ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

papa:-kanonizacija stepinca a / a

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 14:11

...mislim nije to los plan recimo u vjerskom smislu neko priblizavanje sa pravoslavnom crkvom ili crvkvama...ali nasilu nekog tjerati da se priblizava onima koji odbijaju priblizavanje i koji su nepopravljivi je u svojoj dogmi i stavovima je zapravo da stvaras bezveze neprijatelje protiv sebe iz istog stada...

vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Guest 25/9/2020, 14:13

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
njihov strateški cilj naše buduće generacije dovodi u opasnost da danas sutra nepotrebno stradavaju zbog nečeg zbog čega se već jednom ginulo... ja njihove ciljeve doživljavam legitimnima iz njihove točke gledišta, ali naši odgovori mi nisu baš najadekvatniji... a oni nisu krivi za to...

Ono što sam htio reći sa onim Bogu hvala dijelom u komentaru je da je itekako dobro da se mi što je moguće temeljitije razlikujemo u odnosu na njih. Za nas dobro, naravno. I to na strateškoj razini. Zbog čitave hrpe razloga.
to bi za nas bilo dobro, kad nam ne bi pristup planovima obrane imali razno razni Drče, i gubili ih onako nevino po hotelskim sobama...

Zna se čiji je on kadar i kako je i kad došao u MO pa je u našem strateškom interesu da takve držimo što dalje od sektora obrane, a ovo će nam biti dobar primjer i argument u tom smislu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 14:19

bilo je na stotine ekumenskih susreta katolickih svecenika sa svecenicima iz spc-a...u povijesti pa i dans..i jendostavno gotovo se nista nije pomaklo...ili mozda za koji milimetar...da bi velikosrpskom agresijom potaknutom bas od spc-a to vraceno miljama unazad...spc ima svoju dogmu i svoju politiku koja se ne mjenja prakticno od kad je nastala a narocito zadnjih 200 godina...prema ovim prostorima gdje obitava...nedavno sam citao o nekakvom susretu pravoslavnih svecenika iz eparhija iz srbije i bosne hercegovine u bileći...vecina njihovih govorancija se po starom njihovom obicaju svela o vjekovnim srpskim prostorima sa ove i one strane drine...o karađorđu...o kosovu...o nebeskom pravoslavnom narodu...nepromjenjivo je to..cast iznimkama nekih pravoslavnih svecenika koji jesu doista tezili nekom ekumenizmu ali na kraju ti bijahu marginalizirani poput onog zahuumsko hercegovackog kojeg je irinej da mu ne smeta prebacio u neku eparhiju u njemackoj...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Noor 25/9/2020, 14:21

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
a što kažeš na one sve vaše svetosavske svece...pedofile, ubojice, silovatelje, ideologe srpskog antisemitizma štovatelje Hitlera i Ljotića, jeli bre?!
to je drugo, pop maca(macola) je proglašen za svetca 2005godine ali on je ok jer je srbin, Stepinac je spasio tisuće života ali ne može jer je Hrvat
al to jedno s drugim veze nema... njima se apsolutno nitko ne miješa u njihovo autonomno pravo da oni u okviru svoje državne crkve proglašavaju koga hoće i za što hoće... međutim njihovo miješanje u okvir univerzalne Crkve koje smo mi sastavni dio, a s kojom nemaju ništa, je samo put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...
upravo to :tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by kaya 25/9/2020, 14:52

vuksadinare wrote:ak ga ne zanima mogao je u đungli ostat i sa domorcima đabe jesti tapira i piti kačaku..
😅
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Noor 25/9/2020, 14:55

kaya wrote:
vuksadinare wrote:ak ga ne zanima mogao je u đungli ostat i sa domorcima đabe jesti tapira i piti kačaku..
😅
agentura :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 14:57

kaya wrote:
vuksadinare wrote:ak ga ne zanima mogao je u đungli ostat i sa domorcima đabe jesti tapira i piti kačaku..
😅
pa da...mogao je ostati tamo a ne razbijati glavu tamo o nekim hravtima i srbima i hoce li se oni i njihove crkve pomiriti...ono ne vozim se u mercedesu al se vozim u papa mobilu vrijednom 200 000 eura...ne nosim zlatni prsten ali nosim srebreni...necu zivjeti u vatikanskoj palaci vec u kuriji do glavne zgrade od 300 kvadrata i wc-om koji reagira na glas 'pusti vodu'...ne zelim mobitel samsung klase S vec klase A...ne zanuima me novac ali necu bas jesti ni parizer dobar je i odojak...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Šandor Winnetou 25/9/2020, 14:58

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
a što kažeš na one sve vaše svetosavske svece...pedofile, ubojice, silovatelje, ideologe srpskog antisemitizma štovatelje Hitlera i Ljotića, jeli bre?!
to je drugo, pop maca(macola) je proglašen za svetca 2005godine ali on je ok jer je srbin, Stepinac je spasio tisuće života ali ne može jer je Hrvat
al to jedno s drugim veze nema... njima se apsolutno nitko ne miješa u njihovo autonomno pravo da oni u okviru svoje državne crkve proglašavaju koga hoće i za što hoće... međutim njihovo miješanje u okvir univerzalne Crkve koje smo mi sastavni dio, a s kojom nemaju ništa, je samo put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...
to ja konju pokušavam objasniti ali uzalud, on i srbende pile po svom sve u skladu Isusovih riječi o trnu u oku brata svog a u svom ne vide ni brvno

_________________
papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 15:04

Noor wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:ak ga ne zanima mogao je u đungli ostat i sa domorcima đabe jesti tapira i piti kačaku..
😅
agentura :D
nego sto...najbolji mu je frend drago jovo carlos hamdija fritz pilsel...koji je ispekao zanat u kos-ovoj centrali...u grupi štakor-2
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Noor 25/9/2020, 15:09

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
😅
agentura :D
nego sto...najbolji mu je frend drago jovo carlos hamdija fritz pilsel...koji je ispekao zanat u kos-ovoj centrali...u grupi štakor-2
:^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 15:12

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
agentura :D
nego sto...najbolji mu je frend drago jovo carlos hamdija fritz pilsel...koji je ispekao zanat u kos-ovoj centrali...u grupi štakor-2
:^0
on je papin glavni kolumnist u neprijateljskoj hrvatskoj...taj je vise oda napisoa o ovom papanu nego zdenko runjic hitova oliveru...cak je agentura pilsel rekao da su on i papan franjo na ti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 15:13

majke ti mile sto se u ovoj nasoj napacenoj hrvatskoj svega natalozilo...kao da smo aerodrom za muhe zunzare
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare 25/9/2020, 15:24

U zagrobnom životu razgovaraju drug staljin i drug tito

Satljin:Šta je druže stari..šta si snužden..

Tito:E moj druže staljine..kad bi ti znao šta mene muči...

Staljin:Nemoj tako druže stari..ja sve znam...

Tito:Ovo boga ti ne znaš..

Staljin:Šta?

Tito:Nadmašio me onaj naš agent u pravom životu Franjo..

Staljin:Tuđman?

Tito:ma ne..onaj argentinski...

Staljin:Kako?

Tito:Koalirao sa četnicima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99392
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Guest 26/9/2020, 00:00

pizzon wrote:
FRANK wrote:Stvar je jasna kao dan.
1995 smo pocinili veliku gresku sto jednostavno nismo pobili tu srpsku stoku

pa dodjite
mater ti jebem ustasku
u sred ustaske pichke
pichko kukavicka
kosku ti jebem ustasku
samo zrno bacite na r.srpsku
mamicu ti yebem
zaustavite rat..zaustavite rat
ko papagaji
a da smo vas mi pobili sve
masovno smo bezali od mobiluzacije
nismo hteli da ratujemo protv
hrvatske. Olosu
sve su mobilizacije propale
pa je opet bio jaoj
smradu ustaski

Ha, ha ... znaš kak se veli - jednom dezerter, uvijek dezerter.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by T. 26/9/2020, 01:57

Nisam čitao...
Ugl. je*at sve po spisku i papi i pizzonu...

_________________
papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Unname11
T.
T.

Posts : 17180
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by mentalitet 26/9/2020, 05:18

Jebem ja takvu crkvu (boze mi oprosti ,,,figurativno je) kada neka tamo SPC moze utjecati na Papinske odluke .A mozda ipak Papa Franjo ima neka dokumenta koja govore kako je vikar ustashke gubernije bio zlochinac pa pomagao pacovskim kanalima da zlochinci odu za Argentinu i ostale zemlje Latinske Amerike jer ih je Zapad trebao za prljave poslove da obave za njih kada umre onaj copavi.
Tako je i bilo..glupi hrvatski narod je opet preveslan kao i prije toga nebrojeno puta kroz povijest..Dobili su takozvanu drzavu a nije njihova jer su obichne sluge onih koji su im prodali muda za bubrege,,I sad ce mi netko dokazivati ovdje da ja mrzim Hrvatsku zato shto zelim da bude svoja na svome i da njen narod ne bude kmet kao shto je bio za vrijeme Austro_Ugarske..i NDH..Ja bi skinuo kapu svakom Hrvatu kada bi bi Hrvatska stvarno bila neovisna o bilo kome..Shto je najbolje ne bi imao o chemu pisati.
Sada Hrvatska ima priliku da Vatikanu ukine placanje mafijashke zashtite..Ajmo Hrvati ako imate muda ..napravite svoju neovisnu katolichku crkvu...Ocete moj kurac,,bute i dalje chkomili i jamrali dok vas zapadni dospodari shishaju..Ovce a ne guske u magli..ajd bok..ne jedite se,,,istina oslobadja,,::)))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5051
2020-07-05


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Ringo10 26/9/2020, 08:36

E blago Hrvatima kad im je kanonizacija Stepinca jedan od glavnih problema
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by jastreb 26/9/2020, 08:40

Ringo10 wrote:E blago Hrvatima kad im je kanonizacija Stepinca jedan od glavnih problema
 Pa desničarima i klerikalcima to je pitanje biti ili ne biti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Šandor Winnetou 26/9/2020, 09:26

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:E blago Hrvatima kad im je kanonizacija Stepinca jedan od glavnih problema
 Pa desničarima i klerikalcima to je pitanje biti ili ne biti.
a što vas dvojica možete lupetsti od ranog jutra to je strašno

_________________
papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by pizzon 26/9/2020, 09:55

mentalitet wrote:Jebem ja takvu crkvu (boze mi oprosti ,,,figurativno je) kada neka tamo SPC moze utjecati na Papinske odluke .A mozda ipak Papa Franjo ima neka dokumenta koja govore kako je vikar ustashke gubernije bio zlochinac pa pomagao pacovskim kanalima da zlochinci odu za Argentinu i ostale zemlje Latinske Amerike jer ih je Zapad trebao za prljave poslove da obave za njih kada umre onaj copavi.
Tako je i bilo..glupi hrvatski narod je opet preveslan kao i prije toga nebrojeno puta kroz povijest..Dobili su takozvanu drzavu a nije njihova jer su obichne sluge onih koji su im prodali muda za bubrege,,I sad ce mi netko dokazivati ovdje da ja mrzim Hrvatsku zato shto zelim da bude svoja na svome i da njen narod ne bude kmet kao shto je bio za vrijeme Austro_Ugarske..i NDH..Ja bi skinuo kapu svakom Hrvatu kada bi bi Hrvatska stvarno bila neovisna o bilo kome..Shto je najbolje ne bi imao o chemu pisati.
Sada Hrvatska ima priliku da Vatikanu ukine placanje mafijashke zashtite..Ajmo Hrvati ako imate muda ..napravite svoju neovisnu katolichku crkvu...Ocete moj kurac,,bute i dalje chkomili i jamrali dok vas zapadni dospodari shishaju..Ovce a ne guske u magli..ajd bok..ne jedite se,,,istina oslobadja,,::)))


eto vidis, za tebe " tamo neka : spc
ne prihvata ustaskog popa
neverovatno koliko ste glupi
spc samo pokriva informacije
koje vatikan ne zeli da obelodoni.
ili, verovatno izrael ne zeli
da stepinac kao jedini
naci svestenik bude svetac.
gluplji ste od sopstvene qite.
garant da ni saveznici ne zele
stepunca. izaberite nrkog normalnog.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by pizzon 26/9/2020, 10:00

vi ga slavite, ko vas yebe.
ionako ga niko osim hrvata
ne yebe ni 2%

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 9 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum