ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by catabbath 20/5/2022, 00:18

Zato treba raditi za njemački firmu na "remote". Istina plate te x2 manje nego njemca ali je to opet x2 više nego u Hr. Govorim o ITu.

catabbath

Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 00:21

Ja ne planiram više ništa radit. Prije par godina san reka da iden u penziju i gotovo. Imam par stanova i iznajmljujem a iman i nekretnina ( parcela ) za prodat ako mi dođe u tisno i boli me k.

Neka in rade žene kojima su dali sva moguća prava i uveli emanicipaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 00:25

Uveli žene ( 50% populacije ) na tržište rada kako bi muškima snizili plaće i onda nakon 20 godina počme padat dolazak nove radne snage na tržište rada jer uvođenje žena na tržište rada s ciljem smanjivanja cijene rada muškima i mogućnosti posla automatski ruši natalitet i sad svi nemaju i sisaju jedni drugima tako da moraju nudit veće plaće da privuću radnu snagu koja im fali.


Sad se trpajte dok van se neki islamista opet ne raznese tamo di ste ih trpali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by Serbinho-3 20/5/2022, 00:28

RayMabus wrote:Ja ne planiram više ništa radit. Prije par godina san reka da iden u penziju i gotovo. Imam par stanova i iznajmljujem a iman i nekretnina ( parcela ) za prodat ako mi dođe u tisno i boli me k.

Neka in rade žene kojima su dali sva moguća prava i uveli emanicipaciju.


Miran si dok ne otvoris pokret da ti se pridruze ostali.

Ako krene pokret, onda ce te se setiti i traziti svaku sitnicu

o tebi.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 00:32

Ne mora se tu nitko pridružit.

Ja sam anđeo Znanja.

Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad. Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto “došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači s muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste”.
“Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene natječu s muškarcima, i u mnogim slučajevima doista i uspijevaju zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u zasjenak predstavlja znak propadanja civilizacije”, rekao je Tesla.

Emanicipacija je kraj civilizacije koja je uvede
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 00:33

Sad fino demografski slom i ADIO BARAKA.

Došli su mi na ideju da ću ja radit za duplo manje, morat se takmičiti s ženama koje će uvik jer su glupe radit za manje i onda će mi još ista takva žena solit pamet u kući jer je financijski neovisna.


AJDE ODJEBI.

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 European-union-population-pyramid-2016
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 01:03

Sad sisaju jedni drugima. Vidi Italije :

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 1280px-Italy_Population_Pyramid.svg

Prošlu godinu su imali ispod 400 tisuća rođenih a od toga :

U 2020. godini barem jednom stranom roditelju rođeno je 88.345 beba što čini 21,8% svih novorođenčadi u toj godini (21.024 ili 5,2% rođeno je od strane majki, 7.529 ili 1,9% od strane očeva i 59.792 ili 14,8% od dvoje strani roditelji.

---

Očeš EMANICIPACIJU A ?

SAD ČEŠ JE DOBIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 01:15

Usto šta sam anđeo Znanja sam i general GF  s pet zvjezdica.

U prevodu s menom nema rasprave. 

Ako nije po mome ja te UBIJEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 01:24

Sad nek riješavaju u Italiji ovu situaciju dok se istovremeno u cijeloj Europi dešava demografski slom i svima fali nove radne snage i svi imaju slom nataliteta.

A pa uživajte u idućih 50 godina koje dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 01:41

I onda samo pustiš to da tone jer normalno da ti ove političke stranke koje su bile zadnjih 30 godina na vlasti neće priznat da je njihov sistem loš. Pa nisu ludi. Tako bi priznali da su oni nesposobni da vladaju državom.

I onda ide pranje mozga, skretanje pažnje, guranje tih problema pod tapet dokle ide a bitno dobit izbore svako četiri godine i dalje vladat.

I samo pustiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 02:09

Ako će još četiri godine iste, opet pustiš.

To radiš sve dok ljudi ne shvate da je to sistem koji proždire svoje građane i vlastito potomstvo.

Da, kanibalizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 02:16

Ko onaj kiklop u pećini pa kad pojede svoje ljude oko sebe onda mu triba dovuć još ljudi jer je gladan ako ne jede ljude.

On tako funkcionira jer je riječ o ljudožderu.

Ždere ljude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 02:20

Onda mu pošalješ čovika na kojeg vežeš hrpu dinamita. To je ISIL-ovac.

I onda kad ga zgrabi ovaj mu eksplodira u facu. Onda kad se opeče onda provjerava koga prima u pećinu kako bi ga pojeo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by mentalitet 20/5/2022, 04:27

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
catabbath wrote:
RayMabus wrote:
catabbath wrote:Fali radnika i u Hrvatskoj
Fali samo onima koji ga ne žele pošteno platit.

Istina

U sluchajuu NJemachke nije iistina.Plate  te toliiko da ti uz najvecu shtednju ostane neshto sitno u dzepu pa si zadovoljan minimalnim. Inache sve su to schwabe dobro prorachunali u euro pa svaki skroman chovjek koji je doshao iz neke siiromashne zemlje na prvi pogled je zadovoljan dok ne shvati u kojoj je klopci.
To je zato šta taj koji dođe je uvijek podstanar pa mu ode dio plaće na to.

Hrvatska ako se broji pojedinacno po stanovniku iima vishe vlasnika kuca nego u Njemachkoj gje niije popularno imati svoju kucu nego biti postanar vjerojatno iz toga razloga shto je to zemlja migranata,a oni da kupe tamo kucu mogu tek nakon trece generacije ako se dobro organiziraju ii shkoluju uz veliika odricanja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by mentalitet 20/5/2022, 04:32

RayMabus wrote:Sad nek riješavaju u Italiji ovu situaciju dok se istovremeno u cijeloj Europi dešava demografski slom i svima fali nove radne snage i svi imaju slom nataliteta.

A pa uživajte u idućih 50 godina koje dolazi.

Kakviih 50 god. .Za par mjesecii ima da buude stampedo prema Hrvatskoj ,BiiH i Srbiji .Njemachka je vec propala samo im josh to nitko sluzbeno nije rekao.Chekamo jesen.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 12:31

2070 godine dolazi moja galaktička federacija sa svemirskim brodovima ovamo.

Zato sam stavio 50 godina vrijeme.

Do tada uživajte u ovome šta ste sami zakuvali skupa s negativnim vanzemaljcima i tajnim vladama koji vam glavu nose.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 12:36

Nek dovlače da im ima tko pokrećat ekonomiju i punit proračun da nam Kiklop ne ostane gladan.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/rekordan-broj-stranih-radnika-ove-godine-premasit-cemo-100-000-izdanih-dozvola-za-strance-15199816
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 12:42

Pola godine radiš za državu a pola godine da platiš troškove šta uopće negdi radiš.

Pa štaš radit onda koji kurac ? Pa jeftinije se izležavat doma i ne radit ništa. Manje potrošiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 12:45

Ne bi in radija sad da mi ne znan koje pare nude. Ne želin. 

Iman svoj film i jebe mi se šta su ljudi na ovoj planeti u kurcu i rade za druge pola života.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 12:55

Sad jadne Nepalce dovode. Idu na Tibet po radnu snagu. lol!

Dovlače neke šerpe ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by RayMabus 20/5/2022, 13:22

Najpametnije prispavat ovih idući pola stoljeća dok ne dođu moji pozitivni vanzemaljci i rašćeraju ovu zlu stoku s planete u tri pm.

Ljudi su, barem trenutno isuviše glupi da zbroje dva i dva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju... - Page 2 Empty Re: Nemackoj fali radnika, prazni bivsu Jugoslaviju...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum