ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by debotoijusto 18/7/2017, 07:47

“Za mene je to završena priča koja nema veze s antifašizmom. Tita pamtim kao osobu koja mi je omogućila da živim i radim nakon povratka iz ropstva, dao mi je pasoš, mogao sam da se školujem i putujem. Nisam želio sudjelovati u tome da se makne njegovo ime i to je sve”, kaže nam slavni oskarovac Branko Lustig koji je izazvao pravu malu pomutnju prije formiranja većine u Skupštini grada Zagreba kada je Bandiću otkazao suradnju i nije pristao glasati za micanje Tita s trga, gdje su HNK, Rektorat, Muzička akademija.

Ovih dana Lustig proživljava teške trenutke, razočaran što se uopće dao uplesti u mrežu politike. Poodmakla dob i bolest učinili su svoje, pa Lustig kaže “shvatio sam da sam prestar za takve stvari”. Njegov kratki ulazak u prostorije Skupštine, sa šeširom na glavi od kojeg se ne odvaja, očito je bio i posljednji kontakt s gradskom politikom.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by debotoijusto 18/7/2017, 07:47

Znači li to da odustajete od politike, prije svega one koja se kreira u Zagrebu?

- Da, neću dalje s tim. Shvatio sam da život ima svoj kraj, da su godine tu i da treba znati kada je dosta. Sada je upravo taj trenutak.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ispovijest-oskarovca-zrtvovanog-za-bandicev-dogovor-s-hasanbegovicem-branko-lustig-za-jutarnji-nisam-mogao-protiv-tita-dao-mi-je-sve/6372155/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by debotoijusto 18/7/2017, 07:48

koji je igrac bandic da je zamanta ovog iskusnog lisca sto zamanta pola USA
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by jastreb 18/7/2017, 08:00

Pošteno.

Danas su protiv Tita glasni ponajviše oni koji su za njegove ere postigli i stekli u životu sve.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Eva_ 18/7/2017, 08:42

Ma Bandiću se smiješi Remetinec.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Eroo 18/7/2017, 08:49

Kažu da Tito ništa nije imao, pa ako je nekome nešto dao morao je nekoga opljačkati, zar ne?
Zna li se koga kad je ovaj slučaj u pitanju?
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by jastreb 18/7/2017, 08:51

Eroo wrote:Kažu da Tito ništa nije imao, pa ako je nekome nešto dao morao je nekoga opljačkati, zar ne?
Zna li se koga kad je ovaj slučaj u pitanju?
Opljačkati se nije imalo šta. Pavelić je zlato ponio sa sobom,a zemlja je bila uništena i valjalo se dizati iz temelja.

I ti si za vrijeme Tite postigao i stekao sve.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Guest 18/7/2017, 08:55

jastreb wrote:
Eroo wrote:Kažu da Tito ništa nije imao, pa ako je nekome nešto dao morao je nekoga opljačkati, zar ne?
Zna li se koga kad je ovaj slučaj u pitanju?
Opljačkati se nije imalo šta. Pavelić je zlato ponio sa sobom,a zemlja je bila uništena i valjalo se dizati iz temelja.

I ti si za vrijeme Tite postigao i stekao sve.
Bio u Titinoj vojsci,Titinu diplomu stekao,odhranila ga Titina Juga,vid ga ,zdrav i jak ,Ero,reci Titi -Hvala.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by jastreb 18/7/2017, 09:04

pismejker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Kažu da Tito ništa nije imao, pa ako je nekome nešto dao morao je nekoga opljačkati, zar ne?
Zna li se koga kad je ovaj slučaj u pitanju?
Opljačkati se nije imalo šta. Pavelić je zlato ponio sa sobom,a zemlja je bila uništena i valjalo se dizati iz temelja.

I ti si za vrijeme Tite postigao i stekao sve.
Bio u Titinoj vojsci,Titinu diplomu stekao,odhranila ga Titina Juga,vid ga ,zdrav i jak ,Ero,reci Titi -Hvala.. :cleanteeth
Nikad ne pljuj u bunar iz kojega si pio vodu-veli star narodna.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by provocator 18/7/2017, 09:10

Tito je (bio i ostao) manga.
Legenda... Vrtni patuljci su vrtni patuljci. 
Misle ako mu maknu bistu i trg da on neće i dalje biti i ostati legenda.
Hoće... A vrtni patuljci će i dalje ostati samo vrtni patuljci.

_________________
'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Eva_ 18/7/2017, 09:13

I NATO konobarice.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Eroo 18/7/2017, 09:14

provocator wrote:Tito je (bio i ostao) manga.
Legenda... Vrtni patuljci su vrtni patuljci. 
Misle ako mu maknu bistu i trg da on neće i dalje biti i ostati legenda.
Hoće... A vrtni patuljci će i dalje ostati samo vrtni patuljci.
Jašta, eto nije ni vrtni patuljak više... :clown
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by provocator 18/7/2017, 09:15

Eva_ wrote:I NATO konobarice.
Koje se laktare u drečavim haljinama i kese ko silovane vjeverice... Samo da ih se snimi blizu moćnog Trumpa ili barem ispred ograde.

_________________
'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Eva_ 18/7/2017, 09:16

Jeftina fufa ostaje to i kad navuče nekaj skuplju čipku na sebe, jeftina i vulgarna bez manira i stila. Hoda kao lički medvjed u štiklama.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by provocator 18/7/2017, 09:17

Eroo wrote:
Jašta, eto nije ni vrtni patuljak više... :clown
A misliš na Hasančeta... Onog kojeg si slavio a koji će još malo završiti u pizdilepematere.
Osim ako se ne kandidira za idući mandat na listi za dijasporu. Ipak on slavi ustaše i naziva ih šehidima.
A zna se gdje se najviše slave ti zlotvori (šehidi).

_________________
'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Eva_ 18/7/2017, 09:42

Nato šanka
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by provocator 18/7/2017, 10:10

Državne granice suvremene Republike Hrvatske povučene su poslije Drugog svjetskog rata i tu za stolom gdje se o tome odlučivalo trebalo je biti i braniti hrvatske interese. Eto, tu je za tim stolom bio, na našu sreću, Josip Broz . A da njega nismo imali te bi granice određivala Vlada Kraljevine u Londonu i Draža Mihailović na terenu. A da je Draža određivao granice Hrvatska bi se mogla vidjeti sa zagrebačke katedrale, ako bi je uopće i bilo. I samo se po sebi postavlja pitanje: Da nije bilo Josipa Broza, pa što bi to osamostalio Franjo Tuđman?

Pa sukladno tome evo odgovora onima koji su za preimenovanje Titovog trga.

_________________
'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Guest 18/7/2017, 10:12

jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Kažu da Tito ništa nije imao, pa ako je nekome nešto dao morao je nekoga opljačkati, zar ne?
Zna li se koga kad je ovaj slučaj u pitanju?
Opljačkati se nije imalo šta. Pavelić je zlato ponio sa sobom,a zemlja je bila uništena i valjalo se dizati iz temelja.

I ti si za vrijeme Tite postigao i stekao sve.
Bio u Titinoj vojsci,Titinu diplomu stekao,odhranila ga Titina Juga,vid ga ,zdrav i jak ,Ero,reci Titi -Hvala.. :cleanteeth
Nikad ne pljuj u bunar iz kojega si pio vodu-veli star narodna.
naravno...svaki put kad prodjes pored bunara,zahvali bogu na vodi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Ringo10 18/7/2017, 10:14

provocator wrote:Državne granice suvremene Republike Hrvatske povučene su poslije Drugog svjetskog rata i tu za stolom gdje se o tome odlučivalo trebalo je biti i braniti hrvatske interese. Eto, tu je za tim stolom bio, na našu sreću, Josip Broz . A da njega nismo imali te bi granice određivala Vlada Kraljevine u Londonu i Draža Mihailović na terenu. A da je Draža određivao granice Hrvatska bi se mogla vidjeti sa zagrebačke katedrale, ako bi je uopće i bilo. I samo se po sebi postavlja pitanje: Da nije bilo Josipa Broza, pa što bi to osamostalio Franjo Tuđman?

Pa sukladno tome evo odgovora onima koji su za preimenovanje Titovog trga.
Ustašoidi i logika ko magarac i riblja peraja.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...' Empty Re: 'Nisam mogao protiv Tita, dao mi je sve...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum