ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Fri 28 Jan - 9:35

newuser wrote:[size=50]U Australiji od korone u jednom danu umrlo 100 ljudi, to je rekord[/size]
Hina
Ima li tko pametan da ovo objasni?

newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 28 Jan - 10:03

newuser wrote:
newuser wrote:[size=50]U Australiji od korone u jednom danu umrlo 100 ljudi, to je rekord[/size]
Hina
Ima li tko pametan da ovo objasni?
Moga bi Ero, samo šta nije pametan i nema ga...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Fri 28 Jan - 10:10

U Hrvatskoj tražimo put do imuniteta krda preko zaraze, a ne cjepiva, i to je žalosno. Smrtnost nam je nekoliko puta veća nego u drugim zemljama. Da, u nekom trenutku doći ćemo do imuniteta krda, svi će biti imuni, ali to će biti plaćeno visokim dankom u krvi', rekao je Čičin-Šain.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/cicin-sain-doci-cemo-do-imuniteta-krda-ali-ce-on-biti-placen-visokim-dankom-u-krvi-20220128
-------------

hebi ga, ljudi hoće na grubo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 28 Jan - 10:19

I dalje pitanje.
Zna li netko ikoga ne da je umro od Omicrona nego da je bio bolestan duže od 3dana?
Naravno ne.
I danas će od takve bolesti navodno umrijeti 40,50 ljudi,
I onda će i ovaj epi kada nema safeta se predrkavati da umiru ljudi od Omicrona da Hrvatska obara rekorde u svijetu jer još 30% stanovnika se nije cijepilo od čega je velika većina već preboljela.
I dalje pitanje, znam da ne znate da je netko umro od Omicrona, znate li nekoga da je bio prehlađen duže od 3-4dana? Znate kurac.
Tako i mrtvi lažne brojke.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Fri 28 Jan - 10:36

newuser wrote:[size=30]U Australiji od korone u jednom danu umrlo 100 ljudi, to je rekord[/size]
Hina
kronologija se poklapa s boravkom novax djokovica...
da su ga odmah spriječili da izađe iz zrakoplova do toga ne bi došlo..
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Fri 28 Jan - 10:42

što ti je struka, vlada, zdravstvo i najvažnije svijest građana...'ladno, al standard, jebiga

https://www.index.hr/vijesti/clanak/norveski-zavod-za-javno-zdravstvo-cijepljenima-je-bolje-zaraziti-se-sad-nego-kasnije/2335634.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d


Norvežani kažu: Bolje se zaraziti u takvoj situaciji nego kasnije

Norveška je otišla i korak dalje. Osim što je najavila popuštanje mjera i ograničenja sljedeći tjedan, ravnateljica norveškog Zavoda za javno zdravstvo Camilla Stoltenberg izjavila je kako procjenjuje da će se do ljeta koronavirusom zaraziti oko četiri milijuna građana od ukupne populacije od 5.3 milijuna.
"U Norveškoj imamo veliki postotak stanovnika koji su nedavno primili treću dozu i stoga su dobro zaštićeni od bolesti i hospitalizacije. Bolje se zaraziti u takvoj situaciji nego kasnije, kad učinak cjepiva malo opadne", rekla je ravnateljica Stoltenberg za norveški dnevni list Dagbladet.

Vrhunac se očekuje tijekom veljače

Sve tri skandinavske zemlje očekuju da će vrhunac zaraze biti dosegnut tijekom veljače, ali smatraju da ni neke opsežne i stroge epidemiološke mjere više ne mogu obuzdati najezdu omikron soja, a pritom bi bitno narušile osobne slobode i prava građana.
Norveški Zavod za javno zdravstvo dodaje kako bi se u nekim budućim pandemijama društvo trebalo vratiti normalnoj svakodnevici što je prije moguće i epidemijom upravljati preporukama, a ne zakonima i propisima.

Tamo je stopa cijepljenja trećom dozom kao u Hrvatskoj drugom dozom


Sve ukazuje da će skandinavski pristup pandemiji u sljedećim mjesecima ovisiti isključivo o stanju bolničkog sustava. Treba reći da, za razliku od Hrvatske, sve tri skandinavske zemlje imaju visoku stopu cijepljenja. Danska je s dvije doze cijepila 81 posto ukupne populacije, Švedska 74 posto, a Norveška 73 posto.
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 28 Jan - 11:11

odlično.
dakle i norveška i danska ukidaju mjere i preporučuju svima da se zaraze. 
i kod nas su jučer ukinuli dio potvrda što je prošlo ispod radara. ide to. coronafašisti na aparatima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Fri 28 Jan - 11:17

AssadNaPodmornici wrote:odlično.
dakle i norveška i danska ukidaju mjere i preporučuju svima da se zaraze. 
i kod nas su jučer ukinuli dio potvrda što je prošlo ispod radara. ide to. coronafašisti na aparatima
Dali vi antivakser fašisti niste u stanju pročitati cijeli tekst ili jeste ali niste u stanju shvatiti?!
Preporučuju to cijepljenima, a to su doduše kod njih skoro svi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Fri 28 Jan - 11:24

Znači piše ovo:
[size=36]U Norveškoj imamo veliki postotak stanovnika koji su nedavno primili treću dozu i stoga su dobro zaštićeni od bolesti i hospitalizacije. Bolje se zaraziti u takvoj situaciji nego kasnije, kad učinak cjepiva malo opadne", rekla je ravnateljica Stoltenberg za norveški dnevni list Dagbladet.[/size]


A on zaključi da eto u norveškoj proporučuju svima da se zaraze umjesto cijepe!
Pa jel nije to neka bolest mozga..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 28 Jan - 11:26

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlično.
dakle i norveška i danska ukidaju mjere i preporučuju svima da se zaraze. 
i kod nas su jučer ukinuli dio potvrda što je prošlo ispod radara. ide to. coronafašisti na aparatima
Dali vi antivakser fašisti niste u stanju pročitati cijeli tekst ili jeste ali niste u stanju shvatiti?!
Preporučuju to cijepljenima, a to su doduše kod njih skoro svi.
da.. sve jedno i kod njih nisu svi cijepljeni. i sve jedno ukidaju.  nije skoro svi kada imaju 20-30% ljudi koji nisu cijepljeni. i kod nas imaš 30% koji nisu nikako, a hrpa njih je kupila potvrde da su cijepljeni preko veze, itd. 
u njemačkoj se to isto masovno kupuje kod balkanskih doktora. 

i naravno nećemo se cijepiti. tko se mislio cijepiti cijepio se. 

e da najvažnije od svega, cijepiva ne pomažu protiv prehlade zvane omicron.
dakle ekipa ima 3 doze i opet se prehladi. i onaj tko nema niti jednu dozu jednako se prehladi. onaj tko je prebolio , najmanja je šansa da će se prehladiti. 
dapače izgleda prema nekim istraživanjima da cijepivo ima negativnu zaštitu, - u prijevodu sjebe ti imunitet pa te čini podložniji prehladi zvanoj Omicron.
Sve jedno od te prehlade tko se prehlade svi ozdrave za 2-3 dana, čak i stariji ljudi. nitko od toga ne umire čak niti stariji, pričaju mi frendovi o svojim roditeljima, bakama, koji su se prehladili za 2-3 dana kao novi.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Fri 28 Jan - 11:28

Aj pusti sad tu jednu te istu kilometarsku priču..kako iz onog napisanog možeš izvući zaključak koji si izvukao?! Pa kako, jel ne razumiješ napisano ili registriraš samo pola rečenice ili šta
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 28 Jan - 11:33

vidim da je i index mjenjao naslov.
prije je naslov bio jutros, noreška ukida sve mjere preporučavaju da se svi zaraze(prehladom)

a sada odjedanput norveška ukida mjere jer su visoko cijepljeni. 
pa šta. evo gledam u švedskoj 73% ljudi primilo dvije doze, kod nas 56%. 

na kome postotku postajemo švedska a na kojem ostajemo RH?
to su gluposti. index mjenja naslov i editira text, radi propagande, jučer i kod nas država ukinula hrpu covid potvrda ispod radara jer mediji nisu htjeli prenjeti, pa većina ljudi nema pojma da je hrpa covid potvrda ukinuta jučer. 

ide to. cijepiva su ne bitna, jer sam ja i drugi više puta stavljao linkove gdje cijepivo ne pruža nikakvu zaštitu protiv omcirona eto ti vjeruj novinarima indexa i kuharu petru vidovu sa faktografa ja ću vjerovati znanosti


Last edited by AssadNaPodmornici on Fri 28 Jan - 11:34; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 28 Jan - 11:33

Trend u 3 tjedna za UK, a oni su se među prvima procijepili.
Korona novosti i spoznaje - Page 2 10-25-11
Korona novosti i spoznaje - Page 2 10-24-11


Sretno

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Fri 28 Jan - 11:39

AssadNaPodmornici wrote:vidim da je i index mjenjao naslov.
prije je naslov bio jutros, noreška ukida sve mjere preporučavaju da se svi zaraze(prehladom)

a sada odjedanput norveška ukida mjere jer su visoko cijepljeni. 
pa šta. evo gledam u švedskoj 73% ljudi primilo dvije doze, kod nas 56%. 

na kome postotku postajemo švedska a na kojem ostajemo RH?
to su gluposti. index mjenja naslov i editira text, radi propagande, jučer i kod nas država ukinula hrpu covid potvrda ispod radara jer mediji nisu htjeli prenjeti, pa većina ljudi nema pojma da je hrpa covid potvrda ukinuta jučer. 

ide to. cijepiva su ne bitna, jer sam ja i drugi više puta stavljao linkove gdje cijepivo ne pruža nikakvu zaštitu protiv omcirona eto ti vjeruj novinarima indexa i kuharu petru vidovu sa faktografa ja ću vjerovati znanosti
Ah, ja te pitam jedno a ti o limunu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Fri 28 Jan - 11:46

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:vidim da je i index mjenjao naslov.
prije je naslov bio jutros, noreška ukida sve mjere preporučavaju da se svi zaraze(prehladom)

a sada odjedanput norveška ukida mjere jer su visoko cijepljeni. 
pa šta. evo gledam u švedskoj 73% ljudi primilo dvije doze, kod nas 56%. 

na kome postotku postajemo švedska a na kojem ostajemo RH?
to su gluposti. index mjenja naslov i editira text, radi propagande, jučer i kod nas država ukinula hrpu covid potvrda ispod radara jer mediji nisu htjeli prenjeti, pa većina ljudi nema pojma da je hrpa covid potvrda ukinuta jučer. 

ide to. cijepiva su ne bitna, jer sam ja i drugi više puta stavljao linkove gdje cijepivo ne pruža nikakvu zaštitu protiv omcirona eto ti vjeruj novinarima indexa i kuharu petru vidovu sa faktografa ja ću vjerovati znanosti
Ah, ja te pitam jedno a ti o limunu

Tko vjeruje u da je 13 500 preminulih mit, badava mu je sve crtati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 28 Jan - 11:49

kaya wrote:Znači piše ovo:
[size=43]U Norveškoj imamo veliki postotak stanovnika koji su nedavno primili treću dozu i stoga su dobro zaštićeni od bolesti i hospitalizacije. Bolje se zaraziti u takvoj situaciji nego kasnije, kad učinak cjepiva malo opadne", rekla je ravnateljica Stoltenberg za norveški dnevni list Dagbladet.[/size]


A on zaključi da eto u norveškoj proporučuju svima da se zaraze umjesto cijepe!
Pa jel nije to neka bolest mozga..
Cijepivo je protiv virusa koji više ne postoji. Preboljenje ima širu zaštitu.
Pfizer obeća novo cijepivo na proliće. Zašto, ako je ovo dobro?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 28 Jan - 11:51

Glupkakurac wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:vidim da je i index mjenjao naslov.
prije je naslov bio jutros, noreška ukida sve mjere preporučavaju da se svi zaraze(prehladom)

a sada odjedanput norveška ukida mjere jer su visoko cijepljeni. 
pa šta. evo gledam u švedskoj 73% ljudi primilo dvije doze, kod nas 56%. 

na kome postotku postajemo švedska a na kojem ostajemo RH?
to su gluposti. index mjenja naslov i editira text, radi propagande, jučer i kod nas država ukinula hrpu covid potvrda ispod radara jer mediji nisu htjeli prenjeti, pa većina ljudi nema pojma da je hrpa covid potvrda ukinuta jučer. 

ide to. cijepiva su ne bitna, jer sam ja i drugi više puta stavljao linkove gdje cijepivo ne pruža nikakvu zaštitu protiv omcirona eto ti vjeruj novinarima indexa i kuharu petru vidovu sa faktografa ja ću vjerovati znanosti
Ah, ja te pitam jedno a ti o limunu

Tko vjeruje u da je 13 500 preminulih mit, badava mu je sve crtati...
Kad su uvodili kovid potvrde bili smo u sredini evrope po ssmrtnosti, a sada smo pri vrhu. 
Ne znam jel struka to primjetila, valjda je kad ukidaju potvrde.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Fri 28 Jan - 11:54

Ovi kao da čitaju vijesti u obrnutom ključu, fascinantno na neki način.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Fri 28 Jan - 11:54

mutava baštarda wrote:
Glupkakurac wrote:
kaya wrote:
Ah, ja te pitam jedno a ti o limunu

Tko vjeruje u da je 13 500 preminulih mit, badava mu je sve crtati...
Kad su uvodili kovid potvrde bili smo u sredini evrope po ssmrtnosti, a sada smo pri vrhu. 
Ne znam jel struka to primjetila, valjda je kad ukidaju potvrde.
nije kriva struka nego narod jer ne pere ruke dovoljno često i dugo...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by vili40 Fri 28 Jan - 11:56

Austrijski mediji: Tisuće slučajeva korone stigle su nam s Balkana
AUSTRIJA se ovih dana suočava s rekordnim brojevima zaraženih koronavirusom. Omikronski val je, kako pišu neki austrijski mediji, pogoršan tisućama slučajeva uvoza koronavirusa izvana, ponajviše s Balkana.
U prvom kalendarskom tjednu ove godine, nakon Božića i Nove godine, već je došlo do eksplozije korone među ljudima koji su se vraćali u Austriju: u odnosu na tjedan prije s 1771 slučajem korone povezanim s putovanjima, broj se povećao na 4917 u prvom kalendarskom tjednu ove godine. Gotovo se utrostručio.
Također je ostao visok u drugom kalendarskom tjednu s 4278 novih slučajeva.
Prema službenim podacima, najviše slučaja infekcije uvezeno je iz Bosne s 1611 u prvom tjednu siječnja i 822 u drugom.
Zatim slijedi Srbija s 959 u prvom tjednu, odnosno 540 u drugom. Na trećem mjestu je Mađarska sa 748, odnosno 121 slučajem.
Slijede povratnici iz Turske (147 u prvom tjednu, 403 zaraženih u drugom), Rumunjska (161 i 295), te Hrvatska iz koje je u prvom tjednu zabilježeno 180 novozaraženih, ali se u drugom tjednu siječnja dogodio veliki skok na 579 slučaja.

Nova pravila za ulazak u zemlju

Austrijska vlada želi spriječiti uvoz zaraze novim pravilima za korištenje covid-potvrda. Od 1. veljače 2022. promijenit će se trajanje valjanosti potvrda o cijepljenju u Austriji. Potvrda za prvu seriju cijepljenja - koja se sastoji od dva cijepljenja ili oporavka plus jedno cijepljenje - vrijedit će samo 180 dana.
Potvrda za dopunsko cijepljenje - koja se dobije nakon tri cijepljenja ili prebolijevanja plus dva cijepljenja) - vrijedit će 270 dana.
Austrijanci su već u ponedjeljak uveli da bez dodatnih testova u zemlju mogu ući oni koji su primili treću dozu cjepiva, odnosno izliječeni s dvije doze cjepiva. Ostali moraju napraviti PCR test ako ne žele u karantenu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 28 Jan - 11:56

Glupkakurac wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:vidim da je i index mjenjao naslov.
prije je naslov bio jutros, noreška ukida sve mjere preporučavaju da se svi zaraze(prehladom)

a sada odjedanput norveška ukida mjere jer su visoko cijepljeni. 
pa šta. evo gledam u švedskoj 73% ljudi primilo dvije doze, kod nas 56%. 

na kome postotku postajemo švedska a na kojem ostajemo RH?
to su gluposti. index mjenja naslov i editira text, radi propagande, jučer i kod nas država ukinula hrpu covid potvrda ispod radara jer mediji nisu htjeli prenjeti, pa većina ljudi nema pojma da je hrpa covid potvrda ukinuta jučer. 

ide to. cijepiva su ne bitna, jer sam ja i drugi više puta stavljao linkove gdje cijepivo ne pruža nikakvu zaštitu protiv omcirona eto ti vjeruj novinarima indexa i kuharu petru vidovu sa faktografa ja ću vjerovati znanosti
Ah, ja te pitam jedno a ti o limunu

Tko vjeruje u da je 13 500 preminulih mit, badava mu je sve crtati...
točno da je mit, jer tako će pokazati matematika i znanost.
ja sam školovan na područuju matematike i statistike kao mr.makroekonomije da se bavim obradom podataka.  
čim izađu podaci državnog zavoda za statistiku za 2021 u roku pola sata jednostavnom analizom mogu dokazati da je mit. 

ako naravno jebena država da detaljne podatke, jer zadnje vrijeme skrivaju podatke.  
prije su objavljivali koliko je umrlih od korone, koliko SA koronom - sada su sve strpali u jedan koš.
pa su likovali o cijepljenima i ne cijepljenima onda sada toga nema. 
Bakić htio neke analize napraviti, kaže državni zavodi više ne šalju nikakve brojke i podatke. 

oni žele da ti vjeruješ. da ideš u njihovu covid crvku i slušaš svećenika matiju babića sa ministrantima pericom jihadijem i nenadom jarićem.  a biskupi su stožer, a vatikan je HDZ. nema propitkivanja vjere,

ja želim konkretne brojke. 
želi vidjti koliko ja navodno ljudi umrlo od korone. 
želim ih rastaviti u dobne skupine. 
želim te dobne sukobine usporediti sa viškom smrtnosti prijašnjih godina. 
i onda mogu dobiti koliko je odstupanje(iako i to nije savršeno). i u tom odstupanju mogu oduzeti procjenjenu brojku ljudi koji su umrli tipa, netko ima 70godina, imun na prehladu, ali nije išao liječiti se od raka itd. 

i onda mogu dobiti kakav takav realni broj umrlih. 
mogu se kladiti da će on biti 3-5puta manji od ovoga što ti ovi asevi objavljuju.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum