ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/6/2022, 22:57

Hitleru se je stalo na put s debelim kašnjenjem,
a ovaj put se mi čini da ipak neće biti tako.
Kinžali, TOS-1A i Čečencima Rusi ne mogu dobiti rat u Ukrajini.

Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 6/6/2022, 01:37



I sad...ko ce se komu ispricati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/6/2022, 06:08

Eto sere o Hitleru
Pa Hitler je bio nas saveznik...bar onim dijelu Hrvata koje predstavlja Eroo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/6/2022, 06:20

debotoijusto wrote:nakon fajr namaza rusi smotali tepihe i nastavili denacifikaciju rusa pravoslavnih po ukrajini
tako stvari stoje
Pa komparirajuci sve do sada moderne ratove u Ukrajini je ubijeno 3500 civila koji su vjerojatno bili rusi a medju njima neshto i ukrajinaca koje su uglavnom pobili azovci drzeci ih kao taoce jer su znali za taktiku rusa da se pazi na civilno stanovnishtvo.Dokaz za ove tvrdnje je shto nisu dozvoljavali koridore povlachenja prema Rusiji nego samo prema zapadu zemlje gdje su valjda planirali da ih drze i dalje kao taoce .Kada si drzavnik morash na zalost da se opredijelish shta ti je vaznije 3500 civila iili 100 000 miliona.Nema tu emocija nego samo matematika.A onoj vreci govana gore je vazno tko ce se kome isprichati.Pa shta mi se imas isprichavati koju pizdu materinu kada si mi srushi cijelu zemlju i ubio toliko stanovnishtva.


Last edited by mentalitet on 6/6/2022, 06:23; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 06:21

Prije 17 minuta
Britanija će poslati raketne bacače M270 u Ukrajinu
Britanija će opskrbiti Ukrajinu višestrukim raketnim sustavima koji mogu pogoditi ciljeve udaljene do 80 kilometara, priopćeno je u ponedjeljak, u potezu koji je koordiniran sa Sjedinjenim Državama kao odgovor na rusku invaziju.
Ministar obrane Ben Wallace rekao je, objašnjavajući dar u vidu sustava za višestruko lansiranje M270, kako će se britanska potpora Ukrajini promijeniti u skladu s razvijanjem ruske taktike.
"Ovi vrlo sposobni višestruki raketni sustavi omogućit će našim ukrajinskim prijateljima da se bolje zaštite od brutalne upotrebe dalekometnog topništva, koje su snage (ruskog predsjednika Vladimira) Putina neselektivno koristile da sravne gradove", rekao je Wallace u priopćenju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/6/2022, 06:27

Ja sam bio uvjeren da su Hrvati, Srbi i POSEBNO Bosnjaci uvjerljivo  najgluplji narodi na svijetu...
Ali moram priznati da su sve nas zajedno Ukri debelo nadmasili
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 06:29

Ringo10 wrote:Ja sam bio uvjeren da su Hrvati, Srbi i POSEBNO Bosnjaci uvjerljivo  najgluplji narodi na svijetu...
Ali moram priznati da su sve nas zajedno Ukri debelo nadmasili
Rusi su još gluplji. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/6/2022, 06:34

To cemo jos da vidimo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 06:38

 U nedjelju je ruski predsjednik Vladimir Putin zaprijetio i proširenjem popisa ciljeva koje će Rusija napasti u Ukrajini ako zapadne zemlje pošalju oružje dugog dometa u Kijev.
Međutim, Wallace se očigledno nije mnogo obazirao na upozorenje, a prilikom najave slanja novog oružja u Ukrajinu, ministar Wallace je rekao da Britanija preuzima vodeću ulogu u opskrbi ukrajinskih vojnika "vitalnim oružjem koje im je potrebno za obranu zemlje od ničim izazvane invazije".
Rekao je "kako se ruska taktika mijenja, tako da se mora mijenjati i podrška Zapada Ukrajini".
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/6/2022, 06:38

Eroo wrote:Krasivo.
Sljedeći, molim... :)

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 250
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 250
ode smeće u gnojidbu  :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/6/2022, 06:41

Ringo10 wrote:Ja sam bio uvjeren da su Hrvati, Srbi i POSEBNO Bosnjaci uvjerljivo  najgluplji narodi na svijetu...
Ali moram priznati da su sve nas zajedno Ukri debelo nadmasili


Ma lako je sirotinju izjebati,shta oni kuze koji kurac?Pa vidi ovdje zapjenjene debile,mislish da bi ishli uzeti pushku u ruke.Bi moj kurac,razbjezalo bi se to kao zechevi,ali su ovdje veliki ratnici uz kavu ili kakvu pivu iz fotelje.Smradovi ljudski navijaju kao da je to tekma i uzivaju pokazivati mrtva tijela likujuci nad njima kao da su ih oni pobili a jadnici ne znajuu shto ih sutra cheka i mozda gore zavrshe nego ti jadniici koji su mozda ne svojom voljom otishli u rat.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/6/2022, 06:44

Tupko bojice u ruke :)

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 06:47

Coffee warriors.

Pusti ljude nek se mlate ako im se mlati. Kad se sami umore tražit će stanku ( primirje ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 06:54

Kad smo već kod kave, moga bi sebi jednu napravit i onda ić leć jer cilu noć nešto proučavam i razmišljam.

Malo pratim sad sami tijek njihovih čarki tamo a to s leševima ovih i onih me nije ni prije previše zanimalo. Neke druge stvari su mi ovdje bitnije.

Britanija se sve više uvlaći u taj rat pa eto sretno joj.

Coffee warriors.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/6/2022, 06:58

Šandor Winnetou wrote:Tupko bojice u ruke :)

Poshalji mi zenu ili kcerku jer ih vjerovatno zapostavljash trcheci za mojim govnima jebesh bojice to je za djecu.Idi bre vadi pesak iz Savu i malterishi ostavi internet to nije za tebe jer ne znash kao ni ona americhka kujica napisati dvije smislene rechenice.Jebo mu bog mater ,ajde da se pojavish negdje popodne pa bi chovjek rekao da si doshao da svoje zidarske frustracije ispraznish na forumu ,ali naviti sat da se ovako rano probudish to mora da je neka teshka psihichka bolest.Ako ce te izlijechiti samo daj,medjutim meni se ne da dopisivat sa dvije rijechi shto ce reci da se podsvesno bojish neshto vishe napisati jer svi koji pishu vishe najvishe pishu o sebi,a ja se nemam chega sramiti jer imam u malom prstu ono shto vi imate u toj praznoj glavushi.Ja se ne moram dizati kad mi drgi kazu nego kad se naspavam .Zato konju prestani me slijediti jer si na ignore ako razumijesh shto je to.Pa jebo ti bog mater koje sam srece uvijek se za mene zalijepe neki bolesnici vjerojatno ochekuju da im prepishem terapiju.::::::)))) A sad mrsh i pazi da ti koja cigla padne na glavu ili je vec pala pa se viidi kao posljedica tvoga ponashanja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/6/2022, 07:00

RayMabus wrote:Kad smo već kod kave, moga bi sebi jednu napravit i onda ić leć jer cilu noć nešto proučavam i razmišljam.

Malo pratim sad sami tijek njihovih čarki tamo a to s leševima ovih i onih me nije ni prije previše zanimalo. Neke druge stvari su mi ovdje bitnije.

Britanija se sve više uvlaći u taj rat pa eto sretno joj.

Coffee warriors.

Eno Dzonsonu prijeti smjenjivanje,britancima dolazi iz dupeta u glavu.Za par dana ce biti glasanje o povjerenju.To ce biti fiino za gledati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 6/6/2022, 07:04

Britanija, najbolji bi bio jedan cunami od 5000 metara visine pa da to zbrise sa lica zemlje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 07:09

Ringo10 wrote:Britanija, najbolji bi bio jedan cunami od 5000 metara visine pa da to zbrise sa lica zemlje
A čuj, dat će Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/6/2022, 07:19

Nisam baš zadovoljan šta se sve veći dometi uvode u igru al još više nisam zadovoljan šta se otvoreno hvale da će im to dat i tako samo raspižđuju drugu stranu te im javljaju te podatke.

Ono ako već tako šta daješ onda drži jezik za zubima pa kad opali saznat će a ovako ko da oće da ovi još žešče udari po njima i da se taj rat rasplamsa po Europi.

Ne sviđa mi se to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/6/2022, 07:42

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:Tupko bojice u ruke :)

Poshalji mi zenu ili kcerku jer ih vjerovatno zapostavljash trcheci za mojim govnima jebesh bojice to je za djecu.Idi bre vadi pesak iz Savu  i malterishi ostavi internet to nije za tebe jer ne znash kao ni ona americhka kujica napisati dvije smislene rechenice.Jebo mu bog mater ,ajde da se pojavish negdje popodne pa bi chovjek rekao da si doshao da svoje zidarske frustracije ispraznish na forumu ,ali naviti sat da se ovako rano probudish to mora da je neka teshka psihichka bolest.Ako ce te izlijechiti samo daj,medjutim meni se ne da dopisivat sa dvije rijechi shto ce reci da se podsvesno bojish neshto vishe napisati jer svi koji pishu vishe najvishe pishu o sebi,a ja se nemam chega sramiti jer imam u malom prstu ono shto vi imate u toj praznoj glavushi.Ja se ne moram dizati kad mi drgi kazu nego kad se naspavam .Zato konju prestani me slijediti jer si na ignore ako razumijesh shto je to.Pa jebo ti bog mater koje sam srece uvijek se za mene zalijepe neki bolesnici vjerojatno ochekuju da im prepishem terapiju.::::::)))) A sad mrsh i pazi da ti koja cigla padne na glavu ili je vec pala pa se viidi kao posljedica tvoga ponashanja.
tupko :)

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 6/6/2022, 07:47

MDMiridije wrote:

I sad...ko ce se komu ispricati?
zašto se ispričati?

prvo vidio sam sve ja te slike što je on stavio. lik je zafollowvao svaki moj twiter profil koji sam stavio i onda spama po 30puta dnevno, a kada mu je dosadno stavlja stvari koji su stavljene čak i koje je on stavio i quota sebe , pa kada mu je i to dosadno spama stavari koje su su se desile prije 3mjeseca. vi vidite samo dio toga, jer mu pobrišem 50% spama a neda mi se više niti to.

e da, ja stavim twiter profil link, pola ure kasnije on sa istoga spama sve to. sve 5.
prije par tjedana je na raspravi o koroni prijetio streljanjem pola forumu, neke osobe sa kojima je bio u kontaktu je napao i ovdje javno na forumu, kao da ja i ti sada ne pričamo a onda krenemo jednom drugom iznositi neke privatne stvari, toliko da ga je pola foruma htjelo fizički likvidirati.. i da rugao se kada bi netko od nas stavio neki link sa twitera, a on je lijepo sa indexa gluposti. aj ohladili smo se oko toga.

meni je simpatično kako naglašava za sebe da je stručnjak, a recimo ne zna gdje je Berdijansk pa kada je explodirao onaj brod, as je spamao kako ukrainci gađaju Ruse duboko u Rusiji i takve lik pizdarije spama, ma nije niti to problem, ako si već u komadu po 40h na forumu(da imao je i takvih situacija) onda bi znao svako selo gdje se ratuju..
, ili ovo što što ti misliš da bi se ja trebao ispričati, nisi pročitao sve, lik je stavio to vozilo(koje postoji) i još za koje piše da je MLRS, (i da gledao sam videa kako Ukri gađaju sa tim Ruse ,nema baš nekog efekta), i da sa time obaraju krstareće rakete i ruske avione :D .. i onda sebe prozvao stručnjakom za rat


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum