ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 07:52

ebenica wrote:2008. bokte kako sam star :/ prvo gostovanje ikad mi je bilo u rijeci na finalu kupa 1994. imao sam 14-15 godina.
.....ja sam toliko imao kad mi je prvo gostovanje bilo u beogradu na finalu kupa hajduk - rijeka 1987..a do 93,94 sam vec nakupio podosta navijackog i gostujuceg staza..to su bila vremena

vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 08:00

TOP 5 mojih najjacih gostovanja po redoslijedu

1987 Beograd finale kupa Hajduk - Rijeka
1988 Rijeka:Rijeka-Hajduk poznati neredi na utakmici
1989 Beograd:Zvezda-Hajduk kad smo napravili picvajz Delijama kod Marakane
1989 Banja luka:Borac-Dinamo isto neredi
1990 Beograd:Finale kupa sa Zvezdom tjedan dana iza maksimirskih nereda kad nas je bilo 3500 i navijacki vlak dosao iz Splita.Tad je bacena sjekira na kolonu torcide koja je isla od topciderskog zeljeznickog kolodvora do stadiona JNA.Meni mozda osobno najdraze gostovanje makar smo izgubili 1-0 sljedece finale 91 dobili golom boksica.Najdraze mi je najvise jer mi je tad bio najjaci adrenalin narocito nakon nereda sa delijama u maksimiru.



vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 08:20

michaellcmacha wrote:jebat ću ti mater, budi uvjeren da ću ti se prvom javiti ako budemo napadnuti od strane tvojih rusa... tvoja ip adresa je zabilježena a struka će si dati truda da te geolocira... tebi za informaciju konjino nepodojena ja sam viši policijski inspektor u mirovini i časnik hrvatske vojske vojske u činu satnika i zbog takvih poput tebe u kritičnom trenutku ću se bez razmišljanja reaktivirati, upravo sa ciljem da pomognem u neutralizaciji takvih poput tebe...


Zar rasprave? Jasno, jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/3/2022, 08:46

Noor wrote:maja šuput aka noor starts using user recognition to identify



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Sovak-10

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Kavran10


:))))))))))))))))))))))

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 08:48

drago jel upalila mjesalica jutros
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 25/3/2022, 08:53

MDMiridije wrote:

Longi dobro ti rece da se i drugi brod zapalio. Dimi i treci. 38 sekund se vidi kad su krenula se ova dva druga broda micati. Steta moglo je lijepo sve odletjeti u 3pm da su se zapalila spremista goriva u samoj luci.

Mada ovo meni vise izgleda ovako na prvu da je neki zajeb na samome brodu bio u strojarnici ili nesto takovo nego napad. A onda s druge strane vjerojatno je bio bas napad, jer nema logike da je požar. Nije u sekundi nastao, prva stvar koju bi napravili da je bio požar je da bi maknuli odmah brodove, ovi ih miču tek nakon što su se eksplozije dogodile.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 3
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/3/2022, 08:55

vuksadinare wrote:TOP 5 mojih najjacih gostovanja po redoslijedu

1987 Beograd finale kupa Hajduk - Rijeka
1988 Rijeka:Rijeka-Hajduk poznati neredi na utakmici
1989 Beograd:Zvezda-Hajduk kad smo napravili picvajz Delijama kod Marakane
1989 Banja luka:Borac-Dinamo isto neredi
1990 Beograd:Finale kupa sa Zvezdom tjedan dana iza maksimirskih nereda kad nas je bilo 3500 i navijacki vlak dosao iz Splita.Tad je bacena sjekira na kolonu torcide koja je isla od topciderskog zeljeznickog kolodvora do stadiona JNA.Meni mozda osobno najdraze gostovanje makar smo izgubili 1-0 sljedece finale 91 dobili golom boksica.Najdraze mi je najvise jer mi je tad bio najjaci adrenalin narocito nakon nereda sa delijama u maksimiru.




krpa, jesi to ti?

:D

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 ?u=https%3A%2F%2Ffilmtoro.cz%2Fimg%2Ffilm%2FuVcWyOzDe0b8VHLjvXbO8uwPoVn

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 09:00

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:TOP 5 mojih najjacih gostovanja po redoslijedu

1987 Beograd finale kupa Hajduk - Rijeka
1988 Rijeka:Rijeka-Hajduk poznati neredi na utakmici
1989 Beograd:Zvezda-Hajduk kad smo napravili picvajz Delijama kod Marakane
1989 Banja luka:Borac-Dinamo isto neredi
1990 Beograd:Finale kupa sa Zvezdom tjedan dana iza maksimirskih nereda kad nas je bilo 3500 i navijacki vlak dosao iz Splita.Tad je bacena sjekira na kolonu torcide koja je isla od topciderskog zeljeznickog kolodvora do stadiona JNA.Meni mozda osobno najdraze gostovanje makar smo izgubili 1-0 sljedece finale 91 dobili golom boksica.Najdraze mi je najvise jer mi je tad bio najjaci adrenalin narocito nakon nereda sa delijama u maksimiru.




krpa, jesi to ti?

:D

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 ?u=https%3A%2F%2Ffilmtoro.cz%2Fimg%2Ffilm%2FuVcWyOzDe0b8VHLjvXbO8uwPoVn
kakav krpa..taj film je onak ok..ali 80% toga je izmisljeno...ili nadodano nego sto je stvarno bilo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/3/2022, 09:03

violator wrote:
RayMabus wrote:Nije rusofilstvo podržavati barbarizam i nečovječnost.

Ima druga riječ za to a ona je da je to neljudskost.

Niste vi rusofili nego neljudi.

Daj mi, molim te, link na taj moj post u kojem podrzavam barbarizam i necovjecnost.
Nisam nikog imenovao. Čitaj dobro šta piše u mom postu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175874
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/3/2022, 09:04

vuksadinare wrote:drago jel upalila mjesalica jutros


elektrika popravljena.
još danas vrti i gotovo.
ide sušenje.
pa onda ekipa za stolariju, instalacije i tako redom.
olga radi na primkama, izdatnicama i obračunu.
sve poskupilo u pizdu materinu.

:)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 25/3/2022, 09:13

violator wrote:
michaellcmacha wrote:jebat ću ti mater, budi uvjeren da ću ti se prvom javiti ako budemo napadnuti od strane tvojih rusa... tvoja ip adresa je zabilježena a struka će si dati truda da te geolocira... tebi za informaciju konjino nepodojena ja sam viši policijski inspektor u mirovini i časnik hrvatske vojske vojske u činu satnika i zbog takvih poput tebe u kritičnom trenutku ću se bez razmišljanja reaktivirati, upravo sa ciljem da pomognem u neutralizaciji takvih poput tebe...


Zar rasprave? Jasno, jasno.
Joj joj, što ćeš sada? Najbolje da stevi iz pp1 rijeka pokažeš ako dođe do rata da će te neki trenutno  umirovljeni časnik locirati jer pišeš proruske pizdarije i provociraš i nabiti nogom u guzicu.
Ako do takvog rata i dođe ti naravno ne bi to pisala a ne bi ni mogla već bi se skutrila ko' miš. 
Da je nato pakt u ratu sa rusijom jasno da ne bi pisala svoje svinjarije javno jer živiš u članici nato pakta.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 25/3/2022, 09:15

Rugobica si je dobra sa prometnim iz pp 1 rijeka i zato pazite kaj pišete. To je moćna veza i nema zeze...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/3/2022, 09:23

znači izjum definitivno pao.
kažu i osvojili više od 2/3 mariupolja.
slušam jučer zapadnjake na sastančenju.
realno ništa od aviona, tenkova i zatvaranja neba iznad ukrajine.
al' će braniti svaki centimetar nato-a kaže sleepy joe.
kaže neće dati da se sukob proširi na moldaviju i gruziju.
tamo su sukobi počeli i završili odvajanjem pridnjestrovske, abhazije i južne osetije.
i tu nema natrag.
eto ukrajini zapadnih integracija i miniranje minskih sporazuma.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 09:29

Sto je, Kayice? :) Bas si pomislila kako si uspjesno skrenula paznju s njegovih literarnih uradaka kad li... eto njega opet sve upropasti. .

Ma cmok! Bas ste cakani. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/3/2022, 09:29

kaya wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:jebat ću ti mater, budi uvjeren da ću ti se prvom javiti ako budemo napadnuti od strane tvojih rusa... tvoja ip adresa je zabilježena a struka će si dati truda da te geolocira... tebi za informaciju konjino nepodojena ja sam viši policijski inspektor u mirovini i časnik hrvatske vojske vojske u činu satnika i zbog takvih poput tebe u kritičnom trenutku ću se bez razmišljanja reaktivirati, upravo sa ciljem da pomognem u neutralizaciji takvih poput tebe...


Zar rasprave? Jasno, jasno.
Joj joj, što ćeš sada? Najbolje da stevi iz pp1 rijeka pokažeš ako dođe do rata da će te neki trenutno  umirovljeni časnik locirati jer pišeš proruske pizdarije i provociraš i nabiti nogom u guzicu.
Ako do takvog rata i dođe ti naravno ne bi to pisala a ne bi ni mogla već bi se skutrila ko' miš. 
Da je nato pakt u ratu sa rusijom jasno da ne bi pisala svoje svinjarije javno jer živiš u članici nato pakta.

ako dođe do otvorenog rata nato-a s rusijom nitko od nas ne bi više pisao bilo gdje.
samo bi red wolf preživio.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Giphy

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov 25/3/2022, 09:43

violator wrote:Sto je, Kayice? :) Bas si pomislila kako si uspjesno skrenula paznju s njegovih literarnih uradaka kad li... eto njega opet sve upropasti. .

Ma cmok! Bas ste cakani. :)
opet ti i pudlica-odjebenica sluzavite po forumu
idi bona peri sude inace neces nikad odrast  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 25/3/2022, 09:48

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:drago jel upalila mjesalica jutros


elektrika popravljena.
još danas vrti i gotovo.
ide sušenje.
pa onda ekipa za stolariju, instalacije i tako redom.
olga radi na primkama, izdatnicama i obračunu.
sve poskupilo u pizdu materinu.

:)

Meni danas starta projekt Faza 2.  Rok 3 tjedna.
Nakon toga Ukrajina itd, sve po starom.
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/3/2022, 09:49

MDMiridije wrote:

Longi dobro ti rece da se i drugi brod zapalio. Dimi i treci. 38 sekund se vidi kad su krenula se ova dva druga broda micati. Steta moglo je lijepo sve odletjeti u 3pm da su se zapalila spremista goriva u samoj luci.

Mada ovo meni vise izgleda ovako na prvu da je neki zajeb na samome brodu bio u strojarnici ili nesto takovo nego napad. A onda s druge strane vjerojatno je bio bas napad, jer nema logike da je požar. Nije u sekundi nastao, prva stvar koju bi napravili da je bio požar je da bi maknuli odmah brodove, ovi ih miču tek nakon što su se eksplozije dogodile.
A nešto mu dimi na provi samo on tamo nema ništa bitno.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 9k=

Ako se gleda njegov izlazak iz luke pa onda na 58 sekundi onaj brod privezan u luci eksplodira a onda u more ispred pramca ovog prvog koji isplovljava nešto pada po moru a ista stvar se dešava na minuti i 21 sekundi tj brod u luci napravi eksploziju a onda u more ispred ovog prvog koji isplovljava da utekne nešto pada po površini mora.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 170px-RIAN_archive_476349_Pacific_Fleet_naval_infantry

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 File

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 539_066

Tu nema ništa bitno na toj palubi od prove Ropuče a s obzirom da vidimo kako na sekundi 58 i minuti i 21 sekundu kako brod u luci eksplodira te krhotine koje i gore padaju čak vamo u razini prove tog prvog broda koji isplovljava tj udaljava se bježi, a prema nama tj kameri koja snima.

Po tome ispada da je tu palo nešto od eksplozije na površine te palube od prove jer nema tu ništa bitno a vidi se da krhotine padaju u krugu barem 220 metara okolo pošto sama Ropuča ima dužinu od 112.5 metara a onako odokativno udaljenost di je Ropuča na minuti i 21 sekundi je bar dvije dužine Ropuče dakle to je u svakom slučaju nije ispod 220 metara tj dvije dužine Ropuče.

To je nešto palo tome prvome na palubu od prove i gori jer nema tu ništa a šta bi moglo podržat gorenje ( za gorenje ti trebaju tri stvari : goriva tvar, kisik i visoka temperatura ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175874
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 25/3/2022, 09:53

Dragovit wrote:
kaya wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:jebat ću ti mater, budi uvjeren da ću ti se prvom javiti ako budemo napadnuti od strane tvojih rusa... tvoja ip adresa je zabilježena a struka će si dati truda da te geolocira... tebi za informaciju konjino nepodojena ja sam viši policijski inspektor u mirovini i časnik hrvatske vojske vojske u činu satnika i zbog takvih poput tebe u kritičnom trenutku ću se bez razmišljanja reaktivirati, upravo sa ciljem da pomognem u neutralizaciji takvih poput tebe...


Zar rasprave? Jasno, jasno.
Joj joj, što ćeš sada? Najbolje da stevi iz pp1 rijeka pokažeš ako dođe do rata da će te neki trenutno  umirovljeni časnik locirati jer pišeš proruske pizdarije i provociraš i nabiti nogom u guzicu.
Ako do takvog rata i dođe ti naravno ne bi to pisala a ne bi ni mogla već bi se skutrila ko' miš. 
Da je nato pakt u ratu sa rusijom jasno da ne bi pisala svoje svinjarije javno jer živiš u članici nato pakta.

ako dođe do otvorenog rata nato-a s rusijom nitko od nas ne bi više pisao bilo gdje.
samo bi red wolf preživio.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Giphy
😀..kad red nije čovjek
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 25/3/2022, 09:54

prckov wrote:
violator wrote:Sto je, Kayice? :) Bas si pomislila kako si uspjesno skrenula paznju s njegovih literarnih uradaka kad li... eto njega opet sve upropasti. .

Ma cmok! Bas ste cakani. :)
opet ti i pudlica-odjebenica sluzavite po forumu
idi bona peri sude inace neces nikad odrast  :D
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 25/3/2022, 09:55

Dragovit wrote:znači izjum definitivno pao.
kažu i osvojili više od 2/3 mariupolja.
slušam jučer zapadnjake na sastančenju.
realno ništa od aviona, tenkova i zatvaranja neba iznad ukrajine.
al' će braniti svaki centimetar nato-a kaže sleepy joe.
kaže neće dati da se sukob proširi na moldaviju i gruziju.
tamo su sukobi počeli i završili odvajanjem pridnjestrovske, abhazije i južne osetije.
i tu nema natrag.
eto ukrajini zapadnih integracija i miniranje minskih sporazuma.
Rekli ste da će  sve biti završeno za 24 h, di je zapelo?
Ne toče u Ukrajini naftu na tankeštelama? Kakva im je to država, jebate...
Ljudi bi platili u grivnjima,  kad već ne primaju rublje. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum