ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE)

Go down

NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE) Empty NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE)

Post by mentalitet 2/12/2023, 20:23

Na rubu znanosti: Zabranjena arheologija

https://www.youtube.com/watch?v=yo1w1LHwuIE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE) Empty Re: NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE)

Post by mentalitet 3/1/2023, 20:42

52 chitanja a ni jednog odgovora???!!No dobro,znachi da ima interesanata i znatizeljnih ljudi.Kazu da je znatizelja prvi znak inteligencije a potvrdu te misli mozemo naci kod djezce.
Elem,u skladu sa onim znatizeljnim forumashima koji chitaju ovu temu zalijepit cu jedan video gdje se objashnjava opasnost od novih tehnologija od chovjeka koji je struchan za to..Svijet u kojemu zivimo je ustvari velika nepoznanica za sve nas pa chak i mi sami.Polazeci od toga zato smo i znatizeljni da doznamo puno vishe o tome svijetu,kako funkcionira ali i kako se moze sa njime manipulrati.Ja sam preslushao ovaj video od pochetka do kraja i mogu slobodno reci da ovo nije nikakva teorija zavjere nego stvarni svijet u kojemu zivimo.Svjestan sam da virtualno puchanstvo zivi brzo i nema strpljenja ni vremena da slusha dulje od 5 minuta bilo koga na ovom svijetu ali za pravljenje djeteta je potrebno par sekundi dok do njegovog rodjenja treba 9 mjeseci.Mozda mi i nije neka metafora ali strpljenje je svakako vazno u svemu kad je u pitanju znanje jer je potrebno mnogo utroshenog vremena da dodjemo do njega.Nemoguce je prochitati prvu i zadnju stranu knjige i reci ja sam to chitao.Dakle,mene je sam naslov videa na samom pochetku odbijao ali sam bio strpljiv i shto sam ga duze slushao bio mi je interesantniji jer sama tema nema veze sa nikakvim jebenim kucnim dimnjakom na koje me asociralo.



INŽENJER GORAN MARJANOVIĆ IMA OBAVEZU DA NARODU IZNESE SVOJA SAZNANJA - Evo zašto seku stabla..

https://www.youtube.com/watch?v=sQFPRiy1Aww

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE) Empty Re: NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE)

Post by mentalitet 3/1/2023, 21:03

Evo i taj Hrvat Kresimir Misak:::))Naravno podjebavam:::)),Isprichavam se donio sam to sa VIP_a ali mi je palo na pamet kako jedan Srbin i jedan Hrvat mogu naci zajednichku temu koja ih interesira a da ne postavljaju jedan drugome pitanje krvnih zrnaca,mada i to da pokrenu dokazali bi da vjerojatno potjechu od istoga pretka.Fakat sam naporan sa tim,jer po meni nema drugachijih ljudi osim do onih glupih i onih malo pametnijih a ne postoji naj pametniji chovjek na svijetu posebno ako se sjetimo one antichke filozofske misli "Znam samo jedno ,da nishta ne znam".Da skratim ,poslushajte ,malo brzo pricha ali ako ste pazljivi razumjet cete ga :::))



INTERVJU: Krešimir Mišak - Biće sve teže, ovo što se dešava je pripremano decenijama! (31.10.2022)

https://www.youtube.com/watch?v=Pvvji3K4m-o


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE) Empty Re: NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE)

Post by mentalitet 3/24/2024, 05:37

Ovaj intervju me toliko shokirao da sam sebi ne mogu vjerovati da su ljudi bili civiliziraniji prije toliko tisuca godina od danashnjih ljudi.Poslushajte i usporedite sa danashnjim civilizacijskim vrijednostima,jako je pouchno .



Na rubu znanosti - Vinčanska kultura - arheolog Dragan Jankovic

https://www.youtube.com/watch?v=J5bQc14AzjE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE) Empty Re: NA RUBU ZNANOSTI (TEORIJA ZAVJERE)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum