ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by vuksadinare Mon 11 Oct - 13:53

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ne-zelim-da-hodaju-mojom-zemljom-hrga-se-oglasila-o-migrantima-i-policiji-1839472/?fbclid=IwAR2QFiRBpXbOiJH_Vl1px7HOlwZvr-GxTkN3
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by vuksadinare Mon 11 Oct - 13:53

..imas tri + od mene...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by immortal Mon 11 Oct - 14:02

tko želi??
jedino ovakvi kao sora

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by Guest Mon 11 Oct - 14:12

Znal sam da su Istr(ij)ani zajebani igrači.

Potpora policajcima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by niels Mon 11 Oct - 15:44

Riječ je o ljudima koji krše zakon. Oni bi tražili azil.

Pa odlično.

U BiH si, ima veleposlanstvo u Sarajevu, silni konzulati, GP-ovi ako je takva hitnoća, pa traži.

Ne, oni upadaju po noći i šeću se državom. Kad ih uhvate u ilegalnom upadu, onda traže azil, jer su im tako rekle švapske “humanitarne” udruge.

Policija bi morala, formalno, privesti ih i izgnati u matičnu zemlju ili zemlju prve registracije, da je u Schengenu. Budući da ne žele reći iz koje su zemlje, policija radi na licu mjesta jedino što joj je preostalo, pushback.

Da se mene pita, dva seta minskih polja, dva seta bodljikave žice i žica pod naponom u sredini. Iza toga vojne patrole, s naredbom da pucaju u sve što se kreće.

Ali ja sam stara škola, tko mene pita…
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by Sora Mon 11 Oct - 16:17

Kreten niels
Nisi ti nikakva škola 
Ni stara, ni nova,
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by niels Mon 11 Oct - 18:01

Stara škola sore. Bio sam skoro dvije godine graničar u Đerdapskoj
klisuri.

Neovlašteni upad na teritorij države je kazneno djelo, i to kazneno djelo protiv te države. To je teško kazneno djelo, za koje se izricalo 5-15 godina zatvora.

Dva brata, Rumunja, inžinjeri, preko je bio rudnik, preplivali maticu. Krenuli skupa, završili dva kilometra jedan od drugoga. Traže posao u struci i azil, to je to.

Odmah u pritvor na obradu, nisam više čuo za njih. Kolega iz karaule, tvoj Bosanac se raspekmezio kad ih se sjetio, dok ga nisam upitao da mi nađe u čitavoj Jugoslaviji dvoje inžinjera koji su u stanju preplivati  Dunav po mrzloj zimi u Đerdapskoj klisuri.

Postajemo gluplji s godinama, očito.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by dijagram Mon 11 Oct - 18:10

Hrga postala patriot.

Pamtim je po poznatoj:sto Hrvati imaju s Dubrovnikom.

Kako vjetar puse.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by dijagram Mon 11 Oct - 18:18

Ne znam sto niels ima protiv mujaga.

Oni nam donose toliko dobra.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by niels Mon 11 Oct - 18:29

dijagram wrote:Ne znam sto niels ima protiv mujaga.

Oni nam donose toliko dobra.

Nemam apsolutno ništa, ljudi kao i mi.

Imam protiv onih koji krše zakone RH, domaći ili strani.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by dijagram Mon 11 Oct - 18:31

niels wrote:
dijagram wrote:Ne znam sto niels ima protiv mujaga.

Oni nam donose toliko dobra.

Nemam apsolutno ništa, ljudi kao i mi.

Imam protiv onih koji krše zakone RH, domaći ili strani.
Ma da, skuzili smo te sora i ja:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom' Empty Re: Hrga o 'doturima i inzinjerima':'Ne zelim da hodaju mojom zemljom'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum