ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AlfaOmega Tue 9 Nov - 12:55

KAOS NA POLJSKOJ GRANICI: Migranti se masovno probijaju, iz Varšave spominju "oružanu eskalaciju", nervozna Njemačka traži EU pomoć


Poljska je poručila da se na njenoj granici s Bjelorusijom odvija "oružana eskalacija" koja uključuje migrante koji su krenuli u masovni prelazak granice nastojeći iz Bjelorusije ući na teritorij Europske unije. Glasnogovornik poljskih vlasti, Piotr Muller, poručio je kako su snage sigurnosti zaustavile više stotina migranata, no navodi kako se još oko 3 000 do 4 000 njih okuplja pred granicom. "Očekujemo skorašnju eskalaciju na našoj granici, eskalaciji oružane prirode", poručio je. Nije pojasnio zašto očekuje "oružanu eskalaciju".



Podsjetimo, Poljska i druge EU zemlje optužile su Bjelorusiju da pokušava namjerno stvoriti novu izbjegličku krizu u znak odmazde za EU sankcije prema Minsku. Tvrde kako bjeloruske vlasti dovode migrante s Bliskog istoka te ih zatim iz Minska usmjeravaju prema EU granicama. Bjeloruske vlasti, očekivano, sve opovrgavaju, no scene velikog broja bliskoistočnih migranata govore same za sebe. Poljska tvrdi kako bjeloruske snage direktno dovode migrante na granicu.
Njemačka pak poziva EU da se "poduzme akcija" kako bi se ovo zaustavilo. "Poljska i Njemačka ne mogu ovu situaciju riješiti same", istaknuo je njemački ministar vanjskih poslova Horst Seehofer. Jasno, glavno odredište ovih migranata svakako nisu Poljska ili baltičke zemlje već upravo Njemačka.

AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AlfaOmega Tue 9 Nov - 12:55

Nadajmo se brzom slomu poljske granice. Poljska večeras mora pasti! B-)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 12:57

Pa Njemačkoj nedostaje radne snage. Ne vidim u čemu je problem !

https://www.dw.com/bs/njema%C4%8Dkoj-treba-400000-imigranata-godi%C5%A1nje/a-58964975

Digli graju zbog par tisuća a treba im 400 tisuća ovih godišnje. E svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AlfaOmega Tue 9 Nov - 12:58

Zbunjeni su. U jednu ruku bi radnike, ali u drugu se boje Islama :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 13:00

AlfaOmega wrote:Zbunjeni su. U jednu ruku bi radnike, ali u drugu se boje Islama :D
Ne boje se ONI islama. Oni se boje da biračko tijelo ne počme glasat za krajnju desnicu a ne CDU/CSU tj desni centar. Boje se oni za svoje fotelje, privilegije i da nisu ONI na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AlfaOmega Tue 9 Nov - 13:06

Ah, taj kapitalizam, još u kombinaciji sa demokracijom :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 13:26

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 D521c2e3-0956-4b40-b11b-13afdbe2cb27

UBIJEN je muškarac koji je jučer u Norveškoj nožem napadao prolaznike.
Nepoznatog muškarca koji je napadao ljude na ulicama Osla ubila je policija, dodaje se u priopćenju vlasti.
Norveški mediji objavili su snimku navodnog napadača, golog od struka naviše i bosog, s nožem.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-polugol-i-bos-nozem-napadao-ljude-po-oslu-ubila-ga-policija/2316944.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AlfaOmega Tue 9 Nov - 13:48

I bos?? Pa onda je lud.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 13:51

Članice EU svake godine imaju manjak od 1,5 do 2 miljona radnika zbog loše demografije. Dakle ovo su samo članice EU a di je još VB, Norveška, Švicarska i drugi koji nisu EU. Njemačkoj godišnje nedostaje 400 tisuća radnika da proizvodnja ne potone. U čemu je sad problem primit te imigrante i pustit na njemačko tržište rada kad liberalni kapitalizam treba radnu snagu ?

U čemu je problem uopće ? Ja ga ne vidim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AssadNaPodmornici Tue 9 Nov - 13:52

juriš.. preko poljske do slobode


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20930
2018-06-14


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 13:57

Ja sam ima sastanak nedavno koji sam sam sazva a riječ je o anđeoskoj hijerarhiji. Sazva san ga jer sam vidija da je Austrija priznala Kosovo par dana kad i Njemačka. Dakle vojno neutralna zemlja priznaje Kosovo. Direktno miješanje u drugu državu. Imamo licemjerje na djelu.

Obrazložija san svoje i svi ostali su rekli da sam ja u pravu i da će im se poslat onoliko muslimana koliko Kosovo ima stanovnika. Amo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 14:06

RayMabus wrote:Ja sam ima sastanak nedavno koji sam sam sazva a riječ je o anđeoskoj hijerarhiji. Sazva san ga jer sam vidija da je Austrija priznala Kosovo par dana kad i Njemačka. Dakle vojno neutralna zemlja priznaje Kosovo. Direktno miješanje u drugu državu. Imamo licemjerje na djelu.

Obrazložija san svoje i svi ostali su rekli da sam ja u pravu i da će im se poslat onoliko muslimana koliko Kosovo ima stanovnika. Amo dalje.
Demoni su anđeli. Pola te hijerarhije su demoni.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by Guest Tue 9 Nov - 14:09

Lijepo viču - Đerman, Đerman, Đerman, Đerman, Đerman!

Pa vozi ih u Đerman onda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 14:13

Nemojte dirat te imigrante kad krenu preko ovih teritorija u Austriju. Dajte im sendvić, vode i kartu na kojoj je ucrtan put do Austrije.

Demoni su tu sa svrhom, razvoj ljudske svijesti a općenito su anđeli tu da pomažu ljudima. Fino ovi neka odu tamo radit i nađu bolji život a licemjeri će dobiti točno onoliko muslimana koliko Kosovo ima stanovnika. Tu mislim na Austriju jelte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AssadNaPodmornici Tue 9 Nov - 14:19

Sovak wrote:Lijepo viču - Đerman, Đerman, Đerman, Đerman, Đerman!

Pa vozi ih u Đerman onda.
ne može. jer onda i poljska bi ispala neka banan država poput RH koja ne štiti svoje granice.

drugo jednom kada uđu u tvoj teritorij, ako ih "đerman" odluči deportirati, oni po automatizmu idu u poljsku kao prvu EU zemlju, .. tako da em poljska čuva svoju granicu, i svoje interese,

njemci ako hoće mogu otvoriti ambasadu na granici poljske i bjelorusije i gdje ovi odmah ulaze na njemački teritorij, njemci im daju vize, i onda mogu legalno putovovati preko poljske .. ali švabe to ne rade..

ovo će postati problem bjelorusije uskoro, jer tako su i bosanci i srbi razmišljati da će "natrpati Hrvatsku", pa na kraju njima bodu noževima i drpaju lokalne curice po Šidu i Bihaću..

iako mislim da u tom slučaju Lukašenko će ih expresno riješiti , nije Bjelorusija vukojebina kao Srbija ili Bosna
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20930
2018-06-14


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 14:35

AssadNaPodmornici wrote:

ovo će postati problem bjelorusije uskoro
Neće. Ima i granica s Ukrajinom. Basketball

Kad stave žicu na granicu s Bjelorusijom, onda će ih poslat na Ukrajinu pa će ovi kod pajde Orbana.

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Slovakia-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by AssadNaPodmornici Tue 9 Nov - 14:39

je ukrainu i polu ratnom stanju možeš misliti kako će se tamo provesti.. plus ukrainska granica sa bjelorusijom već je krcata bodljikavom žicom i minama i vojskom, jer su tu rusi imali svoje vojnike, pa ukrainci pripremali obranu..

jedino dio granice koji je slab branjen je onaj.. kod černobila.. hhaha. .tamo ih treba poslati

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20930
2018-06-14


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 14:43

Pogledaj mapu. Kad ograde Poljsku i Litvu šalje ih se na Ukrajinu a ovi idu onda na Slovačku i Mađarsku a to je udar na Austriju.

Nikad te neće prestati loviti.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 14:45

RayMabus wrote:Ja sam ima sastanak nedavno koji sam sam sazva a riječ je o anđeoskoj hijerarhiji. Sazva san ga jer sam vidija da je Austrija priznala Kosovo par dana kad i Njemačka. Dakle vojno neutralna zemlja priznaje Kosovo. Direktno miješanje u drugu državu. Imamo licemjerje na djelu.

Obrazložija san svoje i svi ostali su rekli da sam ja u pravu i da će im se poslat onoliko muslimana koliko Kosovo ima stanovnika. Amo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 15:04

EUROPSKA komisija prati letove iz više od dvadeset zemalja prema Bjelorusiji kako bi se ustanovilo koriste li se za dovođenje migranata koji se onda upućuju prema granici s Europskom unijom, izjavio je u utorak glasnogovornik Komisije Peter Stano.
Prvi letovi prema Bjelorusiji bili su iz Iraka, koji je suspendirao letove prema Minsku nakon razgovora s dužnosnicima EU.
"Bjeloruski režim Aleksandra Lukašenka uspio je otvoriti nove rute, ne samo iz Iraka. Riječ je o više od deset zemalja, a mi pratimo letove iz još toliko zemalja kako bismo ustanovili jesu li ti letovi zlorabljeni za dovođenje ljudi", rekao je Stano na konferenciji za novinare.

EK nastoji zaustaviti bjeloruski režim u zlorabljenju ljudi

Dodao je da EU u suradnji s tim državama nastoji zaustaviti bjeloruski režim u zlorabljenju ljudi.
"Suspenzija letova jedna je od opcija na koje partnerske države mogu surađivati. Druga je opcija repatrijacija, to jest prihvaćanje svojih državljana koji su već otputovali", rekao je Stano.
Među zemljama iz kojih se prate letovi su Jemen, Maroko, Tunis, Alžir, Indija, Rusija.
-
Stano je rekao da je Komisija spremna u kratkom roku pomoći Poljskoj, koja je trenutačno suočena s vrlo napetom situacijom na granici s Bjelorusijom, ako to Varšava zatraži.

Povjerenica EU: Htjela bih na granici Poljske i Bjelorusije imati Frontex i Europol

Povjerenica za unutarnje poslove Ylva Johansson izjavila je za Euronews da bi voljela da na granici Poljske i Bjelorusije budu nazočne europske agencije Frontexa i Europola.
Istaknula je da situacija na toj granici "nije prvenstveno migrantska kriza".
"To je agresija očajnog i nelegitimnog režima i zato moramo učiniti sve kako bismo spriječili da još ljudi dolazi u takvu situaciju", rekla je Johansson.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by RayMabus Tue 9 Nov - 15:58

Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov predložio je da Evropska unija pruži finansijsku pomoć Bjelorusiji u cilju ohrabrivanja Minska da zaustavi prelaske migranata u blok.
-
https://avaz.ba/globus/svijet/695117/lavrov-predlozio-da-eu-finansira-bjelorusiju-da-zadrzi-migranate
-
:aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 175916
2014-04-11


Back to top Go down

Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima - Page 2 Empty Re: Lukašenkova trpačina EU inžinjerima i kirurzima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum