ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vežite se,polijećemo

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 11:06

epikur37 wrote:Da mi je namaknut ovu godinu za solare 30 iljada i nek se puše kaj se mene tiče... Još ću ja njima prodavati.
:tu

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 11:14

Meni je baš super kad se cili sistem slomi pa uhljebi nemaju više koga guliti.

Gasi sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 11:30

AssadNaPodmornici wrote:

naravno najebat će najviše sirotinja i srednja klasa.. bogati su postali još bogatiji to znate
Boga nije briga za sirotinju. Znaš šta Bog kaže za nju: Sirotinjo i Bogu si teška.



Gasi sve. cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Noor 2/1/2022, 11:34

KB Dubrava ima račun za plin 3,8 miliona kn....a lani u prosincu 800k

znači, globalno sjebali ekonomiju i opet iz naših džepova
njihove guzice budu na toplom

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 11:36

Noor wrote:KB Dubrava ima račun za plin 3,8 miliona kn....a lani u prosincu 800k

znači, globalno sjebali ekonomiju i opet iz naših džepova
njihove guzice budu na toplom
Tako i treba. Pola ljudi u ovoj državi ne izlazi na izbore.

Nije mržnja nego ravnodušnost kontras ljubavi a Bog je ljubav.

Gasi sve.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 11:42

Imali su izbore i u ponudi stranke koje su protiv poreza i uhljeba, MOST, FOKUS itd.

Šta su oni napravili ? Pola ih nije izašlo na izbore a druga polovica je glasala za HDZ/SDP i Radu Borić.

Gasi sve i gazi sve. Bez milosti.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 13:33

AssadNaPodmornici wrote:
Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:to vam je sve posljedica lockdowna i mjera radi gripe(korone) , prehlade(omicrona) koje ste podržavali

Ma da ... niti slučajno to nema veze kaj smo si sami odjebali Južni tok, kaj se po dolasku Bidena na vlast u Ameriki ponovno aktivirala ukrajinska kriza, kaj Švabi štopaju Sjeverni tok i kaj nismo još prije sami sebi osigurali plin po povoljnoj cijeni, kaj nismo ulagali u vlastite resurse  i kaj ''zelena'' energija košta deset puta više.

Hrvatska je prije s puno većom industrijom svojim vlastitim plinom pokrivala 4/5 svojih potreba.

Danas s manjom industrijom pokrivamo jedva 1/4 vlastitih potreba.

Sami pali, sami se ubili.
gle ista ekipa koja je za mjere, cijepiva, ograničenja, lockdown, država će intervenirati u ekonomiju(haha, naša država nije sposobna organizirati izgradnju tri kuće da pri tome neki HDZovac ili HNSovac ne ukradu nešto i naplate porezne obveznike kao vilu u dubrovniku a taman će zaustaviti virus i stabilizirati ekonomiju tiskanjem para nije se pojavila ta država na planeti)

uglavnom ista ekipa koja je za ovo gore -  u 99% slučajeva ista ekipa je i za sankcije rusiji, i za "eko-energiju" itd i "klimate change". sve to dolazi u paketu

gle podržavao si to, još gore bio si za prisilno cijepljenje i mladih i djece, ne znam jesi li više za to, jer to te stavlja u razinu četnika, jer u konačnici da se cijepe sva djeca, pobilo bi ih više to cijepivo nego četnici 91-95


uukratko ista ekipa je za sve to što ste ti i kolega podržavali i sada nabrojali da vam smeta.

i da, i sankcije na rusiju utječu na inflaciju, ali inflacija je u 99% posljedica mjera koje ste podržavali


Koji car ... king ... naravno da sam za obvezno cijepljenje jer bez cijepljenja imali bumo od raznih boleština mortalitet djece na entu.


Uz ovakav natalitet u roku jednog desetljeća vraćamo se na dva i pol milijuna stanovnika kak nas je bilo početkom stoljeća.

Dalje si projekciju sam nastavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 14:10

Noor wrote:KB Dubrava ima račun za plin 3,8 miliona kn....a lani u prosincu 800k

znači, globalno sjebali ekonomiju i opet iz naših džepova
njihove guzice budu na toplom

Vežite se,polijećemo - Page 2 Evwarl10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 14:25

Njihove guzice imaju tariguza a naše nemaju.




lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Ringo10 2/1/2022, 15:43

Danas u Melburnu gledam benzin 1.93 dolara.
Ovo u 22 godine jos nisam upamtio. Uskoro ce prijeci 2 dolara
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by epikur37 2/1/2022, 15:57

Noor wrote:KB Dubrava ima račun za plin 3,8 miliona kn....a lani u prosincu 800k

znači, globalno sjebali ekonomiju i opet iz naših džepova
njihove guzice budu na toplom

jebi ga, saveznički plin je puno skuplji

ali je gay friendly
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 16:00

Ringo10 wrote:Danas u Melburnu gledam benzin 1.93 dolara.
Ovo u 22 godine jos nisam upamtio. Uskoro ce prijeci 2 dolara
Pa i treba da pređe. Najmanje 3,5 dolara da bude litra.

Australija ima najviše litija tj najviše od sviju ga vadite. E pa lipo pređite na električne autiće, prestanite zagađivat atmosferu i financirat islamiste.

Vežite se,polijećemo - Page 2 Worlds-biggest-crude-oil-reserves-by-country-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 16:15

Australija nafta :

Oil Reserves
1,193,000,000 38th in the world

Oil Production
373,728 31st in the world

Oil Consumption
1,114,645 20th in the world

Daily Deficit
-740,916

https://www.worldometers.info/oil/australia-oil/#oil-imports-exports

Vama u Australiji triba litru goriva stavit pet dolara tako da više ne financirate islamiste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 17:39

Ringo10 wrote:Danas u Melburnu gledam benzin 1.93 dolara.
Ovo u 22 godine jos nisam upamtio. Uskoro ce prijeci 2 dolara

Kolika je prosječna plaća?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by AssadNaPodmornici 2/1/2022, 17:45

Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Sovak wrote:

Ma da ... niti slučajno to nema veze kaj smo si sami odjebali Južni tok, kaj se po dolasku Bidena na vlast u Ameriki ponovno aktivirala ukrajinska kriza, kaj Švabi štopaju Sjeverni tok i kaj nismo još prije sami sebi osigurali plin po povoljnoj cijeni, kaj nismo ulagali u vlastite resurse  i kaj ''zelena'' energija košta deset puta više.

Hrvatska je prije s puno većom industrijom svojim vlastitim plinom pokrivala 4/5 svojih potreba.

Danas s manjom industrijom pokrivamo jedva 1/4 vlastitih potreba.

Sami pali, sami se ubili.
gle ista ekipa koja je za mjere, cijepiva, ograničenja, lockdown, država će intervenirati u ekonomiju(haha, naša država nije sposobna organizirati izgradnju tri kuće da pri tome neki HDZovac ili HNSovac ne ukradu nešto i naplate porezne obveznike kao vilu u dubrovniku a taman će zaustaviti virus i stabilizirati ekonomiju tiskanjem para nije se pojavila ta država na planeti)

uglavnom ista ekipa koja je za ovo gore -  u 99% slučajeva ista ekipa je i za sankcije rusiji, i za "eko-energiju" itd i "klimate change". sve to dolazi u paketu

gle podržavao si to, još gore bio si za prisilno cijepljenje i mladih i djece, ne znam jesi li više za to, jer to te stavlja u razinu četnika, jer u konačnici da se cijepe sva djeca, pobilo bi ih više to cijepivo nego četnici 91-95


uukratko ista ekipa je za sve to što ste ti i kolega podržavali i sada nabrojali da vam smeta.

i da, i sankcije na rusiju utječu na inflaciju, ali inflacija je u 99% posljedica mjera koje ste podržavali


Koji car ... king ... naravno da sam za obvezno cijepljenje jer bez cijepljenja imali bumo od raznih boleština mortalitet djece na entu.


Uz ovakav natalitet u roku jednog desetljeća vraćamo se na dva i pol milijuna stanovnika kak nas je bilo početkom stoljeća.

Dalje si projekciju sam nastavi.

gle nisam nikada bio protiv cijepljenja za kugu, turbekulozu, dječju paralizu. nije nitko protiv toga. niti mutavi, niti noorka.

ako si nakon svih informacija koje su ti preneztirane - a informacije su sljedeće  - niti jedno zdravo dijete ili mlađa osoba u fertilnoj dobi - ne može umrijeti od ove prehlade. a znamo u isto vrijeme da cijepivo izaziva mikarditis u 1:2000 slučajeva, i da će dio tih završiti fatalno - što znači nekoliko stotina do čak nekoliko tisuća usmrćenih mlađih od 30godina u idućih 5godina. 
ako si da se oni obvezno cijepe protiv prehlade koju prebole s nogu, onda si slobodno mogao 91 ostati u JNA , jer JNA je ubila manje djece, nego što bi ubilo cijepivo da ih sve cijepimo(govorim o cijepivu za prehladu omicron jer corona ne postoji više)

čak i epikur nije cijepio svoju malu djecu protiv toga , niti se zalaže za tako nešto. jedino bivši udbaš safet

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 17:52

AssadNaPodmornici wrote:
Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
gle ista ekipa koja je za mjere, cijepiva, ograničenja, lockdown, država će intervenirati u ekonomiju(haha, naša država nije sposobna organizirati izgradnju tri kuće da pri tome neki HDZovac ili HNSovac ne ukradu nešto i naplate porezne obveznike kao vilu u dubrovniku a taman će zaustaviti virus i stabilizirati ekonomiju tiskanjem para nije se pojavila ta država na planeti)

uglavnom ista ekipa koja je za ovo gore -  u 99% slučajeva ista ekipa je i za sankcije rusiji, i za "eko-energiju" itd i "klimate change". sve to dolazi u paketu

gle podržavao si to, još gore bio si za prisilno cijepljenje i mladih i djece, ne znam jesi li više za to, jer to te stavlja u razinu četnika, jer u konačnici da se cijepe sva djeca, pobilo bi ih više to cijepivo nego četnici 91-95


uukratko ista ekipa je za sve to što ste ti i kolega podržavali i sada nabrojali da vam smeta.

i da, i sankcije na rusiju utječu na inflaciju, ali inflacija je u 99% posljedica mjera koje ste podržavali


Koji car ... king ... naravno da sam za obvezno cijepljenje jer bez cijepljenja imali bumo od raznih boleština mortalitet djece na entu.


Uz ovakav natalitet u roku jednog desetljeća vraćamo se na dva i pol milijuna stanovnika kak nas je bilo početkom stoljeća.

Dalje si projekciju sam nastavi.

gle nisam nikada bio protiv cijepljenja za kugu, turbekulozu, dječju paralizu. nije nitko protiv toga. niti mutavi, niti noorka.

ako si nakon svih informacija koje su ti preneztirane - a informacije su sljedeće  - niti jedno zdravo dijete ili mlađa osoba u fertilnoj dobi - ne može umrijeti od ove prehlade. a znamo u isto vrijeme da cijepivo izaziva mikarditis u 1:2000 slučajeva, i da će dio tih završiti fatalno - što znači nekoliko stotina do čak nekoliko tisuća usmrćenih mlađih od 30godina u idućih 5godina. 
ako si da se oni obvezno cijepe protiv prehlade koju prebole s nogu, onda si slobodno mogao 91 ostati u JNA , jer JNA je ubila manje djece, nego što bi ubilo cijepivo da ih sve cijepimo(govorim o cijepivu za prehladu omicron jer corona ne postoji više)

čak i epikur nije cijepio svoju malu djecu protiv toga , niti se zalaže za tako nešto. jedino bivši udbaš safet

Govorim općenito o cijepljenju. Ako imunolog veli djecu ne treba cijepit, onda ne.

I prije sam temeljem spoznaje imunologa i zakona cijepil svoju djecu cjepivima o kojima pojma nisam imal.

Sad svi znaju više od imunologa. Ne više nego sve.

I otkud ti da sam 1991. bil u JNA?

Sad smo počeli lagano srati i lagati ... štrc-štrc??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 17:54

Jebate  Jankomir fakat treba uvesti nadzor nad internetskom vezom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Noor 2/1/2022, 17:55

Sovak wrote:

Govorim općenito o cijepljenju.

i ok...al zato tu i nastaje šum u komunikaciji.
već 2 godine ne govorimo o tome, nego o "cjepljenju" protiv covida.
a to nije jedno te isto.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 18:08

Noor wrote:
Sovak wrote:

Govorim općenito o cijepljenju.

i ok...al zato tu i nastaje šum u komunikaciji.
već 2 godine ne govorimo o tome, nego o "cjepljenju" protiv covida.
a to nije jedno te isto.


Pitaj ljude na intezivnoj koji šum imaju kad su na respiratoru s 50-50 šansama za preživljavanje. Samo poslije J nema K.

Velim opet ... bil sam skeptik u svezi toga, jaaako veliki, a onda ... pred vlastitim očima.

Strava. Ne ponovilo se.

Od tada - pravo izbora odgovornima, ostalima korbačem prek hrbta da se mene pita.

Srećom za antivaksere pa me se ne pita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Guest 2/1/2022, 18:09

I usput ... tema je plin.

Kad nam dojde račun tanko bumo srali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by RayMabus 2/1/2022, 18:14

Ja se grijem na svoja drva.

Mene ne grije Rus. lol!

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Vežite se,polijećemo - Page 2 Empty Re: Vežite se,polijećemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum