ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 10:48

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Isušiti kopački rit

ne znam kako ja asilovskom sad, nedavno je dobio bebu, i sad imaš tu pošast nametnika, užas-

Je li bogat?


Meni se čini da je tote nojbolja obrana mehanička, komarnici, zatvoreni patio, gaza na kolicima, baldehin na postelji..

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 10:57

kic wrote:
aben wrote:
I got my first job when I was 9. Worked at a sheet metal factory. In two weeks, I was running the floor. Child labor laws are ruining this country.
- Ron

Ron Paul?

meni se najviše sviđa princip Ausbildunga npr, da tri godine naukuješ neku praksu i dobivaš plaću kao tinejdžer, ili Kanadski sustav gdje rotiraš svakih par mjeseci neki školski smjer ili praksu i vidiš šta ti leži više pa kad nađeš - nastaviš..

u B.Franklinovoj autobiografiji ima dio kad govori kako ga je kao dječaka otac vodio po Bostonu da vidi razne zanate, kako bi sam dječak odlučio što želi nastaviti, malog Benjamina je vuklo more, ali kaže da je puno naučio iz te prilike što je gledao razne majstore pri poslu-

ja bih volio da postoji ta neka sloboda i uvid, da možeš doći u neku firmu i pitati da naučiš nešto od njih, pa i za smanjenu plaću, taj direktni rad te nauči puno brže i konkretnije nego 4 godišnje teoretiziranje-
Ron swanson! 

Naravski kicinjo, ključ je u fleksibilnosti. A drugovi želu još rigidniji pristup. Uništiti dicu skulami da ih poslodavci ne bi eksploatirali. 


Smišno je kako se meni vode predbacivalo puko teoretiziranje,  dok teoretski zastupan praksu, a drugovi praktički zastupaju isključivo teoretski pristup, life is funny:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 10:59

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Isušiti kopački rit

ne znam kako ja asilovskom sad, nedavno je dobio bebu, i sad imaš tu pošast nametnika, užas-

Je li bogat?


Meni se čini da je tote nojbolja obrana mehanička, komarnici, zatvoreni patio, gaza na kolicima, baldehin na postelji..

ne znam, ali asilovski je baš dobar čovjek, par puta sam ga vidio samo ali tip je koji će ti se direktno u facu nasmijati ako izvališ nešto glupo - a opet nema ni trunka zlobe u sebi, već neki dobrodušni smijeh pa nastavi pričati i objašnjavati zašto misli da to nije točno, baš se s njim može naširoko i lijepo pričati, proputovao je puno zemalja i jako je načitan lik, a opet jako uzemljen, cijenam ga prilično, ima kratak fitilj za glupost ali kao što rekoh, on to skroz drugačije odreagira ljudski nekako
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 11:02

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
prebrzo, a zašto laže?

Ki uopće dolazi na ogradu blizu rute političara, i zoč?
I unda još i poklič?

Ona triska mi se ne čini gnječovska, ko da ga je hoti ozlijediti,  ali sve skupa se čini planirono. 

Jednon je prije ku godinu neko brči postol na političara, isto ne verujin da ga je hoti ozlijediti, ali to je nekako iskreno. Ono, ču je nešto outrage, i socijalistički se ni mogo kontrolirati pa je brči prvo ča mu je bilo pod rukon.

mislim, razumijem kaznu, nasilje treba osuditi, mogao je imati britvu u šaci i unakaziti ga ili ubiti-

svejedno mi se sviđa simbolična gesta da je takvog ljigavca malo uzdrmao, uhvatio ga za ruku i poklič, možda se i čini pripremljenim, ali jedva da ga je i dotakao, šteta što nije pao zidarski šamar kad već ide u zatvor..


Oli gre u zatvor?
Jebiga, meni nasilje ni opravdano. Ne zun ča konkretno makron čini, ali jo njih gljedun samo ko fokus stanja nacije. Političar je samo simbol, pa i triska tribo biti samo simbolčna. Dakle, ot vojnik valjo želi poslati poruku francuskon norodu, a ne prebiti makrona..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 11:06

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Isušiti kopački rit

ne znam kako ja asilovskom sad, nedavno je dobio bebu, i sad imaš tu pošast nametnika, užas-

Je li bogat?


Meni se čini da je tote nojbolja obrana mehanička, komarnici, zatvoreni patio, gaza na kolicima, baldehin na postelji..

ne znam, ali asilovski je baš dobar čovjek, par puta sam ga vidio samo ali tip je koji će ti se direktno u facu nasmijati ako izvališ nešto glupo - a opet nema ni trunka zlobe u sebi, već neki dobrodušni smijeh pa nastavi pričati i objašnjavati zašto misli da to nije točno, baš se s njim može naširoko i lijepo pričati, proputovao je puno zemalja i jako je načitan lik, a opet jako uzemljen, cijenam ga prilično, ima kratak fitilj za glupost ali kao što rekoh, on to skroz drugačije odreagira ljudski nekako
Verujin, a slično mislin i za ostale forumaše. Vjerojatno je i sokrat sasvin normalan, i moglo bi se išnjin o svemu. 
Ljudi  pisano i verbalno nisu isti. Pisati je puno teže, plus anonimnost...to sve utječe.

A, asilu je masovni bi uze na zub, radi toga nas je odjebo, jel da?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 11:08

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
I got my first job when I was 9. Worked at a sheet metal factory. In two weeks, I was running the floor. Child labor laws are ruining this country.
- Ron

Ron Paul?

meni se najviše sviđa princip Ausbildunga npr, da tri godine naukuješ neku praksu i dobivaš plaću kao tinejdžer, ili Kanadski sustav gdje rotiraš svakih par mjeseci neki školski smjer ili praksu i vidiš šta ti leži više pa kad nađeš - nastaviš..

u B.Franklinovoj autobiografiji ima dio kad govori kako ga je kao dječaka otac vodio po Bostonu da vidi razne zanate, kako bi sam dječak odlučio što želi nastaviti, malog Benjamina je vuklo more, ali kaže da je puno naučio iz te prilike što je gledao razne majstore pri poslu-

ja bih volio da postoji ta neka sloboda i uvid, da možeš doći u neku firmu i pitati da naučiš nešto od njih, pa i za smanjenu plaću, taj direktni rad te nauči puno brže i konkretnije nego 4 godišnje teoretiziranje-
Ron swanson! 

Naravski kicinjo, ključ je u fleksibilnosti. A drugovi želu još rigidniji pristup. Uništiti dicu skulami da ih poslodavci ne bi eksploatirali. 


Smišno je kako se meni vode predbacivalo puko teoretiziranje,  dok teoretski zastupan praksu, a drugovi praktički zastupaju isključivo teoretski pristup, life is funny:)

sve što sam htio reći i je to, zašto ne bi postojalo više opcija-

ali evo, izgleda da sva djeca moraju na fakultet, zanimalo ih ne zanimalo to uopće.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 11:14

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
prebrzo, a zašto laže?

Ki uopće dolazi na ogradu blizu rute političara, i zoč?
I unda još i poklič?

Ona triska mi se ne čini gnječovska, ko da ga je hoti ozlijediti,  ali sve skupa se čini planirono. 

Jednon je prije ku godinu neko brči postol na političara, isto ne verujin da ga je hoti ozlijediti, ali to je nekako iskreno. Ono, ču je nešto outrage, i socijalistički se ni mogo kontrolirati pa je brči prvo ča mu je bilo pod rukon.

mislim, razumijem kaznu, nasilje treba osuditi, mogao je imati britvu u šaci i unakaziti ga ili ubiti-

svejedno mi se sviđa simbolična gesta da je takvog ljigavca malo uzdrmao, uhvatio ga za ruku i poklič, možda se i čini pripremljenim, ali jedva da ga je i dotakao, šteta što nije pao zidarski šamar kad već ide u zatvor..


Oli gre u zatvor?
Jebiga, meni nasilje ni opravdano. Ne zun ča konkretno makron čini, ali jo njih gljedun samo ko fokus stanja nacije. Političar je samo simbol, pa i triska tribo biti samo simbolčna. Dakle, ot vojnik valjo želi poslati poruku francuskon norodu, a ne prebiti makrona..

4mj zatvora

nasilje nije opravdano naravno, ali isto tako ne bi dobio ta 4mj da je tako ošamario nekog nebitnog Pierra, ali eto.. legalite, egalite, fraternite, i to što pjevaju već..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 11:17

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Isušiti kopački rit

ne znam kako ja asilovskom sad, nedavno je dobio bebu, i sad imaš tu pošast nametnika, užas-

Je li bogat?


Meni se čini da je tote nojbolja obrana mehanička, komarnici, zatvoreni patio, gaza na kolicima, baldehin na postelji..

ne znam, ali asilovski je baš dobar čovjek, par puta sam ga vidio samo ali tip je koji će ti se direktno u facu nasmijati ako izvališ nešto glupo - a opet nema ni trunka zlobe u sebi, već neki dobrodušni smijeh pa nastavi pričati i objašnjavati zašto misli da to nije točno, baš se s njim može naširoko i lijepo pričati, proputovao je puno zemalja i jako je načitan lik, a opet jako uzemljen, cijenam ga prilično, ima kratak fitilj za glupost ali kao što rekoh, on to skroz drugačije odreagira ljudski nekako
Verujin, a slično mislin i za ostale forumaše. Vjerojatno je i sokrat sasvin normalan, i moglo bi se išnjin o svemu. 
Ljudi  pisano i verbalno nisu isti. Pisati je puno teže, plus anonimnost...to sve utječe.

A, asilu je masovni bi uze na zub, radi toga nas je odjebo, jel da?

ne sjećam se više baš, ali puko mu je film malo previše trolanja na vipu je bilo, nema se s kim ni popričati toliko toliko kvalitetno više - itd-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 11:38

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
I got my first job when I was 9. Worked at a sheet metal factory. In two weeks, I was running the floor. Child labor laws are ruining this country.
- Ron

Ron Paul?

meni se najviše sviđa princip Ausbildunga npr, da tri godine naukuješ neku praksu i dobivaš plaću kao tinejdžer, ili Kanadski sustav gdje rotiraš svakih par mjeseci neki školski smjer ili praksu i vidiš šta ti leži više pa kad nađeš - nastaviš..

u B.Franklinovoj autobiografiji ima dio kad govori kako ga je kao dječaka otac vodio po Bostonu da vidi razne zanate, kako bi sam dječak odlučio što želi nastaviti, malog Benjamina je vuklo more, ali kaže da je puno naučio iz te prilike što je gledao razne majstore pri poslu-

ja bih volio da postoji ta neka sloboda i uvid, da možeš doći u neku firmu i pitati da naučiš nešto od njih, pa i za smanjenu plaću, taj direktni rad te nauči puno brže i konkretnije nego 4 godišnje teoretiziranje-
Ron swanson! 

Naravski kicinjo, ključ je u fleksibilnosti. A drugovi želu još rigidniji pristup. Uništiti dicu skulami da ih poslodavci ne bi eksploatirali. 


Smišno je kako se meni vode predbacivalo puko teoretiziranje,  dok teoretski zastupan praksu, a drugovi praktički zastupaju isključivo teoretski pristup, life is funny:)

sve što sam htio reći i je to, zašto ne bi postojalo više opcija-

ali evo, izgleda da sva djeca moraju na fakultet, zanimalo ih ne zanimalo to uopće.
A ča ti to govori, di to zapravo gre? 
Nakon ča se svi provuču krez fakultet, zoč bi ljude izložili brutalnostima tržišta?  Unda ih tribo upisati na sljedeći državno kontrolironi stadij života, i tako do državno kontrolirone pensije. Da se ne lažemo, reko bi marcellus.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 11:58

kic wrote:

sve što sam htio reći i je to, zašto ne bi postojalo više opcija-

ali evo, izgleda da sva djeca moraju na fakultet, zanimalo ih ne zanimalo to uopće.
da debilu usrani, to se zove odgoj društva kad djeca rade ono kaj im se ne sviđa niti ih zanima, čiste sobu ili jedu hranu koja im se ne sviđa koliko god bi htjeli jest samo haribo bonbone i imati izbor.
zato je njemačka sređena i civilizirana jer svi stanu di im se veli da stanu, prelaze cestu di je označeno, ne kradu jer je zabranjeno a indija nije civilizirana niti sređena pa ljudi još vade vodu iz bunara.
koji dio tebi nije točno jasan izdrkotino malena?
al mi je drago da si se barem u nečemu približio 21 stoljeću, cancel kulturi k'o i svaka mala usrana pička kad već nisi drugim normama.
ic your house, baniraj pizda ti materina mala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 12:08

ebenica wrote:
kic wrote:
otisnuo jutros nakon neprospavane noći - uzdah: bože, ali se ni to sad ne smije? iako vidim da je očito bolje da sam šutio, jer mislim da nitko nema volje polemizirati o tome što se dogodilo
što je na kraju, jel ti se otisnuo uzdah ili si želio oživit ovu temu i polemizirat?
i što je na kraju bilo pizdek? nekontrolirani uzdah koji si mogao prešutjet kad si vidio da nitko ne želi polemizirat?
kaj je bilo na kraju u toj usranoj enigmi tvog pokazivanja osjećaja. samo sam htio ovo, kme-kme--- pustite me na miruuu kmeeeee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 12:17

ebenica wrote:
kic wrote: nek se mane ove teme ubuduće i sve 5
ne, nije sve 5 debilu usrani, sad me moraš ubit trajno.
svaki dan ću te ovdje doć' pozdravit s jednim postom, tek tolko da ne zaboraviš koja si mala usrana pička kic, malo usrano odvratno govno.
sve 5.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 12:57


inače sam živio oko 7,5god u Njemačkoj sveukupno-

i imaju nažalost sve probleme kao i većina ostalih Homo Sapiensa, lopovluk, nepotizam, korupciju, zločine svake vrste, jedna velika zemlja u kojoj se svašta događa, i nisu uspjeli ništa iskorijeniti od ljudskih mana i poroka, u usporedbi s ostatkom zemalja sigurno da se doima kako su umanjili devijantno i štetno ponašanje u društvu, ali postoji nažalost bezbroj primjera kojima sam i sam svjedočio u toj zemlji, da to tamo nije uređeno kako se misli.

i opet, zašto čitam i odgovaram ne znam.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 13:11

kic wrote:
inače sam živio oko 7,5god u Njemačkoj sveukupno-

i imaju nažalost sve probleme kao i većina ostalih Homo Sapiensa, lopovluk, nepotizam, korupciju, zločine svake vrste, jedna velika zemlja u kojoj se svašta događa, i nisu uspjeli ništa iskorijeniti od ljudskih mana i poroka, u usporedbi s ostatkom zemalja sigurno da se doima kako su umanjili devijantno i štetno ponašanje u društvu, ali postoji nažalost bezbroj primjera kojima sam i sam svjedočio u toj zemlji, da to tamo nije uređeno kako se misli.

i opet, zašto čitam i odgovaram ne znam.
naravno da imaju zato što ništa nije savršeno ali samo debil ne vidi razliku reda i nereda, njemačke i indije. njemačke i hrvatske i koliko je to povezano sa školovanim pučanstvom i stupnjem istoga.
pa kad se svi vi rasisti počnete sprdat s crnicima i arapima jer su to vama niže rase i ne daju nobelovce pa onda se sjeti činjenice koliko su im djeca slobodna, i sljedeći put kad citiraš neku lujku ili nekog debila, sjedni sam sa sobom i zamisli scenu iz knjige ili filma o 1913. godini i kakvi bi uvjeti mogli vladati tamo gdje netko radi nešto "dobrovoljno" i "radije".
i u stvari kad si sam spomenuo kako se ti ne slažeš s abenom često, a to nitko od nas nikad nije vidio vrijeđaš naš zdrav razum i opažanje i sljedeći puta kad tak osjetljiv violator 3 puta napišeš da prošeta i ode a onda odglumiš jadnu žrtvu koja nikome ništa nije napravila i čime si ti zaslužio grube riječi, ja ću ti jebat mater, jer ja nisam pristojan kao violator i meni tvoj usrani plač ništa ne znači.
sve 5 krele ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 13:43


ti ne spominji moju majku, jer ćemo nastaviti s ban treatmentom-

u moj odnos s violator se ne miješaj-

o svim ostalim stvarima možemo pričati normalno, ali trenutno mi se opet ne da odgovarati na ovaj mish-mash od posta, malo sam i previše odgovarao, nemam snage..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 14:23

puši kurac debilu, jebem ti mater.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 14:25

jebem ti mater, kic.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 14:25

jebem ti mater, kic.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 14:30

Molin moderatora da izbriše ov post,
zbog dupliranja :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 14:42


čovječe, na stranici prije on piše kako treba urediti društvo i državu pravilima, zabranama i sve itd-

postavim mu samo jedno normalno pravilo, da mi molim ne psuje majku, i evo-

Denkverbot - Page 2 200.gif?cid=0679c7acvx675lrpn5aynghuc1859lmh7in7260534tvwzk0&rid=200
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 14:49

kic wrote:
čovječe, na stranici prije on piše kako treba urediti društvo i državu pravilima, zabranama i sve itd-

postavim mu samo jedno normalno pravilo, da mi molim ne psuje majku, i evo-


E, ali ne tvojin ili hitlerovin pravilima:)
Ovo je komedija, ćo  Denkverbot - Page 2 1f600

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum