ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:19

kaya wrote:Ova ofucana vreća buha koju jebe povremeno  stevo iz pp I rijeka još laprda?!
Valjda misli da će mu važno doći s upisima kako joj je netko napisao da je glupa i rusofil a on će se sablazniti...
e a pazi šupka,veli ako se netko slučajno zvao srđan, taj je najebao... a mi najvećeg psihopatu i ubojicu upravo imamo u liku i djelu srđana mlađana koji je etnički srbin kojeg nitko nije dirao... a mrcina je klasično genetski psihopatoločki ubila malu hrvaticu elizabetu, potom srbina jančića, potom kinga koji ga je pokušavao uhititi a ne ubiti, što mi je žao da je išao žaliti skota.... i kak da onda imam ikakvog razumijevanja za ovog debila ili tu kravetinu koja s njim debilizira... i da kad je pobjegao i krenuo sa novim ubilačkim pohodom mi smo odmah dobili usmenu uputu da ga ukoliko ga uočimo bez ikakvog ustručavanja ubijemo... paradoksa radi cilj mu je bila predsjednica suda u sisku koja se zvala dušanka nenadović, koju sam ja zločesti ustaša te noći čuvao od srbina psihopate...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:25

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
jednom drot uvijek drot, to je ta psiha, ne bi se smjeli kretat među ljudima...al da je ispovjed o sportskoj dvorani i nekim klincima iz pule koje je potarasao da ga se dan danas sjećaju teški horor, je....
odrasla naoružana osoba, sa značkom, privedene ljude, vjerojatno mlađe punoljetnike ili maloljetnike vodi u neku dvoranu i ubija od batina i to ispriča ponosno.
i nitko od preplašenih čobana s ovog foruma da bi pisnuo, sumrak čovječnosti...al tako hrvatski :D
67 godište, sposoban bacati suzavce na mirne gledatelje i razbijenom bocom porezati prolaznika, koji eto tako puležanski nije bio sposoban za vojsku... je baš je sumrak jednog takvog debila isprebijati da se usere i upiša... evo imam noćne more i peče me savjest... kao što ću imati noćne more i peći će me savjest kad budem (ako jel) hvatao takve poput tebe ili to bude netko drugi radio u moje ime... ja bez uvijanja tvrdim da proruske sabotere, subverzivce i diverzivce treba neutralizirati kako ne bi činili štetu obrani države i sigurnosti hrvatskih građana... e sad ti objasni koji je tu moj krimen... mislim objasni zbog čega se ne kriminalizira nužna obrana,krajnja nužda koji su općeprihvaćeni razlozi za isključenje protupravnosti... znači ti slikaš neku vojnu poziciju hv-a i to dostaviš rusima i svojim postupkom dovodiš u opasnost hrvatske vojnike i netko te uoči i likvidira... tu nema krimena, čak štoviše postoje evidentni razlozi da se tu osobu nagradi... odlikuje
puležan je jedan od istaknutijih bbb-a, čini mi se da je čak bio u ratu. nemoj tak o puležanima. to kaj si ti pljuskao neke klince ne znači da znaš sve o njima.
je, suzavaca, gledatelji, bakice, zaštitio si sve u nekoj dvorani dok si ga prebijao, i državnu imovinu usput dok si ga privodio bez razloga pa mu glavom razbio retrovizor na službenom vozilu kako bi imao razlog za privođenje: oštećenje državne imovine... to sranje o suzavcima i  bakicama i gledateljima pričaj nekom tko je stadion vidio samo na teve.
tako je puležani u vidu speciijalnih mornaričkih postrojbi pod nazivom vange koji su zajedno sa mnom tamanili četnike imaju moje puno poštovanje, lik iz pule čudnog imena i još čudnijeg prezimena koji je 67 godište, nesposoban za vojsku a sposoban za raditi nered je zaslužio batine i od mene ih je i dobio i to krvave...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:27

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Ova ofucana vreća buha koju jebe povremeno  stevo iz pp I rijeka još laprda?!
Valjda misli da će mu važno doći s upisima kako joj je netko napisao da je glupa i rusofil a on će se sablazniti...
e a pazi šupka,veli ako se netko slučajno zvao srđan, taj je najebao... a mi najvećeg psihopatu i ubojicu upravo imamo u liku i djelu srđana mlađana koji je etnički srbin kojeg nitko nije dirao.....
jer je taj igrom slučaja imao mrvicu mozga pa se nije htio predat dok ne dođu novinari i kamere a ne da ga privodite u nekoj mračnoj dvorani.
k'o da ja s vama nikad nisam bio u mraku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:28

michaellcmacha wrote: lik iz pule čudnog imena i još čudnijeg prezimena koji je 67 godište, nesposoban za vojsku .
ti mater, čitam te k'o knjigu :hail :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:30

Eto, Eb, sad si doista dokazso da si subverzivni element. Spomenuo si ime "Srdjan", a ovaj nas Sherlock ovdje odmah to povezao sa Srdjanom zlikovcem. :D

Pa da nisu teletabisi. :)) Onako, upitas se kakva im je to poremecena dedukcija kojoj se ne bi ni mogao dosjetiti da je nisi procitao upravo sad  :_| .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:31

ok rusofilčino sutra imam posla treba osigurati i pripremiti solidne uvjete za radnike iz srbije, iz republike srpske i ostalih bratskih entiteta, tak da tebe i ovu tvoju lasicu prepuštam 
longiju koji bi vas ko pravi splićo udavio u po lavora vode... i bolio bi ga krc za vaše mišljenje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:32

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote: lik iz pule čudnog imena i još čudnijeg prezimena koji je 67 godište, nesposoban za vojsku .
ti mater, čitam te k'o knjigu :hail :facepalm

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:33

violator wrote:Eto, Eb, sad si doista dokazso da si subverzivni element. Spomenuo si ime "Srdjan", a ovaj nas Sherlock ovdje odmah to povezao sa Srdjanom zlikovcem. :D

Pa da nisu teletabisi. :)) Onako, upitas se kakva im je to poremecena dedukcija kojoj se ne bi ni mogao dosjetiti da je nisi procitao upravo sad  :_| .
spomenuo sam srđan jer mi je prvo palo na pamet, takvog moraš tuć' nema druge, ako se čudno zove.
na kraju sam bio u pravu, lik čudnog imena i još čudnijeg prezimena....jadno dijete prebijeno od naoružane odrasle osobe sa značkom koja ga je vjerojatno još jače tukla jer se ne zove hrvoje ili tomislav....
pa mater ti bolesnu jebem i ovoj smrdljivoj državi :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:34

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Ova ofucana vreća buha koju jebe povremeno  stevo iz pp I rijeka još laprda?!
Valjda misli da će mu važno doći s upisima kako joj je netko napisao da je glupa i rusofil a on će se sablazniti...
e a pazi šupka,veli ako se netko slučajno zvao srđan, taj je najebao... a mi najvećeg psihopatu i ubojicu upravo imamo u liku i djelu srđana mlađana koji je etnički srbin kojeg nitko nije dirao.....
jer je taj igrom slučaja imao mrvicu mozga pa se nije htio predat dok ne dođu novinari i kamere a ne da ga privodite u nekoj mračnoj dvorani.
k'o da ja s vama nikad nisam bio u mraku.
ma bravo majstore i on ko i ti trebaš/te imati izlaznu strategiju, mamu ti jebem poremećenom

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:38

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
e a pazi šupka,veli ako se netko slučajno zvao srđan, taj je najebao... a mi najvećeg psihopatu i ubojicu upravo imamo u liku i djelu srđana mlađana koji je etnički srbin kojeg nitko nije dirao.....
jer je taj igrom slučaja imao mrvicu mozga pa se nije htio predat dok ne dođu novinari i kamere a ne da ga privodite u nekoj mračnoj dvorani.
k'o da ja s vama nikad nisam bio u mraku.
ma bravo majstore i on ko i ti trebaš/te imati izlaznu strategiju, mamu ti jebem poremećenom
ne veseli se, nećeš ti meni jebat mater, ja ti nemam 15 godina nezaštičen u nekoj dvorani. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:38

violator wrote:Eto, Eb, sad si doista dokazso da si subverzivni element. Spomenuo si ime "Srdjan", a ovaj nas Sherlock ovdje odmah to povezao sa Srdjanom zlikovcem. :D

Pa da nisu teletabisi. :)) Onako, upitas se kakva im je to poremecena dedukcija kojoj se ne bi ni mogao dosjetiti da je nisi procitao upravo sad  :_| .
sjebo ti je jebeni konceciju i našao za shodno opravdati ubojstvo kinga od strane zlikovca, te pohvaliti njegovu dosjetljivost da izbjegne stradavanje svoje "nedužne" malenkosti... neće jezik nego pravo... mamu vam jebem poremećenu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:43

michaellcmacha wrote:
violator wrote:Eto, Eb, sad si doista dokazso da si subverzivni element. Spomenuo si ime "Srdjan", a ovaj nas Sherlock ovdje odmah to povezao sa Srdjanom zlikovcem. :D

Pa da nisu teletabisi. :)) Onako, upitas se kakva im je to poremecena dedukcija kojoj se ne bi ni mogao dosjetiti da je nisi procitao upravo sad  :_| .
sjebo ti je jebeni konceciju i našao za shodno opravdati ubojstvo kinga od strane zlikovca, te pohvaliti njegovu dosjetljivost da izbjegne stradavanje svoje "nedužne" malenkosti... neće jezik nego pravo... mamu vam jebem poremećenu...
jedini zlikovac ovdje si ti umno poremećena nasilna pederčino. naoružan tučeš djecu po dvoranama radi krivog imena i ova usrana smrdljiva država ti je dala priliku za to. mater vam jebem bolesnu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:44



Longi dobro ti rece da se i drugi brod zapalio. Dimi i treci. 38 sekund se vidi kad su krenula se ova dva druga broda micati. Steta moglo je lijepo sve odletjeti u 3pm da su se zapalila spremista goriva u samoj luci.

Mada ovo meni vise izgleda ovako na prvu da je neki zajeb na samome brodu bio u strojarnici ili nesto takovo nego napad. A onda s druge strane vjerojatno je bio bas napad, jer nema logike da je požar. Nije u sekundi nastao, prva stvar koju bi napravili da je bio požar je da bi maknuli odmah brodove, ovi ih miču tek nakon što su se eksplozije dogodile.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:45

ebenica wrote:
violator wrote:Eto, Eb, sad si doista dokazso da si subverzivni element. Spomenuo si ime "Srdjan", a ovaj nas Sherlock ovdje odmah to povezao sa Srdjanom zlikovcem. :D

Pa da nisu teletabisi. :)) Onako, upitas se kakva im je to poremecena dedukcija kojoj se ne bi ni mogao dosjetiti da je nisi procitao upravo sad  :_| .
spomenuo sam srđan jer mi je prvo palo na pamet, takvog moraš tuć' nema druge, ako se čudno zove.
na kraju sam bio u pravu, lik čudnog imena i još čudnijeg prezimena....jadno dijete prebijeno od naoružane odrasle osobe sa značkom koja ga je vjerojatno još jače tukla jer se ne zove hrvoje ili tomislav....
pa mater ti bolesnu jebem i ovoj smrdljivoj državi :/

To je kad si olos umisli da je pravednik i branitelj svega domaceg. Ma gade mi se sad vec zestoko. Par drkarosa, glupacica koja ne zna slozit' dvije recenice koje ne podsjecaju njene sugovornike na nepopravljive mentalne joj, a i moralne, zaostatke i jedan poremecenik.

Super im je taj stalni postav.


Laku noc, Eb.


Last edited by violator on 25/3/2022, 01:47; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:45

jebat ću ti mater, budi uvjeren da ću ti se prvom javiti ako budemo napadnuti od strane tvojih rusa... tvoja ip adresa je zabilježena a struka će si dati truda da te geolocira... tebi za informaciju konjino nepodojena ja sam viši policijski inspektor u mirovini i časnik hrvatske vojske vojske u činu satnika i zbog takvih poput tebe u kritičnom trenutku ću se bez razmišljanja reaktivirati, upravo sa ciljem da pomognem u neutralizaciji takvih poput tebe...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:50

michaellcmacha wrote:jebat ću ti mater, budi uvjeren da ću ti se prvom javiti ako budemo napadnuti od strane tvojih rusa... tvoja ip adresa je zabilježena a struka će si dati truda da te geolocira... tebi za informaciju konjino nepodojena ja sam viši policijski inspektor u mirovini i časnik hrvatske vojske vojske u činu satnika i zbog takvih poput tebe u kritičnom trenutku ću se bez razmišljanja reaktivirati, upravo sa ciljem da pomognem u neutralizaciji takvih poput tebe...
pušit ćeš mi kurac. časnik nisi, časnik podrazumijeva neku čast, ti koji prebijaš naoružan klince po nekim dvoranama možeš bit samo sramnik i puca mi kurac za tvoj usrani policijski čin.
kad mi dođeš budi jebeno naoružan, ja neću bit tak da ti budeš jebeno hrabar, povedi i kolege ako ti slučajno vratim da me hrabro grupno prebijete naoružani do zuba :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:51

violator wrote:


Laku noc, Eb.
noć pinky ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 04:39

skup je posao agentom biti narocito u ovo nezdravo vrijeme..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 25/3/2022, 07:47


https://www.forbes.com/sites/thomasbrewster/2022/03/23/ukraine-starts-using-facial-recognition-to-identify-dead-russians-and-tell-their-relatives/?sh=3741477c2898

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 07:52

ebenica wrote:2008. bokte kako sam star :/ prvo gostovanje ikad mi je bilo u rijeci na finalu kupa 1994. imao sam 14-15 godina.
.....ja sam toliko imao kad mi je prvo gostovanje bilo u beogradu na finalu kupa hajduk - rijeka 1987..a do 93,94 sam vec nakupio podosta navijackog i gostujuceg staza..to su bila vremena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum