ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marcelova kolumna o lepom Bori

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 15:39

https://priznajem.hr/novosti/marcel-holjevac-bjesnilo-borisa-dezulovica-koji-j-be-grad-u-koji-je-usao-s-oslobodiocima/168803/?fbclid=IwAR3oY-L4EW4y9em612nFVqk_711-BMj51v8Ug8KpdPxTXtU8PQiG_p1nuHM
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 15:40

Pa svi su oni zbrisali zato su se uskurcili ovakvim pisanjem iz sigurne udaljenosti u 'cvetu demokratije'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 15:42

...kad sam pricao o agenturi bio sam prozivan a sad sami priznaju da su agentura kad se pod skutima nalogodavaca...ali nisu oni krivi vec hrvatska politika i obavjestajna zajednica..to je trebalo visjeti a ne biti pusteno da zbrisu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by Guest Mon 8 Nov - 15:48

dežulović nije napisao jebemti vukovar nego je napisao jebo vas vukovar i time vukovar nije svrstao u onoga koji prima nečiji kurac nego ga je pretvorio u jebača; onoga koji jebe. i vukovar treba jebat svakoga tko ga zadnjih 30 godina koristi u dnevnopolitičke svrhe ili ostvarivanje nekih političkih poena i svakog onog tko je zaslužan za odlazak 5000 vukovaraca iz vukovara u zadnjih 10 godina. naravno da se ti kojima je to upućeno neće nikad prepoznat nego će se i dalje ponašati kao u tekstu, parazitirat oko vukovara jer ga kao eto brane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 16:00

ebenica wrote:dežulović nije napisao jebemti vukovar nego je napisao jebo vas vukovar i time vukovar nije svrstao u onoga koji prima nečiji kurac nego ga je pretvorio u jebača; onoga koji jebe. i vukovar treba jebat svakoga tko ga zadnjih 30 godina koristi u dnevnopolitičke svrhe ili ostvarivanje nekih političkih poena i svakog onog tko je zaslužan za odlazak 5000 vukovaraca iz vukovara u zadnjih 10 godina. naravno da se ti kojima je to upućeno neće nikad prepoznat nego će se i dalje ponašati kao u tekstu, parazitirat oko vukovara jer ga kao eto brane.
...nije on ono jebo vas vukovar napisao zbog ovog onog vec zbog frenda lepog rade(i sebe) jer je ovaj(a i on) dobili rampu nasrid vinkovaca za svoj 'koncert'(rade) i citanje 'pjesmuljaka) boro i time uskraceni za lovu a jedno odojce nije platilo glavom i zavrsilo na raznju za ovu dvojicu i pratnju im..koji imaju nekakvu zajednicku(dijelom) turneju po ex yu...to lepog boru(a i lepog radu) pece sto su uskraceni za vinkovacki honorar i pokoje prasence i bar pedesetak buteljica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by crvenkasti Mon 8 Nov - 16:02

glupog li teksta

uspio sam pročitat samo prve tri rečenice

pemetniju i produhovljeniju spiku možeš čuti u svakom bircu

a najodvratnija je ona slika na vrhu
da moj pas ima takvu njušku, obrijao bih mu guzicu i dresirao da da hoda unatraške
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 16:06

crvenkasti wrote:glupog li teksta

uspio sam pročitat samo prve tri rečenice

pemetniju i produhovljeniju spiku možeš čuti u svakom bircu

a najodvratnija je ona slika na vrhu
da moj pas ima takvu njušku, obrijao bih mu guzicu i dresirao da da hoda unatraške
pa sad kad njusku prebacujes marcellu onda je tvoja ober njusketina kako sam vidio... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 16:18

https://hrvatska-danas.com/2021/11/07/belobrajdic-o-dezulovicu-dok-sam-ja-kroz-minska-polja-spasavala-zivu-glavu-on-se-gospodski-uvezao-u-grad-u-dzipu-jna-s-onima-od-kojih-sam-ja-bjezala/?fbclid=IwAR1pRaA4_cO8Q66QQUaKKpj7k4JbNDMsRT_D8rXwMFGC6lzmzwNSnn2Wlj4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 16:25

Adrese na kojima danas zivi agentura koja pod zastitom svojih gazda bjesomucno napada hrvatsku njene svetinje i sve ostalo

BORIS DEZULOVIC - BEOGRAD-SARAJEVO-SKOPLJE

SASA LEKOVIC - NOVI SAD

DRAGO CARLOS JOVAN PILSEL - SARAJEVO - ?

VEDRANA RUDAN - BEOGRAD

VIKTOR IVANCIC - SARAJEVO - SPLIT

IVO ANIC - LJUBLJANA - NOVI SAD

MATIJA BABIC - VIJETNAM
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by Noor Mon 8 Nov - 16:43

još malo o smeću Borivoju Dežuloviću, koje je sa Mladićem u njegovom četničkom štabu žderalo pršut

https://www.index.hr/vijesti/clanak/barbieri-pise-dezulovicu-da-bi-ga-prebio-da-nije-na-uvjetnoj-jer-je-pucao-u-stablo/2316551.aspx

Marcelova kolumna o lepom Bori 2cb9a528-c751-43b6-a524-0119c7ac8ef2

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by T. Mon 8 Nov - 17:33

Noor wrote:još malo o smeću Borivoju Dežuloviću, koje je sa Mladićem u njegovom četničkom štabu žderalo pršut

https://www.index.hr/vijesti/clanak/barbieri-pise-dezulovicu-da-bi-ga-prebio-da-nije-na-uvjetnoj-jer-je-pucao-u-stablo/2316551.aspx

Marcelova kolumna o lepom Bori 2cb9a528-c751-43b6-a524-0119c7ac8ef2
Jbt. književnika... :^0
Pijan je mortus...
Znam ga dobro...
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by Noor Mon 8 Nov - 17:42

T. wrote:
Noor wrote:još malo o smeću Borivoju Dežuloviću, koje je sa Mladićem u njegovom četničkom štabu žderalo pršut

https://www.index.hr/vijesti/clanak/barbieri-pise-dezulovicu-da-bi-ga-prebio-da-nije-na-uvjetnoj-jer-je-pucao-u-stablo/2316551.aspx

Marcelova kolumna o lepom Bori 2cb9a528-c751-43b6-a524-0119c7ac8ef2
Jbt. književnika... :^0
Pijan je mortus...
Znam ga dobro...
ja mu znam brata, radi sa mnom :D

pijan je ko čep, al ovo o žderanju pršuta u probranom društvu - neprocjenjivo :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by marcellus Mon 8 Nov - 17:43

ebenica wrote:dežulović nije napisao jebemti vukovar nego je napisao jebo vas vukovar i time vukovar nije svrstao u onoga koji prima nečiji kurac nego ga je pretvorio u jebača; onoga koji jebe. i vukovar treba jebat svakoga tko ga zadnjih 30 godina koristi u dnevnopolitičke svrhe ili ostvarivanje nekih političkih poena i svakog onog tko je zaslužan za odlazak 5000 vukovaraca iz vukovara u zadnjih 10 godina. naravno da se ti kojima je to upućeno neće nikad prepoznat nego će se i dalje ponašati kao u tekstu, parazitirat oko vukovara jer ga kao eto brane.

jebe vukovar njih, ne nas

a dobronamjerni dušebrižnik je jako zabrinut za ekonomiju hrvatske

na vukovaru parazitiraju jedino fred koji je na tome zaradio 8 k eura plaće i mlado od siniše glavaševića

o parazitiranju na jasenovcu i gruborima bi se isto dalo svašta reć.

deseci tisuća ljudi u koloni sjećanja ne parazitiraju, samo se ponašaju kao ljudi. Poštuju tuđu žrtvu.

_________________
Marcelova kolumna o lepom Bori 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by marcellus Mon 8 Nov - 17:45

crvenkasti wrote:glupog li teksta

uspio sam pročitat samo prve tri rečenice

pemetniju i produhovljeniju spiku možeš čuti u svakom bircu

a najodvratnija je ona slika na vrhu
da moj pas ima takvu njušku, obrijao bih mu guzicu i dresirao da da hoda unatraške

Reci lepo, "mrzi me da čitam"...

_________________
Marcelova kolumna o lepom Bori 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by marcellus Mon 8 Nov - 17:47

glede izgleda, crveni, ne bi ni ja tebe jebao...

_________________
Marcelova kolumna o lepom Bori 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by vuksadinare Mon 8 Nov - 17:52

Boris je agent i nema se tu sto raspravljat...a najbolje kad ga je kos-ovac u beogradu pitao prije dozvole da udje u vukivaf na pitanje..sto si ti ?...on odgovorio 'iz splita'..mada sam cuo verziju da je jna trazila novinara iz hrvatskih medija tada...i izbor je pao na dva imena borisa dezulovica i viktora ivancica..kao novinare koji su im najblizi u nekim gladistima..jugici po vokaciji...no ivsncic je otpao jer navodno njegova ljubavnica tada heni erceg nije bila nesto po volji marticu i kninu..pa je ostao lepi bora..koji je prije ulaska u vukovar vec bio u beogradu desetak dana navodno skrivao se tamo.od mobilizacijskog poziva kod danasnje zene i njenih roditelja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by abraham Mon 8 Nov - 19:19

Vukovar je , u biti , nebitan u cijeloj prici. Radi se o jednakosti simbola i nejednakosti medija, politickih faktora i ljudi opcenito. Naime izglada da je Bujanec zamijenio Vukovar i Jasenovac i jedno je fuj a drugo je ok. Naime u oba slucaja se desio zlocin, s time da je u Vukovaru ; po meni gori, jer se desio 40-tak godina poslije sta znaci da se nista nija promijnilo ili otislo naprijed, naprotiv. Dakle Dezulovic koji je odrastao uz ratne filmove u boji i narodne pjesme pune boli , ozudjuje one sta "iskoristavaju" Vukovar a ne one sta "iskoristavaju" Jasenovac. Zasto bi?? On je jedan od tih koji zive na Jasenovackoj patnji i krvarini ljudi stradalih tamo. Pupovac/ci,  itd.... Fred, mali kreten sta bi jeo govna na nekoj porti ali zahvaljujuci ocu izigrava nesto i dobro zivi od toga. No Nije Dezulovic mislio na sebe, ili ova dva pomenuta. On je mislio na neke druge, nepodobne sta zive od trgovine emocijama o Vukovrau. Stvarno kila mozga..... A u pm kako narod moze biti ogranicen....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by abraham Mon 8 Nov - 19:21

Da, kolumna ..... Zivot ide dalje. Imao je kolega Marcell i boljih dana.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by Noor Mon 8 Nov - 19:49

abraham wrote:Vukovar je , u biti , nebitan u cijeloj prici. Radi se o ....

o točno tome kaj je vuk napisao, jer je drug Rade s Brijona dobio rampu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by abraham Mon 8 Nov - 20:02

Kolegice, Rade je sumrak hrvatske inteligencije i postenja. Dobio je otok, djecu mu se gura gdje treba i ne treba, jos jedino da bude precjednik da objavi rat nekome????? Kada se sjetim huskanja i burdusevih obecanja o vracanju Brijuna narodu , te dovodenje pedera iz Argetine sta su jahali konje i naganjali loptu kao zamasnjak turizma u DNRH. Na kraju zavrsi kod legitimnog vladara tj Rade i familije.... Kila jebenog mozga.... i narod sta dobi Brjune natrag..... hahahahahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Marcelova kolumna o lepom Bori Empty Re: Marcelova kolumna o lepom Bori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum