ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by epikur37 1/20/2016, 01:51

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Merkel-vucic



Nemačka kancelarka Angela Merkel je sačuvala Europu, održala u njoj mir i stabilnost, ocijenio je premijer Srbije Aleksandar Vučić, komentarišučhi činjenicu da joj je opala podrška.
"Meni je svejedno je li Angeli Merkel pala popularnost ili nije. U mojim očima je ona najveći europski lider i baš me je briga što bilo tko drugi o tome misli ", rekao je on odgovarajući na pitanje novinara.
Kaže i da će tako da misli i kad Merkel više ne bude na vlasti, jer zna što je radila za Europu.
"Ona je bila ključni lider u Europi i održala je mir i stabilnost. A oni koji to ne umeju da vide, već koji vole da im se podilazi i koji vole da netko donosi protiv-pravne mjere, njemački narod će da izabere svoje rukovodstvo, to je njihovo pravo, a moje da volim i poštujem Merkel i da tako ću nastaviti ", poručio je Vučić.

Vučić: S izbjeglicama sve ozbiljnije, sačuvaćemo stabilnost

Situacija s migrantima je sve ozbiljnija, ocenuio je danas premijer Aleksandar Vučić, ali je poručio građanima da nemaju razloga za brigu, jer će stabilnost zemlje biti očuvana.
Upitan kako ocjenjuje situaciju s izbjeglicama u Europi, Vučić je najavio do kraja tjedna sastanak tim povodom sa šefom Europske komisije Jeanom Claudeom Junckerom, ali i da ovih dana treba očekivati ​​da Austrija suspendira Schengenski sporazum.
"Odmah zatim to će učiniti i Slovenija, a mi smo spremni da pomognemo još više makedonskoj policiji, da tamo pošaljemo dodatne policijske snage ... ali u svakom slučaju umećemo da zaštitimo i naše državne i nacionalne interese", poručio je premijer.
Naveo je da ćemo tijesno raditi u suradnji s europskim zemljama te da je gotovo siguran da ćemo uspjeti sačuvati i mir i stabilnost.
To, kako je primijetio, neće biti jednostavno, mada se broj izbjeglica smanjuje, ali zbog zime a ne zbog politike koja se prema njima provodi.
U svakom slučaju, zaključio je, građani nemaju razloga da brinu, jer će Srbija umeti da sačuva stabilnost.
Tanjug
http://www.politika.rs/scc/clanak/347494/Vucic-Angela-Merkel-je-najveci-evropski-lider
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 02:02

epikur37 wrote:

U svakom slučaju, zaključio je, građani nemaju razloga da brinu, jer će Srbija umeti da sačuva stabilnost.
Tanjug
http://www.politika.rs/scc/clanak/347494/Vucic-Angela-Merkel-je-najveci-evropski-lider
jer su već bili pod Turcima i imaju iskustva sa Islamom. Niš novoga ni nepozantog, čemu briga :tongue:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 02:10

Vučko zna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 02:11

srat  i prodavat bureke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by darth_vader 1/20/2016, 02:33

Koji trojanac za Srbe...a ovi upucali Đinđića...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by flumen 1/20/2016, 05:32

cmaronja - sto drugo? ni Hrvati se toliko ne uvlace u supak ko ovi svrbi

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 05:33

Dovoljno je da vidiš fotografiju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 05:35

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider XyB0jov
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by marcellus 1/20/2016, 05:35

auuuu bre...

_________________
Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by marcellus 1/20/2016, 05:36

Starhemberg wrote:Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider XyB0jov

mogu ja, mogu ja???? bounce da ne ispadne da ne znam ćirilicu...

_________________
Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by vuksadinare 1/20/2016, 05:37

Ovaj aca vucic nadmasio i zokija u uvlacenju u guzicu merkel...sto ce na to rec pizzon?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by marcellus 1/20/2016, 05:37

jasambrend wrote:Koji trojanac za Srbe...a ovi upucali Đinđića...


_________________
Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 05:37

marcellus wrote:
Starhemberg wrote:Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider XyB0jov

mogu ja, mogu ja???? bounce da ne ispadne da ne znam ćirilicu...
Znaš ćirilicu?...Ja ne znam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 05:38

marcellus wrote:
Starhemberg wrote:Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider XyB0jov

mogu ja, mogu ja???? bounce da ne ispadne da ne znam ćirilicu...
Kako ne bi znao... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by marcellus 1/20/2016, 05:39

da, znam ćirilicu pa i rješavati anagrame na istoj... ovaj je lagan :P

_________________
Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by vuksadinare 1/20/2016, 05:39

Tema ko narucena za stanojka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Guest 1/20/2016, 05:39

marcellus wrote:da, znam ćirilicu pa i rješavati anagrame na istoj... ovaj je lagan :P
Živjela hrvatska desnica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by vuksadinare 1/20/2016, 05:43

Cica sta kazes ti na to?.....'u zenicu oka ga gledam(ciljam)'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by marcellus 1/20/2016, 05:44

vuksadinare wrote:Cica sta kazes ti na to?.....'u zenicu oka ga gledam(ciljam)'

a šta misliš da će reć... pljunut i odmahnut rukom jedino, sve ostalo je o vučku već rečeno čak i ovdje...

_________________
Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by flumen 1/20/2016, 05:46

Angela je popusila...ovo sa izbjeglicama ce je stajati kancelarske fotelje. jebu je sa svih strana, pa i iz vlastite stranke. sto se naroda tice - jedino sranje je da nema konkurenciju - svi ista govna - kao i u Hrvatskoj. Najbolje rjesenje - dovesti nekog iseljenog Svabu da vodi tehnicku vladu.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider Empty Re: Vučić: Angela Merkel je najveći europski lider

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum