ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili - Page 5 Empty Re: Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Post by debotoijusto 7/11/2021, 16:44

vuksadinare wrote:Meni lik iz zelene akcije fakat ne zajebavam..prvi smo susjedi..svako malo smo na cugi u lokalnoj birtiji kaze da je senfu prek kurca svega i da bi najradije se maknuo...ali ne da mu ekipa boric-kekin-matula i jos neki koji su na dobre pozicije uhljebili svoje prijete u tom slucaju rasturanjem opcije '(NE)Mozemo' i na lokalnoj i drzavnoj razini...lik veli nedavno na jednom sastanku senf je vecinom sutio i bio pognute glave..a netko mu je dobacio...'zrtvuj se ili ces biti zrtvovan'
:popcorn

i sto jos kaze dok stoji ugodno zavaljen na sank ?

debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili - Page 5 Empty Re: Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Post by vuksadinare 7/11/2021, 16:47

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Meni lik iz zelene akcije fakat ne zajebavam..prvi smo susjedi..svako malo smo na cugi u lokalnoj birtiji kaze da je senfu prek kurca svega i da bi najradije se maknuo...ali ne da mu ekipa boric-kekin-matula i jos neki koji su na dobre pozicije uhljebili svoje prijete u tom slucaju rasturanjem opcije '(NE)Mozemo' i na lokalnoj i drzavnoj razini...lik veli nedavno na jednom sastanku senf je vecinom sutio i bio pognute glave..a netko mu je dobacio...'zrtvuj se ili ces biti zrtvovan'
:popcorn

i sto jos kaze dok stoji ugodno zavaljen na sank ?
kaze da ce senf i nemozemo biti izbombardirani tuzbama da ce se sve prasiti a vec su brdo.njih u pripremi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili - Page 5 Empty Re: Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Post by vuksadinare 7/11/2021, 16:49

Tak da on i ekipa ne bu izlazili iz suda..plenki vec lagano vatricu pali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili - Page 5 Empty Re: Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Post by vuksadinare 7/11/2021, 16:52

Ah da..zato se ima ua macje groblje i sprovode..par milijunceka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili - Page 5 Empty Re: Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Post by Guest 7/11/2021, 18:08

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:inače ušteda je kurac, jer grad dotira svako vrtićko dijete s preko soma kuna...  a i produženi boravak u školi isto grad sufinancira

troje djece min kod svakog roditelja odgojitelja, odu najmanje tri soma kuna iz gradske blagajne, vjerojatno četri... plus naknada za nezaposlene majci doživotno... jer je nezapošljiva, kao sredovječna kućanica s troje ili više djece. Plus dodatak za djecu na plaću starom, kojeg do sad nije imao

ušteda? Nema je.
kao što napisah, da je to krepotina to napravila pisao bi panagerike, ode i himne dalekovidnoj odluci.

da vam je čvrsto rođo nije popljačkao 8 milijardi kuna mogli su vrtići biti besplatni ili minimalno kao na njemačkoj i još bi ostalo za nove, za škole i infrastrukturu.

ali eto. to nije bitno je kaj se cigojnerima i bosančerosima ukida naknada za nerad.
Bosanci su ti najmanje neradnici..nesto si pobrkao
mentalno ograničeni, daj probaj čitati s razumijevanjem.

tko piše o neradu?
znam da ti inteligencija nije jača strana ali daj se potrudi pročitati text.

u kozari putevima su naseljeni cigani i bosančerosi iz centralne bosne i nekaj iz zeničkog bazena.
svi zajedno su ilegalno napravili kuće. ilegalno se spojili na infrastrukturu a krepani bandit im je sve legalizirao. uz dubravu, volovčicu i ta rubna naselja bandićevi glasači. koji su mogli sve što mi ostali nismo mogli.

u normalnoj državi srušili bi slam, a ne bi krepana bosančina još im i crkvu izgradio.

ali čim ste se uzjebali očito da tomašević rade dobro ili barem ide u dobrom smjeru.
možda za koju godinu i bude nešto od zagreba.
Bas si budala...meni tam punica zivi i znamdobro sastav stanovnistva..ima dosta posavljaka,nesto srednja bosna,banja lucki bazen i cigojneri te dost muslimana uglavnom banjalucki kraj i bihacka regija...ende
znači žive cigojneri, mujage i bosančerosi?
(kaj ti je punica od toga troga?)

bosančerose u bosnu-ako stožer krši ustav i zakone zašto ne bi i mi ukinuli sančosima, cigojnerima i mujagama domovnice i vratili ih u domicilne države.
ruglo sravnati sa zemljom.
tamo su najveći korisnici bandićevih poticaja.
...drugi ih ne koriste?..pa ja ti nadjem brdo onih koji nisu sancosi,cigojneri a ne bi se lopate primili u zargonu...tu medju domacim rajse primaju socijalnu pomoc i zive u svinjcu nego da delaju
pa i ja se ne bi primio lopate ako mogu raditi za compom.

bulaznite po običaju.

kada politička opcija koja nije vaša poduzme neke korake u poboljšanju hitate drvlje i kamenje po njoj, dok vaša opcija radi svinjarije slavite ju kao spasitelja.

dovoljno je pročitati tvoje, marcove, erine ili epijeve komentare.

tomašević je naslijedio teško sranje koje je vaš pajdo ostavio iza sebe.

zato žalim kaj nije poživio jer bi ga uskok pokupio nakon izbora.
pa bi pao na političkom kao i na kriminalnom planu.

time bi uskok odradio govna koja sada mora ovaj raditi.
i licemjerno obilazite činjenicu da je zamračio 8,2 milijarde (ja sam pisao da je oko 10-vjerovatno je još kroz rođe i frendove)

Naslijedil bi sranje da je Zegej privatno poduzeće na tržištu.

Ali nije.

A ti sad maži tih 8,2 milijardi sa Senfom na kruh.

Nova vlast ima sve alate na raspolaganju da najde tih ''8,2 milijardi''. ''Follow the money and you will find them''.

Ili buju ipak kak i Mesić ''vrnuli'' novce? Koji papci.

Grad ima stalan prihod od poreza i prireza plaća zaposlenih sa zegejskim prebivalištem i od svih komunalnih i inih usluga koje mi plaćamo.

Grad ne mre bankrotirati i da hoće.

15 000 000 000 kuna godišnje proračun.

Daj mi reci koji im još kurac treba dati da počnu barem nekaj delati od grada osim vlasti i tih 15 000 000 000 kn?

Kaj? Moj bubreg?

Ovo sada je cirkusiranje.

Mi bumo ovo, mi bumo ono .... joj ... pa ne mremo.


Prvom prigodom selim iz ovog grada bili oni ili netko drugi na vlasti.

U Otočac ak treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili - Page 5 Empty Re: Zagreb ukida mjeru roditelj odgojitelj. Evo što će biti s onima koji su je koristili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum