ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Religijski chat

Page 7 of 26 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Litijka Mon 6 Oct - 14:45

Eh, a šta ću, jadna, kad i dalje imam iste interese.

Litijka

Posts : 13
2014-10-06


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Tue 7 Oct - 20:21

Ovih dana ne stignem baš na forum; strah me iti početi s čitanjem svega napisanog.  :trept
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by kic Wed 22 Oct - 16:01

http://dangerousminds.net/comments/season_of_the_witch_how_the_occult_saved_rock_and_roll
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Fri 24 Oct - 12:10

Ovo je... ne znam... :^0 :^0 :^0




...teško vama kjafiri sudnji dan kad nastupi... lako ulazi u uho :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Fri 24 Oct - 18:28

Vegvísir wrote:Ovo je... ne znam... :^0 :^0 :^0




...teško vama kjafiri sudnji dan kad nastupi... lako ulazi u uho :^0 :^0
omg :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Fri 24 Oct - 19:02

Jel'da? :^0 :^0

Al' tek sam sad na drugo slušanje skužila da su zapravo izmijenili izvorni tekst ilahije pa umjesto u 2. licu množine (teško vama), pjevaju u 1. licu množine (teško nama)... izgleda da sami izvođači i sebe smatraju kjafirima. lol!   

Al' u svakom slučaju, ovo mi je pjesma dana, ide na repeat. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by kic Sat 1 Nov - 10:15

http://rt.com/news/200999-italy-church-repurposed-martino/

Religijski chat - Page 7 5
repurposed? :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity Sat 1 Nov - 10:21

Šta kriza radi... affraid od crkve i autoservis... No
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Sat 1 Nov - 11:08

kic wrote:http://rt.com/news/200999-italy-church-repurposed-martino/

Religijski chat - Page 7 5
repurposed? :^0

Trobrodna bazilika s apsidom nastala na antičkim temeljima pretvorena u banku... ne znam što bih o tome mislila. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by kic Sun 2 Nov - 11:30

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by aben Sun 2 Nov - 14:43

Z
Vegvísir wrote:
kic wrote:http://rt.com/news/200999-italy-church-repurposed-martino/

Religijski chat - Page 7 5
repurposed? :^0

Trobrodna bazilika s apsidom nastala na antičkim temeljima pretvorena u banku... ne znam što bih o tome mislila. scratch
Zašto? U zadru je jedna crkva zagrebačka banka, jedna je kafić, jedna je trafika za drangulije, u jednoj se prodaju otrovi za korov a u jednoj čak sviraju hipici i čini se da to nikoga ne smeta

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Sun 2 Nov - 15:05

Ne govorim toliko s religijske, koliko s povjesnoumjetničke strane. Meni osobno je grezo vidjeti, primjerice, Dioklecijanovu palaču u Splitu koja se nalazi na UNESCO-vom popisu mjesta svjetske baštine kako je pretvorena u nakaradu sa štandovima i gaćama koje se obješene suše na prozorima. Mislim da se time gubi svojevrsni genius loci tih mjesta. Međutim, s druge strane, ako su neke od tih crkava i lokacija bile napuštene i nije postojala volja konzervatorskih institucija da ih se održava kao spomenike, onda je bolja i takva prenamjena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by aben Sun 2 Nov - 16:51

Vegvísir wrote:Ne govorim toliko s religijske, koliko s povjesnoumjetničke strane. Meni osobno je grezo vidjeti, primjerice, Dioklecijanovu palaču u Splitu koja se nalazi na UNESCO-vom popisu mjesta svjetske baštine kako je pretvorena u nakaradu sa štandovima i gaćama koje se obješene suše na prozorima. Mislim da se time gubi svojevrsni genius loci tih mjesta. Međutim, s druge strane, ako su neke od tih crkava i lokacija bile napuštene i nije postojala volja konzervatorskih institucija da ih se održava kao spomenike, onda je bolja i takva prenamjena.
Konkretno, splitski konzervatori  imaju volju upravo za zaštitu visećih gaća, postoi trend prodavanja privatnih stanova investitorima za turizam, a genijalci iz konzervatorskog pokušavaju isposlovati poticaje za život u palači
Fucked up on so many levels

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Mon 17 Nov - 15:32

Interliber su i vjerske zajednice iskoristile za samopromociju... U niti dvije minute razmaka zahaltali su me prvo oni iz Riječ Života, a odmah nakon toga JS. Naravno da sam skupila sve brošure i časopise. lol!

Sad sam malo bacila na ovaj časopis od Riječ Života... :facepalm Doveli su onaj dnevnoaherovski ili čiji već je bio članak o Hello Kitty na skroz novu razinu... Priča govori o Nini, curetku koji voli Hello Kitty, ima lutkice, ali je spriječavaju u molitvi. Doslovno. Zabranjuju joj. :^0 Međutim, na sreću je u suradnji sa svojim vjerskim savjetnikom prepoznala da je u pitanju demon u liku japanske micamace pa je pobacala sve artikle s njenim likom, pastor je blagoslovio stan i sad je sve u redu. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by kic Mon 17 Nov - 15:59

yet again, the day is saved :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity Tue 18 Nov - 7:00

Vegvísir wrote:Interliber su i vjerske zajednice iskoristile za samopromociju... U niti dvije minute razmaka zahaltali su me prvo oni iz Riječ Života, a odmah nakon toga JS. Naravno da sam skupila sve brošure i časopise. lol!

Sad sam malo bacila na ovaj časopis od Riječ Života... :facepalm Doveli su onaj dnevnoaherovski ili čiji već je bio članak o Hello Kitty na skroz novu razinu... Priča govori o Nini, curetku koji voli Hello Kitty, ima lutkice, ali je spriječavaju u molitvi. Doslovno. Zabranjuju joj. :^0 Međutim, na sreću je u suradnji sa svojim vjerskim savjetnikom prepoznala da je u pitanju demon u liku japanske micamace pa je pobacala sve artikle s njenim likom, pastor je blagoslovio stan i sad je sve u redu. :^0
:^0 :^0 :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr Wed 19 Nov - 10:02

I OBITELJ POD ISTRAGOM Sina doveli kiropraktičaru Pavloviću na centriranje jer je masturbirao: 'Opsjeo ga je đavao!'


Dječakovi su roditelji rastavljeni, a on je inzistirao da živi s ocem. Inače je inteligentan i živahan, a obitelj smatra da s njim nešto nije u redu jer su ga navodno uhvatili kako masturbira. Zaključili su da ga je opsjeo đavao, a u dr. Pavloviću su prepoznali pravu osobu koja bi ga tretmanom centriranja dovela u red.




WTF?!?! Jadan dečec  :|

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Wed 19 Nov - 10:06

A trebali su mu samo nabaviti

Religijski chat - Page 7 10405310

:^0 

Al' šalu na stranu, jadno dijete. Nadam se da će maloumni roditelji zajedno s maloumnim "doktorom" odgovarati zbog zlostavljanja djeteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest Wed 19 Nov - 14:14

Danas sam već dva puta pokušala otvoriti temu o ulozi glazbe u religijskim praksama. Prvi put usred pisanja mi se srušila Mozilla, a drugi put, maloprije, nakon što sam napisala kilometarski post (s ubačenim i uređenim citatima) i približila se kraju, mačor mi je skočio na tipkovnicu, i to na Backspace tipku. :kavez :_|

Odustajem. dramaqueen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr Wed 19 Nov - 15:42

Ajoj... zato treba, kod dužih postova, svako malo stisnut ctrl+c da se osiguraš... kad se samo sjetim kolike su moje mudrosti isčeznule na taj način dođe mi da zaplačem :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr Wed 19 Nov - 15:42

Vegvísir wrote:A trebali su mu samo nabaviti

Religijski chat - Page 7 10405310

:^0
lol!

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 7 Empty Re: Religijski chat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 26 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum