ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Oh_Femder 25/3/2017, 16:06

http://www.index.hr/vijesti/clanak/donald-trump-je-dozivio-najveci-poraz-dosad-a-sad-laze-o-tome/959138.aspx

Tupsona Trumpsona prcaju u zdrav mozak :P Jebo tu i takvu jameričku demonkraciju! Da mu je nešto malo da bude turčin Erdogančin. Taj može što i kad mu se sprden. A američki predsjednik kao najmoćniji čovjek na svijetu. Mogo bi se malo posavjetovati s Karamrletom, da ne počini iste greške. Teške ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by debotoijusto 25/3/2017, 17:51

ovo je pobjeda trumpa , ne gledas fox i citas dnevno , nisi informiran

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by marcellus 25/3/2017, 18:10

u biti ovo je spas za trumpa i glupo je što je stao iza ryancarea.

Naime, za neupućene, trumpovi birači pa čak i breitbart koji ga bezuvjetno podržava su popizdili jer jer ryancare, koji je upravo propao, zapravo nešto kao obamacare light, ili obamacare 2.0.

a trump je izbore dobio najviše na tome što je obećao ukinuti obamacare koji je upropastio milijune amera i za čije je ukidanje bilo oko 70% biračkog tijela, čak je i hillary rekla da će mijenjati obamacare jer je svima već do sad postalo jasno da ne valja, na kraju je ispao duplo skuplji od privatnih osiguranja i nije pokrivao ništa plus što plaćaš masne kazne ako ga ne platiš.

dakle, republikanci su popizdili jer ryanov prijedlog zakona jednostavno nije ništa drugo nego obamacare u celofanu, a trump je stao iza ryanovog prijedloga zakona što mu nije trebalo, trebao je odmah reći da ne podržava taj prijedlog zakona i da obamacare neće biti zamijenjen ničim sličnim, ameri ne žele socijalizam jer znaju da nisu dovoljno bogati da bi ga mogli plaćati

_________________
Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 18:13

Marc isto sam ja napisao jucer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by marcellus 25/3/2017, 18:19

a sorry nisam jučer vidio

uglavnom glavno da hr mediji seru o nečem o čem nemaju jebenog pojma, inače republikanci su popizdili totalno na nacrt ryancarea i svi su rekli da je to samo obamacare in drag, komunjarsko smeće

a trump se zajebao jedino što je podržao taj imbecilni prijedlog zakona.

a po hrvatskim medijima ispada da ameri žele da im ostane obamacare (kojeg apsolutno nitko u SAD ne želi) i ne daju ga...

_________________
Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 18:45

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t17530-republikanci-srusi li-trumpa-umjesto-obamacare#800850 evo objasnjenje poklapa se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by red wolf 25/3/2017, 18:53

debotoijusto wrote:ovo je pobjeda trumpa , ne gledas fox i citas dnevno , nisi informiran

 Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 1f602
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by debotoijusto 25/3/2017, 19:07

Kazavši da je "razočaran" i "malo iznenađen", Trump ipak nije napao svoje republikanske zastupnike, okrivivši umjesto toga za neuspjeh demokrate.

Obećao je također da će se odmah posvetiti drugom prioritetu: temeljitoj fiskalnoj reformi i smanjenju poreza.

novinari dobili slobodan dan , demokrati krivi
biljezim mastovitosti jedan +
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 21:44

Ako nevirujes meni i marcu pogledaj komentare na indexu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 22:44

Pinochet wrote:Ako nevirujes meni i marcu pogledaj komentare na indexu

To je po novome Corpus Delicti? Ajde de.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 22:49

Pogledaj sta sam jucer napisao..da trumpova pobjedw..vec se suska o smjenjivanju paula ryana koji deep state establishment republikanac.. ako ja i marc i drugi dolazimo do istog zakljucka... Sigurno nije najveci trumpov poraz...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 22:51

Pinochet wrote:ako ja i marc i drugi dolazimo do istog zakljucka...


Mora da je istina onda, a svi ostali koji dolaze do drukčijeg zaključka su u krivu, jer je elementarna istina utemeljena na svitcima iz staroga zavjeta da ste vi uvijek u pravu?

Ne pokušavam se svaditi samo me interesira?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 22:54

Ok...mozemo se naci na pola puta...nije niti pobjeda ali niti najveci poraz, ima hrpa dobrih stvari nastalih odjebavanjem Ryancare
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 25/3/2017, 22:58

Ja prije svega mislim da se prerano svi sukobljavaju oko toga jel pobjeda ili poraz. Posto su ovi cirkusi tek poceli. A cisto sumnjam da ce lik tek tako odustati od ideje. Ali mediji ko mediji vole kad netko padne ili trijumfira...moraju o nekom kurcu pisati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by marcellus 26/3/2017, 12:10

MaximusDecimusMiridije wrote:
Pinochet wrote:ako ja i marc i drugi dolazimo do istog zakljucka...


Mora da je istina onda, a svi ostali koji dolaze do drukčijeg zaključka su u krivu, jer je elementarna istina utemeljena na svitcima iz staroga zavjeta da ste vi uvijek u pravu?

Ne pokušavam se svaditi samo me interesira?

čitaj malo američke portale pa zaključi sam

jutarnji i index furaju svoju priču trump veliki sotona i drugo ih ne zanima, poanta je da je paul ryan ovime pao i to je dobro za trumpa, a ryancare nije pao kako idioti u hr pišu "jer amerikanci žele socijalno zdravstveno i ne žele se odreći obamacarea" nego upravo iz posve suprotnih razloga, republikanci nisu glasali za ryancare samo zato jer je to obamacare 2.0, a demokrati jasno nisu glasali za njega jer su demokrati

_________________
Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by marcellus 26/3/2017, 12:14

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja prije svega mislim da se prerano svi sukobljavaju oko toga jel pobjeda ili poraz. Posto su ovi cirkusi tek poceli. A cisto sumnjam da ce lik tek tako odustati od ideje. Ali mediji ko mediji vole kad netko padne ili trijumfira...moraju o nekom kurcu pisati.

ma od koje ideje neće odustati?

Obamacare je ukinut, to je riješeno davno, prvog dana trumpove vladavine

kvaka je da je trump odustao od onog što je predlagao u kampanji, potpuno uništenje obamacarea i potpuno ukidanje socijalnog zdravstvenog koje ameri ionako ne žele, te zamjena istog mogućnošću kupovine zdravstvenog preko granice i besplatnim osiguranjem za djecu + porezne olakšice za osigurane.

sad je pak trump odlučio uvesti nekakav obamacare light, odnosno pristao je na imbecilni ryanov prijedlog zakona na koji su se svi desno od hillary zgrozili jer je ono totalno socijalistički zakon i to je bogu hvala propalo i to je za trumpa dobro jer su njegovi birači bili jako jako razočarani ryancareom.


_________________
Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Oh_Femder 26/3/2017, 12:15

marcellus wrote:u biti ovo je spas za trumpa............
Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 9k=


Last edited by Oh_Femder on 26/3/2017, 12:16; edited 1 time in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by marcellus 26/3/2017, 12:15

kvaka je da su ameri svjesni da nisu dovoljno bogati da bi si mogli priuštiti socijalistička rješenja

_________________
Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by debotoijusto 26/3/2017, 12:35

Na svjetskim su burzama prošloga tjedna cijene dionica pale jer se otvorilo pitanje može li američki predsjednik Donald Trump, nakon prvog poraza u Kongresu, ispuniti svoja obećanja o smanjenju poraze i povećanju fiskalne potrošnje.

ovi bez duse isto slave jos jednu pobjedu trumpa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Guest 26/3/2017, 12:43

marcellus wrote:Obamacare je ukinut

Formalno nije, samo se čeka da, kako je to Trump rekao, eksplodira. Na taj način će se mnoge savezne države naći u velikim problemima i to se prvenstveno htjelo izbjeći. No, odgovornost neće u konačnici kada se to dogodi pasti na Trumpa nego na Kongres, demokrate i one republikance koji su odbili dati svoj glas za ukidanje Obamacarea, zbog čega će ekipa morati snositi i neke političke posljedice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome Empty Re: Trump doživio najveći poraz dosad, a sad laže o tome

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum