ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Denkverbot Empty Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 5:43


boli me mozak.

kojim tvornicama uopće, nit imamo išta od toga više, u ovom društvu je najveći problem nedovoljne i nedirektne komunikacije, upravo se zato i zalažem za deeskalaciju komunikacije, da se mogu postavljati pitanja, da se može nešto i naučiti od drugoga, npr zašto gradske vrtiće nije briga jel im ujutro došlo 15 il 16 djece - zašt ne postoji check-in dolaska pa oko nakon pol sata se teta pita: ok a di je Luka, idem nazvati da vidim je li bolesno dijete, ne, tete su preopterećene znam, puno djece na jednu glavu, djeca jedu salatu u vrtiću i dijele bolesti međusobno dok roditelji rade za plaćicu (vojsci), točno znam neke ljude koji rade u vrtićima, ono informatičar im je bodibilder koji ne zna auto parkirati a zaposliti se u vrtiću je nemoguće,  pa sve je to jedna žalosna slika, ne bih svoje dijete vodio u vrtić a borami ni školu, drugi izvolite vi svi, ali zapravo poanta mog posta je htjela bit, treba više kvalitetno komunicirati, problemi se samo dugim mic o mic pomiču.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 11 Jun - 6:29

kic wrote:
boli me mozak.

kojim tvornicama uopće, nit imamo išta od toga više, u ovom društvu je najveći problem nedovoljne i nedirektne komunikacije, upravo se zato i zalažem za deeskalaciju komunikacije, da se mogu postavljati pitanja, da se može nešto i naučiti od drugoga, npr zašto gradske vrtiće nije briga jel im ujutro došlo 15 il 16 djece - zašt ne postoji check-in dolaska pa oko nakon pol sata se teta pita: ok a di je Luka, idem nazvati da vidim je li bolesno dijete, ne, tete su preopterećene znam, puno djece na jednu glavu, djeca jedu salatu u vrtiću i dijele bolesti međusobno dok roditelji rade za plaćicu (vojsci), točno znam neke ljude koji rade u vrtićima, ono informatičar im je bodibilder koji ne zna auto parkirati a zaposliti se u vrtiću je nemoguće,  pa sve je to jedna žalosna slika, ne bih svoje dijete vodio u vrtić a borami ni školu, drugi izvolite vi svi, ali zapravo poanta mog posta je htjela bit, treba više kvalitetno komunicirati, problemi se samo dugim mic o mic pomiču.

Nikakove tvornice, to je sve hipotetski, salonski uz konjak. Ni ko da smo mi u trenutku ka tribo hitno odlučiti, tvornice ili skule.

Vrtići, skule, sve privatizirati. Kicinjo, mi pravimo rocket science od čuvanja dice. 

Za komunikaciju, good luck with that.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 6:31

kic wrote:

Damien je u sudnici bio smiren. Tvrdi da je i sam iznenađen nasiljem te da mu je reakcija došla automatki kada je vidio “njegov lažni prijateljski osmijeh. Osjetio sam gađenje i imao impluzvinu reakciju”

https://www.geopolitika.news/vijesti/osuden-napadac-na-macrona-na-sudu-je-branio-svoj-postupak/

https://www.geopolitika.news/razgovori/sto-znaci-samar-macronu-uz-bojni-poklic-francuskih-vitezova-montjoy-saint-denis/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 11 Jun - 6:44

Brzo pravosudje, 

A čovik laže...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 6:54


prebrzo, a zašto laže?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 7:00


pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Denkverbot Receiv49
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 11 Jun - 7:06

kic wrote:
prebrzo, a zašto laže?

Ki uopće dolazi na ogradu blizu rute političara, i zoč?
I unda još i poklič?

Ona triska mi se ne čini gnječovska, ko da ga je hoti ozlijediti,  ali sve skupa se čini planirono. 

Jednon je prije ku godinu neko brči postol na političara, isto ne verujin da ga je hoti ozlijediti, ali to je nekako iskreno. Ono, ču je nešto outrage, i socijalistički se ni mogo kontrolirati pa je brči prvo ča mu je bilo pod rukon.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 11 Jun - 7:06

kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Denkverbot Receiv49
Isušiti kopački rit

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 7:49

kic wrote: nek se mane ove teme ubuduće i sve 5
ne, nije sve 5 debilu usrani, sad me moraš ubit trajno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 7:51

kic wrote:
otisnuo jutros nakon neprospavane noći - uzdah: bože, ali se ni to sad ne smije? iako vidim da je očito bolje da sam šutio, jer mislim da nitko nema volje polemizirati o tome što se dogodilo
što je na kraju, jel ti se otisnuo uzdah ili si želio oživit ovu temu i polemizirat?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 7:53

kic wrote:
srami se znaš, nikad ti ništa loše nisam napravio ili poželio u životu, za onu ružnu izjavu u vezi abortusa sam se duboko i iskreno ispričao, nikad nikome nisam poželio ili nanio zla u životu, samo me ostavite na miru drugovi od sad.
nije joj ni hitler ništa napravio, ni nikome od nas, možda bi joj se hitler čak i ispričao da ju je gurnuo u dućanu; oprosti pinky nisam te vidio....
jel ga to abolira od ostalih stvari? koja odvratna emocionalna ucjena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 8:02

kic wrote: zasto sama djeca preferiraju rad nad školovanjem? zasto ona sama ne vide neku vrijednost u tome da idu u školu, isto sam napisao da bi bilo zanimljivo danas napraviti anketu među djecom...
jleda? to si htio?
da je riječ o tvom djetetu od 12-13-14 godina jel bi mu stvarno dao da radi na strojevima u nekoj tvornici? da pili motorkom drva po šumi? vozi bager ili tak neš? stvarno bi mu dao da se bavi nečim opasnim jer eto to ga veseli, da stane npr. pred vlak jer mu je to draže nego sjedit na kemiji ili matematici?
85% odraslih ljudi koje ja poznajem bi odrezalo lijevo jaje da se mogu vratit u škole umjesto poslova koje sad obavljaju jer im to govori životno iskustvo a ti bi htio radit ankete među djecom koja nemaju pojma o ničemu i ispunjavat im želje još pogotovo ako se te želje poklapaju sa tvojim usranim kapitalističkim stavovima o jeftinom roblju.
koja je razlika tebe i usranog političara koji u saboru digne ruku da se u penziju ide sa 70 godina i to gleda iz svoje sebične foteljske perspektive jer u razgovoru sa svojim saborskim kolegama stekne dojam da oni bez obzira na godine vole raditi pa misli da je tako svima; zidarima, konobarima, blagajnicama, kuharima itd.
zašto sama djeca "preferiraju", pizda ti materina bahata, to si ti zaključio iz jednog članka starog 100 godina, kaj djeca preferiraju. puši usrani kuratz debilu usrani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 11 Jun - 8:19

I got my first job when I was 9. Worked at a sheet metal factory. In two weeks, I was running the floor. Child labor laws are ruining this country.
- Ron

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 8:23

kic wrote: a ja nkkad nisam rekao da škole treba ukinuti već da treba postojati sloboda izbora, tko želi ići na praksu ili radit nešto, nek ide-

.
koji jebeni usrani kurac? srednja škola nije obavezna, na žalost, trebala bi biti obavezna i fakultet bi trebao biti obavezan.
ta tvoja "sloboda izbora" već postoji i nitko se pretjerano ne trga da ju koristi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 8:23

aben wrote:
I got my first job when I was 9. Worked at a sheet metal factory. In two weeks, I was running the floor. Child labor laws are ruining this country.
- Ron
iebenti mater tebi i Ronu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 11 Jun - 8:34

jasambrend wrote:A ne znam što bih tu reka... sve mi je to poznato priko žene, cila ta jebena problematika s podilaženjem lijenoj, nekulturnoj djeci, koja uz to sve opstruiraju normalnu nastavu svima, a učiteljima, profesorima, ravnateljima... baš svima vezane ruke, a nitko se zapravo i ne želi bakćati tom problematikom niti se zamjerati nekome. Pogotovo u manjim sredinama. I onda imaš doslovce debile koji dolaze na tržište rada, a nesposobni su si upariti postole...srićom pa je tu središnjica koja ih ipak uspijeva uvaliti na sisu gdje se odmah vidi da nema od njih ništa, ali se svi prave oko njih da su potencijal jer se zna preko koga su došli... meni osobno dođe konclogore otvorit za neke kad ih vidim, ti si još i blag...
a možda je stvar u tvojoj ženi, znam da je čudno i da ti to ne može past na pamet jer ti je žena pa si pristran, ali možda jednostavno nije rođena za taj posao.
ne znaju svi bit dobri učitelji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 8:37

aben wrote:
kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Denkverbot Receiv49
Isušiti kopački rit

ne znam kako ja asilovskom sad, nedavno je dobio bebu, i sad imaš tu pošast nametnika, užas-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 8:39

aben wrote:
kic wrote:
prebrzo, a zašto laže?

Ki uopće dolazi na ogradu blizu rute političara, i zoč?
I unda još i poklič?

Ona triska mi se ne čini gnječovska, ko da ga je hoti ozlijediti,  ali sve skupa se čini planirono. 

Jednon je prije ku godinu neko brči postol na političara, isto ne verujin da ga je hoti ozlijediti, ali to je nekako iskreno. Ono, ču je nešto outrage, i socijalistički se ni mogo kontrolirati pa je brči prvo ča mu je bilo pod rukon.

mislim, razumijem kaznu, nasilje treba osuditi, mogao je imati britvu u šaci i unakaziti ga ili ubiti-

svejedno mi se sviđa simbolična gesta da je takvog ljigavca malo uzdrmao, uhvatio ga za ruku i poklič, možda se i čini pripremljenim, ali jedva da ga je i dotakao, šteta što nije pao zidarski šamar kad već ide u zatvor..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 11 Jun - 8:47

aben wrote:
I got my first job when I was 9. Worked at a sheet metal factory. In two weeks, I was running the floor. Child labor laws are ruining this country.
- Ron

Ron Paul?

meni se najviše sviđa princip Ausbildunga npr, da tri godine naukuješ neku praksu i dobivaš plaću kao tinejdžer, ili Kanadski sustav gdje rotiraš svakih par mjeseci neki školski smjer ili praksu i vidiš šta ti leži više pa kad nađeš - nastaviš..

u B.Franklinovoj autobiografiji ima dio kad govori kako ga je kao dječaka otac vodio po Bostonu da vidi razne zanate, kako bi sam dječak odlučio što želi nastaviti, malog Benjamina je vuklo more, ali kaže da je puno naučio iz te prilike što je gledao razne majstore pri poslu-

ja bih volio da postoji ta neka sloboda i uvid, da možeš doći u neku firmu i pitati da naučiš nešto od njih, pa i za smanjenu plaću, taj direktni rad te nauči puno brže i konkretnije nego 4 godišnje teoretiziranje-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 11 Jun - 8:48

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pitao Asilovskog, kako se bore protiv komaraca u Osijeku

gle pošasti:

Isušiti kopački rit

ne znam kako ja asilovskom sad, nedavno je dobio bebu, i sad imaš tu pošast nametnika, užas-

Je li bogat?


Meni se čini da je tote nojbolja obrana mehanička, komarnici, zatvoreni patio, gaza na kolicima, baldehin na postelji..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum