ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

festival slobode viteškom gradu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

festival slobode viteškom gradu Empty festival slobode viteškom gradu

Post by mutava baštarda 5/4/2021, 12:47

U okolici Sinja organizran jedan od najvećih korona-tuluma: na kućnoj zabavi u Brnazama okupilo se čak 300 ljudi, među ozlijeđenima i policajac

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/u-okolici-sinja-organizran-jedan-od-najvecih-korona-tuluma-na-kucnoj-zabavi-u-brnazama-okupilo-se-cak-300-ljudi-vrijedali-su-i-policajce-1089064

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by mutava baštarda 5/4/2021, 12:48

U naselju Brnaze kod Sinja u nedjelju navečer nešto prije ponoći policija je imala "pune ruke" posla s obuzdavanjem posjetitelja jedne kućne zabave. Dobili su dojavu da je ispred jedne kuće parkirano 100-tinjak vozila dok se unutar kuće nalazi više osoba.

- Policijski službenici su odmah izišli i dolaskom na mjesto događaja zatekli veći broj parkiranih vozila dok je iz kuće dopirala glasna glazba. Osobe koje su se nalazile u kući narušavale su javni red i mir te su vrijeđali policijske službenike čim su ih uočili - pojasnili su nam u splitskoj policiji dodavši da je, po njihovoh procjeni, na kućnoj zabavi bilo oko 300 osoba.

- Ulaskom u prostor policijski službenici su napadnuti od strane nekolicine nepoznatih osoba iz mase koje su na njih bacili boce. Jedan policijski službenik i 25-godišnjakinja koja se nalazila među okupljenima su ozlijeđeni u predjelu glave te im je pružena liječnička pomoć u hitnoj medicinskoj službi u Sinju gdje su im utvrđene lakše tjelesne ozljede.

Obzirom na oglušavanje okupljenih na policijska upozorenja i zapovijedi u ispomoć su pristupili i policijski službenici Interventne jedinice policije, te drugih ustrojstvenih jedinica, nakon čega je uspostavljen javni red i mir te nije bilo potrebe za daljnjim postupanjem - kazali su nam u policiji dodajući i da je pronađen 20-godišnji vlasnik objekta koji se dovodi u vezu s organiziranjem ovog okupljanja te je uhićen i doveden u službene prostorije policije i nad njim je u tijeku kriminalističko istraživanje.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by debotoijusto 5/4/2021, 13:42

slicno sam dozivio 80-ih pri demoliranju kuce u glavicama od strane nekog djipala a vlasnik je bio jenjic ako se dobro spominjem , divlji zapad s 5G mrezom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by AssadNaPodmornici 5/4/2021, 13:46

Podrška Sinju, a pandur neka je dobio... Nema priče "ja samo pratim zapovijedi takav je zakon" - tako su i nacisiti po zakonu slali ljude u konclogore

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by epikur37 5/4/2021, 13:48

Lijhepo došla interventna ispeglala po leđima i mirni ko bubice.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by T. 5/4/2021, 13:54

AssadNaPodmornici wrote:Podrška Sinju, a pandur neka je dobio... Nema priče "ja samo pratim zapovijedi takav je zakon" - tako su i nacisiti po zakonu slali ljude u konclogore
Da, svatko je odgovoran za svoje postupke...
Ovdje nema zapovjedne odgovornosti...
Najodgovornije smatram liječnike i medicinsko osoblje koji znaju istinu a šute i pomažu političarima u zločinu koji se provodi nad stanovništvom...
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by mutava baštarda 5/4/2021, 13:54

epikur37 wrote:Lijhepo došla interventna ispeglala po leđima i mirni ko bubice.

moš misliti da bi vadili pendreke zato što se dica zabavljaju za uskrs.
uz to, to su dica od rođaka, susjeda i kumova.
to može proći u propalim društvima.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by epikur37 5/4/2021, 13:58

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Lijhepo došla interventna ispeglala po leđima i mirni ko bubice.

moš misliti da bi vadili pendreke zato što se dica zabavljaju za uskrs.
uz to, to su dica od rođaka, susjeda i kumova.
to može proći u propalim društvima.


pa nisu vjerojatno ali isto je došla interventna i bio je razlaz...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by T. 5/4/2021, 14:04

Da se radi o ubojitom virusu, nitko od straha ne bi ni došao blizu, ni policija ni specijalci...
Nego bi ih zatvorili sve zajedno unutra i zapalili kuću.. 
Uostalom, odakle pravo policajcima da u situaciji strašne pandemije diraju ljude i prilaze im na manje od 2 metra? Tko će odgovarati ako policajac zarazi građanina bliskim kontaktom?

_________________
festival slobode viteškom gradu Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by vuksadinare 5/4/2021, 14:05

....ja znam koji su se kurcili bas iz sinja a kad su zavrsili u bolnici zbog korone sad su vicu i kritiziraju one koji se ne drze mjera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by epikur37 5/4/2021, 14:09

vuksadinare wrote:....ja znam koji su se kurcili bas iz sinja a kad su zavrsili u bolnici zbog korone sad su vicu i kritiziraju one koji se ne drze mjera


ea...takvih je sve više
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by mutava baštarda 5/4/2021, 15:11

vuksadinare wrote:....ja znam koji su se kurcili bas iz sinja a kad su zavrsili u bolnici zbog korone sad su vicu i kritiziraju one koji se ne drze mjera
bit će ih čipiralo u bolnici.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by dijagram 5/4/2021, 15:18

sacuvaj me boze sinjana
koje su to mutave spodobe, prave bastarde:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by mutava baštarda 5/4/2021, 15:28

dijagram wrote:sacuvaj me boze sinjana
koje su to mutave spodobe, prave bastarde:)
pa nisam ja bio među tih 300.
ja sam Uskrs kao i svake godine, proveo s ekipom kao i svake godine. jedva nas se skupilo 20... četvero cijepljenih, šest preboljelo ( što se zna), a mi ostali smo se redovno dezinficirali, kao i oni što su preboljeli i bili cijepljeni.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by dijagram 5/4/2021, 15:31

mutava baštarda wrote:
dijagram wrote:sacuvaj me boze sinjana
koje su to mutave spodobe, prave bastarde:)
pa nisam ja bio među tih 300.
ja sam Uskrs kao i svake godine, proveo s ekipom kao i svake godine. jedva nas se skupilo 20...  četvero cijepljenih, šest preboljelo ( što se zna), a mi ostali smo se redovno dezinficirali, kao i oni što su preboljeli i bili cijepljeni.
Dobro, i nije bilo neprimjerenih pjesama, sve po IK i slicnim slovima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by epikur37 5/4/2021, 15:32

festival slobode viteškom gradu P163191_p_v10_an

sinjani ne priznaju koronu, neće njih nitko čipirati
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by debotoijusto 5/4/2021, 15:49

- S našim prijateljem Ivanom, čija je baka vlasnica ove kuće, dogovorili smo da će nas dvadesetak susjeda i prijatelja zajedno proslaviti Uskrs. Već prije znali smo se ovdje okupljati. Nekada su se tu slavile momačke večeri, rođendani i slično. Tako je i počelo naše jučerašnje slavlje, ali kako se približavala večer, stizalo je sve više ljudi, sa svih strana.
Sada se, nakon ekscesa koji se dogodio, tereti Ivana, koji je najmanje kriv. Kad je stigla policija, većina okupljenih korektno se ponašala prema policijskim službenicima. Uvjereni smo da bi sve proteklo u redu i miru, da bismo se mi razišli, a policajci otišli, da jedna budala nije policijskog službenika gađala bocom alkoholnog pića.
Napadnuti policajci pozvali su pojačanje, stigli su interventni policajci, nastala je opća frtutnja i bježanija. Glavni sudionici događaja, napadači na policiju, koji su nama nepoznati, prvi su pobjegli.
Na kraju je policija privela Ivana kao organizatora. Ivan je nama susjedima i prijateljima ustupio ovu kuću svoje bake na korištenje. Bio je samo jedan od nas. Zato se nas dvadesetak pripremamo otići u Policijsku postaju Sinj i reći isto ovo što kažemo i vama - kazali su prijatelji privedenog Ivana.

pijana posla u koaliciji s puno slobodna vrimena
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by epikur37 5/4/2021, 15:51

debotoijusto wrote:
- S našim prijateljem Ivanom, čija je baka vlasnica ove kuće, dogovorili smo da će nas dvadesetak susjeda i prijatelja zajedno proslaviti Uskrs. Već prije znali smo se ovdje okupljati. Nekada su se tu slavile momačke večeri, rođendani i slično. Tako je i počelo naše jučerašnje slavlje, ali kako se približavala večer, stizalo je sve više ljudi, sa svih strana.
Sada se, nakon ekscesa koji se dogodio, tereti Ivana, koji je najmanje kriv. Kad je stigla policija, većina okupljenih korektno se ponašala prema policijskim službenicima. Uvjereni smo da bi sve proteklo u redu i miru, da bismo se mi razišli, a policajci otišli, da jedna budala nije policijskog službenika gađala bocom alkoholnog pića.
Napadnuti policajci pozvali su pojačanje, stigli su interventni policajci, nastala je opća frtutnja i bježanija. Glavni sudionici događaja, napadači na policiju, koji su nama nepoznati, prvi su pobjegli.
Na kraju je policija privela Ivana kao organizatora. Ivan je nama susjedima i prijateljima ustupio ovu kuću svoje bake na korištenje. Bio je samo jedan od nas. Zato se nas dvadesetak pripremamo otići u Policijsku postaju Sinj i reći isto ovo što kažemo i vama - kazali su prijatelji privedenog Ivana.

pijana posla u koaliciji s puno slobodna vrimena


pijani libertarijanac, adolescentni aben
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by AssadNaPodmornici 5/4/2021, 16:05

T. wrote:Da se radi o ubojitom virusu, nitko od straha ne bi ni došao blizu, ni policija ni specijalci...
Nego bi ih zatvorili sve zajedno unutra i zapalili kuću.. 
Uostalom, odakle pravo policajcima da u situaciji strašne pandemije diraju ljude i prilaze im na manje od 2 metra? Tko će odgovarati ako policajac zarazi građanina bliskim kontaktom?
da se ljudi stvarno boje virusa, nitko se nebi skupljao na privatnom druženjima niti išao po kafićima. jutros u cijelom splitu ljudi čekaju ispred kafića da se oslobodi stol da mogu sjesti..

u početku tamo kada je tek došao virus, svi prepadnuti bili doma(osim mene ako se tko sjeća mojih postova) - to je bilo zato jer kinezi su širili lažna medijska videa gdje po kineskim ulicama ljudi padaju sa nogu i umiru na ulici(haha jesu nam ga uvalili a ovdje ekipa slavi kineze) , a onda slike iz italije gdje kamionima voze mrtve i pale ih van grada :D :D (ero se još pali na to, na njega je to ostavilo traga)... uglavnom od te lažne psihoze(ja nisam pao, jer fala bogu imam malo mozga pa sam istražio realne podatke o tom virusu nisam slušao liberalne medije premrežene sa kapitalom kineske komunističke partije ) - uglavnom tada je barem 2-3 tjedna u ljudima bio strah i nitko nije izlazio vanka..

sada svi znaju kakav je to virus, hrpa njih i tvrdi da virus ne postoji - jer hrpa ljudi ne zna ikoga da je umro od toga virusa(vidiš stvarno ja ne znam niti jednu osobu izravno da je umrla, ne poznajem takvu osobu) pa hrpa ljudi na temelju toga je ispravno zaključila da im virus i nije neka prijetnja... logično tako se i ponašam.. i tako barem 80% populacije..
inače nismo mi samo takvi, čitam policijski satovi po njemačkoj , slovačkoj, irskoj nisu zaustavili ljude.. dopizdilo svima..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by mutava baštarda 5/4/2021, 17:54

debotoijusto wrote:
[size=33]- S našim prijateljem Ivanom, čija je baka vlasnica ove kuće, dogovorili smo da će nas dvadesetak susjeda i prijatelja zajedno proslaviti Uskrs. Već prije znali smo se ovdje okupljati. Nekada su se tu slavile momačke večeri, rođendani i slično. Tako je i počelo naše jučerašnje slavlje, ali kako se približavala večer, stizalo je sve više ljudi, sa svih strana.[/size]
[size=33]Sada se, nakon ekscesa koji se dogodio, tereti Ivana, koji je najmanje kriv. Kad je stigla policija, većina okupljenih korektno se ponašala prema policijskim službenicima. Uvjereni smo da bi sve proteklo u redu i miru, da bismo se mi razišli, a policajci otišli, da jedna budala nije policijskog službenika gađala bocom alkoholnog pića.[/size]
[size=33]Napadnuti policajci pozvali su pojačanje, stigli su interventni policajci, nastala je opća frtutnja i bježanija. Glavni sudionici događaja, napadači na policiju, koji su nama nepoznati, prvi su pobjegli.[/size]
[size=33]Na kraju je policija privela Ivana kao organizatora. Ivan je nama susjedima i prijateljima ustupio ovu kuću svoje bake na korištenje. Bio je samo jedan od nas. Zato se nas dvadesetak pripremamo otići u Policijsku postaju Sinj i reći isto ovo što kažemo i vama - kazali su prijatelji privedenog Ivana.[/size]

pijana posla u koaliciji s puno slobodna vrimena
mladi se napili... užas
a što se tiče vrimena, ovo im je bilo slobodno vrime. ostatak su distanca i klekni - lezi

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

festival slobode viteškom gradu Empty Re: festival slobode viteškom gradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum