ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by kic 14/10/2020, 18:57

uprolazu wrote:
kic wrote:
mobiu$ wrote:
kic wrote:
mobiu$ wrote:
kic wrote:
Kenwood Kenon je wannabe diktator, u velikoj su ofenzivi jer znaju da su u cijelosti krivi za društveno-ekonomsko stanje i ne žele da drugi dođu do riječi i preuzmu političku inicijativu oko ključnih pitanja, jer puno pitanja na optuženičkoj klupi bi se postavljalo njemu i drugovima, ako se mene pita

Dakle, ti si vlasnik ovog foruma. I imaš adminicu kojoj je jedino bitno da kaya ne opsuje ili mentalitet ne opsuje nju.

Pustimo dečke s Nogometa, oni imaju svoje rituale i jebeno su dobra ekipa.

Ovdje na VIP-u svaki dan čitam što ima novo po Srbiji, što je rekao Suljo i stavove koji su ravno na liniji Virovitica-Karlovac-Karlobag, čim ih se malo podjari. Za to - nikada, barem ne koliko sam ja vidio, im nije izrečena nikakva kazna. Odi na bilo koji srpski forum i relativiziraj Jasenovac i reci da Oluja, možda, i nije samo, ipak, bila zločin, i smjesta ćeš dobiti trajni ban i 200 komentara. Ne trebaju nam oni biti uzor, ali ne vidim kako to četnikovanje nije nešto s čim se valja pozabaviti.

S druge strane spektra, otvoreno se prijeti i vrijeđa, u realnom životu nizu forumaša od strane Škorinih groupie ekipe. I ti i tvoja adminica, a po tvom komentaru to je sada i razvidno, ste blagonaklono gledali na radikalizaciju VIP-a i govor mržnje i prijetnje.

Na kraju, ne dramatiziraj. “Wannabe diktator” je dva puta izabran na dužnost premijera, od Sabora koji je pak izabran na općim izborima, u skladu s izbornim zakonom i pravilima koja su poznata svima, i svi su se pod njima natjecali.

Vlasnik medija odgovara za sadržaj koji je objavljen i stoji.

A ovdje ima dosta govora mržnje...i gore od toga.

prvo ti moram reći, da ona tvoja rečenica kako:"ulica neće prosvjedima, referendumima utjecati na politiku" zvuči jako tiranijski u srži, ali dobro, svi imamo svoje ideje o politici..

drugo, dugo si na forumu, govora mržnje je bilo otkad ikad, kad kažeš govor mržnje to znači da netko odlučuje što je govor mržnje a ne, a u takve arbitrarne odluke ne volim ulaziti

druga je priča ako netko nekome prijeti u privatnim smislu, podacima, manipuliranjem isl - za to sam uvijek govorio da se prijavljuje, i uvijek sam kažnjavao i intervenirao, tako da prijavite, pola ovog i ne pročitam iskreno.

Kic, sve što ti imam za reći jest da je svatko od nas kriv za govor mržnje koji individualno napiše.

Ali ti si odgovoran za zakonit rad foruma, pridržavanje pravila forumotiona itd. Ni da se sakriješ iza megi ti ne pomaže. Preporuke u stilu “snađite se sami ako vas netko vrijeđa” ne pokriva slučajeve klasičnog govora mržnje, jer se tu progoni cijela jedna skupina, a i kad žvaču jedinku, odgovoran si. Često su se izdavači/vlasnici medija izvlačili na to da je pojedinac jednostavno mogao podnijeti kaznenu prijavu zbog vrijeđanja na njihovim platformama. Sudovi danas globalno i uniformno odbacuju kao obranu.

Dužan si čitati sve, a ako si to njoj povjerio, ona ima tvoju punomoć, ali ne može odgovarati za stanje na forumu, pa čak ni za svoj rad, osim eventualno tebi regresno.

malo ste se polakomili sa svojim represivnim mjerama i ograničenjama

ovo će bit slobodarski forum kak je uvijek bio, i to je to

navik on živi ki zgine pošteno
Drži se kic! Inače, ne vjerujem što čitam, jebena je ta hipokrizija, jebena, amnezija još gora.

još neka zastrašivanja ono :D

ma

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Maggie19 and uprolazu like this post

Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by melkior 14/10/2020, 18:58

mobiu$ wrote:
kic wrote:
mobiu$ wrote:
kic wrote:
Kenwood Kenon je wannabe diktator, u velikoj su ofenzivi jer znaju da su u cijelosti krivi za društveno-ekonomsko stanje i ne žele da drugi dođu do riječi i preuzmu političku inicijativu oko ključnih pitanja, jer puno pitanja na optuženičkoj klupi bi se postavljalo njemu i drugovima, ako se mene pita

Dakle, ti si vlasnik ovog foruma. I imaš adminicu kojoj je jedino bitno da kaya ne opsuje ili mentalitet ne opsuje nju.

Pustimo dečke s Nogometa, oni imaju svoje rituale i jebeno su dobra ekipa.

Ovdje na VIP-u svaki dan čitam što ima novo po Srbiji, što je rekao Suljo i stavove koji su ravno na liniji Virovitica-Karlovac-Karlobag, čim ih se malo podjari. Za to - nikada, barem ne koliko sam ja vidio, im nije izrečena nikakva kazna. Odi na bilo koji srpski forum i relativiziraj Jasenovac i reci da Oluja, možda, i nije samo, ipak, bila zločin, i smjesta ćeš dobiti trajni ban i 200 komentara. Ne trebaju nam oni biti uzor, ali ne vidim kako to četnikovanje nije nešto s čim se valja pozabaviti.

S druge strane spektra, otvoreno se prijeti i vrijeđa, u realnom životu nizu forumaša od strane Škorinih groupie ekipe. I ti i tvoja adminica, a po tvom komentaru to je sada i razvidno, ste blagonaklono gledali na radikalizaciju VIP-a i govor mržnje i prijetnje.

Na kraju, ne dramatiziraj. “Wannabe diktator” je dva puta izabran na dužnost premijera, od Sabora koji je pak izabran na općim izborima, u skladu s izbornim zakonom i pravilima koja su poznata svima, i svi su se pod njima natjecali.

Vlasnik medija odgovara za sadržaj koji je objavljen i stoji.

A ovdje ima dosta govora mržnje...i gore od toga.

prvo ti moram reći, da ona tvoja rečenica kako:"ulica neće prosvjedima, referendumima utjecati na politiku" zvuči jako tiranijski u srži, ali dobro, svi imamo svoje ideje o politici..

drugo, dugo si na forumu, govora mržnje je bilo otkad ikad, kad kažeš govor mržnje to znači da netko odlučuje što je govor mržnje a ne, a u takve arbitrarne odluke ne volim ulaziti

druga je priča ako netko nekome prijeti u privatnim smislu, podacima, manipuliranjem isl - za to sam uvijek govorio da se prijavljuje, i uvijek sam kažnjavao i intervenirao, tako da prijavite, pola ovog i ne pročitam iskreno.

Kic, sve što ti imam za reći jest da je svatko od nas kriv za govor mržnje koji individualno napiše.

Ali ti si odgovoran za zakonit rad foruma, pridržavanje pravila forumotiona itd. Ni da se sakriješ iza megi ti ne pomaže. Preporuke u stilu “snađite se sami ako vas netko vrijeđa” ne pokriva slučajeve klasičnog govora mržnje, jer se tu progoni cijela jedna skupina, a i kad žvaču jedinku, odgovoran si. Često su se izdavači/vlasnici medija izvlačili na to da je pojedinac jednostavno mogao podnijeti kaznenu prijavu zbog vrijeđanja na njihovim platformama. Sudovi danas globalno i uniformno odbacuju kao obranu.

Dužan si čitati sve, a ako si to njoj povjerio, ona ima tvoju punomoć, ali ne može odgovarati za stanje na forumu, pa čak ni za svoj rad, osim eventualno tebi regresno.
Osobno mislim da je taj govor mržnje veliki teret za nositelje društvenih platformi, jer realno, tko doista u svakom trenutku može procijeniti što jest govor mržnje - uglavnom je pravnik koji ima dobro oko za fino balansiranje, za nijanse. Smatraju li se napadi ad hominem ujedno i govorom mržnje? Dok god je rasprava u okviru argumenata i iznošenja vlastitog mišljenja o postupanju i karakteru izjava javnih osoba, događaja, društvenih fenomena, bez pozivanja na nasilje i na kazneno djelo, ne može se govoriti o govoru mržnje. U protivnom će cenzura ubiti svaku smislenu raspravu. Osobno zazirem od napada ad hominem, barem kad je riječ o forumašima, javne osobe po defaultu moraju imati i veću toleranciju na svoje kritike i komentare plebsa nego ostatak populacije koji ne obnaša nikakvu javnu dužnost, ali naprosto je gadljivo trpjeti da će sad vlast/ država ići utjerivati verbalne delikte onih za koje procijeni da su im politički neprijatelji,  a sve pod krinkom zaštite nacionalne sigurnosti i potencijalnih terorističkih ugoza. Uostalom, vlastima to sad u ovom trenutku ne bi bilo politički pametan i mudar potez, dok stupaju na snagu nove mjere zaštite od korona virusa, jer neće postići nikakav drugi efekt nego izazvati dodatni revolt građana kojima su društvene mreže ionako ispušni ventil, koliko-toliko posljednji bastion slobode. Mislim da će biti sranja, i to velikog jer se ide u novi (doduše neformalni) lockdown + ekonomska kriza, a opća kultura govora u javnom prostoru je ionako niska, istinske volje za slušanjem argumenata protivnika/političkih neistomišljenika realno više ni nema.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


kic, darth_vader, Maggie19 and uprolazu like this post

Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by kic 14/10/2020, 19:01


krenem nešto odgovarati, ali melkior sve već napiše lijepo-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

michaellcmacha and Maggie19 like this post

Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus 14/10/2020, 19:02

A vid ovoga , ovo je Plenkovicev idol.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/macron-najavio-da-francuska-uvodi-policijski-sat-za-pariz-i-trecinu-drzave/201014138
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Guest 14/10/2020, 19:44

kic wrote:
krenem nešto odgovarati, ali melkior sve već napiše lijepo-

Bome...danas je posebno nadahnut.

Gledam utakmicu, ne da mi se živjeti, a kamoli prepirati.

Uglavnom, jedno je pravo u praksi, drugo filozofija prava ili eventualno promišljanja de lege ferenda. Nepoznavanje prava ne ispričava, ali sad si dobio od mene jasno kakva je praksa.

Mogu se složiti da nije fer, ali je uniformna, općeraširena i globalna. Netko mora biti odgovoran.

A što je totalitarizam, a tko wannabe diktator, to možemo drviti i drugdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Guest 14/10/2020, 19:50

kic wrote:
uprolazu wrote:
kic wrote:
mobiu$ wrote:
kic wrote:
mobiu$ wrote:
kic wrote:
Kenwood Kenon je wannabe diktator, u velikoj su ofenzivi jer znaju da su u cijelosti krivi za društveno-ekonomsko stanje i ne žele da drugi dođu do riječi i preuzmu političku inicijativu oko ključnih pitanja, jer puno pitanja na optuženičkoj klupi bi se postavljalo njemu i drugovima, ako se mene pita

Dakle, ti si vlasnik ovog foruma. I imaš adminicu kojoj je jedino bitno da kaya ne opsuje ili mentalitet ne opsuje nju.

Pustimo dečke s Nogometa, oni imaju svoje rituale i jebeno su dobra ekipa.

Ovdje na VIP-u svaki dan čitam što ima novo po Srbiji, što je rekao Suljo i stavove koji su ravno na liniji Virovitica-Karlovac-Karlobag, čim ih se malo podjari. Za to - nikada, barem ne koliko sam ja vidio, im nije izrečena nikakva kazna. Odi na bilo koji srpski forum i relativiziraj Jasenovac i reci da Oluja, možda, i nije samo, ipak, bila zločin, i smjesta ćeš dobiti trajni ban i 200 komentara. Ne trebaju nam oni biti uzor, ali ne vidim kako to četnikovanje nije nešto s čim se valja pozabaviti.

S druge strane spektra, otvoreno se prijeti i vrijeđa, u realnom životu nizu forumaša od strane Škorinih groupie ekipe. I ti i tvoja adminica, a po tvom komentaru to je sada i razvidno, ste blagonaklono gledali na radikalizaciju VIP-a i govor mržnje i prijetnje.

Na kraju, ne dramatiziraj. “Wannabe diktator” je dva puta izabran na dužnost premijera, od Sabora koji je pak izabran na općim izborima, u skladu s izbornim zakonom i pravilima koja su poznata svima, i svi su se pod njima natjecali.

Vlasnik medija odgovara za sadržaj koji je objavljen i stoji.

A ovdje ima dosta govora mržnje...i gore od toga.

prvo ti moram reći, da ona tvoja rečenica kako:"ulica neće prosvjedima, referendumima utjecati na politiku" zvuči jako tiranijski u srži, ali dobro, svi imamo svoje ideje o politici..

drugo, dugo si na forumu, govora mržnje je bilo otkad ikad, kad kažeš govor mržnje to znači da netko odlučuje što je govor mržnje a ne, a u takve arbitrarne odluke ne volim ulaziti

druga je priča ako netko nekome prijeti u privatnim smislu, podacima, manipuliranjem isl - za to sam uvijek govorio da se prijavljuje, i uvijek sam kažnjavao i intervenirao, tako da prijavite, pola ovog i ne pročitam iskreno.

Kic, sve što ti imam za reći jest da je svatko od nas kriv za govor mržnje koji individualno napiše.

Ali ti si odgovoran za zakonit rad foruma, pridržavanje pravila forumotiona itd. Ni da se sakriješ iza megi ti ne pomaže. Preporuke u stilu “snađite se sami ako vas netko vrijeđa” ne pokriva slučajeve klasičnog govora mržnje, jer se tu progoni cijela jedna skupina, a i kad žvaču jedinku, odgovoran si. Često su se izdavači/vlasnici medija izvlačili na to da je pojedinac jednostavno mogao podnijeti kaznenu prijavu zbog vrijeđanja na njihovim platformama. Sudovi danas globalno i uniformno odbacuju kao obranu.

Dužan si čitati sve, a ako si to njoj povjerio, ona ima tvoju punomoć, ali ne može odgovarati za stanje na forumu, pa čak ni za svoj rad, osim eventualno tebi regresno.

malo ste se polakomili sa svojim represivnim mjerama i ograničenjama

ovo će bit slobodarski forum kak je uvijek bio, i to je to

navik on živi ki zgine pošteno
Drži se kic! Inače, ne vjerujem što čitam, jebena je ta hipokrizija, jebena, amnezija još gora.

još neka zastrašivanja ono :D

ma

Upoznavanje s obvezama i odgovornostima je tebi zastrašivanje?

Tebe je lako zastrašiti, kic. Da sam ti htio nauditi, ne bih ovdje trošio vrijeme i pisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Guest 14/10/2020, 19:52

Kolega toten je završio na mojoj ignore listi, negdje je već deveti.

Možda nije zadnji - iz kvote starijih, a i mlađih koje oni poučavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by aben 14/10/2020, 20:22

mobius wrote:
Netko može reći da je legitimno imati politička očekivanja i da je legitimno biti razočaran sastavom vladajuće koalicije, tko u njoj jest, tko nije, i kako vodi zemlju. Legitimno je izricati neopisivu mržnju prema premijeru, HDZ-u, vladajućoj koaliciji, SDSS-u, Pupovcu, Srbima kao narodu, zastupnicima manjina...

Ne, nije legitimno. To je govor mržnje



stavili su i razočarenje van zakona

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by darth_vader 14/10/2020, 22:00

Smiš pljeskati, ali ne na ironičan način, to ni slučajno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Noor 14/10/2020, 22:46

mobiu$ wrote:Kolega toten je završio na mojoj ignore listi, negdje je već deveti.

Možda nije zadnji - iz kvote starijih, a i mlađih koje oni poučavaju.
zašto? pa on je bar miran, tih i povučen

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by michaellcmacha 15/10/2020, 00:05

Noor wrote:
mobiu$ wrote:Kolega toten je završio na mojoj ignore listi, negdje je već deveti.

Možda nije zadnji - iz kvote starijih, a i mlađih koje oni poučavaju.
zašto? pa on je bar miran, tih i povučen
sve su to opasne ustaše, a mladi budući funkcioner je prepoznavajući širinu opasnog djelovanja.... ali i nedjelovanja pojedinaca koje on definira kao opasne,uočio da bi mu to mogla biti neka pobočna odskočna daska... tak da me ne bi čudilo da počne prepisivati od mladog partizana....:)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus 15/10/2020, 01:00

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
mobiu$ wrote:Kolega toten je završio na mojoj ignore listi, negdje je već deveti.

Možda nije zadnji - iz kvote starijih, a i mlađih koje oni poučavaju.
zašto? pa on je bar miran, tih i povučen
sve su to opasne ustaše, a mladi budući funkcioner je prepoznavajući širinu opasnog djelovanja.... ali i nedjelovanja pojedinaca koje on definira kao opasne,uočio da bi mu to mogla biti neka pobočna odskočna daska... tak da me ne bi čudilo da počne prepisivati od mladog partizana....:)
Ustaše iz paštete iskaću. Čim si protiv Pupija i tri srpska zastupnika bez kojih Plenki nema većinu ti si državni neprijatelj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus 15/10/2020, 01:06

Plenky inačd nije toliko loš koliko ga mnogi napadaju. Imali smo mi i gore. Evo ja mu baš želim da vlada i idućih godinu dana u ovoj krizi , on i Pupy i kako ide uvjeravat odrasle ljude da je normalno da država ima osam zastupnika nadnacionalnih manjina koji su tu da njemu omoguće vlast tj partiiji

Knap njih 76

Sretno

Kupite vazelin

Guzit ćemo vas

Most je gori od DP

DP vas želi skinit s vlasti pa da oni vladaju i pare u đep

Most vas želi u vladi da DP ne može do para a vi se istovremeno pečete na ražnu gore na vlasti jer ekonomija rasulo


Sretno vam svima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus 15/10/2020, 01:31

Iskreno

Tko od vas želi na ponovljene parlamentarne izbore dok traje ova korona ?

Osim DP

Nitko.

Tko od vas želi skinit Plenkya dok traje ova korona i sve ovo ?

Osim DP

Nitko

To je to

Plenky je tu idućih godinu dana sigurno

Narod ne želi opet po koroni ič glasat nego da ovo izguramo

Posli ćemo se svađat

Kad nađu cjepivo i sve se vrati u normalu

Sada nam triba mir
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus 15/10/2020, 01:34

RayMabus wrote:Iskreno

Tko od vas želi na ponovljene parlamentarne izbore dok traje ova korona ?

Osim DP

Nitko.

Tko od vas želi skinit Plenkya dok traje ova korona i sve ovo ?

Osim DP

Nitko

To je to

Plenky je tu idućih godinu dana sigurno

Narod ne želi opet po koroni ič glasat nego da ovo izguramo

Posli ćemo se svađat

Kad nađu cjepivo i sve se vrati u normalu

Sada nam triba mir
Mislim ovo je kao glad razuma i šta se od mene ne očekuje a nit od Mosta al tako je

Tako stvari stoje lljudi moji

Narodu se ne izlazi po ovoj koroni opet na parlamentarne izbore nego oče neku stabilnost da to gura na vlasti i umiruje dok ovo ne prođe ( čitaj cjepivo ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by n_razbojnik 15/10/2020, 02:21

mobiu$ wrote:

Ulica neće voditi Republiku referendumima
Nece ni suza neg na oko

Lovre šalje puse i pozdrave

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare 15/10/2020, 02:38

Narod sve nervozniji i grintaviji...vili i markoticka bili meta 'terorizma'..kakvog?..verbalnog...bastilja scenarij sve blize...politicar na vrhu sve manje pozeljno zanimanje..ni vapaji mede ne pomazu..'ta necemo sami na sebe'...ljudi se vise ne boje nesto dobaciti glavonjama a to je vec znak glavonjama za uzbunu i dizanje sidra
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare 15/10/2020, 02:40

ahahahaha...seks za sve optuzuje zokija te mu porucio da on izaziva nesigurnost u drzavi i podstice buntovnistvo a zoki mu odgovara i jos cu vise...sova na aparatima..usro se...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare 15/10/2020, 02:44

...zapravo pronasli su krivca a to nije penava nego - zoki... :D ...jer radikalizira verbalno stanje svojim lazima kako veli seks..ne gos'n sova..zoki vam vraca sto ste mu zrihtali namjestaljku u slovenskoj...sad se koljite medjusobno do smrti...a epi ce zabrinuto...'vasom koljazom ugrozen je interes hrvata u bh- a i herceg bosna' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare 15/10/2020, 02:47

Lotka...'jao sto doceka...gradjanski rat..zar se za to borio moj otac i ja..pizda vam materina svima..jos ce ti vi za plenkijom najboljim premijerom plakati..eto vam sad skore i zokija..nek vam oni nabave zrakoplove..a plenkiju nece biti nista..on ima di otic i na puno bolje i mirnije placeno mjesto..patite'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by kaya 15/10/2020, 04:57

Zokiju je netko rekao da se stiša, na žalost. Baš je krenulo biti zabavno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. - Page 9 Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum