ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbinho prelezao Koronu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by mutava baštarda 15/1/2022, 07:31

Jebeš ovakvu epidemiju. Svi forumaši je priživili  :clown
Ah da neki su se cijepili pa su zaštitili nas necijepljene.
Srbinjo dobro doša u klub, preživjelih  B-)

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by AssadNaPodmornici 15/1/2022, 08:39

Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Guest 15/1/2022, 08:54

Drago mi je da si ti Serbinho, kao i ostali - dobro nakon što ste preboljeli, svatko na svoj način. 

Yoda, jedino se ne slažem s tobom da je šansa reinfekcije mala, ima ljudi koji su koronu ćapali po 3 puta. Ono što sam primjetila je da su te osobe općenito slabijeg imuniteta i primjetno slabije životne energije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Guest 15/1/2022, 09:39

Serbinho-3 wrote:Ajde da pustim neku rec, cisto mozda nekome bude od koristi.
Zarazio sam se i ja, mislim da znam od koga, ali nebitno u celoj prici.
Neki simptomi, koje sam ja osetio, jesu groznica.
Probudim se nocu, ide mi se do toaleta, nesto mi neda da
se dignem, jer je previse hladno van cebeta.
Nekako sam se digao, nakon vise sati izbegavanja, tresao sam se ko prut, bio sam elastican ko guma, tesko da bih uspeo opet isto a pokusao sam.
Osetis malo u zglobovima i jedno vece slabost, obicno da sam nakon Korona Testa, znao da prosetam ko baba glavnom pesackom ulicom jedan krug i pravac kuci.
Temperaturu nisam imao.
Kasalj, prehlade i slicno, nista.
Korona traje 3 dana, kada se moze zvanicno registrovati, nakon toga istu ne siris vise.
Ja kao nevakcinisan, morao sam da radim 3 testa na 5 radnih dana.
Treba reci da te veceri, kad sam bio onako malo sjeban u zargonu, dobio sam negativan test na Koronu.
Apsurd.
Zatim, kada me je popustilo, dalo mi je pozitivan test.
Uglavnom, daleko od gripa koji sam imao pre vise od 10 godina, kada nisam mogao ni u krevetu da se ispruzim, vec fetus pozicija i sjeban u glavi, polu koma.
Tada bih se bacio sa kreveta i puzio po podu do frizidera, otvoris vrata, ako uspes nesto da dohvatis i ajde nazad do kreveta a kako se popeti na isti, Astrofizika.
To je vec opasan grip.
Ovo sada je bilo blaza verzija u odnosu na taj.
Treba napomenuti da pijem dosta Crnog caja, bukvalnom se nalivam istim, smeju mi se i Azijati odakle caj dolazi isti.
Zatim uz isti koristim dosta limuna u bocicama, prirodno iscedjen.
Pun sam vitamina C, cak i previse, sto je mozda razlog da Koronu, nisam realno ni osetio.
Nisam uzimao nikakve lekove, nisam vakcinisan.
Necu voditi polemiku sa drugima, ovo je moja situacija, svako ima svoju.
Ja stojim iza svojih reci i dela, tako da je i ovog puta bilo.
Nisam panicio sto nisam vakcinisan, niti sam ijednog trenutka sumnjao u sebe da necu istu pobediti.
To je neki moj interni kompjuter procene situacije a bio sam u daleko opasnijim situacijama iz kojih sam se izvukao.
Hvala na paznji i vremenu citanja posta.

Dobro je ... imal si blaži oblik. 

Pokucaj u drvo triput i piči dalje ... đubre matoro.

;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by dzango 15/1/2022, 10:51

Da si domaću rakiju pio, bolestan ne bi ni bio.

_________________
Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by crvenkasti 15/1/2022, 12:35

mutava baštarda wrote:Jebeš ovakvu epidemiju. Svi forumaši je priživili  :clown

Oni koji su umrli se ne javljaju, pa nemamo relevantme podatke.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Guest 15/1/2022, 13:08

AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države


:freddie
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Guest 15/1/2022, 13:09

dzango wrote:Da si domaću rakiju pio, bolestan ne bi ni bio.

Stihoklepac ... .

:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Slovoslagar 15/1/2022, 13:36

michaellcmacha wrote:ono pak gore što je slovoslagar naveo, ja bih dodao još selen i cink i to je uz B komplex, C i D plus tokoferol sasvim dovoljno da kanalizira imunoobrambene resurse prema uljezima zvanim virusi...
Ma općenito je sve važno za zdravlje, ali u kontekstu covida, odnosno post-covida (što sam adresirao zbog serbinha), u B-skupini baš je B12 naglašen kao važan.

Za selen se ne mogu sjetiti, moguće.


Cink je puno važniji kao profilaksa i kao dio tretmana u akutnoj fazi jer ima inhibirajući učinak na replikaciju vrusa. Ne dramatično sam za sebe, ali ima. Nakon preboljenja covida mislim da cink nije nešto ključan, koliko se sjećam.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Slovoslagar 15/1/2022, 13:41

AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Bilo bi optimalno napraviti update antivirusa negdje prije ljeta.
Pogotovo ako ova bagra nastavi s fašističkim mjerama.

Ja mislim da je dosta ljudi (pogotovo mlađih) koji su u jednom trenutku imali covid u međuvremenu možda i pokupilo "update", ali nisu skužili ili su simptomi bili preblagi i pregenerički da bi se išli testirati.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by michaellcmacha 15/1/2022, 13:46

Ja to sve nabrojano tučem u kontinuitetu već 6 godina plus omege naravno povrh terapije

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by michaellcmacha 15/1/2022, 13:52

I da kucnem, za sad je ok... Naravno ništa od tog nije čarobna pilula, kao ni ljekovito bilje ili adaptogena hrana ali može značajno pripomoći organizmu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by crvenkasti 15/1/2022, 14:32

Moja žena najbolje organizme doživljava ujutro. Vrišti od uzbuđenja.

Navečer joj se samo spava.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by kaya 15/1/2022, 14:37

AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by marcellus 15/1/2022, 18:05

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..

"Moraš skupit sve", ko pokemoni... i spolne bolesti


_________________
Serbinho prelezao Koronu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by kaya 15/1/2022, 18:11

marcellus wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..

"Moraš skupit sve", ko pokemoni... i spolne bolesti

Izgleda. Ne kužim to. I onda sve sojeve dobiju. Kao sada sam siguran vele. Od čega kada će opet novi soj dobiti?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by marcellus 15/1/2022, 18:13

da ni meni baš nije jasno... mene izgleda za sad sve zaobišlo, tak najbolje da i ostane.

_________________
Serbinho prelezao Koronu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by marcellus 15/1/2022, 18:13

ono ionak tih starih sojeva više nema, i s deltome je gotovo, tak da ne vidim kaj bi dobil s tim da sam ih prebolil

_________________
Serbinho prelezao Koronu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by kaya 15/1/2022, 18:15

marcellus wrote:da ni meni baš nije jasno... mene izgleda za sad sve zaobišlo, tak najbolje da i ostane.
I mene. Koliko znam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by kaya 15/1/2022, 18:15

marcellus wrote:ono ionak tih starih sojeva više nema, i s deltome je gotovo, tak da ne vidim kaj bi dobil s tim da sam ih prebolil
Da, čudni neki ljudi...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by AssadNaPodmornici 15/1/2022, 18:34

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ja sam pisao o svom iskustvu slično kao serbino samo još blaže. To je bilo prošle godine 4 mjesec. Nakon toga sam se par puta čak i pokušao zaraziti deltom, nije išlo. Nevjerujem da ću uhvatiti niti omnicron. Ugl svi ćemo biti u kontaktu sa virusom, evo pogledajte ovaj forum gotov svi smo bili zaraženi virusom. Šansa reinfekcije je mala i to je kraj uskoro. Vrhunac vala je prošao Primorsku RH sada ide na Zagreb pa ostatak države
Loviš sve sojeve a? A od kuda znate kakve posljedice ostavlja ta korona kada hvatate sojeve ..
ulovio sam british soj.. 
par dana odleža, bez temeprature, jedino me užasno bolili mišići.. peti dan završio sa "odmorom" i vratio se raditi. dva tri dana kasnije išao klasično trčati 5km onako... nisam osjetio ništa.

nakon toga , ljeto cura bila zaražena deltom, ja bio sa njom par dana dok nije došao pcr nalaz da je pozitivna.. meni ništa

na ovoj edukaciji , 70% studenata bilo zaraženo deltom u 12 mjesecu, svi koji nisu preboljeli(i cijepljeni i ne cijepljeni) uhvatilo deltu, meni ništa, čak i išao kod nekih doma dok su bili u izolaciji, opet ništa

i to je to.. omicron je doslovno prehlada, a prethodno preboljevanje dobro štiti , plus to je prehlada koja je bezopasna čak i za "rizičnije skupine" i on će biti kraj

neće biti posljedica, jer očito je u RH preboljelo već 70-80% stanovnika neku verziju korone, ovaj omicron će to dignuti na 80-90% i to je kraj.. tako je i španjolska gripa nestala

btw španjolska gripa je ubijala 5-10% ljudi prije nego je postala prehlada - 
corona ubija 0.1% zaraženih(ove brojke od 13 000 , što je 0.3% nisu točne o tome sam pisao više puta), i sada se pretvorila u prehladu

španjolska gripa je po svim standardima 50 do 100 puta opasnija od korone(omicron je još blaži).
ako i gledaš neki gornji limit od 0.4%(tipa da u RH umre 15 000 ljudi -naravno nije točna brojka pisao sam više puta i kasnije ću ponoviti), opet dolaziš da je španjolska gripa opasnija 12 do 25puta od ove korone , čak i u ovom scenariju gdje ubrajaš sve mrtve pod mrtve od korone.. tipa čovjek pao sa skala/lojtri, našli mu tragove virusa  - žrtva korone. starac od 99godina umre od starosti, usput imao virus - žrtva korone. itd
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Serbinho prelezao Koronu - Page 2 Empty Re: Serbinho prelezao Koronu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum