ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by red wolf 1/1/2021, 23:28

Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by Ringo10 2/1/2021, 02:32

Kako narede gazde is DEEP STATE
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by AlfaOmega 2/1/2021, 02:34

Ja navijam da se ostvari krampin san da Latinosi i Arapi u SAD-u dobiju onih $2.000,00 umisto $600,00. 
Osobno nisam za male proračunske deficite na zapadu. Samo velike. A u Kini i Rusiji sam naravno za suficite.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by RayMabus 2/1/2021, 07:12

Može zaboraviti potporu republikanaca za drugi mandat. Diga je svima živce. Kreten bio kreten ostao. Napuvani ego.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by debotoijusto 2/1/2021, 08:09

ukralo ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by immortal 2/1/2021, 16:18

RayMabus wrote:Može zaboraviti potporu republikanaca za drugi mandat. Diga je svima živce. Kreten bio kreten ostao. Napuvani ego.
jedan smije krast organizirano, drugi ne smije dići živce
ma šta misliš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by Guest 2/1/2021, 16:19

debotoijusto wrote:ukralo ?

Uvijek napišeš ukralo, tako ja barem radim. Ne košta me ništa a ljudima drago  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by debotoijusto 2/1/2021, 17:43

MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:ukralo ?

Uvijek napišeš ukralo, tako ja barem radim. Ne košta me ništa a ljudima drago  :D

Ah, sta reci ? Koju posluku porati, poslati ? Kome ? Saljem poruku onima koji vide a ne cuju, saljem poruku onima koji slusaju a nec, an a* koji vide a ne cuju a slusaju, vide a ne e e, izvinite ovo morate u montazi zavrsit, koji gledaju a ne cuju a ne vide , saljem poruku onima koji slusaju a ne cuju !
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by Istina laže 2/1/2021, 18:25

Ringo10 wrote:Kako narede gazde is DEEP STATE
Trumpinjona bi u dogledno vrijeme mogao strefiti neki vrlo rijetki, neistraženi i neizlječivi oblik raka :roll
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa'' Empty Re: ''Trump doživio veliki poraz u Kongresu, republikanci mu okrenuli leđa''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum