ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest 20/12/2015, 00:20

n_razbojnik wrote:da desna mu ruka, to kao premijer premijeru?
milanović desna ruka a pusićka prva potpredsjednica vlade :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by udba 20/12/2015, 00:23

tre911 wrote:Da, nemam neki uzorak ali kako rekoh čini mi se logično razmišljanje pogotovo nakon onoliko pokušaja razbijanja, vrijeđanja i kupovanja glasova MOSTa od strane SDPa.
a nije se ni Karamarko proslavio podcjenjujući i omalovažavajući Most na samom startu, jebi ga, trnovit je put političara do vrha, sklapali su svi paktove sa Sotonom, od Tuđmana pa svi redom do danas i to je uvjet za doći na vrh i ostat na njemu. Pasji je to život političara, a sve za to malo penzije i osiguravanja nešto unčadi i praunučadi.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest 20/12/2015, 00:24

Vidim da ima ogorcenih forumasa, necu prozivati.

Ako ste glasali za MOST, a zeljeli ste promjene onda ne znate da su politicari iznimno kvarljiva roba. Trebali ste onda glasati za Domoljubnu koaliciju, tko vam je kriv.

Ako ste ostali doma a htjeli ste promjene e onda izadjite na izbore i glasajte.

Ako ste glasali za Domoljubnu koaliciju, onda mozete biti razocarani, ali niste podbacili vi, podbacilo je vase vodstvo. Nadjite slijedeci puta profesionalne politicari koji mogu mobilizirati siri spektar i zaci u centar.

I u konacnici ima nas kojima se iz raznoraznih privatnih i profesionalnih razloga apsolutno jebe tko ce biti na vlasti. Niti smo clanovi ni simpatizeri ni uhljebi, ne vidimo se u tim pricama. Politicari su nuzno Zlo koje nas cijedi i ja ne mogu i necu ni nacelno podrzati ovaj sustav koji se naziva demokracija a zapravo je partitokracija temeljena na negativnoj selekciji. Ne mogu podrzati ovoliku drzavu i poreze a istovremeno se lazemo da zivimo u kapitalizmu gdje svatko ima sansu. Ima kurac, ima sansu koliko i na lotu. Mi smo meso koje se histericno gura u duznicko roblje, osobno ili preko neobuzdane javne potrosnje, gdje banke razaraju drzave a korporacije i korporativna kultura zivot dostojan covjeka i srednju klasu izmisljotinu ranog kapitalizma pospremaju u ropotarnicu povijesti.

A vi se koljite oko Oluje, Srba i Hrvata, partizana, ustasa i udbasa, homoseksualnih zajednica i parada, nogometa, BB i ostalih izmisljenih tema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest 20/12/2015, 00:25

udba wrote:
tre911 wrote:Da, nemam neki uzorak ali kako rekoh čini mi se logično razmišljanje pogotovo nakon onoliko pokušaja razbijanja, vrijeđanja i kupovanja glasova MOSTa od strane SDPa.
a nije se ni Karamarko proslavio podcjenjujući i omalovažavajući Most na samom startu, jebi ga, trnovit je put političara do vrha, sklapali su svi paktove sa Sotonom, od Tuđmana pa svi redom do danas i to je uvjet za doći na vrh i ostat na njemu. Pasji je to život političara, a sve za to malo penzije i osiguravanja nešto unčadi i praunučadi.
Karamarko je prije starta usro motku dočim se nakon toga posuo pepelom i bio korektan prema svima, e sad koliko je to dobro ili nije pokazati će vrijeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by n_razbojnik 20/12/2015, 00:27

udba wrote:
tre911 wrote:Da, nemam neki uzorak ali kako rekoh čini mi se logično razmišljanje pogotovo nakon onoliko pokušaja razbijanja, vrijeđanja i kupovanja glasova MOSTa od strane SDPa.
a nije se ni Karamarko proslavio podcjenjujući i omalovažavajući Most na samom startu, jebi ga, trnovit je put političara do vrha, sklapali su svi paktove sa Sotonom, od Tuđmana pa svi redom do danas i to je uvjet za doći na vrh i ostat na njemu. Pasji je to život političara, a sve za to malo penzije i osiguravanja nešto unčadi i praunučadi.
Točno, hdz da je bio u poziciji "jer mi to možemo" radio bi isto...vlast je slast

ali završi li se trakavica rezultatom koji se sada nazire, Bože će skidati pečat sa jvnobilježničkog papira a narod će dobiti antireformsku reformsku vlast :) i to bez Zoke na premijerskoj poziciji...
ako je paktu adeze-most prognozirano godinu dana, ovdje su mjeseci u pitanju, možda i tjedni


Last edited by n_razbojnik on 20/12/2015, 00:28; edited 1 time in total

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by udba 20/12/2015, 00:28

tre911 wrote:
udba wrote:
tre911 wrote:Da, nemam neki uzorak ali kako rekoh čini mi se logično razmišljanje pogotovo nakon onoliko pokušaja razbijanja, vrijeđanja i kupovanja glasova MOSTa od strane SDPa.
a nije se ni Karamarko proslavio podcjenjujući i omalovažavajući Most na samom startu, jebi ga, trnovit je put političara do vrha, sklapali su svi paktove sa Sotonom, od Tuđmana pa svi redom do danas i to je uvjet za doći na vrh i ostat na njemu. Pasji je to život političara, a sve za to malo penzije i osiguravanja nešto unčadi i praunučadi.
Karamarko je prije starta usro motku dočim se nakon toga posuo pepelom i bio korektan prema svima, e sad koliko je to dobro ili nije pokazati će vrijeme.
Vidiš, za mene je to plus, tko ljudski prizna zajeb i ne pravi se nepogreševim Papom ima od mene glas. Jes' da i tu može bit populizma, ali ja ne volim savršene i nezamjenjive. Puno ih je groblje.

PS, krivo sam shvatio, mislio sam da se referiraš na sipanje pepela zbog sranja sa Sanaderom.


Last edited by udba on 20/12/2015, 00:33; edited 1 time in total
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest 20/12/2015, 00:30

n_razbojnik wrote:
udba wrote:
tre911 wrote:Da, nemam neki uzorak ali kako rekoh čini mi se logično razmišljanje pogotovo nakon onoliko pokušaja razbijanja, vrijeđanja i kupovanja glasova MOSTa od strane SDPa.
a nije se ni Karamarko proslavio podcjenjujući i omalovažavajući Most na samom startu, jebi ga, trnovit je put političara do vrha, sklapali su svi paktove sa Sotonom, od Tuđmana pa svi redom do danas i to je uvjet za doći na vrh i ostat na njemu. Pasji je to život političara, a sve za to malo penzije i osiguravanja nešto unčadi i praunučadi.
Točno, hdz da je bio u poziciji "jer mi to možemo" radio bi isto...vlast je slast

ali završi li se trakavica rezultatom koji se sada nazire, Bože će skidati pečat sa jvnobilježničkog papira a narod će dobiti antireformsku reformsku vlast :) i to bez Zoke na premijerskoj poziciji...
ako je paktu adeze-most prognozirano godinu dana, ovdje su mjeseci u pitanju, možda i tjedni
U to ne sumnjam, bahatio se prije izbora i jebiga morao je i on pojesti svoje govance na kraju priče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest 20/12/2015, 00:38

udba wrote:
tre911 wrote:
udba wrote:
tre911 wrote:Da, nemam neki uzorak ali kako rekoh čini mi se logično razmišljanje pogotovo nakon onoliko pokušaja razbijanja, vrijeđanja i kupovanja glasova MOSTa od strane SDPa.
a nije se ni Karamarko proslavio podcjenjujući i omalovažavajući Most na samom startu, jebi ga, trnovit je put političara do vrha, sklapali su svi paktove sa Sotonom, od Tuđmana pa svi redom do danas i to je uvjet za doći na vrh i ostat na njemu. Pasji je to život političara, a sve za to malo penzije i osiguravanja nešto unčadi i praunučadi.
Karamarko je prije starta usro motku dočim se nakon toga posuo pepelom i bio korektan prema svima, e sad koliko je to dobro ili nije pokazati će vrijeme.
Vidiš, za mene je to plus, tko ljudski prizna zajeb i ne pravi se nepogreševim Papom ima od mene glas. Jes' da i tu može bit populizma, ali ja ne volim savršene i nezamjenjive. Puno ih je groblje.
Nu mene :DDD  Slažem se prika i zato kažem da nema milanovića na čelu SDPa i da je neko umjereniji ovakvih tenzija ni podjela sigurno nebi ni bilo, on je generator svih sranja i optužbi i svačega drugog u zadnje 4 godine. Mišljenja sam s obzirom na korupciju tokom HDZa da bi SDP pomeo HDZ samo da ima normalnog čovjeka na vrhu stranke a ne ovu bahatu budaletinu( uz iste uvjete kao i sada - kontrola medija od strane SDPa) kojeg je karamarko pobjedio na zadnjih 5 izbora otkako je na čelu HDZa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by darth_vader 20/12/2015, 00:43

kolerik wrote:Vidim da ima ogorcenih forumasa, necu prozivati.

Ako ste glasali za MOST, a zeljeli ste promjene onda ne znate da su politicari iznimno kvarljiva roba. Trebali ste onda glasati za Domoljubnu koaliciju, tko vam je kriv.

Ako ste ostali doma a htjeli ste promjene e onda izadjite na izbore i glasajte.

Ako ste glasali za Domoljubnu koaliciju, onda mozete biti razocarani, ali niste podbacili vi, podbacilo je vase vodstvo. Nadjite slijedeci puta profesionalne politicari koji mogu mobilizirati siri spektar i zaci u centar.

I u konacnici ima nas kojima se iz raznoraznih privatnih i profesionalnih razloga apsolutno jebe tko ce biti na vlasti. Niti smo clanovi ni simpatizeri ni uhljebi, ne vidimo se u tim pricama. Politicari su nuzno Zlo koje nas cijedi i ja ne mogu i necu ni nacelno podrzati ovaj sustav koji se naziva demokracija a zapravo je partitokracija temeljena na negativnoj selekciji. Ne mogu podrzati ovoliku drzavu i poreze a istovremeno se lazemo da zivimo u kapitalizmu gdje svatko ima sansu. Ima kurac, ima sansu koliko i na lotu. Mi smo meso koje se histericno gura u duznicko roblje, osobno ili preko neobuzdane javne potrosnje, gdje banke razaraju drzave a korporacije i korporativna kultura zivot dostojan covjeka i srednju klasu izmisljotinu ranog kapitalizma pospremaju u ropotarnicu povijesti.

A vi se koljite oko Oluje, Srba i Hrvata, partizana, ustasa i udbasa, homoseksualnih zajednica i parada, nogometa, BB i ostalih izmisljenih tema.


Mnogo lijepo sročeno...eto zašto sam apstinent na izborima oduvijek...jedino sam na referendume izlazio, a za ekipu guzičara jednostavno nemam volje glasovati ma koje god opcije predstavljali...bagra1/1...ne znam niti jednog čovjeka pa ni na lokalnoj razini politike, a da isti nije odvratna nakupina najljigavijih karakternih mana koje čovjek može imati...i još da glasam za takve...ne hvala...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by udba 20/12/2015, 00:44

kolerik wrote:Vidim da ima ogorcenih forumasa, necu prozivati.
Prozovi.

_________________
Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by udba 20/12/2015, 00:47

jasambrend wrote:
Mnogo lijepo sročeno...eto zašto sam apstinent na izborima oduvijek...jedino sam na referendume izlazio, a za ekipu guzičara jednostavno nemam volje glasovati ma koje god opcije predstavljali...bagra1/1...ne znam niti jednog čovjeka pa ni na lokalnoj razini politike, a da isti nije odvratna nakupina najljigavijih karakternih mana koje čovjek može imati...i još da glasam za takve...ne hvala...
Vi apstinenti nikako zapamtiti da političare boli kita za izlaznost, ako pobijede i s 2% ukupnog broja birača, pozivat će se na volju naroda i govoriti kako je ove koji su izgubili "kaznio narod, a mene je nagradio".
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by darth_vader 20/12/2015, 00:49

I naravno biti ću uvijek protiv aktualne vlasti ma koja god bila...ne želim nikome dati svojevoljni pristanak na silovanje, a izlazak na izbore je upravo to...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by sitting_bull 20/12/2015, 00:58

tre911 wrote:
Je i ja sam mu nešto slično napisao ali njemu je glavni argument u raspravi da sam ja srbin, a to što mora cijeli vagon pokusati to je manji problem za njega. Siting mora doduše cijelu kompoziciju ali što je to za takve kapacitete

ti nisi srbin, ali si usvoji srpski mentalni sklop pa tako i funcioniraš. borio se protiv srba, pobijedio u ratu, a onda u miru izgubio.

nisi valjda očekivao kako ću boži druže tito petrovu pisati hvalospjeve dok je neskriveno koketirao s hdz-om, posebice nakon što je izbacio prgometa.
ukoliko je i s prgometom odigrao igru kako bi vidio kakav je milanović, onda svaka čast. u protivnom cijenim kako je to izbacivanje greška.

uostalom, ja sam, kako bi to ero rekao, mala malca za karamarka i njegove izjave o petrovu tako da me tvoja naknadna pamet nimalo ne brine. više me brine što si i dalje ostao ćorav kraj zdravih očiju i što još niste raspakirali šator i otišli kući provesti božić s porodicom.

također, što se petrova tiče: svaka budala može nešto započeti, samo pravi igrači mogu završiti započeto.
najlakši je dio iza petrova, sada tek slijedi ono pravo.
uspije li, onda ću se posuti pepelom...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by vuksadinare 20/12/2015, 05:39

Hm.....tesko je breme na ledjima boze petrova...puno ce bit pitanja a malo odgovora a trebat ce puno hrabrosti i pogotovo mudrosti....ako ces recimo dozvolit cirilicu u vukovaru ne mos reci protivnicima idemo na zajednistvo...ako ides na rezanje administracije vec si navukao bijes sindikata i moguce prosvjede....o poljoprivrednicima da ne govorim ukines li poticaje...price o zajednistvu nece onda paliti...i izgorio si bozo a vratio zokija u sedlo...moja preporuka bozo...ne uvodi cirilicu u vukovar....to ce ti biti debeli plus a guzicari kome budes sef ti nista nece reci osim pupovca i srbije a tko njih jebe...administraciju moras mudro rjesavat sve drugo ishitreno obit ce ti se o glavu...s poljoprivredom posebno oprez
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by v_vlado 20/12/2015, 06:03

vuksadinare wrote:Hm.....tesko je breme na ledjima boze petrova...puno ce bit pitanja a malo odgovora a trebat ce puno hrabrosti i pogotovo mudrosti....ako ces recimo dozvolit cirilicu u vukovaru ne mos reci protivnicima idemo na zajednistvo...ako ides na rezanje administracije vec si navukao bijes sindikata i moguce prosvjede....o poljoprivrednicima da ne govorim ukines li poticaje...price o zajednistvu nece onda paliti...i izgorio si bozo a vratio zokija u sedlo...moja preporuka bozo...ne uvodi cirilicu u vukovar....to ce ti biti debeli plus a guzicari kome budes sef ti nista nece reci osim pupovca i srbije a tko njih jebe...administraciju moras mudro rjesavat sve drugo ishitreno obit ce ti se o glavu...s poljoprivredom posebno oprez
Ma šta oprezno,pravo u čelo......te jebene table odgodit za neka druga vremena,uhljebima dati otkaz,nek idu na tržište rada ko i ja ,a u poljoprivredi ukinut poticaje jer je to jedno od legla korupcije i kriminala.....i konačno smanjit pdv na 15%...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by marcellus 20/12/2015, 08:45

udba wrote:
n_razbojnik wrote:da desna mu ruka, to kao premijer premijeru?
Ne mogu ga ni ja zamisliti onako bahatog da sluša nekog Petrovčića, može jedino ko što je neko napiso otić u Brisel vodit neke papire.

Milanović nije na ovo pristao u dobroj vjeri, uostalom nitko ne bi na ovo pristao u dobroj vjeri... zato karamarko i nije pristao, vjerojatno mu se nije dalo igrati igrice koje milanović kani... tko normalan bi prepustio manjem koalicijskom partneru mjesto premijera i deset ministarstava, nitko, Osim ako nema namjeru preoteti boži par zastupnika i formirati vladu bez njega
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by epikur37 20/12/2015, 08:46

marcellus wrote:
udba wrote:
n_razbojnik wrote:da desna mu ruka, to kao premijer premijeru?
Ne mogu ga ni ja zamisliti onako bahatog da sluša nekog Petrovčića, može jedino ko što je neko napiso otić u Brisel vodit neke papire.

Milanović nije na ovo pristao u dobroj vjeri, uostalom nitko ne bi na ovo pristao u dobroj vjeri... zato karamarko i nije pristao, vjerojatno mu se nije dalo igrati igrice koje milanović kani... tko normalan bi prepustio manjem koalicijskom partneru mjesto premijera i deset ministarstava, nitko, Osim ako nema namjeru preoteti boži par zastupnika i formirati vladu bez njega

Dobra procjena......progutao je Božu sa svim uvjetima, ostalo će odraditi probava.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by epikur37 20/12/2015, 08:53

Treba vidjeti kako će funkcioniratoi nova vlada a što se HDZ-a tiče ići će se na izbore unutar stranke.

Gdje je lotka?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by marcellus 20/12/2015, 08:55

ako se HDZ odluči na nove izbore, Karamarko je ovim potezom dobio velike simpatije svog članstva i moralni kapital, naime članstvo HDZ-a je bilo protiv koalicije s Mostom a naročito protiv tropartitne koalicije. Vidi malo na društvenim mrežama kako dišu HDZ-ovci a ja ih imam jedno tristo među frendovima, u ovom trenutku cijeli HDZ stoji iza Karamarka. Mene bi više brinuo Milanovićev položaj u stranci...

_________________
Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by marcellus 20/12/2015, 08:55

naime on je taj koji je skinuo hlače

_________________
Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by v_vlado 20/12/2015, 08:57

marcellus wrote:naime on je taj koji je skinuo hlače
meni svejedno,ako može Čićak pred predsjednicom može i on pred narodom....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 11 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum