogu pisat fašističke mantre.


Možda si mislio da pišem komunističke,odnosno socijalističke mantre ? scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Gast Fri 31 Mar - 21:03

IL Risorto wrote:
škutor wrote:antifa ,,,,boktejebo koja je to blasfemija


a pišeš egzaktne fašističke mantre

ti si bolestan

To mora da si nešto krivo interpretirao,ja sam najantifašističkiji forumaš na ovom forumu i ja nikako ne mogu pisat fašističke mantre.


Možda si mislio da pišem komunističke,odnosno socijalističke mantre ? scratch

pa štaje komunizam neg fašizam ,,,
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj - Page 6 Empty Re: Košić potpuno podivljao na medije u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum