ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila ponašanja

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic Sun 8 May - 21:20


aben se skompao sa čoporom, baš ti je dosadno znači..

assad ostaje, brisat će nevezane postove na temi i što god treba da ostane čitljiva, ako vam se ne sviđa slobodni ste otvoriti svoju temu o ratu i peglati, kao mortal npr, case closed.

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben Sun 8 May - 21:38

kic wrote:
aben se skompao sa čoporom, baš ti je dosadno znači..

assad ostaje, brisat će nevezane postove na temi i što god treba da ostane čitljiva, ako vam se ne sviđa slobodni ste otvoriti svoju temu o ratu i peglati, kao mortal npr, case closed.

Ah, religija me na to obvezuje :|






_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Sun 8 May - 22:09

kic wrote:
aben se skompao sa čoporom, baš ti je dosadno znači..

assad ostaje, brisat će nevezane postove na temi i što god treba da ostane čitljiva, ako vam se ne sviđa slobodni ste otvoriti svoju temu o ratu i peglati, kao mortal npr, case closed.

To si mogao odmah napisati. Da drugi odradjuju za tebe "prljave poslove", dok Kiki moze glumatat' da je dobar i tolerantan. Jedino kad vidljivije zasere, onda sramezljivo pristaje na ulogu onog koji je potpao pod tudji utjecaj. Onda uzdise i izdise monade o tome kako ga se vrti oko malenog prsta. Onda pristaje na takve insinuacije jer to skida odgovornost s njegovog izbora. Osim ako se Kikija ne pritisne. Onda postaje jasno da je Kiki pravi pizdek kojem krinka naivnog djecarca vise nimalo ne pristaje.

Kek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Sun 8 May - 22:15

ebenica10 wrote:
kic wrote:
dobro je lave, nemoj na majčin dan(vjerojatno oces)
to nije upućeno tvojoj materi nego tebi štakore jedan ljigavi. mater ti jebem znači da jebem tvoju osobnost, sve kaj ti predstavljaš kao individua. tvoju ljigavost i beskarakternost.
kao pojedinac si odvratan mali štakor. i svakim danom to pokazuješ. kao i onaj mali ljigavac koji je poželio moderirat svoju temu. smeća štakorska jebem vam mater i tko vam je dao sudjeovanje na forumima. za vas kretene su blogovi i fejsbuk stranice. mjesta za štakore.

Meni je barba Marcell pojasnio da "tko ti jebe mater glupu" u razgovornom jezikupredstavlja nesto kao "dobar dan". To su valjda i inacice istog. E sad, za to nije dobio ban, samo cenzuru pozdrava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic Mon 9 May - 14:03

violator wrote:
kic wrote:
aben se skompao sa čoporom, baš ti je dosadno znači..

assad ostaje, brisat će nevezane postove na temi i što god treba da ostane čitljiva, ako vam se ne sviđa slobodni ste otvoriti svoju temu o ratu i peglati, kao mortal npr, case closed.

To si mogao odmah napisati. Da drugi odradjuju za tebe "prljave poslove", dok Kiki moze glumatat' da je dobar i tolerantan. Jedino kad vidljivije zasere, onda sramezljivo pristaje na ulogu onog koji je potpao pod tudji utjecaj. Onda uzdise i izdise monade o tome kako ga se vrti oko malenog prsta. Onda pristaje na takve insinuacije jer to skida odgovornost s njegovog izbora. Osim ako se Kikija ne pritisne. Onda postaje jasno da je Kiki pravi pizdek kojem krinka naivnog djecarca vise nimalo ne pristaje.

Kek.

popij čašu vode i na svjež zrak ajd, nije tebi dobro nikako.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Mon 9 May - 14:15

Cudoredna policija vol. 58. :) Kek.

Brisi, brisi, srce. Jedino ovdje i mozete biti kraljevici.

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Mon 9 May - 14:26

Kad vam je vec do brisanja, zelim da se maknu svi topici koje sam ikada otvorila na ovome forumu. Prepoznat ces ih lako. Zapocni od Tolkiena.

Kad ih budem sve ugledala odstranjene, izbrisat cu racun. Mrtav forum s mrtvim dusama i stakorska transparentnost, rekao bi jedan banirani korisnik, nije nesto u cemu itko zdrave pameti zeli sudjelovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 22:25

Venus wrote:
Ra wrote:
kic wrote:
Ra wrote:Kic, zašto mi ne želiš odgovoriti na pitanja? 
Jesu li ovo nova pravila koja će vrijediti ubuduće na forumu?

-brisanje postova forumaša koji ne misli kao većina i usudi se to i napisati 
-brisanje postova forumaša kojeg ne podnosi novi moderator 
-brisanje postova forumašice koju su častili debelim uvredama (bez ikakvih sankcija) zato što je napisala nešto što je uzdrmalo ego našeg dragog moderatora 
-baniranje zbog spama uz istovremeno ignoriranje prijetnji, uvreda kao što su psovanje mrtvih majki, žena, kćeri, sestara, nazivanja žena kurbetinama, pičketinama, kravama itd itd.


Ako su to pravila koja treba poštovati samo ih potvrdi i nema problema.


Ako nisu onda onom bahatom punoglavcu reci da to ne čini, odnosno da učini ono što bi trebao činiti. 


I molim te meni ne podvaljuj Art i ostale trice. 
Nemam problem reći ljudima koji su mi jako dragi da griješe. Ne držim štangu nikom, ma koliko sam s njim dobra. 
S Gnječom sam prijatelj u privatnom životu, ali sam otišla sa Arta kad je nepravedno banirao jednog forumaša (zbog osvete), otišla sam i s neta zbog Bafičinog brisanja i preuređivanja postova.


Prigovorila sam ti i zbog Erinog baniranja (jer je spamao) i doživjela salvu prigovora od forumašice koju jako volim, a tražila je ban. 
Prigovorila sam i ebenici što ti psuje mater.
Jedina sam reagirala na psovanje kćeri forumašu. 


Ovo ti nabrajam samo zato jer si kao neodgovaranje naveo nečije tuđe grijehe nereagiranja u sličnim situacijama, jer ja reagiram bez obzira o kome je riječ. 


Upravo zato te pitam, zašto meni ne odgovoriš na postavljena pitanja?


Samo mi reci jesu li ovo kako se sad postupa nova pravila foruma i daj mi priliku da ih prihvatim ili ne. I to je sve. 
Hvala.

dobro je draga, ako misliš da si svetica samo se sjeti kako ste čoporaticne očerupale Atlanu u napadu svoje iskrenosti da je ista napustila forum..  držala štangu nekom ne držala, briga me, a i vi nemate razumijevanja da je nedjelja i da assad nije vidio moju poruku, vidjet ću s njim pa vas obavijestit, sve vas nitko ne drzi na forumu, slobodno vam polje


Žao mi je kic, nisam svetica i nikad to nisam ni bila. Strašno se trudim popraviti neke stvari koje činim zbog ne znanja ili zapaljivog karaktera, ali iskreno, očepurala bih je opet. Nije mi uopće žao zbog tog čerupanja. 
Odrasle osobe koje kukumaču i traže pozornost, koje stalno traže podršku i savjet, ali čine uvijek isto i pri tom očekuju drugačiji rezultat, pa kad ga nema opet kukumaču, jednostavno mi idu na neki živac. Dakle, evo ti jasnog dokaza da nisam nikakva svetica. Prije sam rospija nego svetica. 

Kakve veze ima assad s ovim što te pitam? Je li on vlasnik foruma? 

Pitam tebe kao vlasnika foruma jesu li ovo nova pravila da se proizvoljno brišu postovi kako kome prdne i banira se samo one koji ti idu na živce?

Pitam te koja su pravila. 

Daj mi priliku da ih prihvatim ili odbijem. 

Jebote, ne znam što ti tu nije jasno.

Ma zamisli ti ovo, pa da ne povjeruje čovjek svojim očima... :^0

Znači on se je tada svrstao na Atlaninu stranu, gledao raspravu, nije mrdnuo prstom da je eto jadnu zaštiti od "čopora" (jer je kukavica) i sad je to zamjeranje konačno izišlo iz njega. Pa bokte, ovom bi se tri obitelji raspale dok bi se pokrenuo da zaštiti prvu. 



[You must be registered and logged in to see this link.] nažalost jako površno čitaš postove, nemaš fino oko razaznati podvaljeno sranje između redaka. E to što mi to kvarno uvaljeno sranje vidimo, to je nešto što Ra, Violi, Gnječu, Ebenom i meni rijetko kada promakne, to nam je rekla bih zajedničko. I da sam na tvom mjestu ne bih se više sramotila.

Najsmješnije je to da je uopće nisam napala, nego sam joj napisala kako se osjećam zbog nekih njezinih postupaka. 
I izgleda da sam pogodila u bolnu žižu, onaj dio koji su svi vidjeli, ali nitko nije napisao. Osim mene. 

Zapravo nije imao na što reagirati. I sam je sve pročitao i bio svjestan da sam u pravu. 
Nju je uzdrmalo ono što sam joj napisala toliko da se odjavila i njen odlazak se fakat može pripisati meni. 
Dakle nije bilo nikakvog čerupanja s moje strane, ali je kica zasmetalo isto što i sad moja iskrenost.
To mi je zamjerio onda, a zamjera mi i sad. 
Nije samo on, zamjerio mi je i Niche. 
Nema veze.

Altana je bila draga cura koju sam je očerupala svojim napadom iskrenosti.
A što je najgore, opet bih isto napisala, jer se ne osjećam krivom. Rospijetina na entu. :)

Evo ti link da se malo podsjetiš kakve smo mi čoporatuše.  :D

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 22:39

kic wrote:
aben se skompao sa čoporom, baš ti je dosadno znači..

assad ostaje, brisat će nevezane postove na temi i što god treba da ostane čitljiva, ako vam se ne sviđa slobodni ste otvoriti svoju temu o ratu i peglati, kao mortal npr, case closed.

Abend se nije skompao ni s kim. Čovjek je samo napisao ono što je puno njih vidjelo, ali šuti o tome jer vjeruju da ionako nema smisla bilo što reći. 
Eto on je progovorio. Čak i ako je progovorio iz čiste dosade, rekao je istinu.
Mjesecima ono bahato derište Eru naziva bolesnikom, mjeri mu vrijeme koje provodi na forumu, proziva ga, a onda traži gumbiće kako bi se obračunao i s njim i sa svima koji mu nisu po guštu. Fakat moraš biti ili glup ili slijep da ne uočiš to. 


Hvala ti na odgovoru, ali bih molila dodatno pojašnjenje.

Koji od ova tri odgovora je točan? 

1. Assad je moderator samo na toj temi.
2. Assad je moderator samo na VIP-u.
3. Assad je moderator na cijelom forumu. 

Unaprijed hvala na iskrenosti... naravno, ukoliko smogneš snage za nju.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic Mon 9 May - 22:51


u 25 nastavaka teme rata o ukrajini ostavila si 1 post al bi uređivala forum

assad ce uređivat gdje god se podmornica mu može parkirat
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 22:54

Gumica je i ovdje radila? :)
Bome, proljetno čišćenje je u punom zamahu. 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 22:56

kic wrote:
u 25 nastavaka teme rata o ukrajini ostavila si 1 post al bi uređivala forum

assad ce uređivat gdje god se podmornica mu može parkirat

Znači, točan odgovor je pod brojem 3.

Ok. Hvala. 

To si mogao napisati prije par dana i uštedio bi i sebi i drugima ovo bezvezno prenemaganje.


P.S. 
Ne, ne bih uređivala forum, ali zaslužujem jednako kao i bilo koji forumaš znati koja su pravila, kako bih mogla u skladu s njima donijeti odluku želim li pisati tu pod takvim uvjetima ili ne.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic Mon 9 May - 23:13


piši na temi, o temi, i assad vas ne dira, nema nikakve filozofije, a ne džonom na moda prvim postom iako uopce ne pridonosite, i onda se postavljat kao Haag, dosta s tom više.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 23:20

kic wrote:
piši na temi, o temi, i assad vas ne dira, nema nikakve filozofije, a ne džonom na moda prvim postom i onda se postavljat kao Haag, dosta s tom više.
Hvala, ali ne želim pisati na forumu na kojem se ovako moderira.


Đonom je krenuo tvoj pizdek na sve oni koji mu nisu bili po volji, a ti si to mirno gledao.
Uvijek sam reagirala na takva sranja, bez obzira o kome je riječ, koliko mi je osoba draga ili ne.

Mislim da si nas dvoje nemamo više što reći. 

S obzirom da je vrijeme brisanja, molim te učini mi uslugu i obriši mi account,  jer mi nikako ne polazi za rukom.  

Hvala.

Svako dobro svima.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 23:25

Kic, ajde.
 
Kad već držiš gumicu obriši mi profil. 

Ili zovi onog malog dinaroidića ako ti nemaš snage za to. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic Mon 9 May - 23:25


ne znam jesam ikome obrisao acc, ne radim to nikome.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Ra Mon 9 May - 23:27

Kic!!!!

Daj jebote.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Tue 10 May - 1:32

Briši mi profil! wrote:Kic!!!!

Daj jebote.


@Ra, gospodin Beros nema pristup toj opciji pa te ne moze brisat'. Kica  trenutno mori q-rcobolja. Osim kad treba Assadu uskakat'.

I moje su teme jos netaknute.

Ako ti nikako ne dolazi link s foruma, provjeri u "nezeljenoj posti" ili "mapi za spam".

Druga opcija je da odes do postavki profila i izmijenis si mail adresu na koju ce ti obavijest o deaktivacijskom linku vrlo vjerojatno stici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Tue 10 May - 1:51

Da, nazalost, ni meni ne stize deaktivacijski link. Pokusala sam promijeniti adresu, ni to ne dopusta.


Kic, kad izbrises @Ra, izbrisi i moj profil. I Tolkiena nikako ne zaboravi. Ako ti trebaju upute, priupitaj Gnjeca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest Tue 10 May - 3:10

P. S. provjerih.. za admina je izuzetno lako izbrisati neciji acc..  dovoljno je kliknuti na korisnicki nick, skrolati do opcije "Administrate user: Profile - Ban this member", kliknuti na "Profile" i zatim skrolati do kraja profila tog clana gdje postoji kucica za brisanje

P. P. S. pogledala sam upute na Forumotionu. Netko je spomenuo da ne moze nikako izbrisati racun, a admina trenutno nema.

Slijedi(te) ovaj link:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako ne uspije, najvjerojatnije je admin izmijenio mogucnost deaktivacije.

Idem pokusati.


Edit: nista. Mozda je i do kakve pogreske u sustavu, a mozda i ova opcija vise ne funkcionira. Pitanje je iz 2015. A mozda, samo mozda, admin nas je odlucio drzati taocima ovdje. :) ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben Tue 10 May - 6:53

violator wrote:P. S. provjerih.. za admina je izuzetno lako izbrisati neciji acc..  dovoljno je kliknuti na korisnicki nick, skrolati do opcije "Administrate user: Profile - Ban this member", kliknuti na "Profile" i zatim skrolati do kraja profila tog clana gdje postoji kucica za brisanje

P. P. S. pogledala sam upute na Forumotionu. Netko je spomenuo da ne moze nikako izbrisati racun, a admina trenutno nema.

Slijedi(te) ovaj link:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako ne uspije, najvjerojatnije je admin izmijenio mogucnost deaktivacije.

Idem pokusati.


Edit: nista. Mozda je i do kakve pogreske u sustavu, a mozda i ova opcija vise ne funkcionira. Pitanje je iz 2015. A mozda, samo mozda, admin nas je odlucio drzati taocima ovdje. :) ;)

Jo ti ne bi istra nišće s foruma. Ti si to sve utipkala svojevoljno, i to više ni tvoje.
Uostalom, kad elektroarheolozi budu kopali po storin serverima da pokušaju nojti missing link između 4.svjetskog rata i karla marksa, dobro će in poslužiti postovi od tebe, loleka i boleka.

Tiho, kako si i došla, tako i hodi ća. Mi ki ostanemo, nastaviti ćemo se boriti protiv komunističkih metoda moderatora nihiliusa, na hvalu i slavu svojega imena i na korist nama i čitavom našem forumu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 4 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum