ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila ponašanja

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pravila ponašanja Empty Pravila ponašanja

Post by Ra 7/5/2022, 23:40

[You must be registered and logged in to see this link.] imam par pitanja pa ako može pojašnjenje

Radnim danima nemam puno vremena za pisanje, ali imam za čitanje i vidim neke stvari koje mi nikako nisu jasne.

Postoje li sad neka nova pravila s kojima si nas zaboravio upoznati?

Nije mi jasno nekoliko stvari koje su se dogodile u zadnjih par dana

-brisanje postova forumaša koji ne misli kao većina i usudi se to i napisati (Ringo)
-brisanje postova forumaša kojeg ne podnosi novi moderator (Ero)
-brisanje postova forumašice koju su častili debelim uvredama (bez ikakvih sankcija) zato što je napisala nešto što je uzdrmalo ego našeg dragog moderatora (Violator), koju prije toga banira zbog velike uvrede -> spama. Ideš? 

Doduše i tebi se omaklo baniranje jednog forumaša zbog iste stvari (na njen zahtjev), ali to ne znači da to treba postati praksa. 
A sve mi se čini da ide u tom smjeru. 

Izgleda da je spam zapravo uvreda veća od psovanja mrtvih majki, maloljetnih kćeri, sestara ili dodjeljivanja raznih epiteta kao što su kurvetina, pička, glupača, kravetina, izdajnik, bolesnik, prijetnji itd itd. 

Gle, tvoj je forum tvoja su i pravila, nebitno je koliko ih je i kakva su, bitno je da ih se primjenjuje pošteno. Dosljedno prema svima... ili ni prema kome.
Nisu nam svi jednako dragi, to je normalno, ali osoba koja se primi tog zadatka ipak mora imati malo više suptilnosti i razumijevanja , zapravo puno više od ovog što smo vidjeli. 

Jednako tako ne ulazim u to koga ćeš birati za moderatora, ponavljam, tvoj forum tvoja odluka, ali možeš li barem objasniti dečku što znači moderirati forum. 
Malo više poštenja i malo manje bahatosti bi dobro došlo s njegove strane. 
Hm, kad bolje promislim za to ipak treba imati i neke druge predispozicije. Jbg :|

Imam prijedlog...

Pitaj recimo Nielsa, Dijagrama ili Totema da ti pomognu oko držanja barem minimalne pristojnosti komunikacije. 
Nekako mi se čini da bi jedan od njih mogao to obaviti bez nekih problema. Pa čak mislim da bi i Epikur mogao to obavljati. Doživio je bezbroj uvreda a na većinu nije nikad uzvratio. 

Čak ne moramo ni znati tko je iza moderatorske palice, samo da je taj netko fer i korektan, da to radi kako bi poboljšao ovo mjesto gdje se družimo, a ne pokazivao koliko je tu... pardon, moćan.  :)

Može uređivati recimo pod nickom Moderator (bez da znamo tko je)  i neka briše i dere po svima (ne samo po onima koji mu nisu simpatični) koji krše pravila.

Ali daj da se ta pravila i napišu, jer ovo što je napisano 2014. nema veze s ovim što se stvarno događa na forumu.


Naravno ovo je samo moje mišljenje, tvoja je stvar što ćeš odlučiti, a naša kako ćemo reagirati na odluku.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 10:37

Admin i mod: Ne zachatavajte "RINU" polemikom o moderiranju, odite na Info.

(Otvaranje teme na Infu.)

Admin: (psst, pretvarajmo se da nista nismo ugledali)

Mod: ja bi to bris'o, Kic. A mog'o bi joj i uc' u post i sve izmijenit' u hvalospjeve Senatu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 8/5/2022, 10:40


lol ne, poslao sam Assadu poruku jutros tek koju nije još vidio, pa ću vidit šta ima smisla.. na mailove se ne odgovara ako nemaš punu informaciju ako možeš doć do nje..

inače nekad su bila i 4 admina, pa to ništa nije značilo kad pogledam nered koji je bio, a bio je..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 10:56

violator wrote:Admin i mod: Ne zachatavajte "RINU" polemikom o moderiranju, odite na Info.

(Otvaranje teme na Infu.)

Admin: (psst, pretvarajmo se da nista nismo ugledali)

Mod: ja bi to bris'o, Kic. A mog'o bi joj i uc' u post i sve izmijenit' u hvalospjeve Senatu!

Vlasnik foruma: Hej vas dvojica skupa sa mnom! Im'o sam nekoc i cetvoro admina pa nista nismo rjesavali!

Mod: HAHAHAHAHA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 11:00

Ra wrote:[You must be registered and logged in to see this link.] imam par pitanja pa ako može pojašnjenje

Radnim danima nemam puno vremena za pisanje, ali imam za čitanje i vidim neke stvari koje mi nikako nisu jasne.

Postoje li sad neka nova pravila s kojima si nas zaboravio upoznati?

Nije mi jasno nekoliko stvari koje su se dogodile u zadnjih par dana

-brisanje postova forumaša koji ne misli kao većina i usudi se to i napisati (Ringo)
-brisanje postova forumaša kojeg ne podnosi novi moderator (Ero)
-brisanje postova forumašice koju su častili debelim uvredama (bez ikakvih sankcija) zato što je napisala nešto što je uzdrmalo ego našeg dragog moderatora (Violator), koju prije toga banira zbog velike uvrede -> spama. Ideš? 

Doduše i tebi se omaklo baniranje jednog forumaša zbog iste stvari (na njen zahtjev), ali to ne znači da to treba postati praksa. 
A sve mi se čini da ide u tom smjeru. 

Izgleda da je spam zapravo uvreda veća od psovanja mrtvih majki, maloljetnih kćeri, sestara ili dodjeljivanja raznih epiteta kao što su kurvetina, pička, glupača, kravetina, izdajnik, bolesnik, prijetnji itd itd. 

Gle, tvoj je forum tvoja su i pravila, nebitno je koliko ih je i kakva su, bitno je da ih se primjenjuje pošteno. Dosljedno prema svima... ili ni prema kome.
Nisu nam svi jednako dragi, to je normalno, ali osoba koja se primi tog zadatka ipak mora imati malo više suptilnosti i razumijevanja , zapravo puno više od ovog što smo vidjeli. 

Jednako tako ne ulazim u to koga ćeš birati za moderatora, ponavljam, tvoj forum tvoja odluka, ali možeš li barem objasniti dečku što znači moderirati forum. 
Malo više poštenja i malo manje bahatosti bi dobro došlo s njegove strane. 
Hm, kad bolje promislim za to ipak treba imati i neke druge predispozicije. Jbg :|

Imam prijedlog...

Pitaj recimo Nielsa, Dijagrama ili Totema da ti pomognu oko držanja barem minimalne pristojnosti komunikacije. 
Nekako mi se čini da bi jedan od njih mogao to obaviti bez nekih problema. Pa čak mislim da bi i Epikur mogao to obavljati. Doživio je bezbroj uvreda a na većinu nije nikad uzvratio. 

Čak ne moramo ni znati tko je iza moderatorske palice, samo da je taj netko fer i korektan, da to radi kako bi poboljšao ovo mjesto gdje se družimo, a ne pokazivao koliko je tu... pardon, moćan.  :)

Može uređivati recimo pod nickom Moderator (bez da znamo tko je)  i neka briše i dere po svima (ne samo po onima koji mu nisu simpatični) koji krše pravila.

Ali daj da se ta pravila i napišu, jer ovo što je napisano 2014. nema veze s ovim što se stvarno događa na forumu.


Naravno ovo je samo moje mišljenje, tvoja je stvar što ćeš odlučiti, a naša kako ćemo reagirati na odluku.


Wow, pravo sistematično si to napisala i obrazložila. Sve navedeno dešavalo se, ako se dobro sjećam, i na net.hru. 

Neprestano zlostavljanje od strane istih forumaša nažalost udaljava ljude od foruma, to je činjenica. Zbog sadističkih tipova bi neka pravila ipak trebala biti na ulazu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 8/5/2022, 11:00


vidim potraćen kazališni dar-

nema se šta riješiti kad ste svi bagra željni nečije krvi, to je za psihoterapije..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 11:14

kic wrote:
vidim potraćen kazališni dar-

nema se šta riješiti kad ste svi bagra željni nečije krvi, to je za psihoterapije..

Moze! :tu Eto ti jos jedan izgovor...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 8/5/2022, 11:56


hvala

imate velika očekivanja, a uvijek se sjetim kako je gnjec apcap maxa trajno odstranio na vašem artu, pitam se jel itko rekao u vašoj ekipi i zucnuo gnječu na to? ma nebitna ta situacija, samo govorim da nema pravde drage moje Antigone, čas ste ona, čas ste kralj Kreont.. isto mi je jako zanimljiva uvijek situacija kad nekog baniram i onda povratno dobijem salvu: al nisi reagirao na to i to i to... aha ok, a zašto to i to i to niste prijavili? možda nisam uopće to vidio? eto uglavnom, bez obzira na sve, Assad ima podršku, sam se javio da učini ratnu temu konkretnijom i ima kredita tu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by dijagram 8/5/2022, 12:04

kic wrote:
hvala

imate velika očekivanja, a uvijek se sjetim kako je gnjec apcap maxa trajno odstranio na vašem artu, pitam se jel itko rekao u vašoj ekipi i zucnuo gnječu na to? ma nebitna ta situacija, samo govorim da nema pravde drage moje Antigone, čas ste ona, čas ste kralj Kreont.. isto mi je jako zanimljiva uvijek situacija kad nekog baniram i onda povratno dobijem salvu: al nisi reagirao na to i to i to... aha ok, a zašto to i to i to niste prijavili? možda nisam uopće to vidio? eto uglavnom, bez obzira na sve, Assad ima podršku, sam se javio da učini ratnu temu konkretnijom i ima kredita tu..

Tocno, drama u stilu veljace, to vec prelazi u naviku, losu naviku.

Yoda je dobar momak, malo poraditi na pravopisu, ponoviti mikroekonomijui te povecati tezine u teretani:)

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 12:12

kic wrote:
hvala

imate velika očekivanja, a uvijek se sjetim kako je gnjec apcap maxa trajno odstranio na vašem artu, pitam se jel itko rekao u vašoj ekipi i zucnuo gnječu na to? ma nebitna ta situacija, samo govorim da nema pravde drage moje Antigone, čas ste ona, čas ste kralj Kreont.. isto mi je jako zanimljiva uvijek situacija kad nekog baniram i onda povratno dobijem salvu: al nisi reagirao na to i to i to... aha ok, a zašto to i to i to niste prijavili? možda nisam uopće to vidio? eto uglavnom, bez obzira na sve, Assad ima podršku, sam se javio da učini ratnu temu konkretnijom i ima kredita tu..

Jest, izgubio je ovlasti. Promptno. O cemu i sam moze posvjedocit'.

Dalje, to da Yoda ima tvoju punu podrsku jasno je od samog pocetka zato i ne preostaje nista drugo do l' podhebavanja. Ne mislim da ce se ista promijeniti, njegov bezobrazluk ostaje i dalje na snazi, samo mi je konacno drago da si vrlo konkretno priznao kako ga u svemu tome podrzavas pa mozes prestat' s ulogom vjecnog djecarca tipa "kiki je dobar, kiki mirise cvjetice, kiki, kiki .."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 8/5/2022, 12:19


ostao bez ovlasti? prvi put čujem, al nekako i ne vjerujem, jeste skinuli i maxu ban?

previše se učitavaš u Bene Gesserit i pokušavaš usadit neki razdor, Assad je od samog početka rekao da mu skinem ovlasti čim pomislim da nešto ne ide kako treba..  tako da, prestanite ga prcati i počnite pisati o temi na temi, i sigurno vas neće dirati.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 12:25

kic wrote:
ostao bez ovlasti? prvi put čujem, al nekako i ne vjerujem, jeste skinuli i maxu ban?

previše se učitavaš u Bene Gesserit i pokušavaš usadit neki razdor, Assad je od samog početka rekao da mu skinem ovlasti čim pomislim da nešto ne ide kako treba..  tako da, prestanite ga prcati i počnite pisati o temi na temi, i sigurno vas neće dirati.


Da, ostao je bez ovlasti i Maxu je skinut' ban. Mozes kontaktirati i Darlu.


Sto se ostalog tice, Kiki, jasno je sve od samog pocetka kakav je mod i tko ga je postavio. :)

Necu ja vise nista pisat', krcmu ostavljam krcmarima.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 8/5/2022, 13:27

violator wrote:
kic wrote:
ostao bez ovlasti? prvi put čujem, al nekako i ne vjerujem, jeste skinuli i maxu ban?

previše se učitavaš u Bene Gesserit i pokušavaš usadit neki razdor, Assad je od samog početka rekao da mu skinem ovlasti čim pomislim da nešto ne ide kako treba..  tako da, prestanite ga prcati i počnite pisati o temi na temi, i sigurno vas neće dirati.


Da, ostao je bez ovlasti i Maxu je skinut' ban. Mozes kontaktirati i Darlu.


Sto se ostalog tice, Kiki, jasno je sve od samog pocetka kakav je mod i tko ga je postavio. :)

Necu ja vise nista pisat', krcmu ostavljam krcmarima.  ;)

evo darla se nešto ne sjeća, samo da su ona i Gox (?) bile za ban, a ti protiv...

nebitno, moj dojam je bio da je to bilo: apcap uncalled for, i oladilo mi taj forum, toliko o tom mjestu..

aj ti nemoj trošit svoje dragocjeno vrijeme, a ni moje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 13:37

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
ostao bez ovlasti? prvi put čujem, al nekako i ne vjerujem, jeste skinuli i maxu ban?

previše se učitavaš u Bene Gesserit i pokušavaš usadit neki razdor, Assad je od samog početka rekao da mu skinem ovlasti čim pomislim da nešto ne ide kako treba..  tako da, prestanite ga prcati i počnite pisati o temi na temi, i sigurno vas neće dirati.


Da, ostao je bez ovlasti i Maxu je skinut' ban. Mozes kontaktirati i Darlu.


Sto se ostalog tice, Kiki, jasno je sve od samog pocetka kakav je mod i tko ga je postavio. :)

Necu ja vise nista pisat', krcmu ostavljam krcmarima.  ;)

evo darla se nešto ne sjeća, samo da su ona i Gox (?) bile za ban, a ti protiv...

nebitno, moj dojam je bio da je to bilo: apcap uncalled for, i oladilo mi taj forum, toliko o tom mjestu..

aj ti nemoj trošit svoje dragocjeno vrijeme, a ni moje..

Naravno da se ne sjeca kad zena ima daleko pametnijeg posla nego tebi dostavljat' argumente za TVOJE propuste.

Ona i Whisp skinule su ovlasti Gnjecu i maknule ban, ja sam bila protiv skidanja ovlasti. Poanta je da ne mozes seruckat' sa spominjanjem Arta.

Tebi, duso draga, vrijeme krade samo tvoj Kiki. Godinama. Necemo se zavaravat' da bi inace nesto pametnije ovdje radio. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 13:46

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
ostao bez ovlasti? prvi put čujem, al nekako i ne vjerujem, jeste skinuli i maxu ban?

previše se učitavaš u Bene Gesserit i pokušavaš usadit neki razdor, Assad je od samog početka rekao da mu skinem ovlasti čim pomislim da nešto ne ide kako treba..  tako da, prestanite ga prcati i počnite pisati o temi na temi, i sigurno vas neće dirati.


Da, ostao je bez ovlasti i Maxu je skinut' ban. Mozes kontaktirati i Darlu.


Sto se ostalog tice, Kiki, jasno je sve od samog pocetka kakav je mod i tko ga je postavio. :)

Necu ja vise nista pisat', krcmu ostavljam krcmarima.  ;)

evo darla se nešto ne sjeća, samo da su ona i Gox (?) bile za ban, a ti protiv...

nebitno, moj dojam je bio da je to bilo: apcap uncalled for, i oladilo mi taj forum, toliko o tom mjestu..

aj ti nemoj trošit svoje dragocjeno vrijeme, a ni moje..

Nesto se ne sjecaju a nesto se sjecaju. Ne sjecaju se bitnih stvari ali se sjecaju trivijalnih detalja. Ne znam koga si kontaktirao pa zato pisem u mnozini.

Ja sam odrzao obecanje dano Maxu jos dok je radio net.hr forum i gdje me je to debelo govance banirao nemilosrdno se izivljavao za svaku sitnicu. Pa sam mu obecao da cu ja njega kad-tad banirati. Debelo smrdljivo govance se samo arogantno nasmijao na moju prijetnju jer po njemu to se moje baniranje njega nece dogoditi nikada.

Ali nakon nekoliko godina se dogodilo. Ja uvijek odrzim obecanje. Ne samo da sam Maxa banirao cim se pojavio nego sam mu izbrisao i account.

Naravno da sam nakon toga bio maknut sa funkcije admina ali boli me kurac ja sam odradio ono sto sam tom narcisoidnom debeljku obecao.

Karma is a bitch jebiga

My two kopejkas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by ljubo1212 8/5/2022, 13:55

to je moderator, banira samo zato što može, i jer se tako zarekao da će napraviti
i to čim se narečeni maxo pojavio na forumu
mislim, hebo onog tko te izabrao za moda, a i onog koji to i dan danas brani
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 8/5/2022, 13:55


osvetio si se, to je tvoj izgovor sto bi neko rekao.. al u biti si izgubio forumasa koji je tad pisao konstruktivno i zna takav bit cesto, u biti gubitak za forum..

ma ne vodi ovo nikamo, skinite mi se :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 8/5/2022, 14:05

kic wrote:
osvetio si se, to je tvoj izgovor sto bi neko rekao.. al u biti si izgubio forumasa koji je tad pisao konstruktivno i zna takav bit cesto, u biti gubitak za forum..

ma ne vodi ovo nikamo, skinite mi se :))

Zovi ti to kako hoces ali nakon godina maltretiranja drugih dosao je red i na njega da iskusi isto ono sto je radio drugima zloupotrebljavajuci admin ovlasti.

Je bas pise konstruktivno procitaj njegove postove i komentare na temi o ukrajini. Konstruktivni komentari za koje bi na bilo kom normalnom forumu popusio ban i njegov internet provajder bi dobio abuse prijavu nakon cega bi mu provajder iskopcao internet.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum