ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate 28/5/2021, 16:14

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Zato moje inzistiranje da grčka desnica prizna te Slavene poviše Soluna nije toliko vezano uz Solun nego šta ja neću pomagat fašistima.

Shvatit ćeš kad odrasteš ili kad talijanski fašisti dođu na vlast pa sklope vojni saveu s Turskom kako bi Italija dominirala na Mediteranu.

Savez protiv Grčke.
Trabunjas gluposti. Nece nitko s tobom jer si prevrtljiv, mjenjas misljenje svakih pet minuta, jos se kljukas lijekovima. Saljemo te Bakiru, sa sve fesom, prslukom i onom muzickom kutijom sa kurblom da mu sviras.
Možda samo razmišljam istovremeno na pet paralelnih kolosjeka i brzinom svjetlosti.

Ne možeš povatat moje misli i cilj.
Nema tebi spasa, treba tebe u Vrapce.

Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus 28/5/2021, 16:17

Bog sve vidi i Bog sve zna.

A ja sam anđeoska hijerarhija.

beer king
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus 28/5/2021, 16:22

Bog gleda :

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 520482

Pod njegovom su nadležnošću ti Slaveni u sjevernoj Grčkoj

Ja sam taj koji ću odrediti šta će biti

Zato i jesam anđeoska hijerarhija

Dal da uništim ovo govno ili šta ?

Uništit ću ga

Aj zdravo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus 28/5/2021, 16:26

Ne možeš ti sebi govoriti da si sveti čovjek a onda Slaveni tamo ne postoje jer si grčki nacionalista

Nacionalizam i vjera

Jok

Ja imam jako velike moči jer sam anđeoska hijerarhija

A na ovakve imam pik
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus 28/5/2021, 16:32

Možeš me pokušat zaustaviti al ne pomaže

Grčka će u budućnosti biti multikulturalizam

Bez tog tvog fašizma iz grčke pravoslavne crkve i carigradske patrijaršije

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Greece_population_pyramid_%282018%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus 28/5/2021, 16:37

Anđeli su glasnici Bogova

Riječ je Gospodnja

Idite u miru

Amen
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum