ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Serbinho-3 12/2/2023, 12:08

Berlin nema vojsku.

Ulaze bez problema da stave zastavu po drugi put.

Cackaju mecku, otpisali Rusiju, spremali se na Kinu.


Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Serbinho-3 12/2/2023, 12:22


Da ne otvaram temu.

Hodžis insistira na tome da ukrajinska vojska mora ponovo zauzeti poluostrvo Krim kako bi sačuvala "međunarodni poredak zasnovan na pravilima" i "Povelju UN.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=02&dd=12&nav_category=78&nav_id=2288048
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 13:18

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:Poljaci uopće ne strahuju od Rusa nego jedva čekaju dobru priliku za revanš.
Čak ne toliko protiv Rusa nego više protiv Bjelorusije, jer je dobar komad njihovog teritorija nakon rata pripao SSSR-u odnosno danas Bjelorusiji.
Naravno da se u taj projekt neće upustiti sami nego uz pomoć NATO-a na čelu s Amerima, čiji su Poljaci najvjerniji saveznici u Europi.
Ukratko, Poljaci bi na kraju balade mogli najviše profitirati iz cijele krize, pa se čak i pristojno teritorijalno proširiti. Lukašenko i Bjelorusija će također morati platiti ratnu štetu, a kako to nisu u stanju financirati, vraćanje duga u vidu nekada otetog tuđeg (poljskog) teritorija moglo bi i za njih biti prihvatljivo riješenje (oteto-prokleto).
:^0

Prestani fantazirat. Rusija i Bjelorusija su u vojnom i crkvenom savezu ( bjeloruska crkva je podložna Kirilu ) a tu je i Kaljiningrad i Rusija ne bi samo pasivno to sve promatrala.

Kad mi anđeo zaštitnik svih svjetskih magaraca kaže da prestanem fantazirati...  :D
Mislim, gle, ako ti još nisi shvatio da je Rusija ne samo izgubila ovaj rat protiv Ukrajine, o neobjavljenom ratu protiv zapada da i ne govorim, onda si ti ultimativni pripadnik vrste čiji si zaštitnik unutar anđeoske hijerarhije.
Naravno da Rusija neće sve to pasivno promatrati, ali što Rusija može učiniti da bi zaštitila i samo sebe, a kamoli Lukašenka odnosno Bjelorusiju?
Prijetiti upotrebom nuklearnog oružja za kojeg je čak i magarcima jasno da ga neće upotrijebiti jer bi to podrazumjevalo potpuno uništenje Rusije same?
Ti bi to kao njihov anđeo zaštitnik morao znati.
I savezništva na papiru su tu da se kreše i propadaju.
Što se tiče Kaljiningrada, jasno je da je zadržavanje tog grada unutar granica Rusije dugoročno gledano potpuno neodrživo, a lako je moguće da će i sami stanovnici tog za sad još uvijek ruskog džepa unutar zapada shvatiti da im je najbolje da se maknu iz Rusije i priključe Njemačkoj ili Poljskoj, a možda i da proglase neovisnost odnosno samostalnu državu.
Ako se to moglo dogoditi Moldaviji (staljin) kao dijelu rumunkske nacije i države, zašto ne bi i Kalinjingradu?
Još samo treba riješiti jednu sitnicu, a to je duhovno i psihički bolesna ruska praksa prijetnji svima upotrebom ruskog oružja pa da se i ta njihova želja realizira.
To je čak i magarcima jasno, pa kako to da nije njihovom anđelu zaštitniku?
Ti bi morao znati da Bog ne voli manje te Bjeloruse od Poljaka i obratno itd.

Da ja sam anđeo zaštitnik ( u osnovi anđeo Prijestolnik al ajde da te sad ne cijepim šta je to neka ti bude to tako kao anđeo zaštitnik jer to su meni neki drugi tj ima ta grupa anđela zasebno ) i baš zato šta sam to ti kažem da začepiš s tim idejama kako će Poljaci napadat nekakve Bjeloruse jer tamo neki komad teritorija, neka poljska manjina i truč srač.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 13:27

Speare Shaker wrote:
Još samo treba riješiti jednu sitnicu, a to je duhovno i psihički bolesna ruska praksa prijetnji svima upotrebom ruskog oružja pa da se i ta njihova želja realizira.
To je čak i magarcima jasno, pa kako to da nije njihovom anđelu zaštitniku?
Je jasno mi je. I nisam njihov ( ne pripadam jednoj naciji, grupi inarnirarnih itd itd itd ).

To ćeš napravit tako da ćeš poslat još Javelina i GPS granata na istok Ukrajine i onda izmlatit tu njihovu tehniku koju oni šalju tamo pa moraju vadit iz skladišta pa imaju manje i za juriš na Finsku, baltičke državice te eventualno i samo Poljsku.

Tenk je jurišno oružje tako da kad im to uništavaš na istoku Ukrajine onda toga imaju općenito manje i za napade na drugim možebitnim potnencijalnim pravcima na koje njihov ruski imperijalizam cilja il je bacio oko i smatra ih svojim i želi napraviti ono : di je jedan Rus tu je sve Rusija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by catabbath 12/2/2023, 13:33

Samo još jedan "saveznik" u nizu kojeg će ameri zajebati/žrtvovati

_________________
Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:05

Taj koga ti zoveš anđeo zaštitnik je onaj kad meni digneš tlak pa se ja dignem pa krenem na tebe i onda to zoveš da ne dobiješ batine od mene. lol!

Anđeo Pravednik, anđeo Znanja ili anđeo Prijestolnik je onaj koji provodi nešto drugo a to je važe šta je ispravno a šta ne.

Dođi mi s tom idejom kako tamo živi neka poljska manjina pa to kao njima oduzeto pa ti je to izgovor za napad na Bjelorusiju i Bjeloruse s ciljem da promijeniš granice kako bi to pripojio sebi i otjeraš i pobiješ te druge koji nisu Poljaci : PROSUT ĆU TI SVE ZUBE PO PODU.


Last edited by RayMabus on 12/2/2023, 14:06; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:05

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:Poljaci uopće ne strahuju od Rusa nego jedva čekaju dobru priliku za revanš.
Čak ne toliko protiv Rusa nego više protiv Bjelorusije, jer je dobar komad njihovog teritorija nakon rata pripao SSSR-u odnosno danas Bjelorusiji.
Naravno da se u taj projekt neće upustiti sami nego uz pomoć NATO-a na čelu s Amerima, čiji su Poljaci najvjerniji saveznici u Europi.
Ukratko, Poljaci bi na kraju balade mogli najviše profitirati iz cijele krize, pa se čak i pristojno teritorijalno proširiti. Lukašenko i Bjelorusija će također morati platiti ratnu štetu, a kako to nisu u stanju financirati, vraćanje duga u vidu nekada otetog tuđeg (poljskog) teritorija moglo bi i za njih biti prihvatljivo riješenje (oteto-prokleto).
:^0

Prestani fantazirat. Rusija i Bjelorusija su u vojnom i crkvenom savezu ( bjeloruska crkva je podložna Kirilu ) a tu je i Kaljiningrad i Rusija ne bi samo pasivno to sve promatrala.

Kad mi anđeo zaštitnik svih svjetskih magaraca kaže da prestanem fantazirati...  :D
Mislim, gle, ako ti još nisi shvatio da je Rusija ne samo izgubila ovaj rat protiv Ukrajine, o neobjavljenom ratu protiv zapada da i ne govorim, onda si ti ultimativni pripadnik vrste čiji si zaštitnik unutar anđeoske hijerarhije.
Naravno da Rusija neće sve to pasivno promatrati, ali što Rusija može učiniti da bi zaštitila i samo sebe, a kamoli Lukašenka odnosno Bjelorusiju?
Prijetiti upotrebom nuklearnog oružja za kojeg je čak i magarcima jasno da ga neće upotrijebiti jer bi to podrazumjevalo potpuno uništenje Rusije same?
Ti bi to kao njihov anđeo zaštitnik morao znati.
I savezništva na papiru su tu da se kreše i propadaju.
Što se tiče Kaljiningrada, jasno je da je zadržavanje tog grada unutar granica Rusije dugoročno gledano potpuno neodrživo, a lako je moguće da će i sami stanovnici tog za sad još uvijek ruskog džepa unutar zapada shvatiti da im je najbolje da se maknu iz Rusije i priključe Njemačkoj ili Poljskoj, a možda i da proglase neovisnost odnosno samostalnu državu.
Ako se to moglo dogoditi Moldaviji (staljin) kao dijelu rumunkske nacije i države, zašto ne bi i Kalinjingradu?
Još samo treba riješiti jednu sitnicu, a to je duhovno i psihički bolesna ruska praksa prijetnji svima upotrebom ruskog oružja pa da se i ta njihova želja realizira.
To je čak i magarcima jasno, pa kako to da nije njihovom anđelu zaštitniku?
Ti bi morao znati da Bog ne voli manje te Bjeloruse od Poljaka i obratno itd.

Da ja sam anđeo zaštitnik ( u osnovi anđeo Prijestolnik al ajde da te sad ne cijepim šta je to neka ti bude to tako kao anđeo zaštitnik jer to su meni neki drugi tj ima ta grupa anđela zasebno ) i baš zato šta sam to ti kažem da začepiš s tim idejama kako će Poljaci napadat nekakve Bjeloruse jer tamo neki komad teritorija, neka poljska manjina i truč srač.

A ti bi morao znati da baš njih u ovom trenutku voli manje, zato jer su skrenuli sa puta koji je On preporučio ljudima na globanoj razini.
Naime, Bog jeste Apsolut, ačli to ne znači da je apsolutno tolerantan prema svim nakupinama fekalija u ljudskom obliku i njihovim postupcima.
Znaš i sam, ili bi čak i ti to trebao znati, da u konačnici ipak vrijedi ona Terezina sve se vraća, sve se plaća... kada dođe čas... svaki stari dug... pa će tako i Rusi i Bjelorusi morati vratiti i platiti svoje dugove, a to neće prepoznati kao Božju ljubav nego kaznu.
Zapravo je njihova odnosno bilo čija intepretacija takvih posljedica irelevantna. To će se dogoditi jer je riječ o jednom od temeljnih prirodnih zakona, onom Newtonovom akcije i reakcije, a odnos snaga u ovom trenutku nije na rusko-bjeloruskoj strani. Dapače.
Udari ti slobodno glavom u neku veliku kamenčinu i vjeruj mi, i ta će se pomaknuti i itekako osjetiti tvoj udarac, ali je jasno, čak i anđelu zaštitiniku svih magaraca, tko i što će pretrpjeti veće i trajnije posljedice.
I naravno da Poljaci neće napadati na bojnom polju Bjelorusiju, ali će dobiti teritorij koji im je oduzet nakon rata voljom tadašnjih pobjednika na isti način kako im je i oduzet. U pregovorima nakon rata odnosno kolokvijalno rečeno, za zelenim stolom.
Nisu ludi da ratuju za ono što će ionako dobiti prije svega iz razloga jer je to nešto njihovo što im je nakon rata oduzeto na prevaru. Oteto prokleto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:10

RayMabus wrote:Taj koga ti zoveš anđeo zaštitnik je onaj kad meni digneš tlak pa se ja dignem pa krenem na tebe i onda to zoveš da ne dobiješ batine od mene. lol!

Anđeo Pravednik, anđeo Znanja ili anđeo Prijestolnik je onaj koji provodi nešto drugo a to je važe šta je ispravno a šta ne.

Dođi mi s tom idejom kako tamo živi neka poljska manjina pa to kao njima oduzeto pa ti je to izgovor za napad na Bjelorusiju i Bjeloruse s ciljem da promijneiš granice i otjeraš i pobiješ te druge koji nisu Poljaci : PROSUT ĆU TI SAVE ZUBE PO PODU.

:^0

Ajde se ti slobodno najedi govana, maloumna kreaturo. Može i onih vlastitih.  :)
Nebitno što si ih tako krvožedan, malouman, beskarakteran i psihički u teškom kurcu debelo prepun.
Nebitno što ja imam puno simpatija na tvoje štićenike magarčićce, magarice i magarce. 
I nema ti to nikakve veze s poljskom maninom nego o pravu DRŽAVE Poljske na povrat teritorija koji im je oduzet nakon rata.
A država je, ako to nisi znao, također osoba, samo pravna, a ne ona antropomorfna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:12

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Taj koga ti zoveš anđeo zaštitnik je onaj kad meni digneš tlak pa se ja dignem pa krenem na tebe i onda to zoveš da ne dobiješ batine od mene. lol!

Anđeo Pravednik, anđeo Znanja ili anđeo Prijestolnik je onaj koji provodi nešto drugo a to je važe šta je ispravno a šta ne.

Dođi mi s tom idejom kako tamo živi neka poljska manjina pa to kao njima oduzeto pa ti je to izgovor za napad na Bjelorusiju i Bjeloruse s ciljem da promijneiš granice i otjeraš i pobiješ te druge koji nisu Poljaci : PROSUT ĆU TI SAVE ZUBE PO PODU.

:^0

Ajde se ti slobodno najedi govana, maloumna kreaturo. Može i onih vlastitih.  :)
Nebitno što si ih tako krvožedan, malouman, beskarakteran i psihički u teškom kurcu debelo prepun.
Nebitno što ja imam puno simpatija na tvoje štićenike magarčićce, magarice i magarce. 
I nema ti to nikakve veze s poljskom maninom nego o pravu DRŽAVE Poljske na povrat teritorija koji im je oduzet nakon rata.
A država je, ako to nisi znao, također osoba, samo pravna, a ne ona antropomorfna.
Reka san ti da ću ti prosut sve zube po podu.

Ima po toj logici i Njemačka a desnica im se diže.

Bolje ti je umukneš. Ne znaš s kime imaš posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:16

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Taj koga ti zoveš anđeo zaštitnik je onaj kad meni digneš tlak pa se ja dignem pa krenem na tebe i onda to zoveš da ne dobiješ batine od mene. lol!

Anđeo Pravednik, anđeo Znanja ili anđeo Prijestolnik je onaj koji provodi nešto drugo a to je važe šta je ispravno a šta ne.

Dođi mi s tom idejom kako tamo živi neka poljska manjina pa to kao njima oduzeto pa ti je to izgovor za napad na Bjelorusiju i Bjeloruse s ciljem da promijneiš granice i otjeraš i pobiješ te druge koji nisu Poljaci : PROSUT ĆU TI SAVE ZUBE PO PODU.

:^0

Ajde se ti slobodno najedi govana, maloumna kreaturo. Može i onih vlastitih.  :)
Nebitno što si ih tako krvožedan, malouman, beskarakteran i psihički u teškom kurcu debelo prepun.
Nebitno što ja imam puno simpatija na tvoje štićenike magarčićce, magarice i magarce. 
I nema ti to nikakve veze s poljskom maninom nego o pravu DRŽAVE Poljske na povrat teritorija koji im je oduzet nakon rata.
A država je, ako to nisi znao, također osoba, samo pravna, a ne ona antropomorfna.
Reka san ti da ću ti prosut sve zube po podu.

Ima po toj logici i Njemačka a desnica im se diže.

Bolje ti je umukneš. Ne znaš s kime imaš posla.

Možeš prosuti jedino svojoj materi, što si navodno i učinio.
Da, jako dobro znam s kim imam posla.  :)
Sa retardiranom šakom jada i vrećom govana, beskarakternom, krvožednom i psihički bolesnom nakazom.
Nebitno što si istovremeno i anđeo zaštitnik vrlo dragih životinja magaraca.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:19

RayMabus wrote:

Ima po toj logici i Njemačka a desnica im se diže.


Pa može se dizati do neke granice, ali nikada neće doći na vlast, zato jer Njemačka ima povijesno iskustvo Hitlera. 
A i današnja Njemačka nije ista ona Weimarska republika u kojoj je Hitler mogao doći na vlast.
Današnja Njemačka je čak i po vlastitom Ustavu zaštićena od takvih pokušaja, da ne spominjem okruženje u kojem postoji i koje bi vrlo efikasno poduzelo sve mjere koje bi spriječile tu tzv. njemačku operetnu desnicu da prigrabi vlast i postane ruskom saveznicom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:21

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ti bi morao znati da Bog ne voli manje te Bjeloruse od Poljaka i obratno itd.

A ti bi morao znati da baš njih u ovom trenutku voli manje, zato jer su skrenuli sa puta koji je On preporučio ljudima na globanoj razini.
Naime, Bog jeste Apsolut, ačli to ne znači da je apsolutno tolerantan prema svim nakupinama fekalija u ljudskom obliku i njihovim postupcima.
Znaš i sam, ili bi čak i ti to trebao znati, da u konačnici ipak vrijedi ona Terezina sve se vraća, sve se plaća... kada dođe čas... svaki stari dug... pa će tako i Rusi i Bjelorusi morati vratiti i platiti svoje dugove, a to neće prepoznati kao Božju ljubav nego kaznu.
Zapravo je njihova odnosno bilo čija intepretacija takvih posljedica irelevantna. To će se dogoditi jer je riječ o jednom od temeljnih prirodnih zakona, onom Newtonovom akcije i reakcije, a odnos snaga u ovom trenutku nije na rusko-bjeloruskoj strani. Dapače.
Udari ti slobodno glavom u neku veliku kamenčinu i vjeruj mi, i ta će se pomaknuti i itekako osjetiti tvoj udarac, ali je jasno, čak i anđelu zaštitiniku svih magaraca, tko i što će pretrpjeti veće i trajnije posljedice.
Ministar vanjskih i europskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman sastao se sa Svetlanom Tihanovskom, čelnicom bjeloruske oporbe u inozemstvu, pri čemu je iskazana podrška Hrvatske demokratskim snagama u Bjelorusiji koje se protive ratu protiv Ukrajine.
Ministar Grlić Radman istaknuo je kako je ovo prvi posjet Hrvatskoj Svetlane Tihanovska koja je, ocijenio je, predstavnica bjeloruskih oporbenih demokratskih snaga, koja se bori za demokratsku budućnost bjeloruskog naroda.
“Zajedno s našim europskim saveznicima podupiremo težnju bjeloruskog naroda za vladavinom prava, demokratskim standardima i slobodnim te pravednim izborima”, rekao je Grlić Radman.
Dodao je kako je situacija u Bjelorusiji visoko na listi prioriteta Europske unije, osudio je progon koji je pokrenut protiv Tihanovske, kao i kršenje ljudskih prava i slobode govora u Bjelorusiji od strane Lukašenkovog režima.
“Hrvatska podupire daljnju implementaciju mjera prema Lukašenkovom režimu kojima Europska unija nastoji odvratiti bjeloruske vlasti od nasilja nad mirnim prosvjednicma te od instrumentalizacije migranata u političke svrhe putem hibridnih napada na granice EU. Osuđujemo sve načine na koje Rusija preko Lukašenkovog režima djeluje na područje Ukrajine”, naglasio je Grlić Radman.
Svetlana Tihanovska pohvalila je proaktivnu politiku Hrvatske u pomoći Ukrajini na međunarodnoj političkoj sceni.
“Razgovarali smo kako spriječiti sudjelovanje bjeloruskih trupa u ratu protiv Ukrajine, kako pomoći bjeloruskim partizanima i dobrovoljcima te ojačati izolaciju Lukašenka na međunarodnoj razini”, navela je Tihanovska.
Razgovor se dotaknuo i stipendija za pomoć ugroženim bjeloruskim studentima te pomoći dijaspori u Hrvatskoj.
“Bjelorusije je postala veliki zatvor i važno je osigurati da ljudi mogu naspustiti zemlju kako bi nastavili svoju borbu”, dodala je Tihanovska, govoreći o vizama za bjeloruske građane.
Tihanovska je upozorila kako je potrebo razlikovati građane Bjelorusije od Lukašenkovog režima, istaknuvši kako je 86 posto Bjelorusa protiv sudjelovanja Bjelorusije u agresiji na Ukrajinu. Ocijenila je kako pripadnici tamošnje vojske ne žele sudjelovati u ratu protiv Ukrajine te kako njihovi građani Ukrajinu smatraju prijateljskom zemljom. Izrazila je stoga sumnju da će bjeloruska vojska sudjelovati u tom ratu jer je, navela je, Lukašenko procijenio kako bi velik broj vojnika prešao na ukrajinsku stranu.
“Bjelorusija nije Rusija. Bjelorusija je uvijek bila dio europske zajednice kojoj težimo”, poručila je i dodala:
“Ešaloni ruske opreme i vojnika stigli su u Bjelorusiju, u čemu su ih ometali naši partizani onesposobljavanjem željezničkih linija, što je pomoglo u usporavanju ruskih trupa u naletu na Ukrajinu u početku rata. Lukašenko je jeftin Putinov saveznik, vrlo poslušan, njih obojica znaju da bi mobilizacija bjeloruskih trupa u ovaj rat destabilizirala ionako destabiliziranu zemlju. Prisutnost ruskih trupa u našoj zemlji drži u strahu građane Bjelorusije.”

26.01.2023-Tihanovska i Grlić Radman: Potrebno je razlikovati bjeloruski narod od Lukašenkovog režima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:22

Serbinho-3 wrote:Berlin nema vojsku.

I ne treba im, jer imaju Pariz i Washington na svojoj strani.
Doduše, za Ruse i rusku vojsku bi i oružane snage Berlina bile sasvim dovoljne, pogotovo kada bi se njemačka industrija stavila u funkciju ratne proizvodnje, a ta je u Rusiji na puno manjoj operativnoj razini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:24

RayMabus wrote:
Tihanovska je upozorila kako je potrebo razlikovati građane Bjelorusije od Lukašenkovog režima, istaknuvši kako je 86 posto Bjelorusa protiv sudjelovanja Bjelorusije u agresiji na Ukrajinu.

Taj će si ionako neslužbeni podatak (koji može ponavljati zato jer predstavlja oporbu Lukašenku) slobodno moći zataknuti za šešir kada krenu pregovori o plaćanju ratne štete Ukrajini i ekonomske koju su nanijeli zapadu.
I ne boj se, neće Bjelorusija propasti ili nestati.
Ostat će joj i više nego dovoljno teritorija nakon što se Poljaci namire.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:27

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ti bi morao znati da Bog ne voli manje te Bjeloruse od Poljaka i obratno itd.

A ti bi morao znati da baš njih u ovom trenutku voli manje
Ti bi morao znati da nisi ti taj koji to odlučuje.

Ne volim ih manje. Šta ćemo sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:29

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ti bi morao znati da Bog ne voli manje te Bjeloruse od Poljaka i obratno itd.

A ti bi morao znati da baš njih u ovom trenutku voli manje
Ti bi morao znati da nisi ti taj koji to odlučuje.

Ne volim ih manje. Šta ćemo sad ?

Ne odlučejm, ali ti još manje. Tebe nitko normalan ionako ne uzima za ozbiljno, ponajmanje Bog. Hvala Mu na tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:33

Okani se te priče koju ovdje provlačiš kroz raspravu.

Reka san ti da ću ti prosut sve zube kreneš li s takvim idejama a ciljem realizacije iste. Ja san puno opasniji nego šta misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:38

RayMabus wrote:Okani se te priče koju ovdje provlačiš kroz raspravu.

Reka san ti da ću ti prosut sve zube kreneš li s takvim idejama a ciljem realizacije iste. Ja san puno opasniji nego šta misliš.

Samo u svojoj bolesnoj mašti, notorna kretenčino, krvožedna nakazo, maloumna šako jada i vrećo govana.
Inače si opasan kao ovca.
Ne ovan, nego baš ovca, što zapravo i jesi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:41

Okani se tih priča da stavljaš metu na Bjeloruse dakle narod iako su oni velikom većinom protiv ovog rata itd i da onda ti pričaš šta Bog manje voli il ne voli i krojiš božju pravdu jer si ti tako sebi neki kurac umislio da je tako kako ti oćeš u svojoj glavi.

Ja ti govorim da ti ne znaš sm kim vodiš ovu raspravu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Guest 12/2/2023, 14:45

RayMabus wrote:
Ja ti govorim da ti ne znaš sm kim vodiš ovu raspravu.

A ja ti govorim da itekako dobro znam. Da se ne ponavljam, pročitaj što sam o tome napisao u svojim ranijim postovima.
Anđelu zaštitniče svih magaraca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by RayMabus 12/2/2023, 14:49

Ne znaš.

Slušam te kako ćeš ti pod izgovorima da tamo s onu stranu granice postoji poljska manjina i kako je to njima uzeto ( istovremeno skroz zaboravljaš da bi to moglo potaknit lančanu reakciju po istom ključu ) napravit to da ćeš ti to uzet sebi i priključit i onda ćeš naravno potjerat ove koji nisi ti i napravit veliku Poljsku itd.

Samo te slušam šta govoriš i pitam se jesi li ti skrenuo s uma ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Poljaci strahuju od ruske pobjede u Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum