ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vežite se,polijećemo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 18:14

Ja se grijem na svoja drva.

Mene ne grije Rus. lol!


RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 1/2/2022, 18:16

RayMabus wrote:Ja se grijem na svoja drva.



Znači imaš šumu i siječeš svoja drva?

Nemaju svi šumu.

A ako kupuješ drva ... budi bez brige, i to bu naraslo po kubiku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 18:18

Viši duhovni nivoi obožavaju umjetnost i kulturu.

Zato sam vam ja pripremio u jednu ruku učenje jedne pisme od Alekse Šnatića, dakle malo obnavljamo znanje, dižemo razinu kulture a usput i ubacio malo svoje kreativnosti na šaljiv način jer je na višim duhovnim razinama smijeh pošto je smijeh znak visokog opstanka.

Sad ću vam izrecitirat Aleksu Šantića od đenerala GF s pet zvjezdica, pripadnika Aštar komande i anđeoske hijerarhije :

Ostajte tamo

Ostajte tamo, plin iz Katara
Neće vas grijat ko što ruski grije
Grki su ovdje zalogaji hljeba
Gdje stana nema i gdje posla nije.

Od svoje majke ko će naći bolju?
A majka vaša zemlja vam je nova.
Bacite pogled po minskome polju
Svuda su kuće bez vrata i krova.

Za zemlju ovu vi ste bili krivi
Uzori svijetli što uteći znaše.
U novoj zemlji ostanite i vi
Ne dajte da vas povratkom plaše.

Ko cvjetnu granu kad proljetna krila
Okite je listom i ukrase medom
Bez vas bi maćeha domovina bila
A maćeha ne plače za izbjeglim čedom.

Ne dajte tuzi da vam dušu pati
Ostanite tamo u naručju svijeta.
Živite zato da možete slati
Rodbini vašoj para i paketa.

Ovdje bi svako da vam pamet soli
A tamo niko ružiti vas neće.
Bolji su tuđi i zidovi goli
Nego rodne kuće kud se tuđin šeće.

Tamo vam svako bratski ruku steže
U vašem kraju za vas pelin cvjeta.
Za tuđu zemlju sve vas, sve vas veže
Povratnik svaki ovdje samo smeta.

Ostajte tamo, plin iz Katara
Neće vas grijat ko sto ruski grije.
Grki su ovdje zalogaji hljeba
Gdje stana nema i gdje posla nije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 18:19

Sovak wrote:
RayMabus wrote:Ja se grijem na svoja drva.



Znači imaš šumu i siječeš svoja drva?

Nemaju svi šumu.

A ako kupuješ drva ... budi bez brige, i to bu naraslo po kubiku.
Iman svoju šumu. Iman ja zemlje pun kurac. Ima i šumu i vočaka dosta i onda svake godine nešto posadimo a nešto popilamo i ložimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Noor 1/2/2022, 18:39

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:

Govorim općenito o cijepljenju.

i ok...al zato tu i nastaje šum u komunikaciji.
već 2 godine ne govorimo o tome, nego o "cjepljenju" protiv covida.
a to nije jedno te isto.


Pitaj ljude na intezivnoj koji šum imaju kad su na respiratoru s 50-50 šansama za preživljavanje. Samo poslije J nema K.

Velim opet ... bil sam skeptik u svezi toga, jaaako veliki, a onda ... pred vlastitim očima.

Strava. Ne ponovilo se.

Od tada - pravo izbora odgovornima, ostalima korbačem prek hrbta da se mene pita.

Srećom za antivaksere pa me se ne pita.
daj me naj me
kaj iamm pitati, gledala sam koje šumove imaju i cijepljeni...i umiru, čak i oni s 3x
a tek sportaši...kakva sranja oni prolaze, mladi zdravi ljudi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 18:44

Triba se čuvat. Meni umrla baba prikjučer. Imala 86 godina a prije nekih po godine imala koronu i to nekako priležala al imala nekih problema i prije a izgleda da ta korona iscrpi organizam i eto nikako posli da to ko prije bude i stalno povraćanje i nakon po godine umrla.

Neću ni na sprovod ić jer ovo je sad najgore vrime, zimski period , niske temperature, skupi se rodbina sa svih strana, dovoljno da jedan il jedna pokupi virus i kmeeeee i plače jedno drugo na ramenu i prenosi virus dalje i onda još gore.

Zato neću da iden ja na sprovod jer to ionako samo ukop a kad zatopli donit cviće i zapalit sviću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 19:27

Čovjek je besmrtno biće. Kad se inkarniraš onda to duša radi sa samo 10% tebe i tada kad počimaš novi život a život je igra, započimaš je bez sjećanja na prošle živote koji ostaju u onom dijelu duše koji se neće inkarnirati.

Ja ne volin znat kakve san sve pizdarije izvodija u prošlim životima a i ne zanima me al ima jako puno znanja i kad mi šta triba ako ne mogu nać drugdje onda od tu izvućem šta mi treba ako ima takvi podaci tamo.

A imaju. Položeno za vještca najviši stupanj.

Sad lipo opalit inflaciju ovu godinu, cijene enegenata i ostaloga idu u nebo, ljudi jedu govna i prosvjedu i nose transparent : Njihove guzice imaju tariguza a naše nemaju.

:^0

Niste materija. KAD TO SHVATITE ONDA CILA TA PRIČA I TO GRČEVITO DRŽANJE ZA TIJELO I NJEGOVE POTREBE ima malo gluplji smisao.

Mislim tijelo ima neke svoje potrebe da ne bude zabune al ne morate vi bit njegov rob nego je ono tu da služi vama.

Obožavam slom zapadne materijalističke civilizacije koji će usljediti.

Uživam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 19:36

Ne sviđa mi se šta negativni vanzemaljci žele uvest na silu euro u Hrvatsku.

Sad će vam sve poskupit pa eto nek uvede.

Vežite se,polijećemo - Page 3 44b0cd6337a7405415d13a343751f8c7

Aštar grupa su vam bića svjetlosti s puno znanja.

Čopor napada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 19:41

Uništit ćemo vam EU jer se ta ideja počela zloupotrebljavati kako bi se porobilo stanovništvo, nametnila određena ideologija te šačica ljudi obogatila i držala vlast.

Mi ćemo to uništit jer to je tama a mi smo svijetlo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 19:52

'PRIJE KUPNJE CJEPIVA'

SKANDAL TRESE EUROPSKU UNIJU Von der Leyen sa šefom Pfizera mjesec dana razmjenjivala privatne poruke

https://direktno.hr/eu-i-svijet/eu/skandal-trese-europsku-uniju-von-der-leyen-sa-sefom-pfizera-mjesec-dana-razmjenjivala-privatne-poruke-258333/

Mi smo mala mafijaaaa, mafija....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 19:57

Možete birat da se il sami ubijete il čekate mene da ja dođem pa da vas ubijem.

Meni je isto.

Vi ste mrtvi. Pokojni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 1/2/2022, 20:03

Duhovno gledano mi to zovemo otvaranje očiju.

Vi ste ovce i ovce pasu i dok ima trave pogled je dole i brige ovce.

Sad će vam trava poskupit i bacanje na prosijački štap.

Nešto vam ne paše ?

Vi bi i dalje pasli, mozak na pašu a ovi neka rade šta oće samo da se vaše dupe ne dira.

Ma nemoj majke ti. Stvarno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 1/2/2022, 20:12

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:

i ok...al zato tu i nastaje šum u komunikaciji.
već 2 godine ne govorimo o tome, nego o "cjepljenju" protiv covida.
a to nije jedno te isto.


Pitaj ljude na intezivnoj koji šum imaju kad su na respiratoru s 50-50 šansama za preživljavanje. Samo poslije J nema K.

Velim opet ... bil sam skeptik u svezi toga, jaaako veliki, a onda ... pred vlastitim očima.

Strava. Ne ponovilo se.

Od tada - pravo izbora odgovornima, ostalima korbačem prek hrbta da se mene pita.

Srećom za antivaksere pa me se ne pita.
daj me naj me
kaj iamm pitati, gledala sam koje šumove imaju i cijepljeni...i umiru, čak i oni s 3x
a tek sportaši...kakva sranja oni prolaze, mladi zdravi ljudi

I kojih je više ... onih cijepljenih je l' tak? Samo ti prati Gnječev info. Sretno.

Nego sjetih se 1972. ... bil sam klinac osnovnoškolac. Epidemija variole vere. U roku par tjedana cijepljena kompletna populacija, umrlo nekih trideset. Ja kak klinac dobil šus, tko te pita oš-neš - malo morgen!!

Jebene komunjare Šugoslavije pregazile variolu veru kak plitki potok za tri mjeseca. Variolu veru dakle. Karantene, pizde materine ... ovo danas je smeh prema onomu kaj je onda bilo.

Tak se to dela, a ne pravo na izbor i sloboda.

A mi smo danas raspuštena nedisciplinirana stoka ... jebena marva pase kak joj se hoće.

Sve pet. Prirodna selekcija. Na bolničko liječenje primil bih samo cijepljene i one koji zbog alergija na cjepivo nisu cijepljeni.

Jer su napravili sve kaj su mogli i trebali kak bi pokušali spriječiti teški ishod.

Ostalima - pardon niste se cijepili? A zakaj? To samo prehladica? Aha. Ne vjerujete u naše preporuke za cijepljenje? 

OK! A vjerujete da bumo vas liječili najbolje kak možemo sad kad vam je kritično?

Nikaj od toga. Ote privat ili doma režite si češnjak i kuhajte kamilicu i pošaljite nekoga na Kamenita vrata svijeću užgati pa kak bude.

Kaj velite plaćali ste zdravstveno? Nek ste. I cjepivo je bilo badava. Pa niste htjeli.

Zaprite kvaku s vanjske strane ... i svijeću na Kamenita ne zaboraviti. Morti pomogne.

Boook, do viđenja ... ili zbogom.

Eto tak bih ja. Ali kaj sad ... mene se ne pita.

Pravo na izbor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by AssadNaPodmornici 1/2/2022, 20:18

Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Sovak wrote:


Koji car ... king ... naravno da sam za obvezno cijepljenje jer bez cijepljenja imali bumo od raznih boleština mortalitet djece na entu.


Uz ovakav natalitet u roku jednog desetljeća vraćamo se na dva i pol milijuna stanovnika kak nas je bilo početkom stoljeća.

Dalje si projekciju sam nastavi.

gle nisam nikada bio protiv cijepljenja za kugu, turbekulozu, dječju paralizu. nije nitko protiv toga. niti mutavi, niti noorka.

ako si nakon svih informacija koje su ti preneztirane - a informacije su sljedeće  - niti jedno zdravo dijete ili mlađa osoba u fertilnoj dobi - ne može umrijeti od ove prehlade. a znamo u isto vrijeme da cijepivo izaziva mikarditis u 1:2000 slučajeva, i da će dio tih završiti fatalno - što znači nekoliko stotina do čak nekoliko tisuća usmrćenih mlađih od 30godina u idućih 5godina. 
ako si da se oni obvezno cijepe protiv prehlade koju prebole s nogu, onda si slobodno mogao 91 ostati u JNA , jer JNA je ubila manje djece, nego što bi ubilo cijepivo da ih sve cijepimo(govorim o cijepivu za prehladu omicron jer corona ne postoji više)

čak i epikur nije cijepio svoju malu djecu protiv toga , niti se zalaže za tako nešto. jedino bivši udbaš safet

Govorim općenito o cijepljenju. Ako imunolog veli djecu ne treba cijepit, onda ne.

I prije sam temeljem spoznaje imunologa i zakona cijepil svoju djecu cjepivima o kojima pojma nisam imal.

Sad svi znaju više od imunologa. Ne više nego sve.

I otkud ti da sam 1991. bil u JNA?

Sad smo počeli lagano srati i lagati ... štrc-štrc??
govorim o opasnom i ne-efikasnom cijepivu protiv prehlade

gle rekao sam ti mišljenje o tome svemu.
normalno da je cijepljenje protiv dječje paralize i turbekuloze, itd, što smo primili super. nitko nikada nije imao nuspojave(tipa šanse su jedan prema milijun itd a i tada se ne može reći da je cijepivo glavno) a to su ozbiljne bolesti koje mogu poubijati na tisuće mladih života godišnje. 

Ovo sada je sprdačina od prehlade, jer omicron je prehlada koja ne da ne može ubiti dijete, nego ne može više niti stariju osobu. a cijepivo je rizično. 

kako rekoh, ako si za obvezno cijepljenje 4bostera protiv prehlade, a to bi na razini RH sigurno pobilo više djece nego JNA 91-95, onda OK možda nisi služio ali bi bilo kao da jesi i pucao po Slavonskom Brodu i drugim gradovima jer toliki bi bio broj mrtvih kroz 4 godine (govorimo o djeci )

Lauc je rekao da je na takve stvari osjetljiv i da neće dopustiti da se ide na djecu jer lik je primjetio višak smrtnosti a djeca imuna na prehladu, pa na ovu zadnju verziju prehlade nitko ne može umrijeti doslovno nitko. sve ove brojke od 40-50ljudi dnevno, to su jebene gluposti, to ne postoji, ljudi umiru od starosti raspadaju se(što je prirodni tijek života) netko od njih kašlje i onda mu prepišu taj kašalj da je umro od toga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 1/2/2022, 20:20

Nego ... plin ... stare zgrade imaju dimnjake za pečku na drva.

A ja u novoj zgradi ... moral bum dimnjaka probijati?

Bome ne bum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 1/2/2022, 20:21

E stvarno ovi u Jankomiru pravi raspašoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Noor 1/2/2022, 20:44

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:


Pitaj ljude na intezivnoj koji šum imaju kad su na respiratoru s 50-50 šansama za preživljavanje. Samo poslije J nema K.

Velim opet ... bil sam skeptik u svezi toga, jaaako veliki, a onda ... pred vlastitim očima.

Strava. Ne ponovilo se.

Od tada - pravo izbora odgovornima, ostalima korbačem prek hrbta da se mene pita.

Srećom za antivaksere pa me se ne pita.
daj me naj me
kaj iamm pitati, gledala sam koje šumove imaju i cijepljeni...i umiru, čak i oni s 3x
a tek sportaši...kakva sranja oni prolaze, mladi zdravi ljudi

I kojih je više ... onih cijepljenih je l' tak? Samo ti prati Gnječev info. Sretno.

Nego sjetih se 1972. ... bil sam klinac osnovnoškolac. Epidemija variole vere. U roku par tjedana cijepljena kompletna populacija, umrlo nekih trideset. Ja kak klinac dobil šus, tko te pita oš-neš - malo morgen!!

Jebene komunjare Šugoslavije pregazile variolu veru kak plitki potok za tri mjeseca. Variolu veru dakle. Karantene, pizde materine ... ovo danas je smeh prema onomu kaj je onda bilo.

Tak se to dela, a ne pravo na izbor i sloboda.

A mi smo danas raspuštena nedisciplinirana stoka ... jebena marva pase kak joj se hoće.

Sve pet. Prirodna selekcija. Na bolničko liječenje primil bih samo cijepljene i one koji zbog alergija na cjepivo nisu cijepljeni.

Jer su napravili sve kaj su mogli i trebali kak bi pokušali spriječiti teški ishod.

Ostalima - pardon niste se cijepili? A zakaj? To samo prehladica? Aha. Ne vjerujete u naše preporuke za cijepljenje? 

OK! A vjerujete da bumo vas liječili najbolje kak možemo sad kad vam je kritično?

Nikaj od toga. Ote privat ili doma režite si češnjak i kuhajte kamilicu i pošaljite nekoga na Kamenita vrata svijeću užgati pa kak bude.

Kaj velite plaćali ste zdravstveno? Nek ste. I cjepivo je bilo badava. Pa niste htjeli.

Zaprite kvaku s vanjske strane ... i svijeću na Kamenita ne zaboraviti. Morti pomogne.

Boook, do viđenja ... ili zbogom.

Eto tak bih ja. Ali kaj sad ... mene se ne pita.

Pravo na izbor.
rekel si da je tema plin, al ok...evo ovak


Sovo, znaš li ti otkad postoji cjepivo protiv velikih boginja?
evo, ja ću ti reći...od 1796., znači duuugih 226 godina!
u tih 226 godina, daljnjim razvojem cjepiva posignuta je njegova visoka sigurnost i učinkovitost.. i te 1972. (čak 176 godina kasnije), nakon što nam je  gospon Ibrahim Hoti donio boginje u Jugu,  naravno da nitko nije razmišljao cijepiti se ili ne.

osim toga, komparirati jednu toliko opaku bolest, kao što je variola vera major i ovo covid sranje, je u najmanju ruku neozbiljno.



evo ti malo lektire...

https://www.britannica.com/biography/Edward-Jenner

https://jennermuseum.com/learning/history


nek si i Đemal pročita, ako dođe i ako je u međuvremenu naučio engleski


Vežite se,polijećemo - Page 3 Edward-Jenner-Vaccine-Son-sculpture-Giulio-Monteverde-1873
Edward Jenner Injecting the Vaccine into His Son, sculpture by Giulio Monteverde, 1873; in the Palazzo Bianco, Genoa, Italy.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 1/2/2022, 20:56

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
daj me naj me
kaj iamm pitati, gledala sam koje šumove imaju i cijepljeni...i umiru, čak i oni s 3x
a tek sportaši...kakva sranja oni prolaze, mladi zdravi ljudi

I kojih je više ... onih cijepljenih je l' tak? Samo ti prati Gnječev info. Sretno.

Nego sjetih se 1972. ... bil sam klinac osnovnoškolac. Epidemija variole vere. U roku par tjedana cijepljena kompletna populacija, umrlo nekih trideset. Ja kak klinac dobil šus, tko te pita oš-neš - malo morgen!!

Jebene komunjare Šugoslavije pregazile variolu veru kak plitki potok za tri mjeseca. Variolu veru dakle. Karantene, pizde materine ... ovo danas je smeh prema onomu kaj je onda bilo.

Tak se to dela, a ne pravo na izbor i sloboda.

A mi smo danas raspuštena nedisciplinirana stoka ... jebena marva pase kak joj se hoće.

Sve pet. Prirodna selekcija. Na bolničko liječenje primil bih samo cijepljene i one koji zbog alergija na cjepivo nisu cijepljeni.

Jer su napravili sve kaj su mogli i trebali kak bi pokušali spriječiti teški ishod.

Ostalima - pardon niste se cijepili? A zakaj? To samo prehladica? Aha. Ne vjerujete u naše preporuke za cijepljenje? 

OK! A vjerujete da bumo vas liječili najbolje kak možemo sad kad vam je kritično?

Nikaj od toga. Ote privat ili doma režite si češnjak i kuhajte kamilicu i pošaljite nekoga na Kamenita vrata svijeću užgati pa kak bude.

Kaj velite plaćali ste zdravstveno? Nek ste. I cjepivo je bilo badava. Pa niste htjeli.

Zaprite kvaku s vanjske strane ... i svijeću na Kamenita ne zaboraviti. Morti pomogne.

Boook, do viđenja ... ili zbogom.

Eto tak bih ja. Ali kaj sad ... mene se ne pita.

Pravo na izbor.
rekel si da je tema plin, al ok...evo ovak


Sovo, znaš li ti otkad postoji cjepivo protiv velikih boginja?
evo, ja ću ti reći...od 1796., znači duuugih 226 godina!
u tih 226 godina, daljnjim razvojem cjepiva posignuta je njegova visoka sigurnost i učinkovitost.. i te 1972. (čak 176 godina kasnije), nakon što nam je  gospon Ibrahim Hoti donio boginje u Jugu,  naravno da nitko nije razmišljao cijepiti se ili ne.

osim toga, komparirati jednu toliko opaku bolest, kao što je variola vera major i ovo covid sranje, je u najmanju ruku neozbiljno.



evo ti malo lektire...

https://www.britannica.com/biography/Edward-Jenner

https://jennermuseum.com/learning/history


Očito to covid sranje nije bezazleno covid sranje. Naravno, nije niti zajeban kak variola vera.

Ali sve 5 prosim lepo, prehladica.

Ak je prehladica ote doma. Kaj ideju u bolnicu kad ne mreju dihati?

Kakva bolnica ... doma i češnjak i kamilica. I svijeću na Kamenita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Noor 1/2/2022, 20:58

Sovak wrote:
Očito to covid sranje nije bezazleno covid sranje. Naravno, nije niti zajeban kak variola vera.
nije...za neke, al usporedba s velikim boginjama :facepalm
cjepivo isto tak :facepalm

jao, jao....... i još jemput jao!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by dijagram 1/2/2022, 21:09

Nezadovoljstvo zbog silnih posklupljenja ne treba usmjeriti prema vladajucima.

Plenka, zoka i slicni sve ce to rijesiti kako i cine vec tri protekla desetljeca.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 1/2/2022, 21:12

Noor wrote:
Sovak wrote:
Očito to covid sranje nije bezazleno covid sranje. Naravno, nije niti zajeban kak variola vera.
nije...za neke, al usporedba s velikim boginjama :facepalm
cjepivo isto tak :facepalm

jao, jao....... i još jemput jao!

Jao, jao ... i još triput jao, jao, jao.

Prehladica.

Doma ... nikaj bolnica. Tko je videl prehladu u bolnici liječiti?

Doma.

Kaj problem?

Domeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 3 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum