ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genocidni "bog" Starog zavjeta

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 18:39

albatros wrote:
von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
Ko uopće more smatrati božje presude pogrješnima?
Znači, ubiješ nekoga bez razloga, kažeš da si to učinio po božjem nalogu i oslobođen si krivnje? Jer, tko može božje presude smatrati pogrešnima.... :blj
Gle...Ovako je svojevremeno razmišljao i sam Abraham,koji se usudio ići u diskusiju sa jahveom oko uništenja Sodome i Gomore.

I pokazalo se da se ondje nije našlo ni 5 pravednika.

Izopačena sredina tih dvaju gradova potpuno je pokvarila i samoga Lota i njegovu obitelj.

Lotova supruga se okreće za Sodomom ,odbacuje milost Božju i biva pretvorena u stup soli.

Dvije izopačene Lotove kćeri opijaju svog oca i liježu sa njim.

Lot,iako spašen kao čestit čovjek,opija se do besvijesti i ne znajući što je učinio u pijanstvu.

E sad,kada su ovi koji su spašeni ovakvi kakvi su bili,što misliš kakva je izopačenost vladala u ta dva grada među onima koji su uništeni?



 
To slobodno tamo stavi među one citate gore, uz potvrdu moje već negdje navedene teze da je YHWH krvavi tiranin (što se od jednog demonskog stvorenja može i očekivati) koji ne zna za pojam slobodne volje, a što je još nešto što ga udaljuje od istinskog Boga.

Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by kingkong 14/5/2014, 18:56

von_Starhemberg wrote:Čak i da je to tako, to opet nije isti bog kako ga kršćani percipiraju. Potpuno je drugi i drugačiji, kako god okreneš.
Stari Zavjet je vrlo slikovit i nažalost nasilan; no i opet ne cijeli; čitaj proroka Danijela, ili Pjesmu nad Pjesmama...Hošeu; gdje se govori o milosrdnosti, praštanju i pravednosti božjoj. Slika Boga u burnim trenucima stvaranja židovskog naroda doista na prvu ruku izgleda da se radi o krvoločnom bogu. No; pitam te, u kakvom povijesnom kontekstu djeluje tada Bog..prisutni su ratovi, pljačke, ubojstva..područje na koje dolaze izraelci na jednom je stupnju razvoja gotovo animalnog čovjeka. Drugačije nije moglo biti a ako dobro pogledaš...i izraelci su doživjeli mnogobrojna stradanja ponajviše zbog svoje nevjere. Prema tome iz takvog jednog okružja nije ni moglo biti drugaćije shvaćanje na esenciju Boga a uostalom...i na sva zla djela uzvraćeno je zlo. Tko je zlo činio zlo mu se dogodilo. Takva je bila percepcija pravednosti. Novi Zavjet tu nudi novu dimenziju a to je da se Ljubavlju pobjeđuje zlo. No; i opet ako čitamo Poslanice sv. Pavla na mnogo mjesta ćemo čuti: oni koji čine zlo i ne obrate se od svog zla - napredovati će u njemu i primiti za to zasluženu plaću. Kako to shvatiti?! Tu je vidljiv jedan kontinuitet božje pravednosti kroz oba dva Zavjeta s time da Novi ima taj novi segment kroz Isusovo Poslanje a to je PRAŠTANJE. Za kršćane i katolike bez obzira na ove tvoje premise: Bog SZ I NZ su isti. I tu dileme nema - to je vjera naša!

_________________
Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:02

kingkong wrote:No; pitam te, u kakvom povijesnom kontekstu djeluje tada Bog..prisutni su ratovi, pljačke, ubojstva..područje na koje dolaze izraelci na jednom je stupnju razvoja gotovo animalnog čovjeka.
A svašta bože ,animalnog čovjeka?! Pa Židovi su bili poludivlji nomadi, naselili su područje gdje je tada već dvije tisuce godina cvjetala razvijena civilizacija, što su mogli to su pokupili i iskoristili, što nisu, to su mačem i ognjem uništili (što sama Biblija kaže). Okruženi Feničanima, Babiloncima, Asircima, i ostalim semitskim narodima (Kaanancima) mogli su samo učiti što je to civilizacija i kultura, pa i jesu, koliko im je njihova duhovna autističnost dopustila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by kingkong 14/5/2014, 19:07

von_Starhemberg wrote:
kingkong wrote:No; pitam te, u kakvom povijesnom kontekstu djeluje tada Bog..prisutni su ratovi, pljačke, ubojstva..područje na koje dolaze izraelci na jednom je stupnju razvoja gotovo animalnog čovjeka.
A svašta bože ,animalnog čovjeka?! Pa Židovi su bili poludivlji nomadi, naselili su područje gdje je tada već dvije tisuce godina cvjetala razvijena civilizacija, što su mogli to su pokupili i iskoristili, što nisu, to su mačem i ognjem uništili (što sama Biblija kaže). Okruženi Feničanima, Babiloncima, Asircima, i ostalim semitskim narodima (Kaanancima) mogli su samo učiti što je to civilizacija i kultura, pa i jesu, koliko im je njihova duhovna autističnost dopustila.
Razvijena civilizacija i kultura..na područje na koje su židovi došli...o čem' ti pričaš...pa to su bili poganski narodi...koji uopće nisu poznavali Boga..čitaj malo pažljivije SZ!

_________________
Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by aben 14/5/2014, 19:08

šnima?t pogre
von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
Ko uopće more smatrati božje presude pogrješnima?
Znači, ubiješ nekoga bez razloga, kažeš da si to učinio po božjem nalogu i oslobođen si krivnje? Jer, tko može božje presude smatrati pogrešnima.... :blj
čekaj, di prešiš, 

ko zaista može božje presude smatrat pogrješnima?

jebenti, da ti se objavi bog i reče bilo što, što, ti bi uša u raspravu s njin?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:15

kingkong wrote:
von_Starhemberg wrote:
kingkong wrote:No; pitam te, u kakvom povijesnom kontekstu djeluje tada Bog..prisutni su ratovi, pljačke, ubojstva..područje na koje dolaze izraelci na jednom je stupnju razvoja gotovo animalnog čovjeka.
A svašta bože ,animalnog čovjeka?! Pa Židovi su bili poludivlji nomadi, naselili su područje gdje je tada već dvije tisuce godina cvjetala razvijena civilizacija, što su mogli to su pokupili i iskoristili, što nisu, to su mačem i ognjem uništili (što sama Biblija kaže). Okruženi Feničanima, Babiloncima, Asircima, i ostalim semitskim narodima (Kaanancima) mogli su samo učiti što je to civilizacija i kultura, pa i jesu, koliko im je njihova duhovna autističnost dopustila.
Razvijena civilizacija i kultura..na područje na koje su židovi došli...o čem' ti pričaš...pa to su bili poganski narodi...koji uopće nisu poznavali Boga..čitaj malo pažljivije SZ!
Poganski narodi s razvijenom kulturom i civilizacijom, kanalizacijom, vodovodom, pismom, trgovinom, uređenim državnim poretkom, umjetnošću, književnosti, arhitekturom...ukratko, sve ono što krasi visokorazvijeno društvo. Što ti tu nije jasno? Trebaš literaturu iz oblasti arheologije i povijesti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:17

aben wrote:šnima?t pogre
von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
Ko uopće more smatrati božje presude pogrješnima?
Znači, ubiješ nekoga bez razloga, kažeš da si to učinio po božjem nalogu i oslobođen si krivnje? Jer, tko može božje presude smatrati pogrešnima.... :blj
čekaj, di prešiš, 

ko zaista može božje presude smatrat pogrješnima?

jebenti, da ti se objavi bog i reče bilo što, što, ti bi uša u raspravu s njin?
Bog se ne objavljuje, do Boga se dolazi kroz spoznaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by kingkong 14/5/2014, 19:19

von_Starhemberg wrote:
kingkong wrote:
von_Starhemberg wrote:
kingkong wrote:No; pitam te, u kakvom povijesnom kontekstu djeluje tada Bog..prisutni su ratovi, pljačke, ubojstva..područje na koje dolaze izraelci na jednom je stupnju razvoja gotovo animalnog čovjeka.
A svašta bože ,animalnog čovjeka?! Pa Židovi su bili poludivlji nomadi, naselili su područje gdje je tada već dvije tisuce godina cvjetala razvijena civilizacija, što su mogli to su pokupili i iskoristili, što nisu, to su mačem i ognjem uništili (što sama Biblija kaže). Okruženi Feničanima, Babiloncima, Asircima, i ostalim semitskim narodima (Kaanancima) mogli su samo učiti što je to civilizacija i kultura, pa i jesu, koliko im je njihova duhovna autističnost dopustila.
Razvijena civilizacija i kultura..na područje na koje su židovi došli...o čem' ti pričaš...pa to su bili poganski narodi...koji uopće nisu poznavali Boga..čitaj malo pažljivije SZ!
Poganski narodi s razvijenom kulturom i civilizacijom, kanalizacijom, vodovodom, pismom, trgovinom, uređenim državnim poretkom, umjetnošću, književnosti, arhitekturom...ukratko, sve ono što krasi visokorazvijeno društvo. Što ti tu nije jasno? Trebaš literaturu iz oblasti arheologije i povijesti?
Ajde argumentiraj...baš me zanima a to što su imali kanalizaciju i vodovod baš ništa ne znači...oću konkretne dokaze da to nisu bili poganski narodi...

_________________
Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by aben 14/5/2014, 19:20

von_Starhemberg wrote:

Bog se ne objavljuje, do Boga se dolazi kroz spoznaju.
dobro, kognitivni, 

spoznaš jedan dan boga u punini, i spoznaš nešto što ti sumilja na netoleranciju, ili šovinizam, ili nešto drugo iz portfelja liberalnog fašizma, što bi, uša u raspravu šnjin?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:23

kingkong wrote:oću konkretne dokaze da to nisu bili poganski narodi...
Zašto bi to itko dokazivao? AKo pod tim misliš mnogobošci, naravno da su bili. Tako isto i Grci i Rimljani, koji su Europi ostavili gotovo sva temeljna znanja iz svih disciplina ljudskog djelovanja, umjestnosti, znanosti, prava, medicine etc... Imaš previše judeocentrično viđenje civilizacije i kulture prema čemu je sve nežidovsko (nemonoteističko) nazadno i necivilizirano, a to viđenje je izrazito nazadno i čak ksenofobično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:24

aben wrote:
von_Starhemberg wrote:

Bog se ne objavljuje, do Boga se dolazi kroz spoznaju.
dobro, kognitivni, 

spoznaš jedan dan boga u punini, i spoznaš nešto što ti sumilja na netoleranciju, ili šovinizam, ili nešto drugo iz portfelja liberalnog fašizma, što bi, uša u raspravu šnjin?
Pravi Bog ništa ne nalaže, dao ti je slobodnu volju da činiš što želiš, a posljedice same po sebi nisu isključene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by aben 14/5/2014, 19:31

von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
von_Starhemberg wrote:

Bog se ne objavljuje, do Boga se dolazi kroz spoznaju.
dobro, kognitivni, 

spoznaš jedan dan boga u punini, i spoznaš nešto što ti sumilja na netoleranciju, ili šovinizam, ili nešto drugo iz portfelja liberalnog fašizma, što bi, uša u raspravu šnjin?
Pravi Bog ništa ne nalaže, dao ti je slobodnu volju da činiš što želiš, a posljedice same po sebi nisu isključene.
vi mene, kolega, ne razumite.

mi zamislimo koncept i onda razpravljamo o svojstvima tog koncepta. ako je koncept na stolu bog, i svemoguć je, iznad vremena, morala, ne mora ići na misu nikad, ne mora prati zube, slušati ženu i ništa, šta mu moremo zamiriti?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:36

aben wrote:
von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
von_Starhemberg wrote:

Bog se ne objavljuje, do Boga se dolazi kroz spoznaju.
dobro, kognitivni, 

spoznaš jedan dan boga u punini, i spoznaš nešto što ti sumilja na netoleranciju, ili šovinizam, ili nešto drugo iz portfelja liberalnog fašizma, što bi, uša u raspravu šnjin?
Pravi Bog ništa ne nalaže, dao ti je slobodnu volju da činiš što želiš, a posljedice same po sebi nisu isključene.
vi mene, kolega, ne razumite.

mi zamislimo koncept i onda razpravljamo o svojstvima tog koncepta. ako je koncept na stolu bog, i svemoguć je, iznad vremena, morala, ne mora ići na misu nikad, ne mora prati zube, slušati ženu i ništa, šta mu moremo zamiriti?
Pa mi kao smrtna bića ne možemo ništa, no zašto bi Bog stvarao ista ta bića koja će onda ubijati, sakatiti, jednom rječju mrziti? Nema smisla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by kingkong 14/5/2014, 19:40

von_Starhemberg wrote:
kingkong wrote:oću konkretne dokaze da to nisu bili poganski narodi...
Zašto bi to itko dokazivao? AKo pod tim misliš mnogobošci, naravno da su bili. Tako isto i Grci i Rimljani, koji su Europi ostavili gotovo sva temeljna znanja iz svih disciplina ljudskog djelovanja, umjestnosti, znanosti, prava, medicine etc... Imaš previše judeocentrično viđenje civilizacije i kulture prema čemu je sve nežidovsko (nemonoteističko) nazadno i necivilizirano, a to viđenje je izrazito nazadno i čak ksenofobično.
Ne varaš se..nisam pri tom stajalištu koje mi insinuiraš. Poštujem kulturu i religiju drugih naroda. Ali ponavljam da su se u ondašnje vrijeme miješale kulture sa poganskim narodima...i kad je Bog odlučio da se Objavi.."jednom narodu" možemo reći da je to bio događaj usporediv s pojavom interneta. Doveo je do jedne epohalne "revolucije" misli,filozofije, postupaka i djela ali koje je nažalost za sobom donijelo i mnogo stradanja i nasilja. Kako god se okrene čovječanstvo je još uvijek beba u svom duhovnom sazrijevanju. Do onog konačnog što je Bog zamislio za sve nas!

_________________
Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by aben 14/5/2014, 19:48

von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
von_Starhemberg wrote:

Bog se ne objavljuje, do Boga se dolazi kroz spoznaju.
dobro, kognitivni, 

spoznaš jedan dan boga u punini, i spoznaš nešto što ti sumilja na netoleranciju, ili šovinizam, ili nešto drugo iz portfelja liberalnog fašizma, što bi, uša u raspravu šnjin?
Pravi Bog ništa ne nalaže, dao ti je slobodnu volju da činiš što želiš, a posljedice same po sebi nisu isključene.
vi mene, kolega, ne razumite.

mi zamislimo koncept i onda razpravljamo o svojstvima tog koncepta. ako je koncept na stolu bog, i svemoguć je, iznad vremena, morala, ne mora ići na misu nikad, ne mora prati zube, slušati ženu i ništa, šta mu moremo zamiriti?
Pa mi kao smrtna bića ne možemo ništa, no zašto bi Bog stvarao ista ta bića koja će onda ubijati, sakatiti, jednom rječju mrziti? Nema smisla.
pitaj isusa. možda ima dobar razlog, al bi ga spozna jedino ako bi posta ka bog, al ta razina spoznaje je ono, star trek. tako da no ken du

mi mu dodavamo svojstvai u tom okviru pazimo na kontradikcije.
napr. rekli smo da je bog superbenevolentan, ja ne znan točno zašto se to misli, al ako je to tako, nije li prefiks super jamstvo da ga ne moremo svojon razinon spoznaje mjeriti?

jel bog zna točan položaj i brzinu čestica? valjda zna. pa ako mu damo da to zna, može valjda ubiti nekoliko djece bez pogleda ispod oka, pobogu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 19:54

aben wrote:
napr. rekli smo da je bog superbenevolentan, ja ne znan točno zašto se to misli, al ako je to tako, nije li prefiks super jamstvo da ga ne moremo svojon razinon spoznaje mjeriti?

Pa eto protupitanje - zašto bi se mislilo suprotno? Zašto bismo mislili da je Bog zlonamjeran?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by aben 14/5/2014, 19:59

von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
napr. rekli smo da je bog superbenevolentan, ja ne znan točno zašto se to misli, al ako je to tako, nije li prefiks super jamstvo da ga ne moremo svojon razinon spoznaje mjeriti?

Pa eto protupitanje - zašto bi se mislilo suprotno? Zašto bismo mislili da je Bog zlonamjeran?
neman pojma,
al ako vrijedi pravilo dok jednon ne smrkne, drugon ne svane, očito je da boga benevolentnošću promatranom iz našeg rakursa stavljamo u poziciju piškit ću kakit ću

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 20:02

aben wrote:
von_Starhemberg wrote:
aben wrote:
napr. rekli smo da je bog superbenevolentan, ja ne znan točno zašto se to misli, al ako je to tako, nije li prefiks super jamstvo da ga ne moremo svojon razinon spoznaje mjeriti?

Pa eto protupitanje - zašto bi se mislilo suprotno? Zašto bismo mislili da je Bog zlonamjeran?
neman pojma,
al ako vrijedi pravilo dok jednon ne smrkne, drugon ne svane, očito je da boga benevolentnošću promatranom iz našeg rakursa stavljamo u poziciju piškit ću kakit ću
Pa zato ja smatram da je Spoznaja važnija od Objave. Cijeli život je sam po sebi potraga i učenje, o svijetu oko sebe, pitanjima počela, smisla života i smrti, zašto onda ne i o Bogu i njegovoj prirodi. Možda radost i nije toliko u samom činu Spoznaje, već same Potrage.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Michael1 14/5/2014, 20:03

albatros wrote:Bog Jahve,Svesilni,Adonaj je milostiv i spor na srdžbu,ali "strašno je pasti u ruke Boga živoga"!

Raspravljati ovdje o presudama nad opakim narodima i pojedincima koje je Bog uništio sam ili ih drugima predao na uništenje bespredmetno je.

Uostalom kad se Isus vrati na zemlju onda će tek nastati opća tarapana opisana u knjizi Ivanova Otkrivenja.

Isus sam kaže da će mnogima u te dane biti gore nego stanovnicima Sodome i Gomore u vrijeme njihova stradanja

Bolji odgovor mu nije potrebo dati. Bog zna vise od njega! :beer

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Guest 14/5/2014, 20:05

Michael1 wrote:
albatros wrote:Bog Jahve,Svesilni,Adonaj je milostiv i spor na srdžbu,ali "strašno je pasti u ruke Boga živoga"!

Raspravljati ovdje o presudama nad opakim narodima i pojedincima koje je Bog uništio sam ili ih drugima predao na uništenje bespredmetno je.

Uostalom kad se Isus vrati na zemlju onda će tek nastati opća tarapana opisana u knjizi Ivanova Otkrivenja.

Isus sam kaže da će mnogima u te dane biti gore nego stanovnicima Sodome i Gomore u vrijeme njihova stradanja

Bolji odgovor mu nije potrebo dati. Bog zna vise od njega! :beer
Jadan je taj vaš "bog" koji naređuje klanje žena i dječice, a jadniji još i vi s njim koji mu se klanjate i opravdavate ga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by aben 14/5/2014, 20:11

jedan znanstvenik, tako bolje zvuči cijela rečenica, napisa je u jednoj knjizi, a napisa bi ko i di da se sićan, bavia se mozgon i spoznajon. (možda penrose u carevom novon umu)

i, dok se načelno slažen da ćemo umrit učeći, i da je gušt pročitati novu informaciju, veli spomenuti da su neki drugi poznati znanstvenici objavljivali kako su došli do otkrića. 

pa tako piše da postoji neki dugogodišnji matematički postulat koji je vojska matematičara pokušala dokazati, i na kraju taj lik, kojen je to uspilo, učinia je to na način da je ulazia u autobus i -shvatia.

jebenti, možda in se stvarno nešto objavljuje :/

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Genocidni "bog" Starog zavjeta - Page 2 Empty Re: Genocidni "bog" Starog zavjeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum