ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Kermit Fri 3 Nov - 10:31

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-grmoja-izvjesce-koje-dokazuje-nepravilnosti-u-agrokoru-vidio-je-vladimir-seks/1005089.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Kermit Fri 3 Nov - 10:31

U biti nije znao nego je on uzimao višak novca i raspoređivao ga sa kumom Glavom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 10:33

..slabi su ti dokazi grmoje...mislio sam ono tresla se brda..a opet se rodio mis..ono seks,linic pa toznaju i papige na grani..ne znam sto je ovaj nesto novo otkrio...vjkerojatmnomu se smiju linic i seks..e moj grmoja puno jos ppapati zganaca..ovo su ti slabi matzerijali odnosno ima 25 godina da se inspekciaj nije smjela pribliziti na 100 metara od konzumovih prodavaonica..sto se zna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 10:38

tako ej grmoja ne tako dugo kad su u sarajevu ispleskali petrova ko malog majmuna...pa je ovaj od straha rekao 'da on nije zagovarao treci entitet i da podupire sclovitu bh-a'..onda grmoja kao navodno bijesan zaprijetio da ce otkriti muslimanske zlocine nad hrvatima i d ace javnost biti zgrozena 'novootkricem' dao dokaze o muslimanskimm zlocinima u selu grabovica kod jablanice..a za taj zlocin su osuđeni vec neki muslimani prije 4,5 godina...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Eva_ Fri 3 Nov - 10:40

Agrokor je velika Fimi media
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 10:45

cak je 'otkrio' da je linic najvise pogodovao agrokoru..pa linic to nije ni skrivao dapace uvijek je govorio da je agrokor strteska tvrtka hrvatske.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Kermit Fri 3 Nov - 10:56

Eva_ wrote:Agrokor je velika Fimi media
Fimi medija je patuljak a Agrokor majka i otac, šta misliš zašto su išli na Ramu Ramljaka? Pa sve zdrav tvrtke će u biti oni uzeti i musti a oduzeti Todi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 10:57

asilovski wrote:
Eva_ wrote:Agrokor je velika Fimi media
Fimi medija je patuljak a Agrokor majka i otac, šta misliš zašto su išli na Ramu Ramljaka? Pa sve zdrav tvrtke će u biti oni uzeti i musti a oduzeti Todi
zao ti tode..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Kermit Fri 3 Nov - 10:59

vuksadinare wrote:..slabi su ti dokazi grmoje...mislio sam ono tresla se brda..a opet se rodio mis..ono seks,linic pa toznaju i papige na grani..ne znam sto je ovaj nesto novo otkrio...vjkerojatmnomu se smiju linic i seks..e moj grmoja puno jos ppapati zganaca..ovo su ti slabi matzerijali odnosno ima 25 godina da se inspekciaj nije smjela pribliziti na 100 metara od konzumovih prodavaonica..sto se zna
Da Šešelj i Frenki Simatović postanu predsjednik, odnosn podpredsjednik Hadeza njihovo članstvo ne bi ništa zamjerilo nego bi našlo opravdanje u trenutku, vremenu, situaciji i t d.

Što se tiče dokaza da Šeks ubije gol usred bijela dana sa kalašnjikovim školsku ekskurziju ne bi se ništa dogodilo jer je on iznad države, ako tako što uopće i postoji danas, naravno Čardak bi našao opravdanje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Kermit Fri 3 Nov - 11:00

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
Eva_ wrote:Agrokor je velika Fimi media
Fimi medija je patuljak a Agrokor majka i otac, šta misliš zašto su išli na Ramu Ramljaka? Pa sve zdrav tvrtke će u biti oni uzeti i musti a oduzeti Todi
zao ti tode..
Žao mi mladih, poginulih te tvojih ukućana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 11:01

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:..slabi su ti dokazi grmoje...mislio sam ono tresla se brda..a opet se rodio mis..ono seks,linic pa toznaju i papige na grani..ne znam sto je ovaj nesto novo otkrio...vjkerojatmnomu se smiju linic i seks..e moj grmoja puno jos ppapati zganaca..ovo su ti slabi matzerijali odnosno ima 25 godina da se inspekciaj nije smjela pribliziti na 100 metara od konzumovih prodavaonica..sto se zna
Da Šešelj i Frenki Simatović postanu predsjednik, odnosn podpredsjednik Hadeza njihovo članstvo ne bi ništa zamjerilo nego bi našlo opravdanje u trenutku, vremenu, situaciji i t d.

Što se tiče dokaza da Šeks ubije gol usred bijela dana sa kalašnjikovim školsku ekskurziju ne bi se ništa dogodilo jer je on iznad države, ako tako što uopće i postoji danas, naravno Čardak bi našao opravdanje
pa cuj..sve sto je grmoja iznio to se zna to zna i malo dijete...ja mislio sad ce iznjeti ono bas da se streses dokaze a on iznio o seksu i linicu za koje svi znamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Eva_ Fri 3 Nov - 11:02

asilovski wrote:
Eva_ wrote:Agrokor je velika Fimi media
Fimi medija je patuljak a Agrokor majka i otac, šta misliš zašto su išli na Ramu Ramljaka? Pa sve zdrav tvrtke će u biti oni uzeti i musti a oduzeti Todi
Privatizacija i pretvroba na HR način. Kak su mu ih dali nekad sad mu ih oduzimaju, jer gazda nije znao održat isti tempo, ili malo i povećat, isplate skrivenih dobiti zaslužnima.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 12:32

Linić:'za mene bi bilo sramotno komentirati Grmojine izjave'...šeks bez komentara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by kaya Fri 3 Nov - 12:36

ma nemoguće?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Eva_ Fri 3 Nov - 12:41

vuksadinare wrote:Linić:'za mene bi bilo sramotno komentirati Grmojine izjave'...šeks bez komentara
A zločinačka organizacija spriječila mogućnosti svjedočenja Plenkija, Rame i Dalićke.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 12:44

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:Linić:'za mene bi bilo sramotno komentirati Grmojine izjave'...šeks bez komentara
A zločinačka organizacija spriječila mogućnosti svjedočenja Plenkija, Rame i Dalićke.
rekao mi jedan tip iz drustva guvernera vujcica nekidan..ma plenki ti je samo lutka na koncu..glumi premijera a stvarna moc mu ej nula bodova..sve konce vuce seks za domacu uporabu a dalicka je predstavnik  međunarodnih korporacija a ramljak je njen covjek..plenkija boli kurac samo da mu nitko ne dira fotelju i da slobodno glumi premijera..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Eva_ Fri 3 Nov - 12:46

A za HR ih boli kurac, ko i Muju za Japan.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 12:49

i jos je dodao da svi oni imaju osigurane rezervne fotelje..plenki ako ne bude vise premijer vraca se u briselsku fotelju..dalicku ceka fotelja u financijskim institucijama u new yorku..ramljaka u austriji a seks u dobru mirovinu i boli ga kiki..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by kic Fri 3 Nov - 13:24


zapravo ako malo razmisliš i ta priča ne drži vodu, mogu samo biti fikusi a to Brisselu nije toliko interesantno i potrebno, već ljudi koji imaju dalje veze i utjecaj "u provinciji" tj Hrvatskoj
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g. Empty Re: Dokumenti otkrivaju Šeks je znao za kriminal u Agrokoru od 1993.g.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum