ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

papa:-kanonizacija stepinca a / a

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 7:18

no vracam s ena svoje prijasnji zakljucak...ima osoba koje pale zlocesti...ono sindrom kad se zaljubis u svog mucitelja...

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 7:20

..i kad nakon jednog šamara okrenes drugi obraz za drugi šamar..ili to trazis od nekih drugih da bi zadovoljio svoj fetiš ali da batine umjesto tebe pije neko drugi i šuti i trpi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 7:23

i ova agentura od pape je cudan isusovac...ako smo vec tu dosli do zakljucka ili znali da su isusovci vrlo obrazovan red i da prakticno sve znaju..u detalje...ovaj papan franjo kao da nema veze sa njima..ali nista cudno iz đungle je sletio na papinsko mjesto...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 7:28

vuksadinare wrote:no vracam s ena svoje prijasnji zakljucak...ima osoba koje pale zlocesti...ono sindrom kad se zaljubis u svog mucitelja...
u biti takvi zele biti u sebi kao mucitelji ali nemaju čuku...pa se dive ovim drugima...jer ih imponira ta njihova muciteljska crta...pa oim ovog primjera imamo da je ovaj papan agentura npr.imao cak vise razumjevanja za isilovce nego za sirijske krscane koje su ovi ubijali,masakrirali...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 7:31

..znam dosta takvih osoba koje u javnosti sve rade da ispadnu dobrice skrivaju se iza plasta neke miroljubivosti,solidarnosti a kad su između svoja cetri zida bjesne,divljaju nađu nekog jadnika pa ga maltretiraju da zatome tu svoju žeđ da budu opaki ali nemaju onu stvar da takvi budu i prema vani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 7:32

...takav smo primjer imali cak i na ovoj agenturi od pape kad je doslovno divljacki odgurnuo vjernicu koja ga je htjela samo dotaknuti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Noor Fri 25 Sep - 8:30

kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:Oni su ti palmotićevoj recimo, u bazilici isusovoj. Tebi što god padne na pamet ti riješe malim prstom, ako si dobar s njima. Recimo netko se razvede i hoće crkveno razvrgnuti brak. To je skoro nemoguća misija. Ali ne za njih 😀. Oni na pamet znaju svaki redak kanonskog prava i riješe to za čast,ako žele naravno. A i samim utjecajem u vatikanu. Ili neki drugi problem koji nije lako riješiv...za njih je rješiv. Mozak.
kakav cjenik imaju?
mislim, jel podnošljiv?  🙂
Operirani su od toga. Uopće ih to ne zanima. To je za njih prizemno. Imaju neki regularan smiješan cjenik, misa 50 kuna, sprovod 200 i tako. Oni doniraju novce tamo starijima, siromašnima po centru u stvari a ne da uzimaju. Nisu to oni seoski popovi što zveknu 500 kuna svakom pa se voze u mečki 😀. Lova je za ove prizemna stvar, ne zanima ih. I da hoćeš dati više govore ne,ne. To ono baš da im ostaviš sam od sebe i još ih zamoliš da uzmu. Inače ne.
Nisam nista od tog svega znala... svaka im cast 👍

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by michaellcmacha Fri 25 Sep - 11:49

pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:

Eto, i ti si neki intelektualac.
necu da vam psujem majku ustasku.
nesto me mrzi veceras.
zaustavite rat ..zaustavite rat..
nesto regruta, avanturisti 
i nesto pljackasa, bolesnici.
nemoj da me zasmejavas.
pa psuješ svako malo pička ti materina četnička... ti si idiot kao ogromna većina srba. da imaš mozga bar malo shvatio bi da zbog vaših posupaka doživljavate i proživljavate to što i jeste i to što još hoćete... ja u osnovi ne kužim srbe u hrvatskoj makar ove urbane... oni bi se plebiscitarno trebali u potpunosti ograditi od srbočetnika... kako u srbiji tako i ovih što su ostali u rubnom prostoru... bez tog ja se bojim da će dobar dio i njih morati u šljivar hoditi...


psujem samo s povodom.
na poruke koje pozivaju
ili afirmisu zlocine nad srbima.
koliko znam, ja te nicim nisam
izazvao da psujes
nisam te psovao, niti sam
pozivao na zlocin protiv
hrvata.
psujes iz izadovoljstva,
tvoje psovanje nije iznudjeno.
kao sto je po pravilu
moje psovsnje.
sve sto si napisao
obicna je kenjaza.
a što je petljanje s tvoje strane u priču oko stepinca nego provokacija... a tvrdiš da si srbijanac i da nemaš veze sa hrvatskom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Šandor Winnetou Fri 25 Sep - 13:13

Noor wrote:
Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
latentni, ti izgleda slabo kopčaš... da se tu neke čudne stari događaju... aj se sredi, još uvijek nisi riješio sve što si trebo da moš s mirom odselit u otadžbinu... ;), nemoj da te hiti navrat na nos.... ako ne znaš kako je to, pitaj si rodbinu koja je onomad išla tako u malo ubrzanom tempu...
Pa da slabo kopcam, nije mi jasno kako od mnogih cestitih Hrvata humanista vi nadjoste bas Stepinca kao kandidata za sveca. Lik je nista doli ljiga i nije mi jasno po kom osnovu moze postati svetac. Prosto ga ne mogu ugurati u istu recenicu sa jednim Leopoldom Mandicem.
a što kažeš na one sve vaše svetosavske svece...pedofile, ubojice, silovatelje, ideologe srpskog antisemitizma štovatelje Hitlera i Ljotića, jeli bre?!
to je drugo, pop maca(macola) je proglašen za svetca 2005godine ali on je ok jer je srbin, Stepinac je spasio tisuće života ali ne može jer je Hrvat

_________________
papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by michaellcmacha Fri 25 Sep - 13:21

tre wrote:
Noor wrote:
Pirate wrote:
Pa da slabo kopcam, nije mi jasno kako od mnogih cestitih Hrvata humanista vi nadjoste bas Stepinca kao kandidata za sveca. Lik je nista doli ljiga i nije mi jasno po kom osnovu moze postati svetac. Prosto ga ne mogu ugurati u istu recenicu sa jednim Leopoldom Mandicem.
a što kažeš na one sve vaše svetosavske svece...pedofile, ubojice, silovatelje, ideologe srpskog antisemitizma štovatelje Hitlera i Ljotića, jeli bre?!
to je drugo, pop maca(macola) je proglašen za svetca 2005godine ali on je ok jer je srbin, Stepinac je spasio tisuće života ali ne može jer je Hrvat
al to jedno s drugim veze nema... njima se apsolutno nitko ne miješa u njihovo autonomno pravo da oni u okviru svoje državne crkve proglašavaju koga hoće i za što hoće... međutim njihovo miješanje u okvir univerzalne Crkve koje smo mi sastavni dio, a s kojom nemaju ništa, je samo put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Noor likes this post

Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 13:32

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
a što kažeš na one sve vaše svetosavske svece...pedofile, ubojice, silovatelje, ideologe srpskog antisemitizma štovatelje Hitlera i Ljotića, jeli bre?!
to je drugo, pop maca(macola) je proglašen za svetca 2005godine ali on je ok jer je srbin, Stepinac je spasio tisuće života ali ne može jer je Hrvat
al to jedno s drugim veze nema... njima se apsolutno nitko ne miješa u njihovo autonomno pravo da oni u okviru svoje državne crkve proglašavaju koga hoće i za što hoće... međutim njihovo miješanje u okvir univerzalne Crkve koje smo mi sastavni dio, a s kojom nemaju ništa, je samo put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...
svatko ce mjesati onoliko koliko mu druga strana dozvoli...ocito je oova agentura od pape toliko zabrazdio u uvlacenju u supak pravoslavnoj crkvi...da covjek stekne dojam da li je on uistinu katolik...ili je covjek jednostavno zlonamjeran jer sumnjam da ne zna zivotni opus npr.patrijarha irineja koji se bas istaknuo u nacionalistickom i velikosrpsko huskackom djelovanju i to ne samo od kad je patrijarh nego njegova negativna uloga je itekako poznata jos tamo od ratnih devdesetih...i sad koji zeludac moras imati d atog lika nazivas bratom...krscaninom..i sto ti ja znam...ili papan u sebi zali sto nije kao irinej
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by michaellcmacha Fri 25 Sep - 13:36

čudni su putevi Gospodnji, samo toliko o toj temi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 13:39

michaellcmacha wrote:čudni su putevi Gospodnji, samo toliko o toj temi...
sumnjam da su tu cudni...prije nesto drugo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Guest Fri 25 Sep - 13:41

michaellcmacha wrote:

put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...

Što je uostalom i njihov strateški cilj, a ja bih dodao Bogu hvala i na tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by kaya Fri 25 Sep - 13:55

vuksadinare wrote:i ova agentura od pape je cudan isusovac...ako smo vec tu dosli do zakljucka ili znali da su isusovci vrlo obrazovan red i da prakticno sve znaju..u detalje...ovaj papan franjo kao da nema veze sa njima..ali nista cudno iz đungle je sletio na papinsko mjesto...
:D
ali nije baš da nema veze s njima kada malo bolje pogledaš. Vidiš njega ti isto baš ne interesira lovica, papamobil, status  i to. Znaš da ga love iz osiguranja jer on šeta komotno...  
onda kada pogledaš njegove poglede na razvod, pobačaj , homiće ..puno su labilniji nego kod ostalih, on to sagledava i sa životnog aspekta, ne samo crkvenog.
ja znam da je ovo sa ovom sektom spc iritantno ali pitaj boga koji je njegov plan, da otprilike postane i njihov papa  :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by kaya Fri 25 Sep - 13:56

michaellcmacha wrote:čudni su putevi Gospodnji, samo toliko o toj temi...
baš  :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by michaellcmacha Fri 25 Sep - 14:01

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:

put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...

Što je uostalom i njihov strateški cilj, a ja bih dodao Bogu hvala i na tome.
njihov strateški cilj naše buduće generacije dovodi u opasnost da danas sutra nepotrebno stradavaju zbog nečeg zbog čega se već jednom ginulo... ja njihove ciljeve doživljavam legitimnima iz njihove točke gledišta, ali naši odgovori mi nisu baš najadekvatniji... a oni nisu krivi za to...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 14:02

kaya wrote:
vuksadinare wrote:i ova agentura od pape je cudan isusovac...ako smo vec tu dosli do zakljucka ili znali da su isusovci vrlo obrazovan red i da prakticno sve znaju..u detalje...ovaj papan franjo kao da nema veze sa njima..ali nista cudno iz đungle je sletio na papinsko mjesto...
:D
ali nije baš da nema veze s njima kada malo bolje pogledaš. Vidiš njega ti isto baš ne interesira lovica, papamobil, status  i to. Znaš da ga love iz osiguranja jer on šeta komotno...  
onda kada pogledaš njegove poglede na razvod, pobačaj , homiće ..puno su labilniji nego kod ostalih, on to sagledava i sa životnog aspekta, ne samo crkvenog.
ja znam da je ovo sa ovom sektom spc iritantno ali pitaj boga koji je njegov plan, da otprilike postane i njihov papa  :D
zanima njih sve lova..pustimo te price...ak ga ne zanima mogao je u đungli ostat i sa domorcima đabe jesti tapira i piti kačaku..evo jedan nas misionar u africi je rekao da ga zanima materijalno ne bi tu bio vec u katedrali...kd mu savjete dijeli drago jovo chico efendija pilsel...lik koji je jedne godine katolik,druge protestant,trece pravoslavac,cetvrte musliman,pete godine je ateist...znas koliko je sati..uzgred jedan i drugi su iz argentine..tamo je nesto jebeno u zraku da nam u europu salju ovakve luđake
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Guest Fri 25 Sep - 14:05

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:

put u smjeru produbljivanja nesuglasica i razdora...

Što je uostalom i njihov strateški cilj, a ja bih dodao Bogu hvala i na tome.
njihov strateški cilj naše buduće generacije dovodi u opasnost da danas sutra nepotrebno stradavaju zbog nečeg zbog čega se već jednom ginulo... ja njihove ciljeve doživljavam legitimnima iz njihove točke gledišta, ali naši odgovori mi nisu baš najadekvatniji... a oni nisu krivi za to...

Ono što sam htio reći sa onim Bogu hvala dijelom u komentaru je da je itekako dobro da se mi što je moguće temeljitije razlikujemo u odnosu na njih. Za nas dobro, naravno. I to na strateškoj razini. Zbog čitave hrpe razloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by michaellcmacha Fri 25 Sep - 14:09

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:

Što je uostalom i njihov strateški cilj, a ja bih dodao Bogu hvala i na tome.
njihov strateški cilj naše buduće generacije dovodi u opasnost da danas sutra nepotrebno stradavaju zbog nečeg zbog čega se već jednom ginulo... ja njihove ciljeve doživljavam legitimnima iz njihove točke gledišta, ali naši odgovori mi nisu baš najadekvatniji... a oni nisu krivi za to...

Ono što sam htio reći sa onim Bogu hvala dijelom u komentaru je da je itekako dobro da se mi što je moguće temeljitije razlikujemo u odnosu na njih. Za nas dobro, naravno. I to na strateškoj razini. Zbog čitave hrpe razloga.
to bi za nas bilo dobro, kad nam ne bi pristup planovima obrane imali razno razni Drče, i gubili ih onako nevino po hotelskim sobama...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 14:11

...mislim nije to los plan recimo u vjerskom smislu neko priblizavanje sa pravoslavnom crkvom ili crvkvama...ali nasilu nekog tjerati da se priblizava onima koji odbijaju priblizavanje i koji su nepopravljivi je u svojoj dogmi i stavovima je zapravo da stvaras bezveze neprijatelje protiv sebe iz istog stada...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

papa:-kanonizacija stepinca  a / a - Page 8 Empty Re: papa:-kanonizacija stepinca a / a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum