ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srušio se MIG

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by melkior 7/12/2022, 10:01

Najsretnije žene u Hrvatskoj su Ciganke. Dobe kitu od brata, oca, muža i njegovog muža, i socijalnu naknadu za nezaposlene i dječji doplatak.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 7/12/2022, 22:50

by RayMabus Fri 25 Nov - 20:33

Vi ne znate s čime se igrate.

Miljon puta sam vam reka da sam pripadnik neke anđeoske hijerarhije i to je vama špansko selo i reka san vam da je pola anđeoske hijerarhije demoni.

ISKOPAT ĆU VAN OČI.

---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53240p20-milanovic-o-ratu-u-ukrajini-govori-isto-sto-i-putinov-glasnogovornik

--

Šta kaže Plenkovic, Njonjo i mali Bane te ostale poguzne muhe britanskog veleposlanstva a vezano uz obuiku Ukrajinaca u Hrvatskoj s obzirom na ovaj pad lovačkog aviona ?

Očete još batina ?


RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 7/12/2022, 22:52

by RayMabus Fri 25 Nov - 20:44

Ukrajina nije članica NATO saveza.

Ukrajina je država u ratu.

Ako ćete obučavati njihove vojnike a za rat a na svom teritoriju i svojim poligonima u državi vi postajete META.

NACILJAT ĆU VAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 7/12/2022, 22:58

by RayMabus Fri 25 Nov - 22:02

Ne želim ih vidit u Hrvatskoj jer je njihovo ministarstvo vanjskih poslova podržalo Komšića.

Vidim li ih gađat ću vas s nečim.

Nemojte mi posli reč kako niste znali.

---

Srušio se MIG - Page 2 780091f7-8ec3-457f-be23-9245d1bf27bd


RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 7/12/2022, 23:05

Nak jučerašnjeg pada MiG-a kod Voćina oporbeni saborski zastupnici pozvali su na ostavku ministra obrane Marija Banožića, istaknuvši kako ostavku ne treba dati samo zbog te nesreće nego ju je trebao podnijeti davno prije zbog nekompetencije za dužnost koju obnaša.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/oporba-banozic-je-vec-davno-trebao-dati-ostavku-tisucu-je-razloga-za-to/2418808.aspx

Nemojte da vam padne na pamet da mi te Ukrajince dovedete na obuku u Hrvatsku.

Vidim li ih ovdje posljedice će po vas biti strašne.

---

Vi ne znate s čime se igrate.

Miljon puta sam vam reka da sam pripadnik neke anđeoske hijerarhije i to je vama špansko selo i reka san vam da je pola anđeoske hijerarhije demoni.

ISKOPAT ĆU VAN OČI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by darth_vader 7/12/2022, 23:13

debotoijusto wrote:Banožić: Pad MiG-a je pokazao da je vojska spremna na izazovne zadaće



:nb

:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 8/12/2022, 03:04

Predsjednik HDZ-a i Vlade Andrej Plenkovic istaknuo je u srijedu nesporan ustavni temelj za sudjelovanje Hrvatske u europskoj misiji vojne pomoći Ukrajini, a s obzirom na rezerve dijela oporbe, pozvao je saborske zastupnike da povlače poteze iza kojih će moći stajati u budućnosti.

"Sad se smišljaju nekakve proceduralne smicalice ili se pak vojnu misiju želi pretvoriti u civilnu. To je stvar krupne političke odgovornosti, ja ih pozivam da dobro promisle, imaju čistu situaciju”, poručio je Plenkovic saborskim zastupnicima u izjavi novinarima nakon sjednice stranačkog Predsjedništva.

Reagirajući na dio oporbe koji se protivi Vladinu prijedlogu da Hrvatska vojska sudjeluje u misiji EU za potporu Ukrajini, Plenkovic je upitao: "Otkud rezerve, kojom logikom, kojim argumentima, gdje je ta politička odgovornost?"

Vladinu prijedlogu protivi se i predsjednik Republike Zoran Milanović. Saborski zastupnici bi trebali o prijedlogu glasati 15. prosinca, a za prihvaćanje je potrebna dvotrećinska većina.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-otkud-rezerve-koji-su-to-argumenti-gdje-je-ta-politicka-odgovornost-15283916

Mogao bi vam turizam kao najvažnija grana ekonomije doživit propast ako ovo podržite u Saboru.

Ne štedim ja nikoga kad je Komšić u pitanju pa ni vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 8/12/2022, 03:05

by RayMabus Fri 25 Nov - 22:18

Koliko glup moraš bit da ne znaš da svaka država ima samo jedno ministarstvo vanjskih poslova i da je onom diplomati u državi A i državi B šef isti i da rade po njihovim napucima.

Onda ga Komšić pozove na inauguraciju ( čin kad se službeno preuzima predsjedništvo tj novi mandat ) i ovaj se odazove.

Znači podržava ga.

I sad isti gura da vam pošalje vojnike kako bi vas uključio u svoj rat.

Pola anđeoske hijerarhije su demoni.

Vidim li ih ovdje u Hrvatskoj napravit ću vam haos na Balkanu dok kažeš keks i imat ćete ogroman nered.


NAUČIT ĆU VAS JA PAMETI.

ŠAKON U GLAVU.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by RayMabus 8/12/2022, 03:07

by RayMabus Sat 26 Nov - 0:40

Hrvatska pomaže Ukrajini i onda joj ta ista Ukrajina zabije prst u oko i odazove se na Komšićev poziv.

Pa zamisli da smo mi to radili tako za vrijeme DR-a.

Oni su bezobrazni. Jako bezobrazni.

A vi ćete bit glupi ako im ovo odobrite.

Ja sam anđeo Znanja i moja je zadaća ljude učit pameti.

UBIT ĆU BOGA U VAMA VIDIM LI IH OVDJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se MIG - Page 2 Empty Re: Srušio se MIG

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum