ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Ringo10 29/9/2021, 14:25

DA, sjećam se odmah na početku 1994te, nakon našeg zarobljavanja 6.11.1993, ukinuli nam HVO brigadu, potrpali nas ko sardine u marice, mnoge nalupali, vodali nas okolo ko majmune i provocirali nas a onda nas vodali na teške fortifikacijske radove zajedno sa Srbima na prve crte bojišnice i sreća da su Srbi znali da mnogo njihovih Srba  radi tu njima pred nosom. Pa nisu previše pucali a mogli sa nas sve pobiti. 
Tu sam bio teško povrijeđen u noći između 13. i 14. Siječnja na Pravoslavnu Novu Godinu kad je blizu mene pala granata ali srećom iza zida jedne srušene kuće. Pijani Srbi pucali.

I onda čitam kako je Dražen Budiša u ekstazi i zanosu endehazijanerskog cvjećarstva izjavio kako je - "pitanje sarajevskog HVO vrlo kvalitetno riješeno" i kako bi to trebao biti "model za rješavanje muslimansko-hrvatskih prijepora u cijeloj Bosni i Hercegovini"

DA sam mogao izaći iz Sarajeva tada, otišao bih kod Budiše pa na njemu primijenio mnoga "kvalitetna rješenja" koja su na nama bila  primijenjena
I ne samo ja ...

Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Sora 29/9/2021, 14:28

Ringo
Nisi u pravu
NE znam di si bio 92. Ali tada su muslimani i hrvati zajedno se borili protiv Srba
Jel to točno da čujem nekoga?
Aonda se situacija NAGLP PREOKRENULA
PA jel to se pitaš ringo ZAŠTO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by AssadNaPodmornici 29/9/2021, 14:33

kako je jedan kolega gore pretjera.. uglavnom bosanska posla.. izuzev ringa koji je jedini i doživio bosnu, ovi ostali su utekli iz bosne ,rata nisu omirisali, i sada nas huškaju sa bosnom. kao što vidite, nikoga u RH to ne zanima..

nema cijepanja bosne, inače Hrvati su izgubili rat vs Muslimana isključivo mentalitetom ere i druge ekipe.. on bi malo vanka, malo šverc komerc a drugi da ratuju protiv "turaka". nei de to tako.

ništa od cijepanja bosne, a Hrvatska država i predsjednik Zoki pa čak i HDZ solidno štite Hrvate dole i nitko od njih nije ugrožen. imaju jebenu autonomiju ,Sarajevu plaćaju porez na kapaljku. .da su pod vlasti Zagreba -međugorje bi bankrotiralo od pljačke Zagreba(Centralne države RH), zapravo Hrvati iz BOsne su najprivilegiraniji Hrvati, jer drže većinu rukovodećih pozicija u RH državi, državnim firmama, birokraciji(zato nam valjda dobro i ide , od druge najbogatije post-komunističke zemlje, do druge najsiromašnije u EU)... tako da nitko nije ugrožen, niti će ih itko dirati..

i dolaze Rafaelo (kako ih zovem od milja) avioni za koju godinu, to će biti garant mira

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Sora likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Eroo 29/9/2021, 15:03

Sora wrote:Ringo
Nisi u pravu
NE znam di si bio 92. Ali tada su muslimani i hrvati zajedno se borili protiv Srba
Jel to točno da čujem nekoga?
Aonda se situacija NAGLP PREOKRENULA
PA jel to se pitaš ringo ZAŠTO
Pogledaj uvodni video, tamo je sve rečeno i za tu 1992.
Možeš i onaj drugi s Meholjićem, da vidiš tko je planirao genocid u Srebrenici.
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Ringo10 29/9/2021, 16:01

Sora wrote:Ringo
Nisi u pravu
NE znam di si bio 92. Ali tada su muslimani i hrvati zajedno se borili protiv Srba
Jel to točno da čujem nekoga?
Aonda se situacija NAGLP PREOKRENULA
PA jel to se pitaš ringo ZAŠTO
Cijeli rat bio u Bosni

Nemam ja protiv muslimana nista ... 0ni imaju svoj pravac kojeg se drze

Mislim da im je politika mnogo pogresna u mnogim aspektima ... ali to je vec druga stvar

Azasto se sve preokrenulo

Pa razliciti interesi i razlicita vidjenja uredjenja BiH... to je i svaku Jugoslaviju sjebalo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Guest 29/9/2021, 20:49

Pirate wrote:
ebenica wrote:
Pirate wrote:
ebenica wrote:
Ringo10 wrote:

Hrvati su izgubili rat sa muslimanima..
nema hrvata u bosni, ako vas je sram bit bosancima onda ste hercegovci, hrvati niste, katolicizam vas ne pretvara u hrvate jer olnda su svi katolici na svijetu hrvati.
imate svoju povijest i svoje kraljeve, tvrtko nije bio hrvatski kralj nego vaš, bosanski.
Zar nije malo pretenciozno od tebe da im govoris tko su i sta su?
nije. nasao si se u opisu? neka, još jedan bosanac. di si ti? australija? slovenija? ćeš uplatit 100 eura kad bude potrebno? doprinos borbi budalama dok ginu.

Nit Bosanac, nit Hrvat, nit katolik, nit sam u Bosni. Pitam jer sam naljetao na slicne pametnjakovice koji su bolje od mene znali tko sam i sto sam. Zato pitam da nije malo pretenciozno?
svejedno, al si se sigurno prepoznao, k'o američki židovi kad odu u izrael i izbace neku palestinsku obitelj na cestu jer oni znaju tko su, njihove su protjerali prije 2000 godina, baš njihove.
tak i svi vi šabani, nemrete se pomirit s tim da niste rođeni u zemljama u kojima bi htjeli jer vam se te iz nekog razloga gade pa bi cjepali i prekrajali da vama paše, naravno tuđim kurcem uz neku
donaciju da možete reć': znate vi koliko sam ja pomogao. ovim bosancima je jedini razlog kaj bosna nije jednoreligijska, jebe ih to kai im je dio sunarodnjaka islamske vjere.
retardirfano je kad ih pitaš od kud su, livno, duvno, prkno. hrvati. ni sa malim mistom, ni sa gruntovčanima, ni sa baltazarom ni sa smogovcima veze nemaju ali imaju velike veze s nekim iz srebrenice, isti melos i ista kultura. i onda smeća seru iz bijelog svijeta.....prepoznao si se jelda? umjesto ovih riječi samo ubaci koje pašu za tebe, srbin, pravoslavac, neku zermlju i koju bi htio cjepat. smeće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by epikur37 29/9/2021, 21:19

AssadNaPodmornici wrote:ostali su utekli iz bosne ,


Ispravak netočnog navoda, ja sam BiH napustio u rujnu 2006.

Cijeli rat sam bio tamo a i dobar dio poslije.

BiH se svakako dijeli, s hrvatskim ili bez hrvatskog dijela, posve nebitno.

Podjela BiH je paradigmatska.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Šandor Winnetou 29/9/2021, 21:42

Sora wrote:Ringo
Nisi u pravu
NE znam di si bio 92. Ali tada su muslimani i hrvati zajedno se borili protiv Srba
Jel to točno da čujem nekoga?
Aonda se situacija NAGLP PREOKRENULA
PA jel to se pitaš ringo ZAŠTO
ti se očito ne pitaš

_________________
Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Guest 29/9/2021, 22:31

epikur37 wrote:

Podjela BiH je paradigmatska.
dabogda ti djeca jednog dana bila na prvim linijama te podjele a tvoji roditelji s najlon vrećicama po blatu u nepoznatom pravcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by epikur37 29/9/2021, 22:33

ebenica wrote:
epikur37 wrote:

Podjela BiH je paradigmatska.
dabogda ti djeca jednog dana bila na prvim linijama te podjele a tvoji roditelji s najlon vrećicama po blatu u nepoznatom pravcu.

Kad se HRHB pripoji matici, drukčije ćeš pjevati.....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Guest 29/9/2021, 22:42

epikur37 wrote:
ebenica wrote:
epikur37 wrote:

Podjela BiH je paradigmatska.
dabogda ti djeca jednog dana bila na prvim linijama te podjele a tvoji roditelji s najlon vrećicama po blatu u nepoznatom pravcu.

Kad se HRHB pripoji matici, drukčije ćeš pjevati.....
ne, šupak, neću. jer nema boga i tvoja djeca će bit na sigurnom i daleko, ti ćeš iz zadra navijat i uplatit simboličnih 100 eura i poslat kekse i šteku cigareta na ratište budalama.
a taj isti umobolni bog će kaznit neko dijete i smjestit ga u dječju bolnicu u gornju bistri da provede ostatak života na slamčici. jer nema boga. da ga ima ubio bi tebe i sve tvoje i svako ratnohušačko govno.
pa se ti moli i dalje tom usranom pederu kaj ga nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by epikur37 29/9/2021, 22:44

Jesi li ti cijepljen?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Guest 29/9/2021, 22:45

epikur37 wrote:Jesi li ti cijepljen?
samo protiv govana tvoje vrste. usrani smrdljivi korov.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Serbinho-3 29/9/2021, 23:26

Pa zar nisu zrtve Muslimani?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Holiday Inn, 1993' - Page 2 Empty Re: Sarajevo, Holiday Inn, 1993'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum