ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by Serbinho-3 28/8/2021, 00:01

https://www.republika.rs/svet/region/305484/dodik-rekao-da-je-raspad-bih-bolje-resenje-nego-rat?ref=aklamator&ak=CUOfmSfL&utm_source=aklamator_com&utm_medium=referral&utm_campaign=DODIK_ZAPALIO_SARAJEVO_NAKON_SASTAN
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by Hektorović 28/8/2021, 00:02

Budala (Dodik)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by Ringo10 28/8/2021, 01:53

Jednako im se moze vjerovati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by omni 28/8/2021, 09:54

Ako vjeruje vise Erdoganu neka udovolji svome sultanu i ukine RS.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by abraham 28/8/2021, 12:23

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu 210828006.1_xl
Gradzanska i multietnitjka BiH......... Muhahahahahaha Jos Dodik na to sve..... Kila jebenog mozga..... Minska polja, zica, krokodili automatske mitraljeze(jeftino iz DDR) i opleti..... Zajebanciju na stranu sve ovo izgleda tako nestvarno...... DNRH je cirkus ali BiH je zemlja cudesa i bajki, Basni mozda????? Kila mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by nakaza 28/8/2021, 13:47

To je istina, malo nam je falilo da osvojimo Beč, leglo zapadnog šljama i ološa. Turska je tradicionalni partner Srba u borbi protiv Vatikana.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by debotoijusto 28/8/2021, 15:39

Dodik je naglasio da je potrebno očuvati mir uz dijalog i pozivanje prijatelja koji imaju autoritet.

he he he... sto mu bi da se osunetio ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by RayMabus 28/8/2021, 15:52

Ništa on tu pogrešno nije rekao. On zapadu ne vjeruje ništa štaviše u sukobu je s njime pa ta njegova izjava da mu je Erdogan bitan igrač i da njemu više vjeruje jednostavno matematički stoji.

Nije lagao i u pravu je iz svoje točke gledišta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175992
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by pizzon 28/8/2021, 17:04

niko vise od turaka ne zeli slom srbije.
dodik je jedna u nizu bosanskih
budaletina koja igra po naredjenju.
turcima nikad ne verujem !
u teske je okove srbija zapala.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by pizzon 28/8/2021, 17:12

da se pitala turska,
ili rusija,
 yuga nikad ne bi ni postojala.
dobar deo srbije kiji je srbija od
12.veka, danas, ne bi bio deo srbije.
r.srpska ne bi ni postojala.
kakvi konji vode srpski narod.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by pizzon 28/8/2021, 17:14

na berlinskom kongresu rusija
je bila veliki problem srbiji.
turska koristi svaku priliku da
naudi srbiji.
strasno !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by pizzon 28/8/2021, 17:32

grci imaju ozbiljnih problema
sa turskom nakon raspada yuge.
i nase zbunjujuce spolj.politike
zato grci zahtevaju snaznije prisustvo amera i nato u grckoj.
to moze da bude zeznuto za nas,
kada je u pitanju kosmet.
da grci priznaju kosmet, eventualno.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by RayMabus 28/8/2021, 17:37

pizzon wrote:grci imaju ozbiljnih problema
sa turskom nakon raspada yuge.

Imali su oni problema s njima i prije ( praktički unatrag 950 godina odkako su azijski Turkmeni provalili u malu Aziju i pobijedili istočnorimsku vojsku na istoku carstva ) tako da ti ta izjava ( kako je to vezano uz raspad Jugoslavije ), ne stoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175992
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by pizzon 28/8/2021, 17:39

RayMabus wrote:
pizzon wrote:grci imaju ozbiljnih problema
sa turskom nakon raspada yuge.

Imali su oni problema s njima i prije ( praktički unatrag 950 godina odkako su azijski Turkmeni provalili u malu Aziju i pobijedili istočnorimsku vojsku na istoku carstva ) tako da ti ta izjava ( kako je to vezano uz raspad Jugoslavije ), ne stoji.

ja prenosim ono sto su meni licno
govorili.
da su turci postalu agresivniji
u godinama raspada yuge.
da taj pritisak ne jenjava.
pa i mi to uocavamo, 
samo se pravimo slepi.
zna se i zasto, kome treba
turska ? zna se !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by RayMabus 28/8/2021, 17:45

Možda nije vezano uz raspad Jugoslavije nego raspad SSSR-a i sad nemaju velikog neprijatelja koji im je prijetnja i onda su digli glavu.

Prije to ima veze s raspadom SSSR-a i vakumom koji je tu nastao i oni ga sad žele popuniti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175992
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by RayMabus 28/8/2021, 18:32

Šta se tiče Grčke i Kosova ; ako bi oni to priznali onda ne bi mogli više branit ideju jednog Cipra jer i tamo sjeverni Cipar želi svoju državu ( kao i Kosovo ).

To bi im bio samo takvi autogol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175992
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by AlfaOmega 28/8/2021, 18:53

Erdogan gleda kroz ekonomsku prizmu cili zapadni Balkan. Boli njega tuki za bošnje. On bi najviše volija da BiH jednostavno odjebe zapad i pristupi mini-šengenu ka Albanija i Srbija, i da onda turske firme to mogu tretirati ka jedan gospodarski prostor gdi bi oni imali primat. 
Dodik igra na tu kartu. Hoće da demonstrira Turcima kak je on taj koji ustvari imponira njima, a bošnje ironično, podilaze radije zapadu.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by RayMabus 28/8/2021, 18:58

AlfaOmega wrote:Erdogan gleda kroz ekonomsku prizmu cili zapadni Balkan. Boli njega tuki za bošnje. On bi najviše volija da BiH jednostavno odjebe zapad i pristupi mini-šengenu ka Albanija i Srbija, i da onda turske firme to mogu tretirati ka jedan gospodarski prostor gdi bi oni imali primat. 
Dodik igra na tu kartu. Hoće da demonstrira Turcima kak je on taj koji ustvari imponira njima, a bošnje ironično, podilaze radije zapadu.
Dodik igra na tu kartu jer je to stvaranje velike Srbije kroz ekonomske odnose , dakle i jačanje RS a Sarajevo upravo to ne želi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175992
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by AlfaOmega 28/8/2021, 19:03

Nek Sarajevo onda objasni Erdoganu ovak - "Slušaj o Sultane, moraš odjebat vlastiti ekonomski interes, mi ka etnos smo puno bitniji. Kad nas je Alija ostavlja tebi u amanet, ni to radija da bu ti pare zgrta na nama Balkancima, neg jerbo smo nejač, a zli Srbi nas oće klat. Mi i vi smo braća po viri."

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by AlfaOmega 28/8/2021, 19:07

Ustvari, mislim da će Turci jednostavno doći do zaključka da im je zapadni Balkan bez BiH sasvim dostatan za ekonomse planove. A BiH će gledat ka misto gdi vridi dolaziti na guzovaču, vinčanja, itd... sve ka i dosad, al ništ više od toga.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu Empty Re: Dodik: Vise verujem Erdoganu, nego Zapadu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum