ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosti prijepora

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 15:38

Eto, sad si i mene po nacionalnoj osnovi.... nisam ti ja Bosanac, to su ti Ero i Kic...:D
Aben ti očigledno nije sija, uvažavam to, ni meni neki put njegova argumentacija oko nekih stvari ne legne, ali baš da je zbog toga sociopat i to sve što si još nabrojao... ima interesantan pogled na svijet, kojeg obrazlaže karikiranom argumentacijom, ali zapravo kad sagledaš neke stvari iz različitih kuteva, često bude u pravu, a ono što je meni najbitnije od svega, on svoj stav ne nameće kao isključiv drugima, nego samo sebi, a tebi dopušta tvoj i to je po meni osnova za iole civiliziranu raspravu...ima talent za prcanje ne finjaka ka i Debo, ali ono što kod obojice cijenim je to da nikad ne idu na malicioznu ad hominem razinu, barem ni približno onoliku, koliko udaraca prime s druge strane... mi svi drugi se znamo popičkarati, a često i bezveze, a ne bi da je neka rasprava na ovom forumu baš pitanje života i smrti... tako ja to iz svoje perspektive naive vidim...:)

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 16:22

jasambrend wrote:Eto, sad si i mene po nacionalnoj osnovi.... nisam ti ja Bosanac, to su ti Ero i Kic...:D
Aben ti očigledno nije sija, uvažavam to, ni meni neki put njegova argumentacija oko nekih stvari ne legne, ali baš da je zbog toga sociopat i to sve što si još nabrojao... ima interesantan pogled na svijet, kojeg obrazlaže karikiranom argumentacijom, ali zapravo kad sagledaš neke stvari iz različitih kuteva, često bude u pravu, a ono što je meni najbitnije od svega, on svoj stav ne nameće kao isključiv drugima, nego samo sebi, a tebi dopušta tvoj i to je po meni osnova za iole civiliziranu raspravu...ima talent za prcanje ne finjaka ka i Debo, ali ono što kod obojice cijenim je to da nikad ne idu na malicioznu ad hominem razinu, barem ni približno onoliku, koliko udaraca prime s druge strane... mi svi drugi se znamo popičkarati, a često i bezveze, a ne bi da je neka rasprava na ovom forumu baš pitanje života i smrti... tako ja to iz svoje perspektive naive vidim...:)

o jebote Irud vi ste jebeno ireverzibilno sjebani u glavi bacit atomsku bombu na vas bio bi čin milosrđa i usluga čovječanstvu.

tu si natrkeljao toliko proturječnosti da je šokantno. na primjer: prcanje na finjaka -> civilizirana rasprava ili prcanje na finjaka nije maliciozna i adhominem razina ili prcanje na finjaka je društveno prihvatljivo a nekoliko psovki su udarci jer podrazumjevamo da udarci bole što kod prcanja na finjaka nje slučaj, prcanje na finjaka nisu udarci dakle ne boli odnosno ne vrijeđa. zaključak se svodi da je prcanje na finjaka društveno prihvatljivo i civilizirano ponašanje viša razina komunikacije a psovanje nije psovanje je primitivna razina komunikacije. to što je u stvari prcanje na finjaka jedan od načina pasivno-agresivnog ponašanja ćemo valjda zanemariti to nije bitno, bitno je da osudimo svakoga tko na pasivno-agresivno ponašanje uzvrati grezom psovkom to treba osuditi i kazniti. jebiga I2b dinaroidu ja nemogu tako civilizirano pasivno-agresivno komunicirati jer nisam pasivno-agresivan niti to mogu naučiti nemam tu boleštinu ja odmah kažem što mislim bez raznih mentalnih cenzura pa kome se ne sviđa njegov problem a ne moj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 16:57

Postoji više nijansi prcanja na finjaka, očigledno imaš i ti vlaške krvi, mene onih polak zagorskih gena izvlači, njima je to tradicionalan način komunikacije... :) Uglavnom, iz konteksta nikad nisam razaznao da on to čini s namjerom ponižavanja sugovornika, već više nekog zajebantskog podjebavanja, kakvo je često među prijateljima, al ajd, tebi nije jednostavno čovjek sjeo i to je to. Ne triba se puno jiditi radi toga, da su svi ka Aben i slični, bilo bi blaženo, ne triba se baš oko svakog stava propinjati na stražnje noge, to vlasi rade, moj ćaća prvi recimo... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 17:10

jasambrend wrote:Postoji više nijansi prcanja na finjaka,  očigledno imaš i ti vlaške krvi, mene onih polak zagorskih gena izvlači, njima je to tradicionalan način komunikacije... :) Uglavnom, iz konteksta nikad nisam razaznao da on to čini s namjerom ponižavanja sugovornika, već više nekog zajebantskog podjebavanja, kakvo je često među prijateljima, al ajd, tebi nije jednostavno čovjek sjeo i to je to. Ne triba se puno jiditi radi toga, da su svi ka Aben i slični, bilo bi blaženo, ne triba se baš oko svakog stava propinjati na stražnje noge, to vlasi rade, moj ćaća prvi recimo... :D

pa jebotebog ti si došao abena branit i njegovo mentalno poremećeno ponašanje opravdavati kao nešto sasvim normalno. jesi ti normalan jebote? i doša si meni solit pamet i patronizirati kako bi se ja triba ponašati u vašoj usranoj civiliziranoj rvackoj? ma odi bre!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 17:12

jasambrend wrote:ali zapravo kad sagledaš neke stvari iz različitih kuteva, često bude u pravu
điđi, tko si ti točno? jesi ti isus krist? bog ili neki kurac? sudac, ne dao bog?
htio si valjda reć' da se slažeš s njegovim stajalištima, da zastupa iste stvari kao i ti...koja si ti pizda materina da donosiš sudove tko je u pravu?
jel ti to u kolijevki netko ostavio kao nasljedstvo ili koja pizda materina? jel điđi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 18:02

Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Postoji više nijansi prcanja na finjaka,  očigledno imaš i ti vlaške krvi, mene onih polak zagorskih gena izvlači, njima je to tradicionalan način komunikacije... :) Uglavnom, iz konteksta nikad nisam razaznao da on to čini s namjerom ponižavanja sugovornika, već više nekog zajebantskog podjebavanja, kakvo je često među prijateljima, al ajd, tebi nije jednostavno čovjek sjeo i to je to. Ne triba se puno jiditi radi toga, da su svi ka Aben i slični, bilo bi blaženo, ne triba se baš oko svakog stava propinjati na stražnje noge, to vlasi rade, moj ćaća prvi recimo... :D

pa jebotebog ti si došao abena branit i njegovo mentalno poremećeno ponašanje opravdavati kao nešto sasvim normalno. jesi ti normalan jebote? i doša si meni solit pamet i patronizirati kako bi se ja triba ponašati u vašoj usranoj civiliziranoj rvackoj? ma odi bre!

Ma boli me kurac kako ćeš se ti ponašati, samo sam iznija svoje viđenje stvari, zna sam da ću te pritom razveseliti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 18:05

ebenica wrote:
jasambrend wrote:ali zapravo kad sagledaš neke stvari iz različitih kuteva, često bude u pravu
điđi, tko si ti točno? jesi ti isus krist? bog ili neki kurac? sudac, ne dao bog?
htio si valjda reć' da se slažeš s njegovim stajalištima, da zastupa iste stvari kao i ti...koja si ti pizda materina da donosiš sudove tko je u pravu?
jel ti to u kolijevki netko ostavio kao nasljedstvo ili koja pizda materina? jel điđi?

Da. Jesam. A sad lagano puši kurac.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 18:22

@Noor, hvala! Bas si me obradovala! :)

Gdje se veli "kongulica"?



kic wrote:
za kavoljupce, džezva sigueno zvuči malo unrelated^^

japanski - kohipotto
finski - kahvipannu
litvanski - kavinukas
slovacki - kavovar (ovo mi ima smisla)
švedski - kaffekane
ukrajinski - kavnyk
talijanski - caffettiera

ovo su neki koji mi se sviđaju..

:)


____

A sto je " talagalo", nisam shvatila, valjak ili..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 18:29

jasambrend wrote:Postoji više nijansi prcanja na finjaka,  očigledno imaš i ti vlaške krvi, mene onih polak zagorskih gena izvlači, njima je to tradicionalan način komunikacije... :) Uglavnom, iz konteksta nikad nisam razaznao da on to čini s namjerom ponižavanja sugovornika, već više nekog zajebantskog podjebavanja, kakvo je često među prijateljima, al ajd, tebi nije jednostavno čovjek sjeo i to je to. Ne triba se puno jiditi radi toga, da su svi ka Aben i slični, bilo bi blaženo, ne triba se baš oko svakog stava propinjati na stražnje noge, to vlasi rade, moj ćaća prvi recimo... :D

Ne. I ovdje cu stati.
E. i Gnjec su dovoljno zestoko reagirali nad tvojim svijetom u kojem Aben jede cvjetice, a kaka dugu i leptirice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 18:31

Nego, @lolek i @bolek, @điđi i @kiki :^0 :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 20/1/2021, 18:34


kiki against the world^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 18:37

Znači po vama Aben je Sauron osobno? confused

Ok, forumski križ nije lagan, treba ga moći znati iznijeti...meni je on Frodo i što'š mi sad... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 18:40

kic wrote:
kiki against the world^^

Tako ce se zvati poljsko-iseljenicki boy bend?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 20/1/2021, 18:41

violator wrote:
kic wrote:
kiki against the world^^

Tako ce se zvati poljsko-iseljenicki boy bend?

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 18:42

jasambrend wrote:Znači po vama Aben je Sauron osobno? confused

Ok, forumski križ nije lagan, treba ga moći znati iznijeti...meni je on Frodo i što'š mi sad... :)


Fool of a Took!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 18:42

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
kiki against the world^^

Tako ce se zvati poljsko-iseljenicki boy bend?


Vidjela u seriji, da. :D Imali su presmijesne momente.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 18:43

Jadan Kic... against the world.


Kosti prijepora - Page 25 Jew_ba13
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 20/1/2021, 18:55

violator wrote:
jasambrend wrote:Znači po vama Aben je Sauron osobno? confused

Ok, forumski križ nije lagan, treba ga moći znati iznijeti...meni je on Frodo i što'š mi sad... :)


Fool of a Took!

Volej, ali neloša je bila i asistencija... :nb
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 20/1/2021, 19:04

jasambrend wrote:Jadan Kic... against the world.


Kosti prijepora - Page 25 Jew_ba13

ima rođo škare

Kosti prijepora - Page 25 20210125
Kosti prijepora - Page 25 20210126
jako mi je ovo kako forsiramo neke darknesss prijevode a u biti je bili malo drugacije..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 20/1/2021, 19:25

jasambrend wrote:
violator wrote:
jasambrend wrote:Znači po vama Aben je Sauron osobno? confused

Ok, forumski križ nije lagan, treba ga moći znati iznijeti...meni je on Frodo i što'š mi sad... :)


Fool of a Took!

Volej, ali neloša je bila i asistencija...  :nb

Sjecas li se crtica, Pippine?


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 20/1/2021, 19:43


Kosti prijepora - Page 25 Fb_im297
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 25 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum