ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:07

RayMabus wrote:
HAOS JE RED KOJI LJUDI NE RAZUMIJU.


SPEAR JA NISAM ČOVJEK NEGO ANĐEO.

Da, znam ti si anđeo zaštitnik svih magaraca.  :D
I jebo te haos (bre!) da te jebo, magarčino proruska i prosrpska.
I nedavno sam ti objasnio kakve idiotarije u vezi ovoga sa kaosom i ništavilo lupetaš, ali ti i dalje od sebe praviš kompletnog idiota.
Samo nastavi tako, dobro ti stoji u novoj rusofilnoj i četničkoj uniformi.

Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:12

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
HAOS JE RED KOJI LJUDI NE RAZUMIJU.


SPEAR JA NISAM ČOVJEK NEGO ANĐEO.

Da, znam ti si anđeo zaštitnik svih magaraca.  :D
I jebo te haos (bre!) da te jebo, magarčino proruska i prosrpska.
I nedavno sam ti objasnio kakve idiotarije u vezi ovoga sa kaosom i ništavilo lupetaš, ali ti i dalje od sebe praviš kompletnog idiota.
Samo nastavi tako, dobro ti stoji u novoj rusofilnoj i četničkoj uniformi.
Čupamo korov.

Nitko od vas ne razumije da se u ovom procesu i sama Rusija mijenja ( praktički je demilitarilziralo i dobila je po prstima ).

Istovremeno čupamo i drugi korovo a to je liberalna žgadija koja podržava Komšića.

Te muslimansko brastvo tj Erdogan, Bakir i kompanija.

Erdo će sad popušit parlamentarne izbore u Turskoj.

Sve ti piše ovdje da stvaramo novi svijet. Mi. Dakle više nas je a odluka je moja nakon šta sam vidio neke stvari osobno.

--
Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:12

RayMabus wrote:
Dok si ti spavao ja sam ti prije godinu dana mjesec dana prije napada najavio sve.

Dok ti na Karpatima i dalje procjenjuješ koliko je Putin glup, ja sam odavno objasnio da je Rusija već izgubila rat, samo im to još nije jasno.
Nakon izgubljenog rata slijedi otplata ratne odštete.
I nitko tu neće ništa čačkati, nego će zapadu ratni plijen pasti kao dobitak sam od sebe.
Naime, kako će Rusija i Bjelorusija bankrotirati, morat že ratnu štetu isplatiti teritorijem.
Sjeti se kako je Njemačka prošla nakon ww1 i ww2 pa ti možda bude jasnije zašto.
Čitaj povijesne analize umjesto loše stripove koi su ti napunili glavu kretenskim idejama koje su te odvele u ludilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by abraham 12/2/2023, 20:19

Koje jebene pizdarije. Ruska pobjeda???? Sto znaci ruska pobjeda??? Da ce instalirati svoje ljude na vlast i da ce novaciti Ukrajince da se bore protiv Poljaka i balta i finaca???? Koja jebena pizdarija. Ruska pobjeda nije opcija. Ruska pobjeda je moguca samo u glavama rusofila i novinara koji ovakovim bombasticnim objavama skupljaju lajkove ili sto vec??? Poljaci se usrali?????? Muhahahahaha  kila jebenog mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:20

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Berlinwahl1929-uhr

Nedjelja, 2.12.2023., 20:12
Stigla je druga projekcija za izbore u Berlinu! CDU je jasno ispred, SPD zaostaje za Zelenima na trećem mjestu. FDP će vjerojatno biti izbačen iz Zastupničkog doma. Sve vijesti o reprizi izbora u Berlinu u Newstickeru.

Istraživači izbora: CDU ima koristi od teških kritika berlinskog Senata
20:03: Prema istraživačima izbora, CDU glavnog kandidata Kai Wegnera profitirao je od nezadovoljstva crveno-zeleno-crvenim Senatom na ponovljenim izborima u Berlinu. Rijetko je bilo lošijih ocjena za vladinu politiku, prema početnoj analizi istraživačke grupe za izbore u nedjelju navečer.

Činjenica da je vladajuća gradonačelnica i glavna kandidatkinja socijaldemokrata, Franziska Giffey, imala slabu popularnost također je djelomično odgovorna za dobre rezultate CDU-a i slabe rezultate SPD-a. Tome se pridodaje slabost FDP-a i uspjeh CDU-a u mobiliziranju starijih ljudi.

Prema mišljenju stručnjaka, CDU je posebno dobro prošao kada je riječ o unutarnjoj sigurnosti. SPD i Zeleni potvrdili su izbore istraživačke skupine gubitkom nadležnosti u glavnim temama izbora - stambenom tržištu i prometu.

"Na izborima s jedva ikakvim saveznim političkim utjecajem, rezultat je u konačnici i izraz velikog nezadovoljstva u velikom gradu s mnogo problema", rekla je istraživačka grupa za izbore. Sve stranke imaju samo djelomičnu snagu, nedostaje uvjerljiv ukupni paket. Osim crveno-zeleno-crvenog novog izdanja, Berlinci su se distancirali i od svih drugih zamislivih koalicija, navodi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:22

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Dok si ti spavao ja sam ti prije godinu dana mjesec dana prije napada najavio sve.

Dok ti na Karpatima i dalje procjenjuješ koliko je Putin glup, ja sam odavno objasnio da je Rusija već izgubila rat, samo im to još nije jasno.
Nakon izgubljenog rata slijedi otplata ratne odštete.
I nitko tu neće ništa čačkati, nego će zapadu ratni plijen pasti kao dobitak sam od sebe.
Naime, kako će Rusija i Bjelorusija bankrotirati, morat že ratnu štetu isplatiti teritorijem.
Sjeti se kako je Njemačka prošla nakon ww1 i ww2 pa ti možda bude jasnije zašto.
Čitaj povijesne analize umjesto loše stripove koi su ti napunili glavu kretenskim idejama koje su te odvele u ludilo.
Rusiju nećeš slomit dok se ne odrekneš nafte i dok im tako puniš proračun.

Drugim riječima moraš se oslobodit i ove nafte od Arapa tj Bakira.

To ti je moj uvjet.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:23

RayMabus wrote:

Istovremeno čupamo i drugi korovo a to je liberalna žgadija koja podržava Komšića.

Da se malo dotaknem i ovog aspekta tvoje neizmjerne gluposti.
Znaš li tko je Tanja Torbarina?
Kolumnistica sa posljednje strane Globusa.
Pisala je humoristične priloge, ali je pri tome pokazala zrelost pa i mudrost u vezi politike.
Naime, u jednoj kolumni 1990. je napisala kako Tuđman do groba biti zahvalan Miloševiću jer ga je zapravo on doveo na vlast i da mu može podići spomenik na Jelačić placu.
Da Milošević nije preuzeo srpsku politiku, Tuđman nikada ne bi dobio izbore i Hrvatska bi otprilike na sveto nigdarijevo postala samostalna, ako i tada.
Ista stvar sa Komšićem.
Hrvatima u predsjedništvu zapravo i nije nužan poseban glas jer svi znamo da će se tamo Dodik usprotiviti bilo kakvoj inicijativi koja ide protiv interesa Hrvata, jer to ide i protiv interesa Srba, a Komšić zapravo jasno pokazuje cijelom svijetu koliko je trula politika islamskih elita u BiH.
Zašto ga je onda zapad podržao?
Zato jer se boji destabilizacije u BiH koja bi mogla povećati ruski utjecaj u toj kakti državi.
Pri tome je Dodik svojim odlascima na sijelo Putinu napravio i sebi i Hrvatima medvjeđu uslugu.
Međutim, sad je i zapadu zbog islamskog bezobrazluka postalo jasno da je BiH s takvom politikom neodrživa, jer oni nisu idioti, samo im je još rano priznati sebi samima da su vodili pogrešnu politiku prema BiH.
To će učiniti tek nakon formalne ruske kapitulacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:24

SDP i Zeleni izjednačeni u Berlinu.

Sad će se potuč između sebe tko će bit gradonačelnik.

:aw lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by catabbath 12/2/2023, 20:25

Poljaci naivni kao francuske sobarice, nemaju ni naftu ni proizvodnju naprednih čipova i misle da će ameri ići ginuti po istočnoeuropskim vukojebinama za  njih i balte.

_________________
Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:30

RayMabus wrote:
Rusiju nećeš slomit dok se ne odrekneš nafte i dok im tako puniš proračun.

Hoćeš. Zaboravio si, ako si ikada znao, da Rusija ne prodaje Brent Crude oil nego Ural oils čija je cijena na svjetskom tržištu u pravilu nekih pola cijene Brenta.
Ural oils je puno prljavija, teže se prerađuje i ostavlja više štetnih sastojaka u derivatima, ruski plin je također puno prljaviji i nekvalitetniji pa će se zapadu biti relativno lako odreći se ruskih sirovina tog tipa.
Zbog toga će, bez obzira na veću cijelu, LNG brzo postati puno popularniji od ruskog plina, posebno u kontekstu sve "zelenije" europske politike i sve većeg utjecaja zelenih stranaka u europskim vladama.
Zašto Njemačka ima većih problema od ostali europskih zemalja?
Zato što je njihova ovisnost o ruskim sirovinama prije svega politička odnosno špekulativne prirode.
To je posljedica propale politike istočnonjemačke fizičarke koja se nastojala osloniti na Putinovu Rusiju kako bi postigla veću samostalnost u odnosu prema Americi.
Tek sad se jasno vidi koliko je ta politika bila štetočinska i kamo je odvela Njemačku pa bi propala političarka trebala, da je pravde, završiti ili u zatvoru ili u ludnici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:33

catabbath wrote:Poljaci naivni kao francuske sobarice, nemaju ni naftu ni proizvodnju naprednih čipova i misle da će ameri ići ginuti po istočnoeuropskim vukojebinama za  njih i balte.

Ne misle, jer znaju da neće.
Poljacima je jasno da će se za svoje interese morati boriti sami, to znači i ginuti ako treba, a mislim da je svima sa makar malo pameti također jasno kako bi Poljacu u koncencionalnom ratovanju malim prstom lijeve ruke izašli na kraj sa ruskim glupavim i nesposobnim hordama.
Dovoljno je pogledati kakvih problema Rusi imaju s ukrajinskim vojnim snagama pa da to svakome sa makar malo pameti postane jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:34

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Rusiju nećeš slomit dok se ne odrekneš nafte i dok im tako puniš proračun.

Hoćeš. Zaboravio si, ako si ikada znao, da Rusija ne prodaje Brent Crude oil nego Ural oils čija je cijena na svjetskom tržištu u pravilu nekih pola cijene Brenta.
Ural oils je puno prljavija, teže se prerađuje i ostavlja više štetnih sastojaka u derivatima, ruski plin je također puno prljaviji i nekvalitetniji pa će se zapadu biti relativno lako odreći se ruskih sirovina tog tipa.
Zbog toga će, bez obzira na veću cijelu, LNG brzo postati puno popularniji od ruskog plina, posebno u kontekstu sve "zelenije" europske politike i sve većeg utjecaja zelenih stranaka u europskim vladama.
Zašto Njemačka ima većih problema od ostali europskih zemalja?
Zato što je njihova ovisnost o ruskim sirovinama prije svega politička odnosno špekulativne prirode.
To je posljedica propale politike istočnonjemačke fizičarke koja se nastojala osloniti na Putinovu Rusiju kako bi postigla veću samostalnost u odnosu prema Americi.
Tek sad se jasno vidi koliko je ta politika bila štetočinska i kamo je odvela Njemačku pa bi propala političarka trebala, da je pravde, završiti ili u zatvoru ili u ludnici.
Sve je to divno i krasno al dok god ti kupuješ nečiju naftu to znači da taj ne prodaje istu nekome nego Rusija il netko treći.

Nemoj s menom raspravljat oko nekih stvari.

Ako san ti ja to reka to ćeš morat tako izvest.

Ostaneš li ovisan o arapskoj nafti podržavat ćeš euroarabiju a to konkretno kad je BiH u pitanju znači i islamsku BiH.

Ne raspravljaj s menom.

Nisi ti nego ja anđeo Prijestolnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:35

RayMabus wrote:SDP i Zeleni izjednačeni u Berlinu.

Sad će se potuč između sebe tko će bit gradonačelnik.

Tebi ni danas nije jasna razlika u važnosti između nacionalnih i lokalnih izbora?
Pa ti si stvarno magarac posebnog kalibra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by catabbath 12/2/2023, 20:38

Speare Shaker wrote:
catabbath wrote:Poljaci naivni kao francuske sobarice, nemaju ni naftu ni proizvodnju naprednih čipova i misle da će ameri ići ginuti po istočnoeuropskim vukojebinama za  njih i balte.

Ne misle, jer znaju da neće.
Poljacima je jasno da će se za svoje interese morati boriti sami, to znači i ginuti ako treba, a mislim da je svima sa makar malo pameti također jasno kako bi Poljacu u koncencionalnom ratovanju malim prstom lijeve ruke izašli na kraj sa ruskim glupavim i nesposobnim hordama.
Dovoljno je pogledati kakvih problema Rusi imaju s ukrajinskim vojnim snagama pa da to svakome sa makar malo pameti postane jasno.

Neznam od kud bi Poljaci mogli bilo koga pobijediti pa njih kroz povijest nije spizdio samo onaj koji nije htio lol. Pa nema susjeda koji ih nije naguzio. I sad čekaju u niskom startu za podjelu poljskih regija.

_________________
Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:38

RayMabus wrote:


Ostaneš li ovisan o arapskoj nafti podržavat ćeš euroarabiju a to konkretno kad je BiH u pitanju znači i islamsku BiH.

Ne raspravljaj s menom.

Nisi ti nego ja anđeo Prijestolnik.

Ti si kurac od ovce.
I kakvoj crnoj arapskoj nafti kada ista ima sve manji udjel na svjetskom tržištu?
I kakvoj crnoj arapskoj nafti i nafti općenito kada se udio nafte u izvorima energije sve više smanjuje?
Sve više prevladavaju tzv. obnovljivi izvori, a kada jednom proradi komercijalna vruća fuzija, priča je gotova.
Nafta je doduše još vrlo važna, ali se njena važnost sve više smanjuje i to je nezaustavljiv proces.
Zlatni dani arspake i općenito islamske (Iranci nisu Arapi) su prošlost koja se više nikada neće vratiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:38

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:SDP i Zeleni izjednačeni u Berlinu.

Sad će se potuč između sebe tko će bit gradonačelnik.

Tebi ni danas nije jasna razlika u važnosti između nacionalnih i lokalnih izbora?
Pa ti si stvarno magarac posebnog kalibra.
Tebi nije jasno da su ti Liberali kao stranka dio vladajuće koalicije i odluče li zbog ovoga šta nestaju s političke scene Njemačke napustit tu koaliciju da to znači da Šolz pada.

Kako ne povezuješ te stvari ?


Last edited by RayMabus on 12/2/2023, 20:40; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 20:39

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:


Ostaneš li ovisan o arapskoj nafti podržavat ćeš euroarabiju a to konkretno kad je BiH u pitanju znači i islamsku BiH.

Ne raspravljaj s menom.

Nisi ti nego ja anđeo Prijestolnik.

Ti si kurac od ovce.
I kakvoj crnoj arapskoj nafti kada ista ima sve manji udjel na svjetskom tržištu?
I kakvoj crnoj arapskoj nafti i nafti općenito kada se udio nafte u izvorima energije sve više smanjuje?
Sve više prevladavaju tzv. obnovljivi izvori, a kada jednom proradi komercijalna vruća fuzija, priča je gotova.
Nafta je doduše još vrlo važna, ali se njena važnost sve više smanjuje i to je nezaustavljiv proces.
Zlatni dani arspake i općenito islamske (Iranci nisu Arapi) su prošlost koja se više nikada neće vratiti.
Pa dobro. Onda je to to. Ispunio si moj uvjet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176435
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Gast 12/2/2023, 20:40

da bi se razumio njemačko ruska šizofrena uvezanost

najlakše je hrvatsko srpske govnarije uzeti za primjer


a jadna poljska se nalazi u sredini jača od obadvije fiktivne povjesne sile

samo šta poljska nikada nije  nastupala agrsivno


to je nešto ka bih al sa samo jendom nacijom i religijom


uglavnom bez kataklizme nitko neće ništa osvojit

ako rus bude 100km napredovao ,,,to je kraj svita ,,, jer tad nato mora branit sebe

al za to rus nema snage
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 20:46

catabbath wrote:
Speare Shaker wrote:
catabbath wrote:Poljaci naivni kao francuske sobarice, nemaju ni naftu ni proizvodnju naprednih čipova i misle da će ameri ići ginuti po istočnoeuropskim vukojebinama za  njih i balte.

Ne misle, jer znaju da neće.
Poljacima je jasno da će se za svoje interese morati boriti sami, to znači i ginuti ako treba, a mislim da je svima sa makar malo pameti također jasno kako bi Poljacu u koncencionalnom ratovanju malim prstom lijeve ruke izašli na kraj sa ruskim glupavim i nesposobnim hordama.
Dovoljno je pogledati kakvih problema Rusi imaju s ukrajinskim vojnim snagama pa da to svakome sa makar malo pameti postane jasno.

Neznam od kud bi Poljaci mogli bilo koga pobijediti pa njih kroz povijest nije spizdio samo onaj koji nije htio lol. Pa nema susjeda koji ih nije naguzio. I sad čekaju u niskom startu za podjelu poljskih regija.

Da, to se posebno dobro vidjelo po pobjedi Jana Sobjeskog nad Turcima kod Beča. Kad već govoriš o prošlosti odnosno povijesti.
Nije lako biti u sendviču između 2 velika carstva, njemačkog i ruskog, gdje su oba imala agresivne namjere prema Poljskoj. Riječ je o spletu za Poljake nesretnih povijesnih okolnosti.
Danas je svakome sa imalo pameti jasno da je poljska konvencionalna vojska superiorna onoj ruskoj i mislim da nema šanse kako će Poljaci propustiti iskoristiti tu aktualnu prednost. Ne nužno putem pravog konvencionalnog rata nego prijetnjom uključivanjem u njega na ukrajinskoj strani pa čak i samo ugrožavanjem stabilnosti Lukašenkove vlasti u Bjelorusiji koja ionako nema operativno sposobnu, jer im ista služi za očuvanje Lukašenka na vlasti i plašenje lokalnog stanovništva, ako ne i samo vrana kada s neba svrate do bjeloruskih kukuruznih polja.
Brzo će doći trenutak kada se lokalno stanovništvo više neće plašiti strašila u vojnim odorama bjeloruskih oružanih snaga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Gast 12/2/2023, 20:47

nakon izjave wagnerovca da 50km od bahmuta nema ruske vojske


nato ima potpuni legitimitet punom silom udariti


to bi zasigurno i kina akceptirala
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by darth_vader 12/2/2023, 20:47

Poljaci pare ka šiptari...a i slično su iritantni. I nebitni u svemu.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 4 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum