ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbinho prelezao Koronu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by AssadNaPodmornici Sat 15 Jan - 18:34

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..
ulovio sam british soj.. 
par dana odleža, bez temeprature, jedino me užasno bolili mišići.. peti dan završio sa "odmorom" i vratio se raditi. dva tri dana kasnije išao klasično trčati 5km onako... nisam osjetio ništa.

nakon toga , ljeto cura bila zaražena deltom, ja bio sa njom par dana dok nije došao pcr nalaz da je pozitivna.. meni ništa

na ovoj edukaciji , 70% studenata bilo zaraženo deltom u 12 mjesecu, svi koji nisu preboljeli(i cijepljeni i ne cijepljeni) uhvatilo deltu, meni ništa, čak i išao kod nekih doma dok su bili u izolaciji, opet ništa

i to je to.. omicron je doslovno prehlada, a prethodno preboljevanje dobro štiti , plus to je prehlada koja je bezopasna čak i za "rizičnije skupine" i on će biti kraj

neće biti posljedica, jer očito je u RH preboljelo već 70-80% stanovnika neku verziju korone, ovaj omicron će to dignuti na 80-90% i to je kraj.. tako je i španjolska gripa nestala

btw španjolska gripa je ubijala 5-10% ljudi prije nego je postala prehlada - 
corona ubija 0.1% zaraženih(ove brojke od 13 000 , što je 0.3% nisu točne o tome sam pisao više puta), i sada se pretvorila u prehladu

španjolska gripa je po svim standardima 50 do 100 puta opasnija od korone(omicron je još blaži).
ako i gledaš neki gornji limit od 0.4%(tipa da u RH umre 15 000 ljudi -naravno nije točna brojka pisao sam više puta i kasnije ću ponoviti), opet dolaziš da je španjolska gripa opasnija 12 do 25puta od ove korone , čak i u ovom scenariju gdje ubrajaš sve mrtve pod mrtve od korone.. tipa čovjek pao sa skala/lojtri, našli mu tragove virusa  - žrtva korone. starac od 99godina umre od starosti, usput imao virus - žrtva korone. itd

AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Guest Sat 15 Jan - 19:33

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..

Kaj je tebi .... pa pogle kaj tipkaju.

Oni sve znaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by marcellus Sat 15 Jan - 20:29

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..
ulovio sam british soj.. 

Da postoji hrvatski, moglo bi ga se dobit samo prek veze...

_________________
Serbinho prelezao Koronu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by AssadNaPodmornici Sat 15 Jan - 21:13

pa znam više od 99% ljudi u RH to nije tajna. uključujući i ove doktore koji vrište "cijepite se svi, inače će omicron puniti bolnice i respiratore vašom djecom"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by kic Sat 15 Jan - 21:25


znam jednu osobu koja je drugi put uhvatila virus, i sad je baš pokosilo, tako da, i dalje oprezno ljudi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Hektorović likes this post

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Noor Sat 15 Jan - 21:30

Serbinho, drago mi je da si to podijelio s nama i još draže da si nakon toga OK! handshake

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by mutava baštarda Sat 15 Jan - 22:57

Sovak wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..

Kaj je tebi .... pa pogle kaj tipkaju.

Oni sve znaju.
Joda je miroljubiv i lovi sojeve, a ne lovi fašiste.
Što se tiče posljedica, virus je tu već dvi godine, a cijepivo jednu i mjenjaju ga na proljeće, navodno dolazi bolje.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 4:24

Venus wrote:Drago mi je da si ti Serbinho, kao i ostali - dobro nakon što ste preboljeli, svatko na svoj način. 


Hvala Venus :tu


Last edited by Serbinho-3 on Sun 16 Jan - 4:28; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 4:28

Noor wrote:Serbinho, drago mi je da si to podijelio s nama i još draže da si nakon toga OK! handshake


Hvala Noor :tu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 4:30

mutava baštarda wrote:Jebeš ovakvu epidemiju. Svi forumaši je priživili  :clown
Ah da neki su se cijepili pa su zaštitili nas necijepljene.
Srbinjo dobro doša u klub, preživjelih  B-)


Hvala :tu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 4:32

michaellcmacha wrote:mi smo tu jedna velika forumska "obitelj"i već se jako dugo što znamo što poznamo i trebamo (to je moj osobni stav) jedni druge podupirati u situacijama kad nas prirodni ili zdravstveni fenomeni učine nemoćnima ili ranjivima... 
serbinjo drago mi je da si se zakačio sa nekim blažim oblikom ovog virusa, kad te već zakačilo... ja sam prije 11 mjeseci imao isto neki li/la blaži oblik koji je trajao nekih desetak dana.
interesantno je da u ovih skoro dvije godine, izuzev tih desetak dana od kojih je 4 dana bila povišena temperatura, a ostalih 5-6 dana malaksalost i izoliranje po defaultu zbog same situacije mjera i brige za bližnje, nisam imao začepljen nos, bilo kakav vid upale grla, glavobolju.

i dobro si primijetio da treba imati i pozitivan stav, kloniti se poroka (alkohol i cigarete ili bar imati mjeru) i uz malo sreće (sreća je uvijek važan faktor) i teški i loši dani se mogu pregrmiti...


Hvala Miho :tu , drago mi je da si i ti prelezao istu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 4:34

Sovak wrote:
Serbinho-3 wrote:

Dobro je ... imal si blaži oblik. 

Pokucaj u drvo triput i piči dalje ... đubre matoro.

;)


Hvala :tu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Sun 16 Jan - 4:35

kic wrote:
znam jednu osobu koja je drugi put uhvatila virus, i sad je baš pokosilo, tako da, i dalje oprezno ljudi..


Ne znas Kic posle koliko vremena drugi put?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by kic Sun 16 Jan - 11:34

Serbinho-3 wrote:
kic wrote:
znam jednu osobu koja je drugi put uhvatila virus, i sad je baš pokosilo, tako da, i dalje oprezno ljudi..

Ne znas Kic posle koliko vremena drugi put?

ne znam točno, ima par mjeseci..

u svakom slučaju, drago mi je da je sve dobro prošlo kod tebe, i sad treba ozbiljnije raditi na zdravlju i snazi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Serbinho-3 Mon 17 Jan - 1:58

kic wrote:
Serbinho-3 wrote:
kic wrote:
znam jednu osobu koja je drugi put uhvatila virus, i sad je baš pokosilo, tako da, i dalje oprezno ljudi..

Ne znas Kic posle koliko vremena drugi put?

ne znam točno, ima par mjeseci..

u svakom slučaju, drago mi je da je sve dobro prošlo kod tebe, i sad treba ozbiljnije raditi na zdravlju i snazi..


Hvala Kic :tu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 3 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum