ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 14:57

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-o-napadu-imamo-ozbiljan-problem-radikalizacije-ekstremizma/2221799.aspx

Kenwood Kenon o napadu: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma
prije sat vremena

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. B2695f14-cb07-43a8-af8d-070d2db8b12e
Foto: Patrik Macek/PIXSELL, Video: Index
PREMIJER Andrej Kenwood Kenon rekao je danas na sjednici vlade kako će u 13 sati održati konferenciju za medije na kojoj će odgovarati na aktualna pitanja.
Konferencija za medije je kasnila 15-ak minuta, a na njoj je premijer najprije govorio o okolnostima napada, a potom je počeo odgovarati na novinarska pitanja.
Sve ste mogli uživo pratiti na Indexu:

Kenwood Kenon najprije govorio o napadu na Markovom trgu

Kenwood Kenon je na početku rekao kako ima oko pola sata vremena. 
"S obzirom na okolnosti, htio bih još malo detaljnije sve objasniti javnosti", rekao je.
Ponovio je okolnosti napada, odnosno da je napadač pucao na tri policajca te da se sam ubio.
"Nažalost, po nama tu ima i elemenata terorističkog napada", rekao je Kenwood Kenon.
Kaže kako istraga traje.
"Nije on ovdje došao slučajno u vrijeme kada počinje radno vrijeme vlade i to pritom iz Kutine s automatskim oružjem", rekao je.
"Ovo je događaj koji je prešao granicu i zato su postavljene neke druge sigurnosne opcije. Da je bio drugi dan, da je bio četvrtak, svi vi ste mogli biti ovdje", rekao je novinarima i dodao kako je suradnicima rekao da je sreća u nesreći da se radilo o jednom amaterskom pokušaju.

"Mladić je radikaliziran"

"Siguran sam da će službe ispitati koji su razlozi da jedan mlad čovjek dođe u poziciju napraviti nešto ovakvo. Moramo se zapitati kako je došlo do ovakve radikalizacije. Ovo je sigurno uvjetovano informacijama pod kojima je on bio, izvorima kojima se napajao da napravi ovo. Vidjet ćemo tko je odgovoran, ali moramo se zapitati tko su akteri, pa i u politici, koji potiču netrpeljivost, koji su čak nakon ovoga spremni davati izjave poput Penave i Krišto, koje su neprihvatljive", rekao je.
"Tu je i dio odgovornosti dijela medijskih aktera. Ne mislim na vas, nego na one koji potiču netrpeljivost i mržnju", dodao je.
"Mi vodimo politiku uključivosti i ima onih aktera na političkoj sceni koji se s tim ne slažu. Naša utakmica se odigrala 5. srpnja i građani su tada jasno rekli kome žele dati povjerenje, HDZ-u i partnerima, ne nekome drugome, krajnje desno ili krajnje lijevo, i to su činjenice o kojima isto možemo danas govoriti. Apeliram na sve aktere, pa i medijske, komentatore, sve kuće, da podignemo razinu odgovornosti, podržavanja i uvažavanja, jer samo tako možemo stvarati kulturu koja neće dovesti do ponašanja kakvo smo vidjeli u ponedjeljak. Onaj koji nema dovoljno iskustva možda nema dovoljno informacija i dolazi u situaciju da radi stvari koje smo vidjeli i u ponedjeljak. Ja taj čin osuđujem i smatram da se moramo pozabaviti ovim fenomenom u društvu, ozbiljnije i detaljnije nego do sada", rekao je.

Govorio o korupciji i aferi Janaf

Govorio je potom o korupciji. 
"Tijela istrage svoj posao rade neovisno. Otkako je krenula ova zadnja istraga čuli smo izjave da bi premijer trebao biti obavještavan o nekim sumnjama za kaznena djela, i da bi onda valjda temeljem svoje diskrecije trebao znati tko s kim ruča i večera u lockdownu ili van njega. Tu mislim na predsjednika republike. E vidite, to je izvitoperen način gledanja na rad institucija i politike pa u cijelosti suprotan onome što radi naša vlada, obrazac koji je protuzakonit, da budem jasan. Ne mogu se načuditi inicijativi oporbe za Istražnim povjerenstvom. Stvarati politički instrument, jer povjerenstva to jesu, ne bi li svoje političke ambicije ponovno ostvarivali nakon izbora, prikazivali vladu i HDZ kao nekog obilježenog korupcijom, ja to čitam kao političku inicijativu, politički instrument za sljedećih šest mjeseci i to jest tako, nema dilema", dodao je i rekao kako to mišljenje dijele svi članovi parlamentarne većine.
"U zadnjih par dana imamo famu da je ugrožena nacionalna sigurnost zbog Janafa", dodaje.
"Svatko na javnoj dužnosti mora biti svjestan da je odgovoran za to što radi, gdje radi. Nije to odgovornost predsjednika vlade. Ovo govorim jer sam puštao da vidim što će se sve pustiti ovih dana, kakav ćemo sve scenarij čuti. A ovdje imamo problem radikalizacije, domaći, hrvatski proizvod, kojim ćemo se baviti ovih dana", dodaje.

Pitanja novinara

Prvo pitanje bilo je zna li se koja je politička platforma na kojoj se mladić informirao.

"To ćemo sve saznati u istrazi", rekao je Kenwood Kenon i dodao da se to još ne zna, ali se osluškuje.
"Ako netko želi predstaviti većinu kao neku hrvatskosrpsku većinu ili koaliciju, možete i tim putem krenuti", rekao je.

Sljedeće pitanje je o oružju u Hrvatskoj, kojeg očito ima dosta.

"To je jedan problem koji rješava policija. Ljudi su doma nagomilali oružje, a ja mislim da to ne doprinosi sigurnosti i u konačnici i ilegalno tržište daje mogućnost da mladi ljudi kao počinitelji dođu u posjed ovog oružja", dodaje.

Potom je uslijedilo pitanje o mjerama osiguranja na Markovom trgu te o kritikama javnosti o tome.

"Najvažnije je da informiramo ljude istinito. Sinoć je na Markovom trgu iza 19 i 30 do 20 i 30 bilo održano javno okupljanje, unaprijed uredno najavljeno, uz nove mjere, napravljene su kontrole, svi koji su željeli doći i održati okupljanje su ga održali", rekao je premijer i dodao da iako su pojačane mjere, ne znači da se manifestacije i prosvjedi i dalje ne mogu održavati. 
"Čujem da su i ovi iz oporbe kreativni pa kažu da je medijima uskraćen pristup, a vi sami možete vidjeti da to nije točno. Možete dobiti izjave ministara i sigurni ste da je to u unutrašnjosti kompleksa Banskih dvora", rekao je.

Hoće li se zatvarati Markov trg?

"Markov trg se neće zatvarati. Imali smo mi tu neke performanse petkom, u pravilu zato jer u Bruxellesu nema ničega pa se tu dolazi bacati lubenice. To se radi jer se nije informirano o događanjima u Bruxellesu, tijelima koja su dostupna, a u krajnjoj liniji i neznanja o tome gdje su završili", odgovorio je.
"Moramo saznati tko je taj, izvesti ovo do kraja. Tko je mlad čovjek od 22 godine koji dođe na Markov trg i puca na policajca, Hrvatskog policajca, to je ozbiljno pitanje", rekao je.

Boji li se da će biti još incidenata?

"S obzirom na sve objave na društvenim mrežama, ja to ne isključujem. Ako ima toliko objava koje daju potporu ovom činu, sve je moguće. Internet je u jednom segmentu izvukao najgore iz društava, ne samo iz našeg, nego i iz drugih. Izvukao je agresiju i prijetnje, pa i odobravanje ovakvih akata. To je zlo. Svaki koji tako piše treba se zamisliti da li bi tako pisao da je bio njegov tata, brat, sin, žena upucana ovdje. To je nedopustiv element", rekao je.

Što vlada može napraviti u dijelu da se spriječi radikalizacija s obzirom na to da se širi za vrijeme krize?

"Ovo je godina bez presedana. Posvuda su veliki brojevi oboljelih i činjenica da imamo ovakvu godinu sigurno utječe na puno ljudi. Ja sam i danas apelirao na mlade da poštuju mjere koje nisu napravljene iz dokolice. Ako su mladi dovoljno snažni da pregaze tu bolest to je za njih dobro, ali oni krhkoga zdravlja mogu umrijeti. Zato mi se čini da taj element nije nebitan, ali se bojim da to nije glavni razlog", odgovorio je.

Psiholozi će reći da brojni osjećaju da je legitimitet hrvatskih institucija nedovoljan i da se ljudi ne osjećaju dobro, nego da služe političkim elitama. Osjećate li se odgovorno za ono sve što je možda prethodilo ovome?

"Pitate me za odgovornost politike generalno za ovu situaciju? Evo, vi ste se tu referirali da političke stranke štite članove pa ljudi gube povjerenje. Pa imate ovaj primjer gdje toga nema, ali ljudi to ne žele čuti. Korupcija mora imati svoje ime. Grbin je kad je izabran otišao u Goricu. Mogao je u Gradišku, ali on je otišao u Goricu. Zašto to govorim, jer imate primjer USKOK-a, DORH-a, policije, koji rade slobodno. Dobiju informaciju, istražuju, pokrenu postupak, i što onda imamo? Neki spektakl, ispitivanja tko je što znao, tko je kada znao, imate neka pitanja koja direktno postavlja predsjednik republike. Ja ću odgovarati za ono što mi radimo, i što je naša odgovornost, za politiku vlade. Hoće li netko biti osuđen ili ne, o tome odlučuje sud. Tu nema kolektivne odgovornosti stranaka", rekao je. 
Kaže da je on rekao prije četiri godine da kreće u čišćenje, ali ga tada nisu razumjeli.
"Ajmo malo vratiti film nazad", rekao je Kenwood Kenon i govorio o osporavanju legitimnosti odluka stožera. "Onda je bilo pitanje maski i oprema. Pa je svuda stigla oprema. Netko je to nabavio, nije došla sama. Pa smo imali ugrozu radnih mjesta. Pa evo mjera za očuvanje radnih mjesta. Plaće stigle, država funkcionira. Sezona bolja od očekivane. Zašto to govorim? Jer smo imali slijed aktivnosti i pametno smo procijenili da smo išli na izbore u srpnju jer sada vidimo globalno povećanje. Što bi bilo da su izbori u ovu nedjelju? Kako bi tad bilo? Nitko se to ne pita", ispričao je.
"To znači cjelina politike. Imamo mi puno posla, ali zadaća koju mi imamo prema građanima je takva da ćemo raditi na tome da jačamo institucije, a da one pritom budu neovisne", dodao je.

Je li premijeru povećano osiguranje i osjeća li se sigurno?

"Ja nisam državnu odvjetnicu pozvao na govor. Ja sam rekao da mislim da bi to bilo oportuno i mislim da je to dobro. Što se tiče procjene sigurnosti, to policiji prepuštam", odgovorio je.

Vidi li propust u određenim sustavima u državi zbog kojeg je došlo do ovakve radikalizacije?

"Ja sam nesklon generaliziranju. Ovo je ekstreman slučaj. Imali smo incidente, imali smo Yugo, imali smo bacanje stvari na premijera Račana, ali ovo je jedna nova razina. Prešli smo jednu granicu i to da mi kažemo da smo svi pitomi i nikom se ništa neće dogoditi, to više nemamo. Ovo je sada novo normalno. Netko drugi se može inspirirati ovim počiniteljem zločina. Imali smo likvidaciju dilera u Splitu, imali smo ovo, ne znam što može biti treće. Ja to ne prizivam, ali ne isključujem. Vidjeli smo društvene mreže i bilo bi dobro da svi malo spuste loptu", dodaje.

Je li prije trebao biti ograđen trg?

"Mogli smo dići barikade prije mjesec dana pa bi nam se smijali da smo se prepali lubenica i dinja. Ali evo, dogodilo se ovo u 8:06 ujutro u Zagrebu usred bijela dana. Pređena je granica i moramo naći onoga tko je odgovoran da se mlađi punoljetnik nađe u ovakvoj situaciji da to napravi, on to nije mogao napraviti sam", rekao je Kenwood Kenon.

Kada možemo očekivati cjepivo za koronavirus?

"Evo sutra je Vijeće pa ćemo znati više. Svi smo usmjereni na to da se pronađe rješenje. Teško je i ministru i meni dok ne dođemo u situaciju, dok netko ne kaže da je to cjepivo koje nam treba i mi se nadamo da ćemo doći do rješenja", rekao je premijer i poručio novinarima da "možemo ovako svaki četvrtak ako su oni za".
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 14:58

Plenky ad verbatim citira sve što sam pisao ovdje na sam dan napada :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare Wed 14 Oct - 15:02

...covjek koji u dva mandata ne moze nabaviti 12 rabljenih zrakoplova...covjek kojeg stite policajci sa izraubanim pistoljem i prometnici...covjek koji hoce sve ali na papiru a ostvarit gotovo ne moze nista..i moj macak želi biti najjaci u sujedstvu no nema muda ni pamet za to :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare Wed 14 Oct - 15:04

uglavnom da je samo odgovorio..'brale u jebenom smo kurcu'  ispao bi mnogo pametniji nego sto je ispucao hrpu opravdavajucih praznih recenica i mnogo zelja bez pokrica...i na koncu zacinio...da je za njegovu ježevu muku kriv-internet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 15:08

vuksadinare wrote:...covjek koji u dva mandata ne moze nabaviti 12 rabljenih zrakoplova...covjek kojeg stite policajci sa izraubanim pistoljem i prometnici...covjek koji hoce sve ali na papiru a ostvarit gotovo ne moze nista..i moj macak želi biti najjaci u sujedstvu no nema muda ni pamet za to :)

Avioni dolaze, Plenky je no drama do sad odradio masu kriza, uključujući Agrokor, a sad i COVID.

Drugi mandat je tek na početku.

Očito je kako će i jedan od prioriteta nove vlada morati biti i obračun sa govorom mržnje i protudemokratski nastrojenim pojedincima u politici. Vrag je odnio šalu.


Last edited by Hektorović on Wed 14 Oct - 15:09; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 15:08

Lov na ustaše.

Mora štiti svoje koalicijske partnere a time i samog sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 15:09

neki ljudi pozivaju na oružanu pobunu protiv države, atentate na vlast, radikalni elementi u nekim medijima i na internetu na socijalnim mrežama potkapaju državu i šire nesigurnost
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 15:11

epikur37 wrote:neki ljudi pozivaju na oružanu pobunu protiv države, atentate na vlast, radikalni elementi u nekim medijima i na internetu na socijalnim mrežama potkapaju državu i šire nesigurnost

Rekoh to prvi dan, mali je radikaliziran masom zapaljive hate retorike po određenim medijima i društvenim mrežama, pa su me ovdje neki napali

Danas apsolutno iste stvari govori i Plenky.



Problem je jasan, i morat će se neke stvari riješiti za dobrobit i budućnost društva.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 15:12

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:neki ljudi pozivaju na oružanu pobunu protiv države, atentate na vlast, radikalni elementi u nekim medijima i na internetu na socijalnim mrežama potkapaju državu i šire nesigurnost

Rekoh to prvi dan, mali je radikaliziran masom zapaljive hate retorike po određenim medijima i društvenim mrežama, pa su me ovdje neki napali

Danas apsolutno iste stvari govori i Plenky.



Problem je jasan, i morat će se neke stvari riješiti za dobrobit i budućnost društva.


a to sam i ja komentirao prvi dan
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare Wed 14 Oct - 15:12

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:...covjek koji u dva mandata ne moze nabaviti 12 rabljenih zrakoplova...covjek kojeg stite policajci sa izraubanim pistoljem i prometnici...covjek koji hoce sve ali na papiru a ostvarit gotovo ne moze nista..i moj macak želi biti najjaci u sujedstvu no nema muda ni pamet za to :)

Avioni dolaze, Plenky je no drama do sad odradio masu kriza, uključujući Agrokor, a sad i COVID.

Drugi mandat je tek na početku.
decko...avioni dolaze kad podpises ugovor a jos nije ni odluceno koji cemo uzeti...dakle mozemo i odustati sto ne bi bilo iznenađenje...jbg.izgovori covid,socijalni problemi,maric reko nema se love sada....drugo rijesio agrokor?..a sljakeri zazivaju todorica nazad dok todoric dobija probleme bez parnica..jos ce mu na koncu drzava morat isplatiti odstetu..pa odose pare za zrakolove kod todorica...jedino sto je uspio ili mu s eplus moze upisati to je onih 22,5 milijarde eura....koji kako vidim jos nisu sigurni jer opet neko natezanje oko proracuna traje u briselu...sinko...ima plus od mene jer je poceo konacno shvacati problematiku i shvacati da ce biti u debelom kurcu ako ne pocne hitno najhitnije rjesavati probleme...ne sutra ne prekosutra nego danas...ako ne zeli da mu opet netko puca iznad glave..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 15:13

epikur37 wrote:neki ljudi pozivaju na oružanu pobunu protiv države, atentate na vlast, radikalni elementi u nekim medijima i na internetu na socijalnim mrežama potkapaju državu i šire nesigurnost
Smiješan si. Ova vlast nije iz naroda nego je umjetna i nametnuta.


https://vijesti.hrt.hr/442140/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 15:13

RayMabus wrote:Lov na ustaše.

Mora štiti svoje koalicijske partnere a time i samog sebe.

Obračun sa protudemokratskim radikalizmom i zapaljivim govorom mržnje bilo sa ekstremne desnice ili ekstremne ljevice.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 15:13

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:neki ljudi pozivaju na oružanu pobunu protiv države, atentate na vlast, radikalni elementi u nekim medijima i na internetu na socijalnim mrežama potkapaju državu i šire nesigurnost
Smiješan si. Ova vlast nije iz naroda nego je umjetna i nametnuta.

:D

podmetnula udba
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 15:14

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Lov na ustaše.

Mora štiti svoje koalicijske partnere a time i samog sebe.

Obračun sa protudemokratskim radikalizmom i zapaljivim govorom mržnje bilo sa ekstremne desnice ili ekstremne ljevice.
Ova vlast jje protudemokratska


https://vijesti.hrt.hr/442140/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 15:15

epikur37 wrote:
a to sam i ja komentirao prvi dan

Glasne i agresivne manjine koje pozivaju na rušenje ustavnog poretka i trubile o "nenarodnoj vlasti" su ozbiljan problem, do sad im se popuštalo, uzimao se da je to sve folklor. Sad će se morati malo pospremiti neke stvari.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 15:17

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
a to sam i ja komentirao prvi dan

Glasne i agresivne manjine koje pozivaju na rušenje ustavnog poretka i trubile o "nenarodnoj vlasti" su ozbiljan problem, do sad im se popuštalo, uzimao se da je to sve folklor. Sad će se morati malo pospremiti neke stvari.
Pa i nije narodna vlast. Plenkovic vec još jedan mandat ide vladat s knap većinom koju ćini osam zastupnika nacionalnih manjina šta je nezapamćena demokratska praksa u suvremenom svijetu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare Wed 14 Oct - 15:21

..uglavnom trebalo mu je zapucati da shvati da mora prekinuti snove i uzivjet se u realnost...zato kazem da bi bio najpametniji da je samo jednu recenicu rekao da smo u debelom kurcu...a ne okrivljavati internet...zaustavite reuters....siđi među obicne ljude,branitelje ako hoces rjesiti probleme..a ne slusat sto ti svituje agnetura granic,bozinovic i šeks...pravi vođa se ocituje da slusa narod a ne agenturu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by epikur37 Wed 14 Oct - 15:22

vucko je odmah ublazio retoriku :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by vuksadinare Wed 14 Oct - 15:23

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
a to sam i ja komentirao prvi dan

Glasne i agresivne manjine koje pozivaju na rušenje ustavnog poretka i trubile o "nenarodnoj vlasti" su ozbiljan problem, do sad im se popuštalo, uzimao se da je to sve folklor. Sad će se morati malo pospremiti neke stvari.
sa cim...ćorcima..cega je i svjestan...rekoh dovoljan je jedan veliki pravi bunt..bez fuckaljki i bubnjara...i ode...prvi ce ga da spase guzicu napustit oni kojimu tapsu i klanjaju se...vec smo vidjeli to na ovom prmjeru...'nisam ja majke m'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 15:24

vuksadinare wrote:..uglavnom trebalo mu je zapucati da shvati da mora prekinuti snove i uzivjet se u realnost...zato kazem da bi bio najpametniji da je samo jednu recenicu rekao da smo u debelom kurcu...a ne okrivljavati internet...zaustavite reuters....siđi među obicne ljude,branitelje ako hoces rjesiti probleme..a ne slusat sto ti svituje agnetura granic,bozinovic i šeks...pravi vođa se ocituje da slusa narod a ne agenturu
Ma brige njega. Njemu ovo dobro došlo da se može obračunati s političkim neistomišljenicima. To šta smo mi jedina država u EU koja ima osam uastupnik nacionalnih manjina koji služe da HDZ može formirat vlast o tome ni riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma. Empty Re: Plenky: Imamo ozbiljan problem radikalizacije, ekstremizma.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum