ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by vuksadinare 19/10/2020, 08:32

....dobra stvar je da papa u posljednje vrijeme ni en skriva namjere i sam sebe u ocima drugih ruši...odbbijanje d aprimi pompea i kineskog kardinala...uvlacenje u šupak raznim istocnim diktatorima i nekatolickim religijama...bacajuci pomalo rasisticke uvrede prema narodima koji su vecinom katolici...ponizavajuci odnos prema sirijskim krscanima samo zato sto su uz assada...sam je sebe iskljucio kao ozbiljnog sugovornika koji vodi politiku kako osobno tako i vatikana na razini kao da vodi politiku amazonske đungle...on nikad nije shvatio do kraja da su vatikan i KC ipak institucija..a kad ides niz vjetar bura ce te odnjeti ponajprije u zaborav

vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by Guest 19/10/2020, 08:35

vuksadinare wrote:....dobra stvar je da papa u posljednje vrijeme ni en skriva namjere i sam sebe u ocima drugih ruši...odbbijanje d aprimi pompea i kineskog kardinala...uvlacenje u šupak raznim istocnim diktatorima i nekatolickim religijama...bacajuci pomalo rasisticke uvrede prema narodima koji su vecinom katolici...ponizavajuci odnos prema sirijskim krscanima samo zato sto su uz assada...sam je sebe iskljucio kao ozbiljnog sugovornika koji vodi politiku kako osobno tako i vatikana na razini kao da vodi politiku amazonske đungle...on nikad nije shvatio do kraja da su vatikan i KC ipak institucija..a kad ides niz vjetar bura ce te odnjeti ponajprije u zaborav


razlog da imamo papu komunistu su i hrvatski kadrovi klera u vatikanu koji su izričito socijalisti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by vuksadinare 19/10/2020, 08:43

..zapravo papan franjo s enikad nije uzdigao kao papa...iznad politike nekkve buenaireske favele ili nekkvog argentinskog seoceta u pampasu..koliko je vec ppa mislim skoro sedam godina...ni po cemu nije ostao posebno upamcen osim po ljubljenju nogu...islamskim đihadistima...ne cinjenju da zastiti krscane u siriji...a koga je god posjetio nakon njegovog odlaska izbilo je neko sranje...evo zadnje kad je posjetio aja sofiju...erdogan je zapoceo sranje oko tog monumetalnog krscanskog spomenika...kao da je dobio amen od samog pape..a posebno zabrinjavajuce sto agent franjo mlako ili gotovo nikako nije reagirao na tu erdoganovu otimacinu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by vuksadinare 19/10/2020, 08:53

nadam se da nakon odlaska ovog agenta franje bilo bioloskim putem a mozda i sam abdicira tko zna...mada u ovo imam malo vjere....vatikasnki mudraci nece vise izabrati nekakvog indijanca za papu...i po mogucnosti da bude iz dobre stare europe....kako je vec bila tradicija...ako su ista naucili iz slucaja agent papa franjo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by RayMabus 19/10/2020, 09:57

vuksadinare wrote:..zapravo papan franjo s enikad nije uzdigao kao papa...iznad politike nekkve buenaireske favele ili nekkvog argentinskog seoceta u pampasu..koliko je vec ppa mislim skoro sedam godina...ni po cemu nije ostao posebno upamcen osim po ljubljenju nogu...islamskim đihadistima...ne cinjenju da zastiti krscane u siriji...a koga je god posjetio nakon njegovog odlaska izbilo je neko sranje...evo zadnje kad je posjetio aja sofiju...erdogan je zapoceo sranje oko tog monumetalnog krscanskog spomenika...kao da je dobio amen od samog pape..a posebno zabrinjavajuce sto agent franjo mlako ili gotovo nikako nije reagirao na tu erdoganovu otimacinu...
Uveo je talijanski kao službeni umjesto latinskoga

Rješava korupciju unutar crkve.

Nije on toliko loš. Mana mu je ovo stalno podržavanje otvorenih granica al ne vodi on držsvnu politiku nego Plenkovic , Merkel itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by vuksadinare 19/10/2020, 10:07

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..zapravo papan franjo s enikad nije uzdigao kao papa...iznad politike nekkve buenaireske favele ili nekkvog argentinskog seoceta u pampasu..koliko je vec ppa mislim skoro sedam godina...ni po cemu nije ostao posebno upamcen osim po ljubljenju nogu...islamskim đihadistima...ne cinjenju da zastiti krscane u siriji...a koga je god posjetio nakon njegovog odlaska izbilo je neko sranje...evo zadnje kad je posjetio aja sofiju...erdogan je zapoceo sranje oko tog monumetalnog krscanskog spomenika...kao da je dobio amen od samog pape..a posebno zabrinjavajuce sto agent franjo mlako ili gotovo nikako nije reagirao na tu erdoganovu otimacinu...
Uveo je talijanski kao službeni umjesto latinskoga

Rješava korupciju unutar crkve.

Nije on toliko loš. Mana mu je ovo stalno podržavanje otvorenih granica al ne vodi on držsvnu politiku nego Plenkovic , Merkel itd.
koju korupciju?..ko i plenki u prici...a ima itekako krvi na svojim rukama prije svega sirijskih krscana i kineskih katolika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati - Page 3 Empty Re: Uzinić: Bližnji su nam i migranti koje smo dužni prihvatiti, zaštititi, promovirati i integrirati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum