ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate Fri 28 May - 13:57

RayMabus wrote:Vrbas je kod Banja Luke. Ne vidim šta bi sistem odvraćanja bio na napadu na RS u situaciji di bi Srbija napala Makedoniju u hipotetskom ratu Grčke i Makedonije ?!?!?!

PS : Šta se tiče mira nadam se da si u pravu no ja ne mogu ovo prepustit slučaju.
Tu ti je prva i zadnja stanica kurcenja, eventualno te mozemo strpati u kavez i poslati u Sarajevo kao poklon Bakiru. 

Nama Makedonija ne treba, bijeda je to i samo teret. Trebaju nam Makedonci kao prirodni saveznici da cuvaju Vardarsku dolinu dok se prevoze teret i ljudi, to je sve sto trebamo od njih. Ima i alternativa preko Bugara ali Makedonci nekako drazi i bratskiji narod.

Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 14:00

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Vrbas je kod Banja Luke. Ne vidim šta bi sistem odvraćanja bio na napadu na RS u situaciji di bi Srbija napala Makedoniju u hipotetskom ratu Grčke i Makedonije ?!?!?!

PS : Šta se tiče mira nadam se da si u pravu no ja ne mogu ovo prepustit slučaju.
Tu ti je prva i zadnja stanica kurcenja, eventualno te mozemo strpati u kavez i poslati u Sarajevo kao poklon Bakiru. 

Nama Makedonija ne treba, bijeda je to i samo teret. Trebaju nam Makedonci kao prirodni saveznici da cuvaju Vardarsku dolinu dok se prevoze teret i ljudi, to je sve sto trebamo od njih. Ima i alternativa preko Bugara ali Makedonci nekako drazi i bratskiji narod.
Reka sam ti već : Tko vas ne zna skupo bi vas platija.

Ne vjerujem vam. Ipak ću vas držat na nišanu. Srbiju , ne RS. RS nema neku važnost u ovom sistemu odvraćanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate Fri 28 May - 14:02

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Vrbas je kod Banja Luke. Ne vidim šta bi sistem odvraćanja bio na napadu na RS u situaciji di bi Srbija napala Makedoniju u hipotetskom ratu Grčke i Makedonije ?!?!?!

PS : Šta se tiče mira nadam se da si u pravu no ja ne mogu ovo prepustit slučaju.
Tu ti je prva i zadnja stanica kurcenja, eventualno te mozemo strpati u kavez i poslati u Sarajevo kao poklon Bakiru. 

Nama Makedonija ne treba, bijeda je to i samo teret. Trebaju nam Makedonci kao prirodni saveznici da cuvaju Vardarsku dolinu dok se prevoze teret i ljudi, to je sve sto trebamo od njih. Ima i alternativa preko Bugara ali Makedonci nekako drazi i bratskiji narod.
Reka sam ti već : Tko vas ne zna skupo bi vas platija.

Ne vjerujem vam. Ipak ću vas držat na nišanu. Srbiju , ne RS. RS nema neku važnost u ovom sistemu odvraćanja.
Boli nas kurac za tebe, nebitan si. Madjarska i Grcka sa Makedonijom su kljucni pravac tranzita robe i ljudi, sa njima se grade partnerski odnosi. Ostali su visak.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 14:19

Pirate wrote:
RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Vrbas je kod Banja Luke. Ne vidim šta bi sistem odvraćanja bio na napadu na RS u situaciji di bi Srbija napala Makedoniju u hipotetskom ratu Grčke i Makedonije ?!?!?!

PS : Šta se tiče mira nadam se da si u pravu no ja ne mogu ovo prepustit slučaju.
Tu ti je prva i zadnja stanica kurcenja, eventualno te mozemo strpati u kavez i poslati u Sarajevo kao poklon Bakiru. 

Nama Makedonija ne treba, bijeda je to i samo teret. Trebaju nam Makedonci kao prirodni saveznici da cuvaju Vardarsku dolinu dok se prevoze teret i ljudi, to je sve sto trebamo od njih. Ima i alternativa preko Bugara ali Makedonci nekako drazi i bratskiji narod.
Reka sam ti već : Tko vas ne zna skupo bi vas platija.

Ne vjerujem vam. Ipak ću vas držat na nišanu. Srbiju , ne RS. RS nema neku važnost u ovom sistemu odvraćanja.
Boli nas kurac za tebe, nebitan si. Madjarska i Grcka sa Makedonijom su kljucni pravac tranzita robe i ljudi, sa njima se grade partnerski odnosi. Ostali su visak.
Jel ?

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Greece-train-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 14:22

Fino si ti to zamislio : Vučic , Orban i Grci.

Da da da , i onda nitko ne sme u Makedonija samo Vučic pa ćete vi i Mađari blokirat željesnicu prema Minhenu. Kako da ne. Bude blokirana Makedonija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 14:33

Kako ste to fino osmisli a ? Vi , Mađari i Grci i šta prljave ustaše ovo ono.

Vi bi dominirali i ucjenjivali di će ić željesnički promet jer vam je Mađarska saveznik.

Kako da nećeš. Budete li šta srali samo će vam Njemačka zatvoriti prugu priko Makedonije.

Kako ste vi pametni a ? A svi su ostali glupi jel ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 14:45

Srpska pamet. Oni , Mađari i Grci a ostali su višak.

Dobit ćeš dvi pleske , neš znat kako se zoveš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate Fri 28 May - 14:58

Pricas gluposti. Nema govora o blokadi njemackog prometa prema Turskoj, vec to govorim da je pravac preko Hrvatske alternativni i to prije svega zahvaljujuci Hrvatskoj koja je donedavno konstantno opstruirala taj pravac sa blokadama, zavlacenjem i neadekvatnom signalizacijom prema Srbiji. Madjari s druge strane nisu radili ta sranja, cime su se pokazali kao pouzdaniji partner.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:20

Pirate wrote:Pricas gluposti. Nema govora o blokadi njemackog prometa prema Turskoj, vec to govorim da je pravac preko Hrvatske alternativni i to prije svega zahvaljujuci Hrvatskoj koja je donedavno konstantno opstruirala taj pravac sa blokadama, zavlacenjem i neadekvatnom signalizacijom prema Srbiji. Madjari s druge strane nisu radili ta sranja, cime su se pokazali kao pouzdaniji partner.
Neću ti ja dat plesku nego Minken. Ja iman svoje luke. Puca mi kurac za Solun.

Amerika , Njemačka i ova ostala ekipa znaš oni ti neće dat da Kina i Rusija dominiše tu i onda ta Makedonija je ono sistem kontrole da jedna Srbija koja ima bjeloruske Mig 29 i odlična je s Kinom i Rusijom ne kontrolira to s Grcima i Mađarima.

Jesi svatija ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:26

Meni Solun ne triba. Mogli bi reč da je čak i neka konkurencija no i nije baš.

Amerika i NATO da ne nabrajan sad i ta tvoja izjava kako su ostali višak a samo Vučic , Orban i Grci pokazuje kako razmišljaš i šta ti je cilj a nisi svjestan da ćeš dobiti dvi pleske od ovih velikih ako šta pokušaš tu.

Prestani srat ako ne vidiš šire od Srbije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate Fri 28 May - 15:30

RayMabus wrote:
Pirate wrote:Pricas gluposti. Nema govora o blokadi njemackog prometa prema Turskoj, vec to govorim da je pravac preko Hrvatske alternativni i to prije svega zahvaljujuci Hrvatskoj koja je donedavno konstantno opstruirala taj pravac sa blokadama, zavlacenjem i neadekvatnom signalizacijom prema Srbiji. Madjari s druge strane nisu radili ta sranja, cime su se pokazali kao pouzdaniji partner.
Neću ti ja dat plesku nego Minken. Ja iman svoje luke. Puca mi kurac za Solun.

Amerika , Njemačka i ova ostala ekipa znaš oni ti neće dat da Kina i Rusija dominiše tu i onda ta Makedonija je ono sistem kontrole da jedna Srbija koja ima bjeloruske Mig 29 i odlična je s Kinom i Rusijom ne kontrolira to s Grcima i Mađarima.

Jesi svatija ?
Neces ti nista dati jer nemas nista i nebitan si, kao prvo. Kao drugo, puca mi kurac za tvoju kurcobolju za Solun i sto imas luke, nebitno. 

Uz to, puca mi kurac za okrsaje Amerike i Njemacke sa Rusijom i Kinom, na nama je da trgujemo sa svima i da svi ubiremo plodove od te trgovine. Ne mozemo si dopustiti luksuz da odbijamo dobre trgovinske ugovore.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:34

Francuska ministrica obrane : Nakon šta je Grčka kupila 18 Rafala činjenica je da je i druga eu člamica izabrala evropsku ponudu snažan je znak mnogo veći od simboličkog.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/sad-podrzao-hrvatsku-odluku-o-kupnji-francuskih-zrakoplova-sluzbeni-pariz-porucuje-ovo-je-snazan-znak-mnogo-veci-od-simbolicnog-1101950
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:43

Krf - Dubrovnik

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 752px-Adriatic_Sea_map_hr.svg


Rafali kontroliraju Otrant da ne bi talijanski fašisti napali Korsiku di je legija stranaca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:48

Geopolitka je šira od te Srbije koja je zatvorena na Balkanu i misli da se cijeli svijet vrti oko nje.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/5/28/italija-desnicarske-stranke-najpopularnije

Talijanski fašisti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:52

Italija je u Libiji na suprotnoj strani od : Francuske , Grčke i Cipra a na strani Turske

A sad zamisli to im je još normalna vlada. A šta će biti kad dođu fašisti.

Napad na Korsiku , napad na Istru i Dalmaciju , napad na Grčku

Eto vidiš ne vrti se sve oko te Srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 15:56

Zato moje inzistiranje da grčka desnica prizna te Slavene poviše Soluna nije toliko vezano uz Solun nego šta ja neću pomagat fašistima.

Shvatit ćeš kad odrasteš ili kad talijanski fašisti dođu na vlast pa sklope vojni saveu s Turskom kako bi Italija dominirala na Mediteranu.

Savez protiv Grčke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 16:01

Ovo je manja verzija plana mare mostrum ili naše more odnosno obnova rimskog carstva

Početna verzija

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 500px-ItalianMareNostrum

Na njoj vidiš da je slabljenje Grčke jedan od prioriteta talijanski fašista

U prevodu vojni savez Italije i Turske na Mediteranu poznat i kao : savez protiv Grčke
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate Fri 28 May - 16:01

RayMabus wrote:Zato moje inzistiranje da grčka desnica prizna te Slavene poviše Soluna nije toliko vezano uz Solun nego šta ja neću pomagat fašistima.

Shvatit ćeš kad odrasteš ili kad talijanski fašisti dođu na vlast pa sklope vojni saveu s Turskom kako bi Italija dominirala na Mediteranu.

Savez protiv Grčke.
Trabunjas gluposti. Nece nitko s tobom jer si prevrtljiv, mjenjas misljenje svakih pet minuta, jos se kljukas lijekovima. Saljemo te Bakiru, sa sve fesom, prslukom i onom muzickom kutijom sa kurblom da mu sviras.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 16:05

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Zato moje inzistiranje da grčka desnica prizna te Slavene poviše Soluna nije toliko vezano uz Solun nego šta ja neću pomagat fašistima.

Shvatit ćeš kad odrasteš ili kad talijanski fašisti dođu na vlast pa sklope vojni saveu s Turskom kako bi Italija dominirala na Mediteranu.

Savez protiv Grčke.
Trabunjas gluposti. Nece nitko s tobom jer si prevrtljiv, mjenjas misljenje svakih pet minuta, jos se kljukas lijekovima. Saljemo te Bakiru, sa sve fesom, prslukom i onom muzickom kutijom sa kurblom da mu sviras.
Možda samo razmišljam istovremeno na pet paralelnih kolosjeka i brzinom svjetlosti.

Ne možeš povatat moje misli i cilj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 28 May - 16:08

Sad čekamo uspon talijanski fašista nakon čega oni jačaju suradnju s Turskom kako bi okružili Grčku.

Ja sam sa strane i ne planiram pomagat nekome tko ne priznaje Slavene nego ih želi helenisirat

To je fašizam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Pirate Fri 28 May - 16:14

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Zato moje inzistiranje da grčka desnica prizna te Slavene poviše Soluna nije toliko vezano uz Solun nego šta ja neću pomagat fašistima.

Shvatit ćeš kad odrasteš ili kad talijanski fašisti dođu na vlast pa sklope vojni saveu s Turskom kako bi Italija dominirala na Mediteranu.

Savez protiv Grčke.
Trabunjas gluposti. Nece nitko s tobom jer si prevrtljiv, mjenjas misljenje svakih pet minuta, jos se kljukas lijekovima. Saljemo te Bakiru, sa sve fesom, prslukom i onom muzickom kutijom sa kurblom da mu sviras.
Možda samo razmišljam istovremeno na pet paralelnih kolosjeka i brzinom svjetlosti.

Ne možeš povatat moje misli i cilj.
Nema tebi spasa, treba tebe u Vrapce.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Zaredali se napadi na Bugare radi Makedonije u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum