ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by vuksadinare 22/5/2021, 13:51

Uostalom nikad kvalitetnija hrvatska liga nego posljefnjih par godina..od kad je ovaj prvenstveni sistem sa deset klubova..danas imamo cetri neizvjesne utakmice

vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Serbinho-3 22/5/2021, 14:59

Danas kada se vrte transferi po 60-80 miliona, tebe nema a realno po kvalitetu nekadasnjem bi tu klubovi imali kvalitet za takve transfere ili na kartu uspeha u Evropi, obzirom da u Ligi Sampiona pobeda ide valjda sa 2.8 ili 2.9 miliona eura. Onda dolazis do toga da navijaci kontrolisu klubove i nista ne funkcionise. Nemas transfere u jake lige, nemas rezultate u Evropi, nemas gledaoce, niti sponzore. Sklonis navijace iz bitnih utakmica a na manje bitne i ne dolaze, tj one sa "Curva".
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by niels 23/5/2021, 17:42

Regionalna liga je neminovnost, pitanje je samo koja regija (što se tiče Hrvatske).

Sadašnji model je neodrživ, klubovi su posvuda na rubu propasti. Nacionalni stadion bez 30-ak rasprodanih utakmica godišnje nema smisla.

Oni klubovi koji bi išli u regionalnu ligu ne bi se trebali iscrpljivati i u nacionalnim prvenstvima.

Ako Dinamo i Hajduk budu išli, iza sebe mogu ostaviti B ekipe, i te se mogu boriti za naslov, i opet zanimljivo nacionalno prvenstvo.

Treba ukinuti i gostovanja za navijačke skupine.

Sumnjam da će se desiti ubrzo, mi i nismo neki vizionari, mislimo što bi rasturavali našu slavnu HNL. Ne znam da li znate da je na rang listi iza srpske Superlige.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by niels 23/5/2021, 17:46

Serbinho-3 wrote:Danas kada se vrte transferi po 60-80 miliona, tebe nema a realno po kvalitetu nekadasnjem bi tu klubovi imali kvalitet za takve transfere ili na kartu uspeha u Evropi, obzirom da u Ligi Sampiona pobeda ide valjda sa 2.8 ili 2.9 miliona eura. Onda dolazis do toga da navijaci kontrolisu klubove i nista ne funkcionise. Nemas transfere u jake lige, nemas rezultate u Evropi, nemas gledaoce, niti sponzore. Sklonis navijace iz bitnih utakmica a na manje bitne i ne dolaze, tj one sa "Curva".

Badava ti trud.

Javnost je ovdje protiv toga, ideja se vrti već 15-20 godina. Iako je prosječna posjeta po utakmici ispod 3.000 (lavlji dio otpada na Hajduk).

Ne mogu reći da ljudi ne prate, to je uvijek prva sportska vijest u zemlji, osim reprezentacije. Ali neće na utakmice.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Guest 23/5/2021, 17:50

niels wrote:
Sumnjam da će se desiti ubrzo, mi i nismo neki vizionari, mislimo što bi rasturavali našu slavnu HNL. Ne znam da li znate da je na rang listi iza srpske Superlige.

Otkud ti to? I na čijoj rang listi?
Tko je bolje plasiran na onoj Uefinoj vidi se po broju klubova u kvalifikacijama za Uefina klupska natjecanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Eroo 23/5/2021, 20:54

Jebate, ja nabrzinu pročitao "Neka to uradi NATO, kad mi ne možemo".
Ne znamo što će biti za 10 godina, možda i hoće. Upravo gomilaju vojsku i naoružanje... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by niels 23/5/2021, 20:55

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Sumnjam da će se desiti ubrzo, mi i nismo neki vizionari, mislimo što bi rasturavali našu slavnu HNL. Ne znam da li znate da je na rang listi iza srpske Superlige.

Otkud ti to? I na čijoj rang listi?
Tko je bolje plasiran na onoj Uefinoj vidi se po broju klubova u kvalifikacijama za Uefina klupska natjecanja.

Uživaj sinko…

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/#/yr/2021

Lijepo je igrati četvrtfinale Europske lige, ali Zvezda je igrala Ligu prvaka, gubila i zarađivala višestruko od svih hrvatskih klubova skupa.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Guest 23/5/2021, 21:02

niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Sumnjam da će se desiti ubrzo, mi i nismo neki vizionari, mislimo što bi rasturavali našu slavnu HNL. Ne znam da li znate da je na rang listi iza srpske Superlige.

Otkud ti to? I na čijoj rang listi?
Tko je bolje plasiran na onoj Uefinoj vidi se po broju klubova u kvalifikacijama za Uefina klupska natjecanja.

Uživaj sinko…

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/#/yr/2021

Lijepo je igrati četvrtfinale Europske lige, ali Zvezda je igrala Ligu prvaka, gubila i zarađivala višestruko od svih hrvatskih klubova skupa.

Evo i tebi pa uživaj:

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/#/yr/2021

Obrati posebnu pažnju gdje se nalazi Dinamo Zagreb, a gdje Zvezda.
Dinamo je igrao svoja četvrtfinala ove godine i pretprošle, a ta osvojena Zvezdina titula ja davno prošlo svršeno vrijeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Guest 23/5/2021, 21:04

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Sumnjam da će se desiti ubrzo, mi i nismo neki vizionari, mislimo što bi rasturavali našu slavnu HNL. Ne znam da li znate da je na rang listi iza srpske Superlige.

Otkud ti to? I na čijoj rang listi?
Tko je bolje plasiran na onoj Uefinoj vidi se po broju klubova u kvalifikacijama za Uefina klupska natjecanja.

Uživaj sinko…

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/#/yr/2021

Lijepo je igrati četvrtfinale Europske lige, ali Zvezda je igrala Ligu prvaka, gubila i zarađivala višestruko od svih hrvatskih klubova skupa.

Evo i tebi pa uživaj:

https://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/#/yr/2021

Obrati posebnu pažnju gdje se nalazi Dinamo Zagreb, a gdje Zvezda.
Dinamo je igrao svoja četvrtfinala ove godine i pretprošle, a ta osvojena Zvezdina titula ja davno prošlo svršeno vrijeme.

A ako su igrali ove sezone Ligu prvaka, to nisam pratio, jer me ne zanima nogomet iz "regiona".
Kao što ne zanima veliku većinu navijača iz Hrvatske. Možda jedino tzv. navijačke skupine i to iz razloga da se imaju s kim potući na gostovanjima.
Nije nogomet košarka, pa da ABA liga normalno funkcionira, a nogometna regionalna liga to nikada neće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by niels 23/5/2021, 21:14

Dakle, Dinamov ranking je pokazatelj kvalitete hrvatskog nogometa, a ne ranking HNL-a.

Zanimljiv pogled.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Guest 23/5/2021, 21:32

niels wrote:Dakle, Dinamov ranking je pokazatelj kvalitete hrvatskog nogometa, a ne ranking HNL-a.

Zanimljiv pogled.

Rezultati klubova pojedinačno ili kvare ili popravljaju ranking.
A ti si spomenuo i pozvao se na Zvezdine uspjehe. 
Osim osvojenog Kupa europskih prvaka tamo davno, njih jednostavno nema.
Ovo što si spomenuo da je Zvezda jako dobro prošla jer je igrala Ligu prvaka, gubila i punila blagajnu je možda financijski dobro za njih, ali to niti jedan navijač neće cijeniti.
Slične je sezone imao i Dinamo kada je predstavljao kantu za napucavanje u Ligi prvaka, imao rekordno lošu gol razliku u tom natjecanju, zabilježio sve poraze, a jedini gol je postigao Krstanović u zadnjoj minuti zadnje utakmice u jesenjem dijelu sezone i to iz penala.
Svejedno mi je drago što je Zvezda konačno došla na takve Dinamove rezultate, ali ja zapravo i nisam nogometni navijač.
Pravi regionalni nogometni navijači, oni da ih tako nazovem profesionalni, će takve Zvezdine uspjehe iskoristiti samo da im se žestoko narugaju.
Jedina nogometna ekipa čiji me rezultati zanimaju je reprezentacija.
Hrvatska, naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo" - Page 2 Empty Re: Pančev jedini za regionalnu ligu: "Neka to uradi UEFA, kad mi ne možemo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum